Izmanto atjautību, lai īstenotu savus mērķus! 

2016.gads nes ļoti spēcīgas skaitļa deviņi enerģētiskās vibrācijas kā astroloģijā, tā arī numeroloģijā. Kāpēc tā? Jo gads savā summā veido skaitli „9”, tas ir Pērtiķa gads, kas ir devītais dzīvnieks divpadsmit dzīvnieku aplī. Tāpat arī planēta Saturns, kas noteiks toni visu nākamo gadu, atrodas devītajā zodiaka zīmē.

Skaitlis „9” ir noslēdzošais gads ciklā, tāpēc nākamajā gadā būs jāprot atsijāt graudi no pelavām. Ja kaut kas nestrādā, ir jāatsakās. Tas attiecas kā uz attiecībām, tā biznesu. Šis skaitlis nes sevī planētu Marsa un Neptūna apvienoto simbolismu. Lai arī gads būs neskaidrību, apjukuma un nenoteiktības pilns, tomēr astroloģiskais gads, kas sākas līdz ar Saules ieiešanu Auna zīmē 2016.gada 20.martā, ir tieši Marss, kas nozīmē, ka visu izšķirs darbība un rīcība. Neptūna sapņainībai, mīlestībai, cerībām, ezotēriskam pasaules redzējumam ir jābalstās tieši darbībā.

Lielākajai daļai cilvēku gads šķitīs baisi juceklīgs, jo tas būs ļoti emocionāls visās sfērās. Daudzi var uzdot sev jautājumus par dzīves jēgu, justies kā pazuduši, apjukuši, tāpēc cilvēki meklēs iespējas, kā tikt ar iekšējo nemieru galā. Tas nozīmē, ka pieaugs arī baznīcas loma sabiedrībā. Arī finanšu darījumos būs vērojamas visādas viltības, tāpēc jābūt uzmanīgam un maciņš jātur savās rokās stipri. Tajā pašā laikā nevar dzīvot tikai, lai pelnītu. Tas būs Pērtiķa uzdevums – rast risinājumu, lai vilks būtu paēdis un kaza dzīva.

Līdzsvaru meklēt būs ļoti svarīgi! Gada kopīgā tēma iezīmējas kā izteikta divdabība, jo Saturns atbild par saprātīgu dzīvi, disciplīnu, pienākumu izpildi, tomēr Pērtiķis ir brīžiem neprognozējams dzīves baudītājs. Pragmatiķiem un racionāli noskaņotiem praktiķiem šī gada galvenais uzdevums būs sniegties pēc iracionālām un nepraktiskām lietām – skaistuma un kultūras, piemēram. Savukārt māksliniekiem, kam problēmas ir sakārtot savas finanses, apstākļi nākamajā gadā mudinās rūpēties par dzīves praktisko pusi.

Pār cilvēkiem parādīsies lielāks valsts diktāts. Cilvēku personīgā brīvība tiks vairāk ierobežota, tāpēc politikā aktivizēsies sabiedriskās domas kareivīgās izpausmes, piketi, piemēram. Šajā gadā var parādīties spēcīgi politiķi, dibinātas partijas.

Kā panākt harmoniju? Izglītoties! Visi, tie, kas būs atvērti jaunu zinību, apvāršņu apgūšanai, būs laikam labvēlīgi. Pērtiķis mīl humoru, kas nozīmē, ka līdzsvars jāmeklē brīvā stilā, lietas jārisina viegli. Ja kāds grib mainīt darbu, kāpt pa karjeras kāpnēm, īstais gads. Īpaši tehnisko iemaņu speciālisti būs pieprasīti darba tirgū. Devītnieku neapmierina darbinieki, kuri nemitīgi jākontrolē. Vajadzīga līdzīgi domājošo, iniciatīvas bagāto un atbildīgo partneru komanda. Jaunais dosies rokās tiem, kas būs atvērti un vēlēsies to paņemt.

Kas gada pirmajā pusē mācēs iekļauties jauninājumos, gada otrajā pusē plūks augļus. Gads būs viltīgs, tāpēc prātam jābūt atvērtam uz jauninājumiem. Tiklīdz tev šķitīs, ka esi stabilā situācijā, ja nebūsi apķērīgs, ātri zaudēsi pamatu zem kājām. Grūti būs tiem, kas nespēs turēt līdzi pārmaiņām.

