Apmeklē Dižkalendāru!

SVARĪGĀKIE ASTROJAUNUMI

Aktuālais #astroinfo un tvīti

Starts vai restarts?! (06.07.2024.)

Astroloģijā starts ir iespējams Superlaikos un Augošs/Pilns Mēness, bet Restarts Retrocilpās un arī Dižčikā, bet arī tikai Superlaikos, kā arī projekta 12dienas.lv datumos! Īpaši ir #astromaģiha un #planētaingresijā datumi, kur īpaša ritualizēta kārtība, jo ir atvērtas lielās Laika Lūkas un iespēja AstroVeiksmes kodēšana sec vēlamai laika līnijai
Individuāli 4 mēnešus pirms dzimšanas dienas - tikai Restarts. Startē vienmēr līdz pusgadam pēc dzimenes, skatoties, lai arī citas planētas nav noslēguma fāzē un pēc Superhoroskopi.lv nav vecupposma krīzes lielie spriedzes kvadrāti. Jāstartē un jārestartējas, kad sokas labi=labs astrofons, kad jau ir pienākuši krīzes astrokvadrāti, tad jau vairs tik attieksmes un iekšējās izaugsmes restarti.
Nekad nestartē un nerestartējas čika laiks, 4.,9.,19.,26.,29.MD, aptumsumos un Nedienu nelaikos!
Vienalga ko saucat par startu/restartu!

PA TIEŠO! Kādēļ 29MD neko īsti nevar!? (05.07.2024.)

Kā jau esmu rakstījis, 9., 19. un 29.Mēness diena, kā arī 4. un 26. ir Kategoriski Nē - sex, alko, sarkanā gaļa. Tomēr visbīstamākā un teju kā visas kopā ir tieši 29MD - tādēļ vienmēr DZEŽAINI! 29MD atbalsojas Hekatēs jeb tuvu fāžu maiņā un kā enerģiju zemākais punkts - tumsa pirms rītausmas, visu enerģiju lielākā uzkrātuve. Ja citi ir tādi kā pagrieziena punkti un "melnās bedres", tad te ir "savākuma punkts" - visa melnā depo, krātuve, atvars - tur nav ko smelt, te gaismas maz. Piedodiet, bet ASTRO ANUS jeb "viss ir di..ā, latviski sakot!, lai arī 129 MD pat to nevajag teikt! Nodarboties ar sx nozīmē uzņemt visu to sevī - visu slikto, kas karmā, kas partnerī, visu kaitīgo, "izlaizīt miskasti". Plus Mefistofelisks tēmas, kur Tu nopārdoties "sātanam" uz minimāliem noteikumiem. Kam to vajaga?! Un to visu pārvar NIEKA ATTURĪBA! Bet EGO un LIELAIS "ES TAČU GRIBU" to nepieļaus, jo tas ir kā sunim pavārtīties laimīgam maitā un nejust kā pats enerģētiski smalkā plānā smirds kā līķis... un pēc tam visu nākamo Mēness ciklu piesaista ta'dus notikumsu un cilvēkus – pēc kā pats smird. Un tad vēl saka - par ko man neiet... MUTI un BILKŠPRIEKŠU CIET! Jā tik skarbi tas ir! Aklais un smaržu zaudējušais var turpināt neredzēt un vārtīties maitā, redzīgais to jau zināja, bet intelektuālais - izvērtēs, ka riskēt nav jēgas, pat ja ne līdz galam to saprot vai tic.

ŠODIEN IR TĀ DIENA!

Šodien Tu NEVARI ticēt pat pats sev, kur nu vēl citiem! 
#turimuti Kušini domas!
Provokāciju diena - arī pret sevi!

 

 

 

ŪDENSVĪRA ĒRAS ASTRO SKICĪTE (24.06.2024.)

 

Par ŪDENSVĪRA laikmeta (gaidāmajām) iezīmēm.
Redziet, ja runājam par politisko un sabiedrisko dienaskārtību, tad Ūdensvīram ir vairāki slāņi un tas allaž met acis autoritāru ierobežojumu jeb Lauvas virzienā, lai spētu nodrošināt "demokrātiju, brīvība, brālību" un varu visa veida "padomēm". To jau manījām COVID laikā. Divreiz vienā upē neiekāpt, tādēļ taps jauni paveidi.
No vienas puses uzsvars uz demokrātiju, tajā pat laikā, visa veida minoritātes un grupas nesamierināsies ar "vairākuma varu" un pieteiks savu "mazinieku" politisko redzējumu. Proti, pie vara var nonākt līdzšinējās politiskās uc. minoritātes.
Kāds statistikis nav paskatījis, cik % no vsiiem LaV iedzīvotājiem, sasummēti sanāktu MINORITĀTES. Jūs teiksiet, mevar tautības un dzimuma jautājumus vienā maisā bāzt. Ui, kā vēl bāzīs! Un nebrīnīšos, ja izveidos Minoru partiju ar saukļveidīgu: No Minoritiem par Mažoriem! :)
Tāpat taps ne tikai ļooooti kosmopolītiski veidojumi no sērijas viss viens -" Līdz Mēnesim un atpakaļ" :) Bet arī ļoti konkrētu grupu aizstāvji, teiksim, PENSIONĀRU NĀKOTNES partija (diezgan absurdi, bet tādā stilā).
Ja kāds domā, ka Ūdensvīrs ir galvenais Zodiaka humānists, tad maldās, jo Ūdensvīri mēdz būt zinātniski merkantili, kuri starp citu pilns NASA un RU kosmosa industrija, kuri nabaga Zivtiņas eksperimentāli sūtīja kosmosā, proti eksperimentēja ar/uz citiem Zinātnes vārdā! Tā kā zinātnes e-progress ir neizbēgams uz cilvēku brīvību rēķina! Attiecīgi globāli pieaugs pētījumi, kas, piemēram, pamatojot, ka tāda un tāda nācija ir zaglīga, var ierobežot tās izpausmes ar likumu. Rasisms uc. cilvēku segmentācijas tikai pieags. Tāpat kā radikālisms, jo Ūdensvīru vēl 20 gadus vadīs slekpavnieciskais Plūtons. Ūdensvīrs ir īsta nervu bende savās destrukcijās un labirints kaut kādas pārākas vīzijas meklējumos. Parunājiet ar Nemierīgākajiem Ūdensvīriem (ir arī miera mikas, kuriem izteiktāka blakus esošā Mežāzis vai Zivis ietekme) un jums mati celsies stāvus no viņu idejām, pārliecībām un izpausmēm. Un tagad to visu radikalizāejiet un izkliedējiet uz visām dzīvesa sfēram :) Ūdensvīriskā Krievija un Ķīna vēl pasaulei parādīs vietu, diemžēl, ja ASV nopietni patiesi paklups uz Urānu Dvīņos turpmākos 8 gados!
Ģimeniskuma gadsimts ir beidzies - attiecību sfēra piedzīvos pārveidi, kas jau sāk notikt!
Tā riktīgi viss no 2032.gada! It kā tālu, bet TUVU! Starterīšus varēism jau drīz testēt.
Mums ir vajazīga #Atmoda2026 !#astropolitika

