Svarīgākie 2017. gada notikumi zvaigžņotajās debesīs.

Gada valdošais planētu stāvoklis ir spriedze starp pārmaiņu vēstnešiem – Jupiteru, Urānu un Plūtonu. Savukārt harmoniski ietekmēs Saturna un Urāna saspēle, dāvājot pasaulei vairāk taisnības un konservatīvo uzskatu pārmaiņu par labu visam jaunajam.

Par gada īpašo mēnesi izceļams septembris un oktobra pirmā puse, kad tālās planētas debesīs veido veiksmes pūķa-buras konfigurāciju. Daudzi ar labu ceļavēju tālu tiks, bet ļoti daudzi būs sevi pārvērtējuši un “iebridīs auzās”.

Saturns joprojām atradīsies Strēlnieka zīmē, ierobežojot personu brīvību lielākas sistēmas vārdā. Saturns radīs vēlmi izprast dzīves jēgu. Cilvēki tieksies savu dzīvi sakārtot tā, lai tā būtu mierīga. Gudrība dos iespēju dzīvi veidot no praktiskās puses. Saturns Strēlniekā palīdzēs nostiprināt lietišķos kontaktus ārzemēs un ar partneriem tālumā. Studējošajiem jārēķinās, ka mācībām jāpievēršas ļoti atbildīgi un centīgi, tad rezultāti neizpaliks, pretējā gadījumā būs grūti nokārtot eksāmenus un aizstāvēt diplomdarbu. Reliģiskie jautājumi var izrādīties jūtīga tēma – daļai sabiedrības šajā jomā radīsies nesapratne un domstarpības, bet daļa ies nopietnā garīgās attīstības virzienā. 

Klasiskā astroloģija mēdz sastādīt horoskopu pēc precīzas Saturna ieiešanas Zodiaka zīmē, šajā gadījumā Strēlnieka, tā teikt, ir piedzimuši jauni notikumi konkrētā laikā, konkrētā vietā, šajā gadījumā Rīgā, kas katram sev liek uzdot jautājumu: “Kāda būs mana atbildība?”

Saturns atrodas 5. mājā, tādējādi aicinot izprast mīlestības dziļumu attiecībās. Saturna uzdevums ir nostiprināt mīlestības attiecības. Šajā laikā tiks pārbaudīta jūtu stabilitāte, uzticība un noturība. Viss tikai ar vienu domu, – kas baltiem diegiem šūts, tas izirs.

Mīlestības attiecības daudziem kļūs piezemētākas. Iespējams, daudzus cilvēkus var pārņemt trauksme un nedrošība, kā rezultātā rodas vēlme maksimāli kontrolēt attiecības un pieprasīt sev mīlestību. Pārliecības trūkums par sevi un partneri var radīt vēlēšanos pēc iespējas vairāk kontrolēt otru cilvēku.

Jāizprot, cik svarīgi mīlēt un baudīt partneri esošajā dzīves mirklī, tad no šī mirkļa piedzims nākamais, kas būs vēl piesātinātāks par esošo. Tādējādi mīlestība kļūs arvien dziļāka un iegūs jaunas dimensijas.

Astroloģiski Saturns ir saistīts ar ierobežojumiem, robežām, praktiskumu un realitāti, kristalizāciju un struktūras principiem. Saturns regulē ambīcijas, karjeru, iestādes un hierarhiju. Saturns attiecas uz personas pienākuma apziņu, disciplīnu un atbildību, kā arī fizisko un emocionālo izturību grūtos apstākļos.

Līdz 10. oktobrim Jupiters atradīsies Svaru zīmē.

Šim planētu stāvoklim raksturīga vienošanās, mijiedarbība un saskaņotība.

Svarīgs kļūs viss, kas iepriecina un ceļ sirds vērtību. 

Biznesā un karjerā veiksmīgs laiks advokātiem, tiesnešiem, kā arī visām tām nozarēm, kur jāpievērš uzmanība modei un skaistumam. Svarīgas kļūs lietas, kas cilvēkiem liek justies ērti, skaistiem un mīlētiem.

Darbības, kas saistītas ar romantiku, partnerību, priecīgām sabiedriskām sanākšanām, personīgo un vides izskaistināšanu, izpriecām un pievilcīgu lietu iegūšanu.

