Maiju kalendārs

Pēc ilgstoša darba cikla nododam vērtējumam pilnīgāko modernizēto Maiju kalendāru

Droši varam teikt, ka tik izvērstā veidā šāds kalendārs ir tapis pirmoreiz Pasaulē. Turklāt tas lieliski sasaistīts ar Savaiti - latvisko 9 dienu nedēļu nepārtraukti cikliskā ritmā. Projekts pasniegts vizuāli inovatīvi.

Vēl viena iespēja Tev labāk saprast laika ciklu un tā sniegtās iespējas.

Maiju kalendārs sniedz ne tikai ikdienai noderīgu informāciju, bet arī simboliskā veidā parāda laika cikliskumu. Tā ir iespēja pasmelties saprotamā veidā no augstāku zinību kausa. 

Kalendārs pieejams ŠEIT
http://www.astrologi.lv/meness_kalendars/maiju-kalendars/

Kalendārs ir sadalīts divās daļās: 

  • Maiju maģiskie prognožu periodi 

Atspoguļo uz visiem attiecināmo laika plūsmu. Informācija ir universāla un ietekmē ikvienu.  

  • Tavas 4 individuālās prognozes 

Individuālās prognozes, kas iegūtas izmantojot Tavus dzimšanas datus. Kā laiks, kas aprakstīts Prognožu periodu sadaļā, ietekmē tieši Tevi.

Kalendārs tiks papildināts ar Personīgo sadaļu katra personības izpratnei. 

Astrologi.lv veidotājs Kristaps Baņķis: "Mani iepriecina, ka Maiju kalendārs lieliski papildina mūsu visu mīlēto un sadzīvei piemēroto Mēness kalendāru. Tas padziļina jau esošā kalendāra informāciju, kā arī nosedz sakrāli informatīvo lauku, līdz kuram ne vienmēr Mēnesss kalendārs aizsniedzās. Tā ir iespēja pasmelties saprotamā veidā no augstāku zinību kausa. Izbaudi laiku!" 

Latvija – maiju kalendāra atdzimšanas centrs!  

2012. gada decembrī neiestājās, daudzu mēļotais un nepareizi interpretētais, pasaules gals, bet gan sākās pasaulē jauna ēra – gaismas un apgarotības laikmets. Noslēdzās iepriekšējais, 5000 gadu krēslas cikls, un jaunajā apgaismības laikā, visai pasaulei ir iespēja pārveidot savu realitāti, izmantojot pareizas zināšanas un metodiski veidojot precīzu personīgo realitāti, saprotot ultimatīvi vienīgo konstanto enerģiju uz šīs zemeslodes – laika plūsmu. Tikai dzīvojot laika straumē, nevis tai pretojoties, katrs cilvēks spēj saprast un realizēt sava paša unikālo potenciālu, veidojot un mainot savu personīgo nākotni.

Visā pasaulē ir ļoti maz cilvēku, kas reāli tulko «laika zīmes», un palicis maz informācijas avotu, kuros pareizi interpretētas senās civilizācijas vissvētākās gudrības. Senos laikos tās tika izmantotas tikai valdnieku un priesteru varas nostiprināšanai, lai būtu vieglāk manipulēt ar tautas masām. Vienkāršiem ļaudīm tika slēpta šo zināšanu praktiskā puse, toties tagad šīs zināšanas atkal kalpo tiem mērķiem, kam tās tika radītas – virzīt cilvēkus uz savas garīgās esības apzināšanos.