 

KĀ JĀUZTVER PĒDĒJIE ASTROINFO JAUNUMI (24.06.2024.)

Nopublicēju pavisam 3 lielo notikumu ieskicējumus: detalizēti www.astrovip.lv un Superhoroskopi.lv , lai saprastu prognožu vietu kopējā laika/notikumu sistēmā, jo, izraujot gabaliņus no lielā LAIKA "ROMĀNA", tas var neradīt arī pareizo izpratni par gaidāmo nopietno ASTRO FONU!
Atgādinu: Planētas tieši esošās fizikas izpratnes līmenī neietekmē, bet gan cikliski proicē gaidāmo notikumu struktūru. Vienmēr pastāv laika līniju variācijas, bet samezglojuma jautājums paliek kopīgs tām visām.
Astro svarīgi ir saprast laika plūdumu nevis prognozēt ļoti konkrēti (kas kuram skaitās konkrēti un svarīgi! un vēl kurā brīdī!) notikumus - kas, būsim godīgi, ir Gaišredzība un nav paredzami tālu - īpaši laikmeta maiņā, kad viss vēl formējas - bet tikai kādu brīdi pirms (līdzīgi kā zinātnieki jau izpētījuši, ka to, ko tūlīt darīsim smadzenēs jau impulss pienācis pirms to paši apzināmies) un līdzīgi kā magnētisko vētru var prognozēt 3 dienas pirms - līdz izvirdums atnāk līdz Zemei.
Nevar noprognozēt to, ka svēl tikai formējas - tāpat kā nevar pateikt kādi precīzi būs jaundzimušā vaibsti, bet to, ka dzims jau zinām iepriekš, bet ar ar Dievpalīgu.

AUGUSTA “MELNĀ STRĪPA” (24.06.2024.)

Ņemot vērā, ka Saturns 29.jūnijā kļūst retrogrāds, faktiski tikai JŪNIJA PĒCSVĒTKU LAIKS atlicis visu lielo lietu virzības sākšanai, kur personīgā brīvība un izvēle nav ierobežota. BET.. ja skatās jau katras dienas astrofonu, tad tur spriedzes un Nedienas atliku likām, bet Superdienu un superlaiku kāds nieks vien ir... un tad jāatgriežas pie manis agrāk teiktā, kad dikti visus mudināju MARTS- MAIJS būt ļoti aktīviem!!! Tomēr rīkoties vajag, jo augustā jau nonākism faktu priekšā! Marsa cikla materiāli pieejami www.superhoroskopi.lv

Teju visu mēnesi ir Dižčiks, tādēļ visas norādes un ieteikumi, kas ar to saistīti, ņemami par pilnu. Lielākās problēmas skar tirdzniecības, sakaru un transporta sfēras. Projekti nevirzās uz priekšu, darbi bremzējas un ir lielāka kļūdu (brāķu) iespējamība. Jāparedz neizpildes un alternatīvi scenāriji iecerētā realizācijai.
Līdz 19.augustam notiek virzība uz Lejupejas kulmināciju, attiecīgi mazāk izredžu uz veiksmīgu iznākumu, tā kā informācijas aprite ap projektu, pasākumu, notikumu būs mazāka. Laiks izmantojams darbībām, kurās vēlas panākt mazāku pamanāmību. Rutīnas darbi, atskaites.
Svarīgākie mēneša astro-pagriezienu punkti saistīti ar Marsa un astrograndu – Jupitera un Saturna attiecībām. Ar Jupiteru 14.augustā notiek #astromaģija un tiek uzsākts jauns cikls, ar ko jāsaprot jaunas biznesa idejas, stratēģija un plāni izaugsmes un attīstības ziņā, kamēr 16.augustā – Marsa un Saturna spriedze, tam visam vēl esot Dižčikā, abus notikumus pavelk zem šķēršļu un problemātikas zīmes. Lai vai kā, bet cikla starts noteikti ir atzīmējams ar pārapstiprinājumu pēc Dižčika. Bet ❗️20.augustā abi astrograndi nostājas savstarpējā spriedzē. Pastiprinot to, ka kopīgais astrofons biznesa procesiem, darbībām un svarīgiem lēmumiem šajā laikā nav vēlīgs, jārēķinās ar kļūdām un zaudējumiem. Bet mēneša beigās Lilita sakustina karmiskos mezglus. Kārdinās ar ieguvumiem piedāvājot negodīgu un nelikumīgu rīcību. Neiekrist lamatās. Liktenīgi lēmumi un pavērsieni.
❗️Lielās gada krustceles - kur LAIKA STRAUME nesīs vai pats virzīsi, ja pacentīsies tad ietekme pēc Superhoroskopi.lv aprakstītās sistēmas 1x - 2 - 3x izreaģēs līdz pat 2025.gada jūlijam. Vienots process dažādām izpausmes fāzēm, paveidiem ar kopīgās sakarībām. Augustā var būt gan notikumi, gan tikai pabiedēti, vai arī "sastrādāt podus", ko strēbsim 2x un 3x reizē. Jāvēro un jāizstrādā savs rīcības plāns! Ietekmētiu tiksim, bet vai 1x vai 2x vai 3x visvairāk atkarīgs no kolektīvās un individuālās rīcības❗️
Uzmanību! Dižčiks no 05.08. pl. 7:55 – 29.08. pl. 0:13. Dižčika periodā RetroMerkurs pāriet Lauvā 15.augustā plkst.3:15. Personām ar Lauvas zīmes akcentiem un lauviskajiem biznesiem (spēļu, radošie, māksla, mode, greznumlietas utml.) iespējama lielāka problemātika, jābūt vērīgiem.