Produkti un pakalpojumi, kas parasti tiek klasificēti kā sievišķīgi. Aktuāla kļūst uz partnerību orientēta atpūta un ceļojumi, māksla un arhitektūra, izklaides produkti un ceļojumi, draudzīgas tikšanās vietas (klubi, kafejnīcas), vērtīgas mākslas kolekcijas un gandrīz viss, kas saistīts ar modi.

Tiek ieslēgta zaļā gaisma visam, kas tiecas uz saprati un sadarbību.

Veiksmīgi norit pārrunas un norunas, viegli nonākt līdz kompromisam.

Spēkā stājas nerakstīts likums: “Es tev – tu man.”

Partnerattiecībās jūtama harmonija un savstarpēja sapratne.

Lietas kārto mierīgā gaisotnē, bez problēmām.

Mazinās spriedze, kas saistīta ar reliģiskiem uzskatiem.

Veiksmīgs laiks, lai rīkotu lielus starptautiskus pasākumus, slēgtu darījumu līgumus, parakstītu vienošanās.

Pasaulē valda estētika un aristokrātija. Par modes lietu kļūst mākslas un modes izstāžu apmeklējums. Modes un skaistumkopšanas saloni pārpildās ar klientiem.

Uzplaukums biznesā, kas saistīts ar mākslu, modi, šovbiznesu, dizainu, reklāmu, kosmētiku, parfimēriju, psiholoģiju.

Veiksme kopprojektos.

Disharmoniskos aspektos tiek izjaukta idille un ilūzijas.

Vienošanās nerit tik gludi, kā cerēts.

Cīņa par konkurenci. 

Kamēr Jupiters atradīsies Svaru zīmē, veiksmīgāks laiks iestājas
Gaisa (Dvīņiem, Svariem, Ūdensvīriem) un
Uguns (Lauvām, Strēlniekiem) stihijas pārstāvjiem.
Vislielākās pretenzijas – Auniem.
Visgrūtāk klāsies Vēžiem un Mežāžiem.

Jupiteram pārejot Skorpiona zīmē, no 10. oktobra tiek dota iespēja izmantot uzkrātās rezerves. Ieejot Skorpiona zīmē, Jupiters sāk konkurēt ar Saturna pozīciju. Situācija vēl nokaitētāka kļūs pēc gada, kad Jupiters sasniegs Strēlnieka zīmi un savienībā ar Saturnu uzsāks jauna ilgtermiņa cikla formēšanu. Skorpiona zīmes laiks veselu gadu būs kā līdzšinējā perioda apkopojums, tādēļ daudzi saņems pēc nopelniem, savu artavu karmas.

Nav intereses par sīkumiem, uzmanība tiek koncentrēta uz lielām un vērienīgām lietām.

Pastāv divējāda iespējamība – vai dabūt zeltu, vai zaudēt visu. Tiek slēgti miljonus vērti darījumi, bet var arī pārtraukt darbību, neizturot konkurenci.

Ne vienmēr uzvar tie, kuriem ir visvairāk materiālo līdzekļu.

Noslēpumi un mahinācijas nāk gaismā.

Rodas skandāli, kas saistīti ar ēnu ekonomiku, dubultdzīvi, tieslietu problēmām.

Tiek akcentēta glābšanas dienestu joma. Par viņiem labākajā gadījumā tiek runāts saistībā ar veiksmīgi veiktu glābšanu vai sliktākajā gadījumā – par nelaimēm un katastrofām. Jebkurā gadījumā bezdarbība viņiem nav paredzēta.

Medicīnas jomā parādās jauni ārstniecības līdzekļi, vakcīnas pret smagiem vīrusiem.

Seksuālā revolūcija.

Disharmoniskos aspektos daudz nelaimes gadījumu, banku krīze, finanšu un korupcijas skandāli, skaļi noziegumi, epidēmijas.

Kamēr Jupiters atradīsies Skorpiona zīmē, veiksmīgāks laiks iestājas
Ūdens (Vēži, Skorpioni, Zivis) un
Zemes (Jaunavas, Mežāži) stihijas pārstāvjiem.
Vislielākās pretenzijas – Vēršiem.
Visgrūtāk klāsies Lauvām un Ūdensvīriem.