Palīdzēs arī kopā būšana ar radiniekiem, sev mīļiem cilvēkiem, jo cikla noslēgums prasa domāt arī par radu kopību un attiecību kārtošanu. Būs nepieciešams attīstīt iecietību pret visiem cilvēkiem. Jāmācās dot, neko neprasot pretī un ticēt, ka, atdodot, pats ar tukšām rokām nepaliks. Daba nemīl tukšumu, tādēļ atalgojums uzradīsies no pavisam citas puses. Jāatceras, ka došanā jābūt priekam par pašu došanu.

Aptumsumi 2016.

Marta un septembra aptumsumu laikā jābūt piesardzīgiem. Pilns Saules aptumsums gaidāms 9. martā un Pusēnas Mēness aptumsums 23. martā.  Gredzenveida Saules aptumsumu būs 1. septembrī, sakrītot ar Zinību dienu. Vienīgais reāli redzamais būs Pusēnas Mēness aptumsums 16. septembrī. 

2016. gada zvaigžņotie saimnieki

2016.gads akcentē spēcīgu skaitļa “9” nozīmi kā astroloģijā, tā numeroloģijā.

Gads savā summā veido skaitli „9” (2016. = 2+0+1+6 = 9.), tas ir devītā dzīvnieka – Pērtiķa –gads, kā arī planēta Saturns, kas nosaka toni, atrodas devītajā Zodiaka zīmē – Strēlniekā. Austrumu tautām ir uzskats, ka gads būs labvēlīgs, ja centīsies izmantot gada valdnieka – Ugunīgā Pērtiķa – spēku.

Lai aprakstītu gada norises, izmantoju unikālu gada prognožu veidu – “9 Pērtiķu gads”. Proti, gadu simbolizē uzreiz 9 Pērtiķi, kuru daba un raksturojums piesātināts ar numeroloģijas un astroloģijas aktualitātēm.

Pērtiķa gada apraksts

Planētu cilpu un Dižčika laika kalendārs

Jupiters Saturna ēnā

2016. gada pirmajā pusē toni noteiks debesu lielvaru Staurna un Jupitera spriedze ar kulminācijām 23. martā un 26.maijā. 

Sīkāk: Par Saturna Skolu.

Numeroloģiskā prognoze 2016.gadam 

Gada sākuma horoskops

Klasiskā astroloģija uz precīzo Saules ieiešanu Zodiaka pirmsākuma – Auna zīmē – mēdz sastādīt horoskopu. Tā teikt, piedzimis jauns gads konkrētā laikā un konkrētā vietā, šajā gadījumā Rīgā. 

Līdz ar Saules ieiešanu Auna zīmē 2016. gada 20. martā plkst. 06:31, sākas jaunais astroloģiskais gads un Pavasara Saulgrieži gadskārtu ritējumā. Tas ir spēcīgs notikums, kas nosaka visa gada kopējo toni, līdz pat nākamajiem pavasara Saulgriežiem.

Planētu stāvoklis norāda, ka aktivizēsies procesi, kas saistīti ar masu viļņošanos, cietumiem, slimnīcām, labdarības biedrībām, korumpētiem ierēdņiem, nelegālām organizācijām. Cilvēkus nomāks nepatīkamas kredītsaistības.

Pienācis laiks darboties aktīvi, pieņemt drosmīgus lēmumus un uzņemties iniciatīvu. Cilvēku gribasspēka rezultātā paaugstināsies pašapziņa, sāksies projektu īstenošanās dzīvē.

Gads uzrāda, ka būs daudz juku, apjukumu, neskaidrību. Tas īpaši ietekmēs uzņēmīgus cilvēkus, vadītājus, uzņēmējus, kuri būs spiesti pakļauties likumu, valsts, nodokļu politikas diktātam, turklāt pašiem sabruks daudzas iepriekšējas vīzijas. Jāvairās būvēt sapņu pilis un stingri jāturas pie iepriekšējo gadu rūdītā kodola. 

Sekmīgs laiks ārzemju tirgus izpētei, pētniecības projektiem, zinātnei un izglītībai. Jāpilnveido savas aroda prasmes. 