LILITA SVAROS NO 29.JŪNIJA (24.06.2024.)

LILITA SVAROS - 9 MĒNEŠU PRIVĀTA UN BIZNESA PARTNERĪBAS HAOSS, RISKI, TRAĢĒDIJAS UN PROVOKATĪVI PĀRBAUDĪJUMI

Ne mazāk svarīgs ir 9 mēnešu Lilitas cikla pārejas brīdis Svaru zīmē, par ko izvērstāk rakstu Superhoroskopi.lv. Tā kā Lilita valda pār trauksmēm, bailēm, provokācijām, nelaimēm, bet ļoti lielai Latvijas iedzīvotāju daļai ir Svaru zīmes akcenti dēļ lēno austošās Svaru zīmes (ASC), kopā ar RetroSaturnu jau pirmajās nedēļas izjutīsim nelāgs lietas, bet augusta Dižčikā un planētu spriedzē viss uzsprāgs kā vulkāns.

IZMANTOTI MATERIĀLI NO WWW.SUPERHOROSKOPI.LV

29.jūnijs - 15.novembris RETROSATURNS (24.06.2024.)

Jāņu diena nes vienu no nedēļas 2 Superlaikiem, tādēļ svinēšanas vajadzētu atlikt un izmantot vērtīgās rīta stundas saturīgām nodarbēm. Vēl jo vairāk tādēļ, ka visu otrdienu ir 19MD, bet trešdienas Veneras spriedze nekādi nepalīdz sekmīgām nodarbēm. Protams, tiem, kas patīk visu darīt “par spīti” par to nesūdzēsies, bet pat mazohistiski priecāsies.

Visu savu uzmanību jākoncentrē uz ceturtdienu, kad vērtīgi Superlaiki palīdz iestumt lielāku vezumu, kas RetroSaturna laikā ies kādu brīdi pēc savs inerces, turpretī slinkākie jau jaunnedēļ sapratīs, ka “klapatās līdz ausīm”. Nebūtu lieki pieminēt, ka Mēness Perigejā kulminācija tieši ceturtdien prasa emociju savākšanu un piepūli! Nav jau vairs kur atkāpties, jo 29.jūnijā plkst. 22:05 sākas RetroSaturns (izlasi aprakstu!) līdz pat dziļam rudenim veidojot visa noturīgo vēlmju “mīkstu un staigājošu pamatni”. Plāni un iepriekš sarunātie darbi būs kā “peldošās salas”, kā vēja virziena maiņa, kā solījumu neturēšana… Nemaksājiet meistariem darbam pa priekšu un vis darāmo rūpīgi uzraugiet, kā arī ierēķiniet, ka viss laicīgi nebeigsies.
Personīgo trakumu var novērst veidojot noturīgus darbus 24., 27. un 29.jūniju respektējoši jeb atbilstoši dienas aprakstiem, izmantojot www.astrovip.lv

Info izmantots Dižkalendāra www.astroinfo.lv - kļūsti par ASTRO VIP un uzzini visu laicīgi periodos un dienu pēc dienas!

TRAUKSMAINI BĪSTAMS SVĒTKU ASTROLAIKS! (18.06.2024.)

Nevēlos būt nelaimju vēstnesis... tomēr PilnMēness apspīdētie Līgo un to priekšsvinēšana astro fona cikliskuma projekcijā uzrāda kā ticamus satraucoši un provocējoši nelāgus notikumus, ko paspilgtinās PilnMēness klātbūtnes “tarakāni galvās”, vēsta AstroNumerologs un Superhoroskopi.lv prognožu veidotājs Kristaps Baņķis.
RAKSTS PIEEJAMS>>> https://ej.uz/astroligo

MINORAIS PIESARDZĪBAS 1/2KVADRĀTS (11.06.2024.)

Ieviesām izpētei ASTROVIP.lv.
PLANĒTU MIJIEDARBĪBAS 1/2 KVADRĀTS -
PIESARDZĪBAS UN VĒRĪBAS PAPILDUS ASPEKTS.
Daudziem tas palīdzēs izskaidrot, kādēļ labos laikos tomēr "nav tas, ko gaida!". Ar visu ietekmes izskaidrojumu un pielietojumu.  


Marsa ietekmes dienas (08.06.2024.)

No www.ASTROVIP.lv e-pasta abonentiem
1 liels mīnuss, kas padara par NEDIENU.
2 mazie plusiņi dienai, kas visu var dažiem izrullēt
Un MARSA INGRESIJA!
Pievienojies ASTRO VIP un Esi sveiks, ASTROdraugs - 31 dienas vai 366 dienu abonements no iegādes brīža!


Sāksim izdzīvot Marsa Vērsī pārvaldītu nedēļu, kurā pavisam 4 NEDIENAS… Detalizēti Nedēļas AstroPAnorāmā!

Sestdienas Veneras nioknums (08.06.2024.)

