Jauns projektiņš www.astrotaro.lv

Jau esošajiem SapņuGuru.lv un Infoguru.lv piebiedrojies:
TAROGURU.lv = ASTROTARO.lv – 
šis ir Tavs ceļš pretī Zvaigžņu sniegtai atbildei!

Astro Taro ir unikāla Kristapa Baņķa izstrādāta "šeit un tagad" un prognozējoša autormetode, kas sapludinājusi kopā ērti lietojamā formā secīgas 3 astroloģijā svarīgas komponentes: 
1. PLANĒTAS – skaidrojojums par paša jautātāju vai jautājuma mērķi – KAS zināms, nezināms, vēl jāievēro? 
2. MĀJAS – skaidrojums par jautājuma mērķa izpausmes tēmām un sfērām – KUR sazemējas planētu spēks?  
3. ZODIAKS – skaidrojums par situācijas/personas izpausmes veidiem – KĀ izskatās, attīstīsies, noslēgsies?

Visu atbilžu kopība dod plašāku redzējumu: jo prāts ierobežo un vairums iespējas atstāj slēptas, bet liktens piedāvā alternatīvas, kuras spēj atklāt šīs kārtis! Jo plašāks jautājums, jo konkrētākas atbildes. Jo konkrētāks jautājums - jo plašākas būs atbildes. Astro Taro jēgpilni un simboliski dod reizē situācijas skaidrojumu un prognozi. Tomēr tas ir astro rīks, kuram jāpieiet radoši un jātulko atbilstoši savai saprašanai, līdzīgi kā to dara astrologs, rezot tehniski zīmētu astrokarti. 

Savukārt, Ošo Taro uz jautājumu dod garīgo dziļumu, tēlainu situācijas redzējumu un sakļaušanos ar Visumu. Samērojot ar racionālajām Astro Taro, Ošo Taro ir iracionālos, tomēr vairāku gadu garumā tās pārbaudot svarīgos brīžos to izpratne man personīgi devusi arī lielāku skaidrību par paralēli veicamajiem darbiem. 

Kr. Baņķis: abas metodes ilgstoši pārbaudīju praksē. 

Piemēram, astro taro esmu izlicis katru gadu gadumijā sev un draugiem , tāpat katru dienu izlieku, lai uzrāda, kas ir paveicams kā vissvarīgākais, kas jāņem vērā, lai vērtīgi izmantotu laiku. Ošo Taro kā tādu dārgumu izlieku īpašos jautājumos, kad vajadzīgs Gara plāns un dziļums, tādēļ liels mans pārsteigums, kad no 78 kārtīm esmu izvilcis 3x pēc kārtas vienu un to pašu... (tā pati problēma neatslāba). Es to daru tik cienījami, ka visas Ošo Taro nemaz vēl neesmu izvilcis uz saviem jautājumiem...

Nejaušību nav! Ir tikai redzamas un neredzamas (brīnumainas) likumsakarības.