Apmeklē Dižkalendāru!

SVARĪGĀKIE ASTROJAUNUMI

Aktuālais #astroinfo un tvīti

Par PilnMēness brīvdienu svarīgāko (23.02.2024.)

Oi, kādi depresiju un skumju stāsti jau gaudo uz #PilnMēness un vēl visas brīvdienas pieskandēs info telpu. Tur grūti nošķirt lielo ego alkas pēc uzmanības, neprasmi dzīvot ar sevī un strādat ar sevi un reālas problēmas, kas beigās viss viens! Par nelaimi, kāds var reāli “pielikt sev roku” dēļ eksistenciālām skumjām. Esiet vērīgi, uzklausiet un atbalstiet!

Vakar un šodien #PILNMĒNSS LAUVĀ un uztrauktā, apdraudētā EGO DIENAS - visu viedoklis ir tiks varīgs un paši tik nozīmīgi! Horoskopu pārstpāvji arī aktīvu Lauvas zīmi (ne tikai Saule!!!!) strauji noaktivizējās, lai tiktu pamanīti. Bezmaz vai karaļvalsts vai galma iemītnieki :) Izdaliet savu "gribu un zinu" šodien ar 2 un būs jau pārspīlēts.
Sestdien un svētdien dominēs PILNMĒNESS JAUNAVĀ - gan darba ražīgums, gan čikstuļi un "viss ir slikti". Iedomīgi pašlepnos nomainīs, "es jau neesmu tā vērta".
PIE DABAS! PIE DARBA. DZERAM NOMIERINOŠĀS TĒJIŅAS ;)
Tā kā #PilnMēness ir Apogejā jeb tālu noz Zemes, tad te mazāk darbojas instinkti, DABAS "spēku uzbrukums", cik cilvēku izvēle, EGO un "gribu, vajag". Tas ir ne mazāk bīstami, jo izceļ personīgo nozīmi ne tikai konstruktīvi, bet arī depresīvi, piemēram, "esmu upuris", "neviens mani negrib", "kam esmu vajadzīgs" tml. Tikai atšķirībā no citām reizēm pēc uzmanības, šoreiz cilvēks tam var svēti noticēt. Ja tam visam nāk klāt ne tie apstākļi, alkohols/narkotikas vai nepareizā atteiksme no citiem, sekas var būt smagas. Dienestiem būs gana darbu. Jo pieaug arī vardarbības gadījumi, zādzības un citas AKTIVITĀTES! Aktīvāka arī Uguns stihija. Pīpētāji...
Paralējajā pasaulē - #PilnMēness uzjundīti spontāni un priecīgi svētki, labs noskaņojums, crazy ballītes.
Tomēr dēļ Veneras - Jupitera spriezes daudziem būs konflikti un nesaprāšanas būs nopietns parbaudījums.
Par sīkumiem - "kurš tā dara", "es taču Tev teicu", "cik var..." utml.
Par "tu mani nemīli", "ej pie savas...", "esmu pelnījusi...", "tev grūti?!..." uml.

PIEKTDIEN Planēta #AstroingresiJĀ (22.02.2024.)

 

Merkurs Zivju zīmē no plkst. 09:28 - 10.03.2024 plkst. 06:02
Turpmāk komunikācija, sakari, visa info plusma un, galvenais, nodošana - (ne)saprašana ies caur Zivju zīmes filtru, proti, kādā no šiem paveidiem:
- nekonkrēti, izlūduši/tēlaini/ iracionālāk
- šo to "aizmirstot", noklusējot vai "mīļā miera labad nepasakot"
- "baltie meli", pašapmāns, iedomas
- krāpnieciski - negatīvais
- sapņaini, fantasti
- tādu, kas nedod galējumu, bet daudzpunkti vai ņemšanos...
- pasekojiet kā tiks paŗprasti līgumi, kās kļūdas pielaistas, aks tiks slēgti ājsā laikā. Brīžiem vēl trakāk kā Dižčikā.
Zibenzellim un detaļās spēcīgajam Merkuram tā ir štruntīgākā pozīcija Zodiakā.

 

Svarīgi atgādinājumi (21.02.2024.)