Saturna un Jupitera mijiedarbība

Saturns (sakārtotājs, ierobežotājs, ņēmējs) skatāms mijiedarbībā ar Jupiteru (devējs, lielums, veiksme).

Saturns – simboliskā “Taisnīguma un spaidu ministrija”.

Jupiters – simboliskā “Iespēju un attīstības ministrija”.

Abas kopā ir atbildīgas par izaugsmi, tik katrai ir sava metode.

Jupiteram – (karmas) burkāns; Saturnam – (karmas) pātaga. Maldīgi ir uzskatīt, ka ar Saturnu saistāms tikai kaut kas slikts, bet ar Jupiteru – tikai labs. Jupiters bieži vien kā debesu raugs var uzraudzēt arī daudz un lielas nepatikšanas, bet Saturns kā precīza adata var stabili sadiegt pat mikroskopiskas nepilnības.

Individuāli Saturna un Jupitera ietekme ir atkarīga no šo planētu stāvokļa/spēka/(dis)harmonijas horoskopā. Kā arī cikliski, kā šībrīža Saturns un Jupiters mijiedarbojas ar Tava horoskopa simbolisko Saturna un Jupitera stāvokli.

Saturna cikls ir 29,54 gadi cauri visam Zodiakam jeb vidēji 2,5 gadi vienā Zodiaka zīmē. Tā kā cilvēka horoskopā kāda joma var izstiepties pat pa 3 zodiaka zīmēm, tad bieži vien uz jautājumu, cik ilgi vēl šīs grūtības, nākas atbildēt nevis par mēnešiem, bet gadiem…

Jupitera cikls cauri visam Zodiakam ir 12 gadu jeb aptuveni vienu gadu katrā Zodiaka zīmē.

Līdz ar to veidojas interesantas kombinācijas, skatot tikai šī planētu pāra savstarpēju mijiedarbību, kas projicēsies uz sabiedriski politiskajiem, ekonomiskajiem procesiem un katra individuālo biznesa vidi.

Harmoniskā un Spriedzes planētu stāvokļa ietekme ir vismaz pāris dienu pirms un pēc precīzā laika.

 

Saturns Strēlniekā

Jupiters Svaros līdz 10. oktobrim 

Saturns Strēlniekā

Jupiters Skorpionā no 10. oktobra 

Bizness, darbs

Harmoniska Jupitera un Saturna saspēle rada daudz izaicinājumu. Īpaši jurisprudences, komunikācijas un skaistumkopšanas sektorā strādājošajiem.

Svarīga kļūst visa veida partnerība. Viens nav karotājs. Sadarbības visdažādākās formas, konsultācijas, vienošanās.

Darba meklējumos jāiesaista citu palīdzība.

Vēlme veidot ģimenes biznesu vai darbā iesaistīt sievu/vīru.

Darbi, kas uzsākti šajā periodā, prasīs aktīvāku komunicēšanu, lielāku grupas darbu. Sadarbības partneru meklēšana ārzemju tirgos.

Finanšu apogejs, kulminācija finanšu un saimnieciskiem jautājumiem. Liela vēlme ņemt kredītu, tādējādi vairumā gadījumu nopietni sarežģījot sev dzīvi. Novērojami krīzes aizmetņi kādā jomā, kur apgrozās liela nauda. Izteiktas pārmaiņas un izaugsmes potenciāls (vai krahs), attīstība aizsardzības, militārajā, farmācijas, pārstrādes biznesā.

Uzsāktais darbs var būt ilgtermiņa un dot ievērojamus līdzekļus.

Kapitāls jāiegulda ārzemju tirgū.

Darbaspēka eksports.

Plaukst atkritumu pārstrāde, apsaimniekošanas bizness.

Attiecības

Attiecības kļūst svarīgas, un tām jāvelta vairāk laika. Partnerībā būs daudz vairāk notikumu nekā citkārt. Kas neveltīs pienācīgu laiku un enerģiju, iedzīvosies lielās problēmās. Jupiters ir ne tikai labvēlis, bet arī pelnītu notikumu briedinātājs. 