Nepieciešamību centīgi strādāt, pelnīt iztiku, aktīvi pelnīt dienišķo maizi, risināt darbā iekārtošanās jautājumus un pārvarēt grūtības darba attiecību jomā.

Pieaugs rūpes par veselību, spēja pareizi izvēlēties un iegādāties apģērbu. Pieaugs interese par kulināriju, skraidīšana pa valsts institūcijām, konveijera darbs un pūles paša veselības labā.

Sabiedriskas prasības un tieksme pēc luksus lietām attiecībā uz paša personu. Cilvēki nežēlos spēkus, lai nodrošinātu sev pienācīgu dzīves līmeni.

Gada tēmas: lauksaimniecība, ekoloģiskie apstākļi, izglītība, starptautiskie sakari, jaunās tehnoloģijas. Samērā veiksmīgi un stabili darbosies uzņēmumi loģistikas, komunikāciju, būvniecības, transporta un sakaru nozarē.

Edija Spāres gada prognoze un Gunas Kārkliņas gada prognoze

Biznesa astroprognoze 2016

Ceturkšņa #astrobizness biļeteni skatāmi šeit.

• 11.decembris – 8.februāris Pārejas laiks no 2015. uz 2016. gadu

Sagatavojas gada jaunajām tēmām, noslēdz aizvadītā gada jautājumus. Šogad Pārejas periods ir ilgstošs dēļ Dižčika laikano 5. – 25. janvārim. 

• No 10. februāra līdz 25.martam paveicams vissvarīgākie darbi gada pirmajai puse. Ņemot vērā, ka laiks ir ierobežots dēļ Starpaptumsuma perioda: 9. – 23. martam.

• Gads astroloģiski dalās 2 daļās, pakārtojoties auglīgajam Jupiteram: līdz un pēc 9. septembra.

Līdz 9. septembrim Biznesā un karjerā veiksmīgs laiks programmētājiem, sistēmu analītiķiem administratoriem, organizatoriem, kā arī visām tām nozarēm, kur jāpievērš uzmanība detaļām un sīkumiem. Spējīgs Medicīnas sektors. Dzīve tiks aprīkota ar iekārtām, ierīcēm un mehānismiem.

No 9.septembra veiksmīgs laiks advokātiem, tiesnešiem, kā arī nozarēm, kur jāpievērš uzmanība skaistumam. Svarīgas kļūs lietas, kas cilvēkiem liek justies ērti, skaistam un mīlētam. Darbības, kas saistītas ar partnerību, sabiedrību, personīgo un vides izskaistināšanu, izpriecām un pievilcīgu taustāmā īpašuma ieguldīšanu. 

• Biznesa tukšgaita un būvniecībai nelabvēlīgs periods ir no 28.04. līdz 22.05., apvienojot 3 planētu problemātiskos periodus.

• Dižčiks un Starpaptumsuma periods 30.08. - 22.09.Sarežģītu karmisku uzdevumu risināšanas, partnerības, senu problēmu un tehnisku sarežģījumu laiks.

• Politikā aktivizēsies kareivīgās izpausmes, piketi; sabiedriskā doma aktivizēsies ārlietas jautājumos; var parādīties spēcīgi politiķi; partijas dibināšana; baznīcas lomas pieaugums; sabiedrisko organizācijuun arodbiedrību iesaistīšanās.

• Biznesā izteikti izpaudīsies mētāšanās starp ideālismu un racionālismu, nemākot tos apvienot; nerentablus biznesus vajag slēgt; inovāciju, zinātnes integrēšana biznesā; revīziju, kontroles pieaugšana; neskaidra nodokļu politika. Vislielākās priekšrocības sīkbiznesam. 

• Dižčika periodi: 5. - 25.01.; 28.04. - 22.05.; 30.08. - 22.09.; 19.12. - 08.01.2017. 

 ​Pārpratumi, baumas, nebūšanas, komunikāciju un biznesa sarežģījumi. 

Problemātisks laiks līgumiem, norunām, darba maiņai un tehnikas pirkumiem. 

• Svarīgs gads: 
Pedagogiem un izglītības darbiniekiem; 
Sociālajiem darbiniekiem; 
Kultūras darbiniekiem; 
Ierēdņiem; Mācītājiem; 
Metālapstrādē strādājošajiem; 
Aizsardzibas sektoram; 
Komunālajam, apsaimniekošanas sektoram; 
Nekustamā īpašuma sfērā iesaistītajiem; 
Enerģētikas un Ekoloģijas sektoram; 
Analītiķiem, programmētājiem; 
Grāmatvežiem; 
Labdarībai; 
jūrniekiem un zvejniekiem. 