Intersanti sev un padalieties priekš citiem vai Tevi ietekmējis Veneras - Saturna aspekta kvadrāts (spriedze), kas pl. 11:23 ar ietekmi 24h pirms un 12 pēc:
1) attiecības
2) pašsajūtu - patikšans/nepatikšanas - ēdiens, apģērbs, citi uzturēšanās utml.
3) naktsmieru - to jau var testēt
4) VAI KAS CITS NO APRAKSTĪTĀ - DARBA DIENĀ GAN BŪTU IZJŪTAMS TRAKĀK, jo sši lielā mērā atteicas arī uz naudas un finanšu jautājumiem.
Diena jau vēl nav galā: pavērojiet, kuriem ātrāk, kuriem vēlāk, kuriem vispār šoreiz nē. ASTRO VIP apskata uz izdara secinājumus pēc sava LUX, ja tur sliktei aspekti, tad zināsiet kā citreiz uz šo reaģēt, ja labie, tad nezaudējam modrību eksperimentam, kad būs nākamais tāds pats aspekts cikliski - 2 x gadā.

MEGA SPRIEDZE 2025 (08.06.2024.)

Izraksts no www.superhoroskopi.lv - MEGA SPRIEDZES datumi un to ietekme dēļ planētu lieluma un pārējās astrofona spriedzes paketes sniedzas vismaz mēnesi pirms kulminācijas datuma. Projekcijas notikumos ir atkarīgas no valstu horoskopiem, cilvēku individuālā horoskopa planētu ātruma. PROGNOŽU 1x-2x-3x ir aprakstīts un atrodams web gan KB autormetodēs, gan minētajā #KBpareģo projektā.

jūnijs ir izcils mēnesis priekš tā... (07.06.2024.)

... lai paņemtu 1 mēneša vai izdevīgā gada abomenentu http://astrovop.lv - jo tik daudz zemūdens akmeņus, kurus apiet! Turklā kopā ar Augošs Mēness izpratni

Brīvdienu bīstamība un SEX tēma (07.06.2024.)

Brīvdienās (sākot jau no piektdienas pēcpusdienas) lieli satiksmes, veselības un attiecību. Esiet patiesi uzmanīgi un svētīgi aizsargāti! Kas pats sevi sargā - nesteidzas un apdomā - to... sargā! ASTRO FONA spriedze http://astrovip.lv Svētdien sūrā 4MD - kad līdzīgi kā 9MD, 19MD un 29MD nevajadzētu ne alco, ne gaļu un Nē - sex. Darīt jau var visu ko ar savu brīvo gribu un ķermeni, bet, ja jūs zinātu, ko vēlāk par to maksāsiet un kā atriebsies!... Tiesa, atteikt arī jāmāk diplomātiski un pat piekukuļojot, atsaukšanās tikai uz "Baņķis teica" :) ir atbildības pārlikšana. Jo, brīnišķīgās dāmas, kāda gan citam vīrietim var būt patika pret kaut kādu Baņķis, kas tagad regulēs viņa dzimumdzīvi! Zinu, ka tas atgrūšanai strādā, bet tas netransformē veču slēptās dusmas un ar nedod neko attiecībām. 4MD atsaka neprovocējot un tā ir māka. Tuvākā Supersirsniņdiena un magic SX = 13.jūnijs!

Par Nāves tēmu - svarīgi (07.06.2024.)

 

Nevēlos būt melns krauklis, kas uz augsta staba, rādot ar knābi uz melno kaulaino ķērc: ai bailes, bailes...

Tomēr visiem, kuri šogad un īpaši nākamgad (!!) iekļaujas 28-29., 36.-37., 41.-44. , 50-52., 56., 62.-66. gadu vecumposmā, iesaku rūpīgi pārdomāt dzīves pozīciju, mērķus un harmonizēt savas trajektorijas un paradigmas, jo #astrokarma izkaptes māsa apstaigās ar Lilitu Svaros un Skorpionā diezgan plašu cilvēciskos labības laukus šķietami pašā ražaas plaukumā...

Pavēro, ja vēl nemani, ka ešafots ar #astrokarmas giljotīnu jau tiek pamatīgi iemēģināts...

Izdari visu, ko vari, lai savas darbības, darbus un atteiksmi padarītu GAIŠĀKU un tad - BEZ BAILĒM DZĪVO TĀLĀK! Tu taču negribi būt perslektīvākais vai bagātākais cilvēks kapsētā. TAS IR NOPIETNI, astrodraugi!
Neviens nav perfekts, katram ir savs melnumiņš, kuru patīrīt. Kas vienkārši baidās - nav mani sadzirdējis un es nevaru atbildēt par katra prāta samaitātību. Sniedzu šo info no sirds un LAICĪGI!
29.jūnijā LILITA pāriet Svaros (nākamgad Skorpionā!) + RetroSaturns, bet jau pirmsJāņos un Jāņos ir citi nelāgi astrofona rādītāji.
Memento mori! lai NAV R.I.P un cik žēl, labs cilvēks bija...
Pa īstam #astroviedi dzīvot var tik tad, ja "atceras nāvi", proti, neaizmirst, ka esi mirstīgs!
Laimi, veselību un prieku!

 

Vērtīgi astroviedi citāi (30.05.2024.)

- Brīvību nenodrošina, piepildot savs sirds vēlmes, bet gan samazinot tās. #Epiktēts

- Vissvarīgāk, lai ir patiess pašvērtējums, jo bieži izdomājam, ka varam vairāk, nekā patiesībā spējam. #Seneka

- Cilvēku raksturo nevis lietas, kas viņam ir, bet gan tās, pēc kurām viņš tiecas. Visbriesmīgākais gļēvulības veids ir sevis žēlošana. #MarksAurēlijs #stoicisims

- Gribi mierīgu dzīvi!?
Nedod nevienam padomus, ja vien Tev to neprasa!

- Gribi labāku karmu?
Nevērtē, netiesā un neaprunā citus!