Ceturtdien pl. 9:15 Veneras un Marsa savienojums jeb attiecību #astromaģija un jauna cikla sākums! 
Piektdien visu dienu Čika laiks. 

Par laika ritmu (21.02.2024.)

Laiks neskrien. Cilvēki skrien. Tērējas. Dzīvo neapzināti. Agrie putniņi un sakārtotu grafiku pēc astro laika un Dabas enerģiju plūsmas ir ar ļoti daudz “brīva laika”, ko piepildīt, kamēr haosā un “pienākumos” iejūgtie patēriņkultūras vāveres ritenī ar “laiks skrien” tiek izmesti izdeguši slimnīcā vai depresijā apzināties laiku un dzīves jēgu (ja spēj aizdomāties)! Kur jūs “skrienat” un vai vajag skriet, lai tērētu laiku!? Vai tas ko jūs dariet, jums liksies ievērības cienīgs mūža nogalē! Ja vien arī savu finišu nesasteigsiet! Skriet var ļoti pārdomāti un ne viss ir obligāts! Mantu kapā nepaņemsi. Veselību nenotrieciet skrējienā! Kā paredzēju Superhoroskopi.lv, ko nepaņems kari un vīrusi, turpmākā desmitgadē “savāks” būtisks mūža ilguma kritums. 96% skrējēji noskries par ātru savu “derīguma termiņu”. Nebaidies apstāties laikus! Nebaidies Nāves, dzīvo Dzīvi kā #astrokarma dācājusi ne EGO/prāts notriec #astroviedi #KBPareģo

Noslēdzam Drakona gada ievades 12 dienu ciklu (20.02.2024.)

TREŠDIEN NOSLĒDZOŠĀ 12.ASTRODIENA ar 12dienas.lv !
Mēs to kopā būsim paveikuši - ar kāpumiem un kritumiem, tas normāli!
Trešdien līdz vēlai pēcpusdienai čika laiks, kas ieviesīs zināmas korekcijas un Mēness spriedze, bet kopumā diena veiksmīga visiem, kas plūdīs pa straumīti un saglabās veselīgu atteiksmi pret dzīvi. Dienai piemīt kaut kas mistisks un iekšējo uzvaru gēns. Apkopojam 12 dienu veikumu un novēlam dienas Superlaikā no visas sirds izdošanās jaunajā DRAKONA gadā!
Malači, es ar jums lepojos, astrodraugi!
Pats ar pamatīgi turējos pie 12 dienu plāna, jau otro gadu desmitu! Lielie AstroVEiksmes tīkli ir izmesti, ticam savai "zelta zivtiņai", "zelta olai" vai mūzai, vai..., kas nu kuram.

SAULE ZIVĪS (19.02.2024.)

Plkst. 06:13 Saule pārgāja Zivju zīmē:

1) sveicam visus mēneša gaviļniekus
2) visi turpmāk nonākism Zivju zīmes enerģētikas, stila un izpausmju sfērā - pamatā nenoteiktībā, apjukumā, dvēseliskās sajūtās, ēteriskāki, sapņaināki, dāsnāki, līdzjūtīgāki un ... skaļāki... jā, Zivis nav klusākā Zodiaka zīme, kas maldīgi radusies no ilgstošiem klusas pazušanas un dziļdomības izpausmēm. Zivis tarkšķēšānā var mēroties ar Dvīņiem un Svariem. Un pat, ja pašas nevēlas, apkārt notiekošais Haoss un darbības ir itin skaļas. Pašas vai Vide, bet troksnis pamatīgs.
3) Vairāk ieklausāmies sajūtās un Mīlestībā, mazāk iesaistāmies haosā. 

Reti gadās šāds ASTRO COMBO! Pirmdiena 19.02 (19.02.2024.)

Superdiena ar spēcīgiem un mazāk spēcīgiem superlaiku intervāliem un 10.astrodiena pēc 12dienas.lv kalendāra. Atlikušas 3 dienas, ko piepildīt enerģiju pārvaldīšanai 2024.gadam. Vērtīgi ieteikumi ļoti labā kombinācijā 6. Saules diena un 11MD - lasiet kalendāra aprakstā dienai atbilstošāos ieteikumus.