Atsevišķus medijus gaida uzplaukums, bet pa kādam otra galējība – slēgšana. 

 

 

Svarīgākie 2016. gada notikumi zvaigžņotajās debesīs.

Nozīmīgākās planētu ingresijas jeb ieiešana jaunā Zodiaka zīmē, kas ietekmēs cilvēkus un notikumus visu 2016. gadu:

JUPITERS JAUNAVAS ZĪMĒ: līdz 09.09

JUPITERS SVARU ZĪMĒ: no 09.09

SATURNS STRĒLNIEKA ZĪMĒ

URĀNS AUNA ZĪMĒ

NEPTŪNS ZIVJU ZĪMĒ

PLUTONS MEŽĀŽA ZĪMĒ

 

Saules ingresija Mežāzī

Līdz ar Saules ieiešanu Mežāža zīmē 2015. gada 22. decembrī plkst. 06:47, sākas Ziemas Saulgrieži gadskārtu ritējumā. Tas ir spēcīgs notikums, kas nosaka visa gada kopējo toni, līdz pat nākamajiem Ziemas Saulgriežiem. Klasiskā astroloģija uz precīzo Saules ieiešanu Mežāža zīmē – mēdz sastādīt horoskopu.

Planētu stāvoklis norāda, ka cilvēki darbosies aktīvi, uzņemsies iniciatīvu un pieņems drosmīgus lēmumus. Gribasspēka rezultātā paaugstināsies pašapziņa, sāksies projektu īstenošanās dzīvē.

Tomēr vērojama saspringta pozīcija, kas norāda uz nepieciešamību atteikties no kļūdainiem risinājumiem un nepārdomātas rīcības. Cilvēkiem jābūt uzmanīgiem, veicot izvēli un pieņemot priekšlikumus un piedāvājumus, jāatbrīvojas no ilūzijām par paša spējām un jāpārvērtē deformētais pasaules skatījums. Netiek izslēgta atteikšanās no tiešas darbības, tas nozīmē, nepadoties paša uzmācīgajam entuziasmam. Patiks ērtības, pārmērīga greznība.

 

Saules ingresija Aunā

Līdz ar Saules ieiešanu Auna zīmē 2016. gada 20. martā plkst. 06:31, sākas jaunais astroloģiskais gads un Pavasara Saulgrieži gadskārtu ritējumā. Tas ir spēcīgs notikums, kas nosaka visa gada kopējo toni, līdz pat nākamajiem pavasara Saulgriežiem.

Klasiskā astroloģija uz precīzo Saules ieiešanu Zodiaka pirmsākuma – Auna zīmē – mēdz sastādīt horoskopu. Tā teikt, piedzimis jauns gads konkrētā laikā un konkrētā vietā, šajā gadījumā Rīgā.

Planētu stāvoklis norāda, ka aktivizēsies procesi, kas saistīti ar masu viļņošanos, cietumiem, slimnīcām, labdarības biedrībām, korumpētiem ierēdņiem, nelegālām organizācijām. Cilvēkus nomāks nepatīkamas kredītsaistības.

Pienācis laiks darboties aktīvi, pieņemt drosmīgus lēmumus un uzņemties iniciatīvu. Cilvēku gribasspēka rezultātā paaugstināsies pašapziņa, sāksies projektu īstenošanās dzīvē.

Planēta Mēness, kas simbolizē tautu, atrodoties horoskopa 6. mājā, norāda uz nepieciešamību centīgi strādāt, pelnīt iztiku, aktīvi pelnīt dienišķo maizi, risināt darbā iekārtošanās jautājumus un pārvarēt grūtības darba attiecību jomā.

Pieaugs rūpes par veselību, spēja pareizi izvēlēties un iegādāties apģērbu. Pieaugs interese par kulināriju, skraidīšana pa valsts institūcijām, konveijera darbs un pūles paša veselības labā.

Sabiedriskas prasības un tieksme pēc luksus lietām attiecībā uz paša personu. Izpratne par mākslu. Cilvēki nežēlos spēkus, lai nodrošinātu sev pienācīgu dzīves līmeni.