Attiecības kopā turēs sekss, nauda un vara. Kam piederēs kapitāls, tas kontrolēs otru. Laulībā obligāti jānoslēdz mantiskais līgums. Daudzi kopā turēsies dēļ mantas. Par šķiršanos var paziņot dēļ nepietiekamas seksualitātes. Ārlaulības sakaru laiks.

Valsts vara,

politika

Labvēlīgs laiks varas partijas dibināšanai. Konservatīva ideoloģija, atsaucoties uz jauno ģimeņu atbalstīšanu. Partija, kuru vada vīrietis/sieviete no juristu, zinātnes aprindām.

Aktīvāka sabiedrisko organizāciju darbība, kuras augs kā sēnes pēc lietus.

Tā saukto oligarhu partiju laiks, kuru mērķis ir nauda un vara. Esošās partijas izrādīs lielāku interesi par finanšu sektoru un aizsardzību.

Tā kā Latvija ir Skorpiona zīmes nesēja, Jupiters paspilgtinās Latvijas lomu starptautiskos notikumos. Nonāksim uzmanības degpunktā. Vienlaikus 2017. gads ievada Latvijas 100gades attīstības ciklu, kas vainagosies 2018. gadā, lielāko gada daļu Jupiteram esot Skorpiona zīmē. Latvijai “jādzemdē” spējīgi politiķi.

Latviju pametīs (aizies aizsaulē) ievērojams politiķis.

Lielie uzdevumi

Prasme sabalansēt mērķus, idejas ar apkārtējiem. Nepārlikt savu nešļavu uz citu pleciem. Kalpošana kolektīva idejai. Ārzemju ceļojumus, komandējumus, darba meklējumus saskaņot ar ģimenes locekļiem.

Mainīties uz augšu.

Izvērtēt naudas lomu savā dzīvē.

Atrast tos, kam ir (nauda), un radīt to, kā vēl nav. 

Dalība sabiedriski politiskos notikumos.

 

Perioda plusi

+ līdzsvars starp piedāvājumu, varēšanu un citu piedāvātajām iespējām

+ sadarbība aizstāj konkurenci

+ skaistumkopšanas pakalpojumi

+ konsultācijas

+ finanšu peļņas iespēju pieaugums

+ pārmaiņu, kartības ieviešanas laiks

+ dziednieku, ezotēriķu, astrologu darbības pieaugums un izvērtējums

+ medicīna dara brīnumus

Perioda mīnusi

- svārstīgums un neizlēmība

- laiskums, ļaujot citiem darīt savā vietā

- iniciatīvas zudums

- pakļaušanās dažādām ideoloģijām

- skandāli, korupcija, izvirtība

- dabas katastrofas

- nepārdomāti kredīti, banku krīze

- netīrība, slimības, infekcijas

Labvēlīgs planētu stāvoklis

5. marts pl. 22:46

Marsa trigons ar Saturnu

 

12. maijs pl. 13:19

Marsa trigons ar Jupiteru

 

19. maijs pl. 09:15

Saturna trigons ar Urānu

 

20. augusts pl. 19:42

Marsa sekstils ar Jupiteru

 

22. augusts pl. 16:21

Marsa trigons ar Saturnu

 

27. augusts pl. 15:15

Jupitera sekstils ar Saturnu 

11. novembris pl. 11:45 

Saturna trigons ar Urānu

 

3. decembris pl. 04:20

Jupitera trigons ar Neptūnu

 

6. decembris pl. 23:21

Marsa sekstils ar Saturnu 

Spriedzes planētu stāvoklis

19. janvāris pl. 11:16

Marsa kvadrāts ar Saturnu

 

27. februāris pl. 16:25

Marsa opozīcija ar Jupiteru

 

3. marts pl. 03:15

Jupitera opozīcija ar Urānu

 

30. marts pl. 21:19

Jupitera kvadrāts ar Plūtonu

 

29. maijs pl. 09:55

Marsa opozīcija ar Saturnu

 

25. jūnijs pl. 09:07

Marsa kvadrāts ar Jupiteru

 

4. augusts pl. 21:48

Jupitera kvadrāts ar Plūtonu

 

28. septembris pl. 07:25

Jupitera opozīcija ar Urānu 

11. oktobris pl. 16:37

Marsa kvadrāts ar Saturnu