- No kā vajag atbrīvoties?
No bailēm par nākotni un atmiņām par ciešanām! Un, protams, liekā svara un kaitīgiem ieradumiem!

- Ja cilvēks ir atteicies no Tevis...
Esi pietiekami cēls, lai vairāk neparādītos viņa dzīvē un sevis dēļ - to neuztvert par traģēdiju.

- No kādiem cilvēkiem vajag vairīties?
Kuriem "nav laika"; kuri pārtrauc Tevi sarunā, lai parādītu savu pārākumu, un neprot klausīties; pārāk aprunā citus; visi slikti, es - labais.

- Par ko nevajag stāstīt citiem?
Par savām problēmām, jo 80% tas neinteresēs, bet 19% par to klusībā priecāsies, ka tev ir problēmas. Atlikušais 1%... ej nu saproti, jo "viss, ko pateiksi, tiks izmantots pret Tevi" agri vai vēlu. Drošāk ir apmaksāt astro/psiho konsultantu.

- Kāds ir īsts draugs?
Kas palīdzēs novelt grūtuma akmeņus Tev no ceļa un kādu brīdi palīdzēs panest nastu. Un tu izdarīsi tieši tāpat. Grūtībās dzimst draudzības dziļums un patiesums.

- Kuri par Tevi visvairāk domā?
Tie, kuri Tevi neieredz. Velti viņbiem pretī domās mīlestību un Tu uzlabosi karmu un otram palīdzēsi.

- Kad Tu pārstāsi patikt lielākajai daļai cilvēku?
Kad pārtrauksi ļaut sevi izmantot.

#astroviedi

ASTROLUX PIELIETOJUMA IZPRATNE (30.05.2024.)

AstroLUX pamatā parāda cēloņu astrokarti un astrofonu nevis seku. 

Tā parāda SĀKUMA LAIKA ASTROVEIKSMI un ļoti piemērota plānošanai un AStroVeiksmes kodēšanai! 

SEKU NOTIKUMOS ASTROLUX IR #ASTROKARMA kopsummas UZTVEREI - NEVIS PRAGMATISKI VĒRTĒJAMAM IZNĀKUMAM. 

Proti, ja pēc VIP astroluksofora, Tu pieņem lēmumus NEdienā vai nenovērtē fonā notiekošo, tad saņemsi nelabvēlīgas sekas. Bet tā kā "velniņš " jeb prātiņš spēlējas tieši ar laiku, tad cilvēks reti atceras aizsākumu, bet atreaģē tik us sekām. VIP astrofons neatspoguļos sekas, kad Tev pielēcis vai tās dabiski Tevi sasniegušas. Primāri tās ir cēloņkartes, sākuma kompass. 

Pie sekām astrofons jau parāda vai viegli tiki cauri vai tomēr šis ir trakākais, kas varēja notikt. 

Un tādēl ir situačijas, ka labā astroluksofora dienā saņem it kā sliktu ziņu! 

Tieši tādēļ, ja neskaita dažus Saules, Mēness, Merkura, Veneras aspektus, individuālais astroluksofors neparāda kāds būs gatastāvoklis un ko dienā sagaidīsi un kā to pavadīsi. Proti, pie zaļā astroluksofora Tu vari salauzt roku un teikt ka astro nestrādā, bet astrologam paanalizējot ASTROKARTI redzētu, ka baigi minimāli esi ticis sveikā cauri, jo varēji lauzt arī kaklu par tad un tad sastrādāto... Bet tā kā citā laikā izdarīji ko labu, tad kopsummā - Astrokarma minimizēja sekas ara vieglu brīdinājumu. No nezināšans nevajag izdarīt pārsteidzīgus secinājumus... 

Tad vēl ir tā sauktas 1x-2x - 3x atkārtošanās, bet par to būsu atsevišķi. 

Izpausmes ir smalkākā līmenī. Dažkārt, protams sakrīt, bet tā ir vairāk nejaušība nekā likumsakarība. Faktiski tā, jo primitīvāka matērijas dzīve, jo skaritība būs lielāka.

Radikāls piemērs, ja Tu nonāc kāda iemesla dēļ tiesā, tad maz ko var mainīt, jo tur nākotne ir likuma robežās jau determinēta (esmu gan daudzus nepamatoti apsūdzētos izpestījis, bet pamatīgi liekot viņiem pildīt astrokarmiskus mājasdarbus!!!; reālus noziedznieksu NEKAD neesmu pestījis), jo visas darbības bija jādara vai nevajazēja darīt KAD PIE TĀ NOVEDA vai labot turpmākajos tuvākajos laikos. Diena, kad paziņo lēmumu vai spriedumu tiaki parāda, cik veiksmīgi tiki cauri astrokarmas redzējumā nevis labvēlīgui vai nelabvēlīgu spriedumu. Tā ir principiāla atšķirība! 

Pragmatiski paredzoši ir superlaiki, nelaiki plānošanai un darbībai STARTĀ. 

Rezultāta astrofons un planētu aspekti ir ASTROKARMISKI uztverami!

 

Svarīgi (27.05.2024.)

Biznesa cikli šobrīd virzās uz ciklisku MARSA - Plūtona spriedzi 11.jūnijā.
No 29.jūnija līdz vēlam rudenim būvniecības tukšgaita. Jaunu ilgtermiņa attīstībai paredzētu uzņēmumu liegums. #RetroSaturns

ASTRO INFO PAR JŪNIJU (27.05.2024.)

- ļoti īsi čika laiki
- ļoti svarīgas ingresijas un Retrocilpas
- maz superlaiki un daudz nelaiki
- ASTRO SAULGRIEŽI: 20.jūnijs pl. 23:50
- RISKA PILNIE VASARAS SVĒTKI: 20.-23.jūn. un astro labie Jāņi 24.jūn.
- Labākie jūnija datumi: 1., 2., 4., 5., 13., 24., 27. - detalizēti laiki skatāmi Astrovip.lv
- svarīgākie: 9., 17., 20., 27. un 29.jūnijs

Nedēļas AstroPanorāmā jaunumi (26.05.2024.)