Hronisks mīlestības trūkums no citu cilvēku puses var negatīvi ietekmēt sirdsdarbību un asinsrites sistēmu, kā arī vispārīgo organisma enerģētisko līmeni.

Gada tēmas: lauksaimniecība, ekoloģiskie apstākļi, izglītība, starptautiskie sakari, jaunās tehnoloģijas. Samērā veiksmīgi un stabili darbosies uzņēmumi loģistikas, komunikāciju, būvniecības, transporta un sakaru nozarē.

 

Saules ingresija Vēzī

Līdz ar Saules ieiešanu Vēža zīmē 2016. gada 21. jūnijā plkst. 01:34, sākas Vasaras Saulgrieži gadskārtu ritējumā. Tas ir spēcīgs notikums, kas nosaka visa gada kopējo toni, līdz pat nākamajiem Vasaras Saulgriežiem. Klasiskā astroloģija uz precīzo Saules ieiešanu Vēža zīmē – mēdz sastādīt horoskopu.

Aktuāla kļūs dzīves vietas labiekārtošana, aktivizācija ģimenes dzīves materiālajā nodrošināšanā, pastiprināta vēlme nodarboties ar zemkopību, personības pastiprināta ietekme uz mājiniekiem, individuālo māju celtniecība, zemes gabala labiekārtošana, koku un krūmāju stādīšana, lauksaimniecība. Pieaugs iekšējos dziļumos gulošās kaislības un vēlmes.

Skaļi satriecoši pavērsieni vecās lietās, kas jau ir noklusušas, vai ilgi vilkušās, vai arī skaitījušās jau pabeigtas.

No 30.augusta plkst. 16:03 informācijas un komunikācijas planēta Merkurs kļūs retrogrāds jeb atpakaļejošs, kā rezultātā būs grūti paļauties uz ziņu patiesumu. Informācija tiks pārveidota, sagrozīta un pārprasta. Sabiedrība vairāk pievērsīsies pagātnes izpētei. Nepiemērots laiks jauniem līgumiem, biznesa un tirdzniecības aktivitātēm, dokumentācijas kārtošanai, reklāmai, elektronikas un tehnisko līdzekļu iegādei.

Aktuālās tēmas: būvniecības industrija, nekustamā kapitāla apmēri, lauksaimniecības produkcija, zemkopju un citu agrārās nozares darbinieku labklājība, ekoloģiskie apstākļi.

 

 

Saules ingresija Svaros

Līdz ar Saules ieiešanu Svaru zīmē 2016. gada 23. septembrī plkst. 17:21, sākas Rudens Saulgrieži gadskārtu ritējumā. Tas ir spēcīgs notikums, kas nosaka visa gada kopējo toni, līdz pat nākamajiem Rudens Saulgriežiem. Klasiskā astroloģija uz precīzo Saules ieiešanu Svaru zīmē – mēdz sastādīt horoskopu.

Iespēja saskarties ar nodokļu inspektoriem, parādu piedzīšana piespiedu kārtā, strauja riska paaugstināšanās.

Jāatsakās no strīdiem par nenopietnām tēmām, jānodarbojas ar konkrētām lietām.

Daudzos cilvēkos valdīs miglainas un nereālas fantāzijas, utopiskas idejas. Viegli apmānīt un tikt apmānītam. Spēcīga nosliece uz jutekliskās dzīves pusi.

Darījumos nepieciešams takts un diplomātija.

Visā ir personiskas intereses. Gaisā virmo baumas un melīgi paziņojumi. Cilvēki spējīgi uz apmelošanu un ļaunprātīgu uzticības izmantošanu.

 

 

Jupiters Jaunavas zīmē – sistēmu integritāte

 

No 2015.gada 11.augusta līdz 2016.gada 9.septembrim Jupiters atradīsies Jaunavas zīmē.

Retrogrāds Jupiters no 08.01.2016 – 09.05.2016

 

Kamēr Jupiters atradīsies Jaunavas zīmē, raksturīga pētnieciska un radoša pieeja dzīvei. Liela uzmanība tiks pievērsta detaļām, nežēlojot spēkus un laiku darbam, sevišķi, ja tas ļauj uzzināt kaut ko jaunu par apkārtējo pasauli. Daudzi kļūs par ekspertiem savā jomā, tomēr vienlaikus palielināsies kritiska attieksme pret tiem, kuru idejas nav līdz galam pārdomātas vai neiztur pārbaudījumus praksē.