Īpaša uzmanība 23:13 uz misticisma piesātināu un vēl pētāmu #astromaģija starp Hīronu (kas ir Hīrons ir apraksts Astrologi.lv) un Z.Mezglu. #Astrokarma punktu saplūšana. ĻOTI VĒRTĪGA DIENA. Dziedinoša. Lai to atbilstoši izdzīvoti vērts iepazīties ar aprakstiem! Reti gadās šāds ASTRO COMBO!

21-25.02.: īstais Mīlas pilnpbrieds un PilnMēness brīvdienas (17.02.2024.)

22.februārī pl. 9:15 savienojas Venera ar Marsu, uzsākot jaunu savstarpējo attiecību gada ciklu. Mūsu planetārie Romeo un Džuljeta! PilnMēness gaisotnē tam ir īpaša jauda jau sākot no trešdienas 23:23, bet jo īpaši ceturtdien pl. 7:40 - 9:30! Izmanto, ja ne svētīgām darbībām, tad prāta izvēlēm par labu kam lielākam mīlas, finanšu un aktivitāšu jautājumos! 

Un pēc tam viss aiziet... Piektdien teju visu dienu čika laiks, kas PilnMēnesī ir īpaši kaitnieciski, bet sestdiena un svētdiena PIlnMēness kulminācijā kopā ar Veneras  un Jupitera spriedzi, kā arī Mēness - LIliats konfliktu radīs drāmas un dramatiskas situācijas. Paveiksies, kurus astrokarma sagurdfnās, lai nesadarītu miuļķības. Nedzert, jo tas vilks uz depresiju un imunitātes milzīgu kritumu. 

Kategoriski NĒ - laiks (17.02.2024.)

Kā vēsta Astrovip.lv - precīzi norādītajā laika intervālā KATEGORISKI NĒ:

- sex - nekādā paveidā
- alco (arī cigaretes)
- sarkanā gaļa
- attiecību skaidrošanas
- dusmoties un apvainoties
- šopingu
- citu aprunāšanas, skaušanas
- provocēšanas un aizskaršanas, lamāšanās
Ko var? > #turimuti RELAX! Vērot savi reakciju un mierīgi to uztvert. Palasīt. Ievirzīt prātu uz gudrību uztveršanu.
Kādēļ šādi ierobežiojumi: Astrologi.lv sākumlapā ir vesels skaidrojošs raksts.

17. februāris, plkst. 09:54 - 18. februāris, plkst. 10:22

TURPINĀM PILDĪT ASTRODIENU PLĀNU (16.02.2024.)

Turpinam pildīt 7. no 12 astrodienām ar 12.dienas.lv.
Veneras/Svaru diena, kad svarīgi apzināties savas izvēles, tās padarīt gudrākas un saturīgākās, velti netērēties. Kalendārā par šo dienu ir daudz praktisku un ļoti svarīgu ieteikumu.
Mēness fāzes maiņa 17:01, kas arī aizsāk čika laiku!
Bet pats svarīgākais dienas notikums ir Veneras ingresija Ūdensvīra zīmē pl. 18:05. Jauna iespēja sakodēties AstroVeiksmei Mīlā, Finansēs, Sabiedriskumā, ja izmanto dienas Superlaiku, kas tur norādīts!
No šodienas www.12dienas.lv kalendāram ir atlaide, bet derīgs tas būs vēl 12 dienām no 20.marta. Ķer ciet!

Atlaides visiem kalendāriem (16.02.2024.)

VISIEM PDF kalendāriem atlaides! Meklē un apmeklē http://astronet.lv

Veneras Ingresija Ūdensvīrā (15.02.2024.)

Venera Ūdensvīra zīmē
no 16.02. plkst. 18:05 - 11.03.2024 plkst. 23:50

AstroVeiksmes kodēšana GADAM līdz 22.februārim (15.02.2024.)

Turpinās Tavas gada enerģijas AstroKodēšana pēc www.12dienas.lv projekta 12 astrodienu plāna. KB autormetodes. Pievienojies.

Tas pats iegādātais kalendārs būs lietojams arī no 20.marta ASTRO SAULES GADA praktiskās AstroVeiksmes kodēšanai. 

Visi jaunumi šajā īsziņu blokā (15.02.2024.)