ASTROVIP.lv no svētdien 00:00 piejemā nākamās nedēļas Astropanorāmā minu jaunu astro terminu tam piemērotā dienā izpētei. Kā arī aprakstu aizsradzības latvisko mantru un kurā dienā tā veicama. Un to, kādēļ daudz aizgājēju visās izpausmēs.

Startējis Jupiters Dvīņos (26.05.2024.)

Sākas gadu ilgs uzsvars uz izzināšanu un zināšanu apguvi.
Lūk, apt. 2500 gadu sens redzējums:
"Patiesajam cilvēkam jāprot ar izpratni dzirdēt, viņam ir jābūt piemīlīgam (siltam), godīgam, atklātam, nopietnam. Šaubu gadījumā jāprasa padoms citiem, vienmēr jādomā par taisnīgumu. Šāds cilvēks godā debesu gribu, ievērojamas personas un gudro izteikumus. Viņš pats sevi attīsta, lai dotu visiem cilvēkiem mieru, drošību, kārtību. Naidu tāds atmaksā ar taisnīgumu un netikumību ar tikumību. Svarīga ir darba mīlestība, rakstura noteiktība un jūtīga sirdsapziņa. Jāprot labas manieres un pieklājīga izturēšanās." #Daoisms

IZZINI SEVI (26.05.2024.)

Vienkopus visi #AstroKB radītie astroloģiskie un numeroloģiskie IZZINI SEVI projekti.
https://www.astrologi.lv/izzinisevi/
Vieglākais ceļs ir sākt ar www.numopro.lv
JUPITERS DVĪŅOS ATMAKSĀS AR ASTROVEIKSMI tiem, kuri pieķersies pamatīgākai sevis izzināšanas info ievākšanai. Veiksme slēpjas INFO kvalitātē.

PilnMēness bagātināta #astromaģija (23.05.2024.)

11:29 Venera - Jupitera savienojums 
FINANŠU, MĪLAS, MAZO UN LIELO LAIMĪŠU, #ASTROVEIKSME KODĒŠANAS
ASTROMAĢISKS DUETS 

/Planētu savienojumi līdzinās DUETAM, kur katras vairs nepauž ko vienu pats par sevi, bet vienojas KOPĪBAI = kopsaliktajam = sintēze = dažkārt vairāk vai mazāk veiksmīga simbioze)

svētdienās no pl. 00:00 pieejama astropanorāma (11.05.2024.)

Sarakstīju nākamās nedēļas AstroPanorāmu, kas www.ASTROVIP.lv abonentiem būs pieejama no svētdienas 00:00. Ieskau laiksu izlasīt un vismaz uz mēneis kļūt par ASTRO VIP, jo nākamnedēļ ir izteikti daudz nozīmīgi Superlaiki un #astromaģija un visam pa vidu viena liela šaizīte, kuru jāapiet!

SAULE GADA VALDNIEKS un kāvi (11.05.2024.)

Piepildījusies vēl viena svarīga prognoze, kam www.Superhoroskopi.lv veltīju veselu nodaļu. Paredzēju SAULES GADĀ spēcīgas Magnētiskās vētras (tik stipra neesot bijusi vismaz 20 gadus), saukta arī par Ziemēlblāzmu, Polārblāzmu, Kāvi un Auroru, un tas jau vēl nebūs viss... Saule kā gada valdnieks tik martā uzsāka savu valdījumu! Bez vizuāliem priekiem, tā vēl parādīs savu teikšanu un ietekmi! Šovasar es ieteiktu Saulē pārāk nekarsēties,bet lietus laikā raudzīt kādi vēji tos sanesuši un kas pa īstam no gaisa nāk... 
To, ka pieaugs Saules aktivitāte rakstīju jau krietni sen, kamēr zinātnieki tik pērn nāca klajā ar paziņojumu, ka kļūdījušies aprēķinos un Saules minimuma vietā gaidāmas aktivitātes. Zintātne nebūt nav droša paredzējumos. 


ĻOTI BĪSTAMA MAGNĒTISKĀ VĒTRA (10.05.2024.)

Šonakt un no rīta pat 8no10 stiprumā. Vairāk vai mazāk spēcīga visas brīvdienas #magnētiskāvētra #astroinfo #astrovip


Akcija līdz 12.maijam (08.05.2024.)

JaunMēness ir startējis - sākam kopā 29 dienu ciklu ar www.astrovip.lv par īpašo cenu! Iekļaušanās dod AstroVeiksmi! 
Visi, kuri par Astro VIP kļūs pirmo reizi:
1) dodas caur šo linku: www.astroinfo.lv/astrovip/
2) reģistrējas ePasei, ievadot datus, jo Dižkalendārs ir unikāls katram!
3) veic iegādi un 4) sāk izpratni ar rokasgrāmatu, kuru var lejuplādēt un kas reizē dod daudz info par astro

Akcija līdz 12.maijam (08.05.2024.)

JaunMēness ir startējis - sākam kopā 29 dienu ciklu ar www.astrovip.lv par īpašo cenu! Iekļaušanās dod AstroVeiksmi! 
Visi, kuri par Astro VIP kļūs pirmo reizi:
1) dodas caur šo linku: www.astroinfo.lv/astrovip/
2) reģistrējas ePasei, ievadot datus, jo Dižkalendārs ir unikāls katram!
3) veic iegādi un 4) sāk izpratni ar rokasgrāmatu, kuru var lejuplādēt un kas reizē dod daudz info par astro

VISU 7.MAIJU (07.05.2024.)

Mierīgu Tumsas dienu! Visu ar Mīlestību un Gaiši. Provokācijas un sliktas karmas taisīšana #turimuti
Kategioriski Nē - sex, alco, sarkanā gaļa! 

30.aprīlī (26.04.2024.)