Sabiedrība noskaņota analizēt, kalpot, pētīt, šķirot, risināt, kārtot, tīrīt. Radīsies vēlme visu sakārtot un salikt pa plauktiņiem. Dzīve tiks aprīkota ar iekārtām, ierīcēm un mehānismiem.

Biznesā un karjerā veiksmīgs laiks programmētājiem, sistēmu analītiķiem administratoriem un organizatoriem, kā arī visām tām nozarēm, kur jāpievērš uzmanība detaļām un sīkumiem.

Dominēs izteiktas rūpes par savu veselību. Īpaši rūpīgi cilvēki izvēlēsies sev ēdienu. Arī dietoloģijas nozare varētu piedzīvot zināmu uzplaukumu.

Ekonomiskums un taupīgums šajā laikā var novest līdz skopumam.

Pozitīvajā variantā dominēs liela darba mīlestība un strādāt spēja, centība un čaklums, metodiskums, akurātums, apzinīgums, trāpīgi spriedumi.

Negatīvākajās izpausmēs iespējama sīkumainība, piesiešanās pie sīkumiem un kritiska attieksme, skepticisms un kašķīgums, pārmērīgs kaprīzums. Garīgums ar materiālistisku noslieci.

Kopumā, kamēr Jupiters atradīsies Jaunavas zīmē, veiksmīgāks laiks iestājas Zemes (Vēršiem, Jaunavām, Mežāžiem) un Ūdens (Vēžiem, Skorpioniem, Zivīm) stihijas pārstāvjiem.

Īpašs ir stāsts par pašām Jaunavām – viņas pamazām sāks sajust, ka attieksme pret dzīvi kļūst priecīgāka un optimistiskāka. Jaunavas kļūs drosmīgākas un gūs ticību saviem spēkiem. Priekšroka tiks dota visam, kas saistīts ar personisko attīstību. Jaunavas tiek aicinātas noteikt augstus mērķus, uzlabot savu fizisko izskatu, paplašināt savu redzesloku. Tomēr jāņem vērā, ka Jaunavas zīme ir sveša Jupitera simbola patiesajai būtībai – pastāvīgā prātošana bremzē augstsirdību un kontrolē jūtas.

Precizitāte un pacietība, spēja koncentrēt uzmanību pie konkrēta jautājuma ir veiksmes atslēga laikā, kamēr Jupiters atradīsies Jaunavas zīmē. Tieši šīm īpašībām varam pateikties par to, ka kaut ko mākam un protam.

 

Jupiters Svaru zīmē – saskaņas veidošana

 

No 2016.gada 9.septembra līdz 2017.gada 10.oktobrim Jupiters atradīsies Svaru zīmē.

Kamēr Jupiters atradīsies Svaru zīmē, raksturīga vienošanās, mijiedarbības un saskaņotības pieeja dzīvei. Svarīgs kļūs viss, kas iepriecina un ceļ sirds vērtību.

Biznesā un karjerā veiksmīgs laiks advokātiem, tiesnešiem, kā arī visām tām nozarēm, kur jāpievērš uzmanība modei un skaistumam.

Svarīgas kļūs lietas, kas cilvēkiem liek justies ērti, skaistam un mīlētam.

Darbības, kas saistītas ar romantiku, partnerību, priecīgām sabiedriskām sanākšanām, personīgo un vides izskaistināšanu, izpriecām un pievilcīgu taustāmā īpašuma ieguldīšanu.

Produkti un pakalpojumi, kas parasti tiek klasificēti kā sievišķīgi. Uz partnerību orientēta atpūta un ceļojumi, māksla un arhitektūra, izklaides produkti un ceļamērķi, draudzīgas konkurences tikšanās vietas, vērtīgas kolekcijas un gandrīz viss, kas saistīts ar modi.

Kopumā, kamēr Jupiters atradīsies Jaunavas zīmē, veiksmīgāks laiks iestājas Gaisa (Dvīņiem, Svariem, Ūdensvīram) un Uguns (Auniem, Lauvām, Strēlniekiem) stihijas pārstāvjiem.

