Tavs Mēness kalendārs 2020

Astrologa Kristapa Baņķa veidotais pirmais profesionālais Mēness kalendārs Latvijā pie uzticamajiem lasītājiem atnācis jau 13. gadu. 

Šoreiz PDF versijā pieejams šeit.


Kalendārā atradīsi Mēness un Saules kalendārā cikla pilnīgu atspoguļojumu: Mēness fāzes, Aptumsumus, Apogeju un Perigeju, Dižčika un čika laikus, senču svētkus, Superlaikus un Nelaikus. Un, protams, Dārza darbu kalendāru ar labajiem laikiem. Atradīsi arī Sirsniņdienas un Celibāta jeb seksam kategoriski Nē datumus. 
Jaunums: Mēness un Saules dienas atzīmētas ar ātri skaidrojošiem smaidiņiem, starp 11 nodarbēm atradīsi Kategoriski Nē alkoholam un Atpūtas laiku, kas veltāms pastaigām, meditācijai, lasīšanai un vienatnei. Astro interesentiem svarīgi būs zin\at visu planētu ingresijas.     

Tavi ieguvumi no kalendāra

  • Superlaiki - labākie laiki ar planētu atbalstu.
  • Nelaiks - spriedzes brīži, kad jāiekārto pauze.
  • Mēness, Saules cikla pilnīgs atspoguļojums. Uzrādīti Mēness, Saules dienu un zīmju laiki, kā arī to nozīme plašākos aprakstos. 
  • Izvērsti senču kalendāra skaidrojumi, pilnīgs senču gadskārtu atspoguļotājs. 
  • Saules un Mēness aptumsuma laiki visam gadam. Svarīga informācija, lai saprastu, kad karmas rats griežas īpaši jaudīgi!
  • Čika laiki visam gadam. Visas svinamās dienas, valsts svētkus un vārda dienas - kā jau ierasts kalendāros.
  • Mēness Apogejā un Perigejā - to atradīsi tikai pie mums!

Dārza darbu kalendārs - populārāko dārza un saimniecības darbu ieteicamie vislabākie datumi. Sena gudrība vēsta: Ko sēsi – to pļausi! Praktiski noderīgs saimniecībā un dārzā - atbilstoši datumi konkrētām darbībām katram gada mēnesim. Kalendārā atradīsi labvēlīgākos datumus un laikus:
- dažādu atsevišķi izdalītu kultūru sēšanai, stādīšanai un pārstādīšanai;
- ražas novākšanai;
- laistīšanai;
- ravēšanai;
- zāles pļaušanai;
- daudzām citām noderīgām nodarbēm piemērotiem Mēness stāvokļiem.
Kalendārs jau gadiem tiek izmantot K. Baņķa senču saimniecībā Talsu novada Ārlavas pagastā, kas ir atzīta par vienu no 100 Latvijas sakoptākajām lauku sētām. Pārliecinies pats - www.meistarsigurds.lv

  • Drukātā Mēness kalendāra "hīts": kā atzinuši daudzi lietotāji, īpaši ērta ir vizuālā ekspresinformācija par sekmīgākajām matu griešanas, nagu griešanas, pirts, atslodzes, zobārsta, (d)epilācijas, fiziskās slodzes (sporta) un iesākumu dienām. Zemāk norādītas pilnīgi visas nodarbes. 

Vēršu uzmanību, ka atšķirībā no interneta Mēness kalendāra, kur jāseko līdzi tieši plkst. laikam, kad sākas Mēness diena, drukātajā kalendārā nodarbes atlasītas atbilstoši kalendārajam datumam aptuveni laikam no pl. 10 - 18.
Pirts un nagu griešanas laiki pamatā domāti pēcpusdienām un vakara stundām. 
Atlasot ekspresinformāciju, ņemta vērā ne tikai Mēness diena, bet arī Mēness zīme, čika laiki un planētu aspekti. 
Tātad - astroloģiski pamatotāk. Tādēļ kalendārā un plānotājā būs mazāk laiku nekā interneta kalendārā.
Tomēr ikviens pēc kalendārā esošajām tabulām un Mēness dienām var atrast arī detalizēti - kad, no pl. cikiem līdz cikiem - ieteicama kāda konkrēta nodarbe.

Dienas vēlamās nodarbes atlasītas, ņemot vērā arī Saules dienas. Tagad dubultlabi laiki! Aplūkot skaidrojumus PDF formātā


Atjaunojam iespēju uzzināt PDF kalendārā katras Mēness dienas populārāko nodarbju skaidrojošo nozīmi.

Kalendārs ir veidots Latvijas laika zonai!

MĒNESS KALENDĀRS LATVIEŠIEM ĀRZEMĒS!

 

ATSKATS VĒSTURĒ

Kādi bijuši kalendāri

Kādēļ Tev būtu noderīgi izmantot Mēness kalendāru?  Skatīt priekšrocības!