OTRDIEN Marsam jauns cikla sākums uz 2 gadiem! Detalizēti http://superhoroskopi.lv Ietekmēs biznesu, finanses, sportu, pamata instinktīvo enerģiju, tsk. libido.

VISU SESTDIENU 00-24 (26.04.2024.)

Ko jāapskata Superhoroskopi (26.04.2024.)

Cilvēki tik gudri, bet vēl neredz, ka no rudens puses aiz kalniņa jau dūmi kūp! Pagaidām mani kopš 2027.gada #Dižkrīze prognozēm nekas bav pārsteidzis, jo http://Superhoroskopi.lv ģenerāli viss tika minēts. Kopējais koncepts pavisam noteikti. Kas īsti notiek nav šobrīud jēgas ne runāt, ne prognozēt, jo kaut kā ievērots, ka vairums visu "saprot" tik ar atpakaļejošu datumu, bet viss kas neatbilst šābrīža šaurajam redzējumam tiek izņirgts pamatos. Tiesa, jāatzīst retu reizi pirms paustā esmu ko līdzīgu manījis kaut kur citur. Tā kā bēdīgi mums te ar uztverēm. "nemamies ap puļķiem skudru pūznī. Tikmēr lieku tik ķeksīšus pie tā, kas pateikts jau pirms gada, ka nonāks dienaskārtībā. Baigi ņemamies sabiedrībā pa tukšo. 

1) Apskatiet http://Superhoroskopi.lv AUGUSTA aprakstus pie Jupitera-Saturna spriedzes

2) 19.11. Plūtona 3x sadaļu - vissvarīgākais!!!

3) papūlieties izprast 30.04. Marsa cikla sākumu un tā sadarbību ar visām lielajām planētām - kas secīgi uzskaitītas ar visu nozīmi.

4) Maijā Jupiters pāriet Dvīņos kā vēstnesis nākamajai Urāna 7gadei

5) Iepazīstieties ar Lilitas jaunajiem RISKIEM Svaru zīmē. Tas būtu pamatiņš nākamo krīzes etapu izpratnei.

Astrofona uztveres mēroga jautājums (26.04.2024.)

Viena no vislielākajām uztveres kļūdām, lasot astrologu teikto vai paredzēto, ir mēroga jautājums:
- ja astrologs runā par astrofonu jeb PilnMēnesi, Aptumsumu, Dižčiku, retrocilpām, planētu spriedzi utml - astrologs prognozē tajā mērogā, ko es saucu par KOLEKTĪVO ASTROKARMU - jeb kopējo plūsmu, kas nonāk sabiedrības dienaskārtībā;
- vērojot sabiedriskos procesus - ko jau es daru 20 gadus - tie visi nostrādā un noakcentē lielāku uzmanību uz astrologa minētajiem jautājumiem, kas atspoguļotos arī pētījumos, ja tie būtu tik vienkaŗši veicami un kāds to patieis gribētu pierādīt;
- bet ko dara indivīdi, izlaiž info tikai caur savu prizmu, proti, attiecina to tikai uz sevi, kas jau pēc būtības būtu nenbormāli, ka karā Dižčikā visiem plīstu auto, katrā PilNMēnesī visi negulētu utt - INDIVĪDA dzīvi nosaka personīgā ASTROKARTE/ASTROLUX attiecībā pret konkrētas KOLEKTĪVĀS AstroKarmas Astrofonu.
- Kolektīvās Astrokarmas visi minētie planētu stāvokļi ir sava veida pastiprinoši "kairinātāji", bet ne visi indivīdi reaģē. Piemēram, sievietei, kurai Tuvu dzemdības PilnMēnesim, visticamāk dzmedēs PilnMēness laikā, bet, kā meš iznām PilnMēness ietekme jau ir vismaqz 3 dienas pirms un 2 pēc kulminācijas, attiecīgi dzemdības notiks, kad kāds brīdis no 6 dienām visvairāk norezonansēs personīgajā mātes astrokartē.
- Astro viss strādā - tik nevajag jaukt vienā putrā visus mērogus.
- Un vēl, tie, kuri lieto AstroVIp būs pamanījuši, ka sākumā precīzi strādā visi Astrolux rādītāji, bet tad vērojamas nobīdes vai iztrūkst notikumi. Viss ir pareizi, jo ASTROIV uzdevums ir vērot, izstrādāt un uzlabot savas reakcijas, paredzēt kairinātājus un tādējādi sliktie notikumi neskar jeb "astro nestrādā", tādēļ, ka personīgās astrokarma uz minēto kairināumu tiek dzēsta. Tas arī ir mērķis un #astroviedi
- No visa minētā Astro nav ļoti piemērots egoistiem, egocentriķiem, ap kuriem rotējot visi notikumi, un cilvēkiem, kuri mežā neredz kokus, bet koku rindā nesaredz mežu.
Bez atvērta prāta astro izpratne nav iespējama.
Daudz kārt esmu nonācis kompānijās, kurās cilvēki labāk par mani zina, kas ir čika laiki :))) Viss esot skaidrs! Lieet tāda, ka es to pētu vēl un vēl un man pašam nepavisam vēl viss nav skaidrs. Esiet pazemīgi, kad jums šķiet, kad protat spēlēt dambreti, astrokarma ar jums sāsk spēlēt šahu. Ja jums nebūtu daudz kas jāapgūst un jāsaprot, jūs būtu svētais, kurš sen jau nebūtu uz zemes. Vieglu garu un pazemīgu prātu.

MAIJA ASTROFONS (26.04.2024.)

ASTRO VIP pieejami MAIJA astrofona apraksti. Kā vienmēr no svētdienas pieejama arī Nedēļas AstroPanorāma, lai labāk orientētos Dižkalendārā. Kļūsti par http://Astrovip.lv - var sākt ar 30 dienu abonementu, bet uzreiz 366 dienām izdevīgāk - visas atskaites no iegādes brīža! Elastigāk par drukātajiem medijiem.

