MĒNESS ĪSTO RITMU KALENDĀRS 

PRAKTISKIE PADOMI. 

MISTIKAS SUPERLAIKI UN RITUĀLI. 

PILNMĒNESS GLĀBĒJDIENAS

PIEEJAMS WWW.ASTRONET.LV

JaunMēness un PilnMēness ir visbūtiskākā vienojošā cilvēka saikne ar Kosmosu. Mēness kā Zemes pavadonis ir dabisks zemes dzīves un kosmosa varenā plašuma saistītājs, un Saules spēka spoguļotājs. 

Mēness ritma PilnMēness pilnbrieda labākās dienas, kuras uzzināsi mūsu kalendārā,   izmantojamas auglīgi saimnieciski, dvēseliski un līksmi, bet precīzie astromaģijas mistērijas laiki ar rituāliem iedos vēlmju un liktens paātrinājumu. Tu sekosi savai laimīgajai zvaigznei ar skatu uz Mēness spožāko pusi.  

Ar šo lielisko kalendāru Tu iegūsi saimnieciski vērtīgu plānu katram mēnesim no jūnija – decembrim, iemācīsies pilnīgi dabiski iekļauties Mēness ciklu ritmā, stiprinot savu organismu un uzzināsi, kā vērtīgi pavadīt katru PilnMēness periodu, izvairoties no problēmām un par ieguvumu sev! Bet “saldajā ēdienā” mēs esam Tev sagatavojuši precīzus astromaģijas mistērijas laikus, kuros ar rituālām darbībām veicināt savu kvēlāko vēlmju piepildīšanos. 

Tavs ieguvums visam mūžam – pareiza izpratne par to, ko ieteicams darīt un kas vislabāk padosies Augoša, kas Dilstoša Mēness cikla laikā. Kad spēka pietiks lielu darbu paveikšanai, bet kad pārslodze ir kaitīga un organismam ir nepieciešams atpūsties, kad pievēršanās veselīgam dzīvesveidam būs noturīgāka, bet kad labāk atteikties no kaitīgiem ieradumiem utt.  

 

Tavs ieguvums līdz gada beigām – katra mēneša vērtīgākās plānošanas un rīcības starta dienas!

Tu saņemsi arī unikālus ieteikumus, kurus neatradīsi nevienā citā kalendārā, kā tikai šajā -  kā visvērtīgāk pavadīt PilnMēness laiku, lai izvairītos no nebūšanām un nodzīvotu visu nedēļas ilgo periodu par ieguvumu sev un saviem mīļajiem! Un, protams, jau solītos astromaģijas Superlaikus!

Papildinot visu iepriekš uzskaitīto Tu iegūsi arī izsmeļošu katra mēneša astroprognozi par mēnesī būtiskākajām norisēm, harmoniskākajām un spriedzes dienām. 

Iegādājies šo praktisko ieteikumu kalendāru, liec lietā savā ikdienā un nodzīvo saimnieciski nozīmīgu un vēlmju piepildījumiem bagātu šī gada otro pusi. Lai patiesi noderīgi un astroveiksme vienmēr ar Tevi! 

Kalendārs ir sagatavots lietošanai Latvijas laika zonā.