 

Saturna ingresija Strēlniekā

Saturna pilns cikls orbītā ap Sauli ir 29,5 gadi, vidēji 2,46 gadus pavadot katrā zodiaka zīmē. Saturna ieiešana zīmē ir saistīta ar nozīmīgiem notikumiem.

Astroloģiski Saturns ir saistīts ar ierobežojumiem, robežām, praktiskumu un realitāti, kristalizāciju un struktūras principiem. Saturns regulē ambīcijas, karjeru, iestādes un hierarhiju. Saturns attiecas uz personas pienākuma apziņu, disciplīnu un atbildību, kā arī fizisko un emocionālo izturību grūtos apstākļos.

No 2014. gada 23. decembra Saturns atradīsies Strēlnieka zīmē.

Retrogrāds Saturns – 13.03.2015 – 02.08.2015

15.06.2015 – 18.09.2015 – Saturns atgriežas Skorpiona zīmē

Saturns Skorpionā māca pārbaudījumus uztvert kā mācībstundu, atbildību – kā dzīves skolas nepieciešamību. Liek uzņemties sociālo atbildību. 

Saturns Strēlniekā uz pasauli skatās ar stingrību un atbildību.

Sabiedrība šajā laikā var kļūt pārlieku nopietna un reālistiska, pesimistiski raugoties uz jaunām perspektīvām, jau iepriekš iztēlojoties, cik šķēršļu būs šajā ceļā.

Pateicoties nopietnai attieksmei pret pasauli un tieksmei saprast likumus, mudina cilvēkus kļūt par zinātniekiem, filozofiem, domātājiem – nav svarīgi profesionāliem vai amatieriem. Nostiprina gribu un domāšanu padara ļoti dziļu un pētījošu.

Saturns Strēlniekā radīs vēlmi izprast dzīves jēgu. Cilvēki tieksies sasniegt pārliecinātu pasaules izpratni un savu dzīvi sakārtot tā, lai tā būtu mierīga. Gudrība dos iespēju pieiet dzīvei no praktiskās puses. Saturns Strēlniekā palīdzēs nostiprināt lietišķos kontaktus ar ārzemēm un partneriem tālumā. Studējošajiem jārēķinās, ka mācībām jāpievēršas ļoti atbildīgi un centīgi, tad rezultāti neizpaliks, pretējā gadījumā būs grūti nokārtot eksāmenus un aizstāvēt diplomdarbu. Veiksmīgi būs ceļojumi uz ārzemēm, kuri paredzēti nopietniem mērķiem. Reliģiskie jautājumi var izrādīties jūtīga tēma – daļai sabiedrības šajā jomā radīsies nesapratne un domstarpības, bet daļa ies nopietnā garīgās attīstības virzienā.

Klasiskā astroloģija mēdz uz precīzo Saturna ieiešanu Zodiaka – šajā gadījumā Strēlnieka zīmē – sastādīt horoskopu, tā teikt, piedzimuši jauni notikumi konkrētā laikā, konkrētā vietā, šajā gadījumā Rīgā, kas katram sev prasa uzdot jautājumu: „Kāda būs mana atbildība?”

Šajā horoskopā Saturns atradīsies 5. mājā, tādējādi aicinot izprast mīlestības dziļumu attiecībās. Saturna uzdevums ir nostiprināt mīlestības attiecības. Šajā laikā tiks pārbaudīta jūtu stabilitāte, uzticība un noturība. Viss tikai ar vienu domu – kas baltiem diegiem šūts, tas izirs.

Mīlestības attiecības daudziem kļūs piezemētākas. Iespējams, daudzus cilvēkus var pārņemt trauksmes un nedrošības sajūta, kā rezultātā rodas vēlme maksimāli kontrolēt attiecības un pieprasīt sev mīlestību. Pārliecības trūkums par sevi un partneri var radīt vēlēšanos pēc iespējas vairāk kontrolēt otru cilvēku.

Šajā laikā jāizprot cik svarīgi mīlēt un baudīt partneri esošajā dzīves mirklī, tad no šī mirkļa piedzims nākamais, kas būs vēl piesātinātāks par esošo. Tādējādi mīlestība taps arvien dziļāka un iegūs jaunas dimensijas.