Lai pieaugtu mūsu lapas apmeklējums, un visa darbība nenotiktu tikai socvidē, bet izvestu cilvēkus "pastaigā" ārpus kolektīvās taciņas, turpmāk jaunumus publicēsim šajā sadaļā. Astro prasa piepūli nevis "komforta zonu" un tikai tad tā sasniedz rezultātu! 

NEPALAID GARĀM - ienāc ik pa laikam Astrologi.lv un aplūko jaunumus!

Astro Okultisms jeb #astromaģija (15.02.2024.)

Astroloģijas pakalpojumi pret to ieguvumiem patiesi nav dārgi pie profesionāla astrologa ar labu izglītību, pat samērojot pie psihologa vajadzīgo laiku problēmas risinājumam un astrologa, Viss runā finanšu un efektivitātes aspektā pēdējam par labu. Atkārtošu, pie labi izglītota profesionāļa, kas cita starpā izglītojies arī psiholoģijā.

Cita lieta ir ASTRO OKULTISMS jeb #astromaģija AstroVeiksmes kodēšana un laika līniju pareģošana un individuālas sanākšanas ietekmēšana, neapdraudot #astrokarma. Tur ir enerģiju likumi: "jo kvalitatīvākā sēkla, jo lielāki ieguvumi". Laika, resursa, vajadzību, karmas balanss. Par velti tik nezāles dīkst!
Ar Dievpalīgu, mana astrokarte ļauj attiecīgajos laika periodos ar to nodarboties.

Klausīšanās atbrīvo no Ego stulbuma (15.02.2024.)

Cilvēkiem būu mazāk emocionālu, mentālu un psihisku problēmu, ja viņi iemācītos KLAUSĪTOS UN VĒROT!
Nevis pie katras izdevības piemēroti un nepiemēroti mēģināt izteikt savu EGO STULBUMU un apjukumu.
Klausos daudz cilvēkso sadzīvē un ļoti bieži pārliecinos, ka cilvēki runā nevis tur, kur ir reāli kompetenti un viņos būtu vērts klausītoos, bet viņi mēģina ar citas sfēras "cauraudzīti" spriedelēt no "zināšanas 10 minūtēs" līmeņa.
KLAUSIETIES! Un mācieties UZDOT JAUTĀJUMUS, kas ved pie ATBILDĒM!
 Jo - ja Tu zini, ko tur gari runāt, bet ja nezini - vēl jo mazāk jārunā.
Bet, ja vienkārši dzenā gaisu ar tukšām pļāpām, tad esi gatavs, ka kāds Tev var pateikt skaidri: Nē, neinteresē Tava "verbālā caureja" ;)

Ikdienas ieradumu lielais spēks (15.02.2024.)

Ikdienas ieradumiem ir ārkārtīgi liela loma mūsu dzīvē, ko mūsu senči noformulēja “izkāpt ar pareizo (labo) kāju no gultas”.

Ieradumi ietekmē visu dienu un attieksmi pret lietām, notikumiem.

Mainot ieradumu var ļoti daudz kas izmainīties dzīvē!

Sāc ar mazumiņu, negāz uzreiz kalnus!

Advaita Vēdanta Atklāsme (15.02.2024.)

Vienkārša un ģeniāla #astroviedi atklāsme no #AdvaitaVēdanta :
Dzīve var būt tik tiešām vienkārša, ja ar to NECĪNĀMIES!

Paritini, lai lasītu senākus tvītus

Aktuālākie rakstiVisi raksti

KB AUTORMETODES

AstroNumerologa Kr.Baņķa devums Latvijas Astroloģijas attīstībā >> Pilns autormetožu atspoguļojums.Lasīt vairāk

TAVS MĒNESS KALENDĀRS 2024

Drukātā formāta iepriekšpārdošana. Ierobežota tirāža. Pasteidzies.Lasīt vairāk

JAUNIE PDF KALENDĀRI 2024.GADAM IR PIEEJAMI ASTRONET.LV!

TAVS MĒNESS KALENDĀRS, ASTROVEIKSMES BIZNESA KALENDĀRS, Čeku dedzināšanas, Diž-Pirkumu un citi.Lasīt vairāk

Īpašā tuvība un kaitīgs sekss - Celibāta dienas

Par seksa un īpašās tuvības izvēli. Ko astroloģiski nozīmē NElaiki: Seksam kategoriski NĒ!Lasīt vairāk

SUPERHOROSKOPI.LV DIŽPLĀNOTĀJS 2024.

