12 VĒRTĪGĀS ASTRO DIENAS 
UN AGRĀ RĪTA SUPERMAĢIJA

PDF versijā ar 12X12 agrā rīta supermaģijas laikiem visam 2021.gadam

Vai zināji, ka četras reizes gadā ir īpaši vērtīgās 12 dienas? Pateicoties vienkāršu rituālu ievērošanai, tās ļaus Tev piedzīvot patiesi veiksmīgu gadu! Bagātāku par iepriekšējiem, harmoniskāku un laimīgāku visās sev svarīgākajās dzīves jomās. Ar šo teju 100 lpp bagāto izdevumu Tu padarīsi savu 2021.gadu patiesi neaizmirstamu!
Un tas vēl nav viss! Mēs Tev esam sagatavojuši pārsteigumu. Pilnīgs jaunums - unikāla metode 144 Jaunā gada dienām, pateicoties kuru īpašajai astro maģijai un savai līdzdalībai Tu piedzīvosi pagrieziena punktu visai turpmākajai dzīvei.

Esi sveicināts, Tavs
neaizmirstamākais un vērtīgākais gads!

 

Šis brīnišķais un vizuāli bagātais izdevums teju 100 lpp apjomā ir Tavs labākais padomdevējs veiksmei un panākumiem. Tas ir par 12 nozīmīgām dienām, kas piešķirs vērtību, sniegs harmoniju un laimi Tev Jaunajā gadā.Tu iegūsi lielisku ideju - izpratni par 12 dienu plānu, saskaņā ar kuru prasmīga un līdzsvarota šo dienu nodzīvošana noteiktos laika periodos padarīs Tavu dzīvi harmoniskāku, palīdzēs tikt pie kārotā, sasniegt vairāk un justies laimīgāk.  

Kāpēc tieši 12 dienas? Skaitlis “12” mūs pavada ikdienā ik uz soļa, bet ar astroloģijas likumsakarībām vispār saistīts jo īpaši. Nedaudz piemēru – 12 mēneši, 12 zodiaka zīmes, 12 astromājas. Un kur vēl visas asociācijas ar Jauno gadu, gaidot liktenīgos 12, kas izmainīs, ja ne gluži visu dzīvi, tad vismaz nākamo gadu nu pilnīgi noteikti. Tamdēļ arī tieši 12 ēdieni uz svētku galda, 12 vēlēšanās, kas glīti sarakstītas 12 sarkanos, zelta vai vienkārši krāsainos papīriņos, kādi nu kuram tie rituāli …

Un tieši par to, kā Tev nodzīvot patiesi veiksmīgu, laimīgu, ar ieguvumiem un paliekošām vērtībām piepildītu 2021.gadu arī ir šis stāsts. Kas aizsācies kādā drēgnā vecgada vakarā zinot, cik astroloģiski sarežģīts un reizē nozīmīgiem notikumiem un pavērsieniem bagāts ir nākamais gads, un saprotot, ka tikai no katra paša ir atkarīgs tā iznākums. No attieksmes, ticības, mērķiem un rīcības. Jo katra krīze ir iespēja. Un tāda tā ir arī šī. 

Kamēr lielākā daļa apkārt čīkstēs, cik viss ir slikti, tieši Tu vari šo gadu padarīt sev patīkami neaizmirstamu un nodzīvot ar virsvērtību, līdzdarbojoties - liekot lietā mūsu ideju un savu darbību.  Tu ar astroloģijas, numeroloģijas, dabas cikliskuma un astromaģijas palīdzību iestartēsi visas svarīgākās dzīves jomas – Tavas personības attīstību un sasniegumus, sportisko formu un izskatu, darbu, finanses, veselību, mīlas un laulības dzīvi, bērnu jautājumus, attiecības ar radiem, draugiem un sadarbības partneriem, karjeru, profesionālos panākumus utt. Vai nav vareni?!

Un ar to jau veiksmīgam gadam būtu pietiekami, taču mēs Tev esam sagādājuši vēl vienu patīkamu un ļoti vērtīgu pārsteigumu. Absolūts jaunums! Nedaudz pacietības – iepazīsti 12 x 12 jeb 144 rītu maģiju, kā gūt savā dzīvē žilbinošus panākumus un vairot laimi!

AGRĀ RĪTA SUPERMAĢIJA VAIRO LAIMI, 
PĀRSTEIDZ PATS SEVI UN GŪSTI ŽILBINOŠUS PANĀKUMUS!
 

 Kristaps Baņķis: “Visās garīgajās tradīcijās Saullēkts bijis maģisks, noslēpumainas un enerģiju raisoša dabas parādība, kas apstiprina cikliskumu, norāda uz dabas nepārtraukto ritmiskumu. Kā šodien atceros savu 2009.gada peldi ar laivu pa Indijas svēto upi Gangu svētajā un mūžīgas uguns pilsētā Varanasi 4:00 no rīta, kas, saulei austot, izmainījās līdz nepazīšanai. Indijai raksturīgajā krāsainībā magi, svētie un parastie indieši pulcējās, lai ar lūgšanām un mērcēšanos upē sveiktu Sauli! Un tā katru rītu! Neaizmirstami. VARANASI SAULLĒKTS KĻUVA PAR MANU PERSONĪGO PAGRIEZIENA PUNKTU TURPMĀKAJĀ DZĪVĒ. 

….šī stāsta un visa izdevuma turpinājumu lūko pilnajā versijā