Ko darīt aptumsumu laikā

Pastāv virkne iespēju, kā palīdzēt sev, lai ar mazākiem enerģijas zudumiem un harmoniskāku attīstību nodzīvotu aptumsumu periodu. Aptumsuma enerģētika ir mērāma vismaz trīs dienas pirms un trīs diena pēc tā kulminācijas brīža.

Tā kā Mēness aptumsums parasti skar sadzīves sfēru, emocionālo jomu, zemapziņu, dvēseli un spēju adaptēties, tas var provocēt ķildas, skandālus, dvēseliskas nesaskaņas, izraisīt neapzinātas bailes, fobijas, diskomforta izjūtu.

Tādēļ pirms Mēness aptumsuma jānodarbojas ar dvēseles, ķermeņa un mītnes attīrīšanu. Pārlūkojiet savu skapju saturu un citas vietas, kur glabājat mantas, kuras neizmantojat, taču arī ārā nemetat - cerībā, ka kādreiz vēl noderēs. Atbrīvojieties no mantām, ja neesat tās izmantojuši un negrasieties to darīt tuvākajā laikā. Sakārtojiet mājas, izdariet ģenerāltīrīšanu, nomazgājiet, notīriet visu, kas jums apkārt.

Visbeidzot pats sarežģītākais - gādājiet par savu dvēseli. Izvēlieties laiku, kad jūs neviens nevar iztraucēt, taču, dabiski, tam jābūt ne vēlāk par pusnakti, novietojieties ērti, atslābinieties un sāciet “pārlūkot filmu”, kas uzņemta pēc jūsu dzīves scenārija. Šoreiz esiet skatītājs, nevis aktieris. No malas jums būs vieglāk saskatīt to, kas norit jums nemanot, kad jūs emocionāli esat iesaistīts konkrētās situācijās.

Jūs varat ieraudzīt, atcerēties notikumus, kad jūs aizvainoja, kad ar jums izrīkojās netaisni. Ja vēl līdz šim neesat piedevuši pāridarītājam, izdariet to tagad. Ja redzēsiet situāciju, kurā jūs esat bijis netaisnīgs pret citiem, palūdziet piedošanu viņiem. Šo savas dzīves ainu filmu jūs varat skatīties tik daudz reižu, cik vajadzīgs, lai attīrītu savu dvēseli.

Jāatceras, ka jebkurai darbībai, kas veikta Mēness aptumsuma laikā, ir grūti labojamas sekas.

Lai transformētu Saules aptumsuma enerģiju, arī būtu svētīgi nodoties lūgšanām vai meditācijām ,atrast laiku sev. Aptumsuma kulminācijas brīdī vislabāk ir apgulties un koncentrēties gaišām domām. Derētu noskaitīt lūgšanu, pateicoties kosmosam par atbalstu tik nozīmīgā brīdī. Aptumsuma spēks būs sajūtams vēl trīs diennaktis, tādēļ šajās dienās slikti vēlētais kā bumerangs trāpīs pašam ļauno domu paudējam.

Veselības ziņā Saules aptumsums nav labs laiks, pastiprinās hroniskās kaites, saasinās esošās. Jāievēro mērenība dzīves stilā, nedrīkst pārēsties, nav vēlams lietot alkoholu, pārmērīgi sportot. Pastiprināta uzmanība jāpievērš hroniskām kaitēm. Ja sirgstat ar kādu atkarību, trīs diennaktis pirms aptumsuma visvieglāk tiksiet no tās vaļā. Alkohola, nikotīna un citu uzbudinošu vielu lietošanai šajā laikā var būt neprognozējamas sekas.

Uz līdzsvarotu cilvēku psihi Saules aptumsums nekādu ietekmi neatstās, taču jārēķinās, ka var nākties saskarties ar mazāk nosvērtām personībām.

Saules aptumsuma laikā Mēness bloķē Saules gaismu, tādējādi samazinot tās spēku. Cilvēki var zaudēt reputāciju vai arī tikt nostādīti cieņu pazemojošās situācijās. Aptumsumi var nest līdzi negaidītas pārmaiņas jebkurās lietās, tādēļ tas nav veiksmīgs laiks jaunu lietu sākumam.

Kristaps Baņķis