Ko nesīs VARENĀ DRAKONA GADS? Kas notiks ar #Dižkrīze? Kā veiksmīgi plānot gadu un sagaida pēc tam!Lasīt vairāk

Jaunākais blogos Visi blogi

Kristaps Baņķis: Par KB astro info stilu (03.01.2024.)

Publicējums soctīklu auditorija par to - kādēļ tā rakstu. Lasīt

Guna Kārkliņa: Par maz zināmo seno baltu astroloģiju (29.12.2023.)

Baltu astroloģijā ir savdabīgi gadu nosaukumi un par to ziņas ļoti skopas.Šis būs Šul­du-bul­du Tī­ta­ra gads. Lasīt

Kristaps Baņķis: SUPERHOROSKOPI.LV 2024 (01.12.2023.)

Jaunas Atutormetodes un svaigs redzējums, kā arī nebijušas astronumerologa atskārsmes par ASTRO LAIKU. Lasīt

Kristaps Baņķis: JAUNIE PDF KALENDĀRI 2024 IR KLĀT! (03.11.2023.)

TAVS MĒNESS KALENDĀRS 2024 un ASTROVEIKSMES BIZNESA KALENDĀRS 2024 Lasīt

Guna Kārkliņa: Mēness aptumsuma apzīmogotie (21.10.2023.)

Ko nozīmē Mēness aptumsums cilvēka horoskopā. Karmas smagums vai likteņa dāvana? Lasīt

 


KLIKO UN LEJUPLĀDĒ ROKASGRĀMATU - ŠEIT

PDF kalendāri 2024 šeit >>> www.astronet.lv


KB

Visus pakalpojumus iegādājies ar atlaidi www.astrocentrs.lv

Mūsu lepnums - DIŽKALENDĀRS 

Apmeklē šeit!


Astrologi.lv Baņķa Dižkalendārs tika izveidots 2006.gadā - pirmais Latvijā! 

Dižkalendārs = astroloģija + Dabas ritms + Saules un Mēness cikls + Numeroloģija. Tas ir Tavs individuālais laika plānotājs, lai astroveiksmīgi un ar vismazāko piepūli iegūtu lielisku rezultātu, piešķirot katrai dienai īpašu jēgu. Esam apvienojuši kopējo dienas astrofonu un planētu mijiedarbības astroluksoforus ar planētu cilpām, Mēness fāzēm, Aptumsumiem, Saules un Mēness kalendāru ar Saules dienām un Mēness dienām, bet galvenais - pēc Taviem datiem veidotu individuālo astro plānotāju un katras dienas numeroloģisko plānu.

Dižkalendārā apvienots arī visu populāro nodarbju tops: labās dienas un labie laiki, Superlaiki, nelaiki, čeku dedzināšana, matu griešana, nagu griešana, pirts apmeklējums, sports, celibāta un sirsniņdienas. 

Turpat arī Čika laiks un Dižčiks, un citas planētu Retrogrādās cilpas. Tu sapratīsi Mēness, Merkura, Marsa. Veneras, Jupitera, Saturna ietekmi. 

Neatradīsi to, ko visi sauc par "horoskopi", bet uzzināsi skaidrojošos Saules horoskopus (Lauva, Vērsis, Dvīņi utml.), kā arī Austrumu horoskopu - dzīvnieku aprakstus (Žurka, Čūska, Tīģeris, Gailis, Pūķis utml.).

Piesaisti sev dižu Astroveiksmi ar Dižkalendāra lietošanu!

Mūsu Dižkalendāra Mēness/Saules kalendāra pamatu veido Mēness fāzes. Tā ir vissenākā Astrologi.lv atspoguļotā un sadzīvē visinteresantākā tēma. Visplašāko skaidrojošo materiālu kā izprast Mēness cikliskumu un kā to sekmīgi pielietot savā dzīvē atradīsi Rakstu arhīvā, klikojot šeit>>

KB AUTORMETODES

Lejuplādē un iepazīsties šeit>> ej.uz/KBautormetodes