PilnMēness nedēļa (21.04.2024.)

Gaidāma PilnMēness trakumu nedēļa, kura piesātināta arī ar Superlaikiem un #Dižčiksnoslēgumu… 
Plašāk Dižkalendārā www.astrovip.lv 

Pateicos par kopību lielajā savienojumā (21.04.2024.)

Paldies visiem un, droši vien, būs gaidāms superlielais PALDIES no personīgās #Astrokarma visiem, kuri paklausīja un sāka šorītu jau no vismaz 5:27, sagaidot ZELTA VĒRŠA savienojumu ar personīgajiem rituāliem kā nu kurš to izpratis.

Pats arī jau vakar sagatavojos un pavadīju agru rītu meditācijā, kā arī turpmāko dienu veidu Vērša egregoram tīkami: riktīgs slodzes skvošs no 9:00:40 un citas jēdziskas un saimnieciskas aktivitātes. Katram savs ceļš pie Sevis un uz #AstroKarma labvēlību.

PATEICOS! Turpinam AstroVIP.lv rosīties, jo drīs jau beigsies Dižčiks, bet gada otra puse būs... (lasi www.Superhoroskopi.lv )

SUPERSVARĪGĀS BRĪVDIENAS (19.04.2024.)

 

Svētdienas agrā rītā pl.5:27  notiek ZELTA VĒRŠA SAVIENOJUMS jeb Jupitera-Urāna savienojums Vērša zīmē.

 

Čīkstēšana, negatīvisms un #astrokarma (14.04.2024.)

Ja Tu uztver jebko notikušo ar attieksmi: kolosāli, brīnišķīgi. Notrauc asariņu no vaiga, bet saki: Paldies par Dzīves skolu, ir labi kā ir!
#astrokarma kā mūžīgo procesu mācībstunda “teiks”: nē, Tu nezini, kas ir labi, es vēl parādīšu!
Un Tu diezgan drīz dēļ Attieksmes pieredzēsi pozitīvus liktens pavērsienus vai ko tml. Sava veida ārēju vai iekšēju “paradīzīti”.
Bet… “viss ir slikti”, čīkstētāji un vaidētāji vārīsies savā negatīvās virtenes cikliskajā (kaut kad astro cikliski skrūvspīles jau atslābs!, lai dotu iespeju atvilkt elpu pirms novelk atkal zem ūdens) “elles ķēķī”, jo #astrokarma uz “drausmīgi, šausmīgi utml” atbildēs: Tu vēl, draudziņ, nezini, kas tas ir!
Vārdam un domām ir spēks! Attieksme un prāts rada izvēles par labu “ellei vai paradīzei” šeit un tagad!
Pozitīvam būt ir izaicinājums un daudziem (raksturs un pieredze!) nav viegli, bet tas atmaksājas!
#Astrokarma ir izvēle un pretreakcija. Lūk, #astroviedi

Par Dižčiks notikumu blīvumu (12.04.2024.)

Atbilde skeptiķiem, kuriem šķiet, ka daudz kas no Dižčks tēmām esot novērotas arī citos laikos.
Protams, auto/moto saskrienas arī citos periodos, vilcieni kavējas, telefoni plīst un papīrs beidzas printerī utt. BET!...
1) #Dižčiks laikā tas ir izteikti biežāk un tas ir izpētīts (meklējiet AStrologi.lv un DIENAS BIZNESS kopētījumu, kur tiku pamatīgi testēts)
2) #Dižčiks "nobrukumi" ir ja ne kaitinoši, tad ļoti nevajadzīgi nepiemērotā brīdī, kas ieslēdz ķēdes reakciju
3) #Dižčiks sakrīt vienā laika periodā vairāki šādi rādītāji, kas ir krietni neparastāk nekā bezDižčika periodos.
4) tajos citos laikos bieži plīst telefoni utt, kas pirkti iepriekšējo #dižčiku laikā :)
#astrovip #astroinfo #KBautormetode

Par agrīno zāļes pļaušanu (10.04.2024.)

Visiem agrīnajiem mauriņa pļāvējiem. 1 reizi ne ārāk kā 26.-28.aprīlī. Dižčiks laikā uzsākta tehnikas lietošana 1x šogad garantē tās kalpošanas ilguma samazināšanu un remontu. Arī zālei var būt vēlāk dažādas kaites. #astroinfo

Marsa - Saturna savienojums pl. 23:36 (10.04.2024.)

Svarīga diena: pagrieziena punkts, ar iespēju samazināt #astrokarma bagāžu un tikt galā ar IZVĒLĒM, kas veidos nākotnes karmu, ja māk saprast pareizo astro laika pulsu un tā personīgo nozīmīgumu.
Skatīt šodienas ASTROLUX www.astrovip.lv + visas nedēļas un īpāsi rītdienas un parītdienas individuālos astroluksoforus, ja tur nav ievērojamu planētu aspektu (izņemot mēnesi), tad galvenais uzdevums ir šajas dienās tikai valdīt emocijas un "ļauties plūsmai". Ja ir svarīgi aspekti, tad jālasa apraksti, jāvelk paralēles un kārtīgi jāpadomā, ko un kā tālāk dzīvot!

"Dabūt pa pirkstiem" (10.04.2024.)

"Dabūt pa pirkstiem" = "LIKTENS PIRKSTS" mājiens!

#Dižčiks laikā, kā jau iepriekšējā periodā izvērsu diskusiju, itin bieži tiek savainotas rokas un pirksti, nagi - sagriezti, sasisti, pat norauti, tādēl, ka par rokām un darbošanos ar tām, žestikulāciju ko[pumā atbild Merkurs, bet #Dižčiks laikā tas ir retrogrāds jeb savā veidā "traumēts". Un kad steidzas vai slikts astrofons, tad pirmas cieš tieši rokas (ja Mēness Aunā, tad arī galva utt). Bet...
Ja burtiski dabū pa pirkstiem, tad kopumā - neskaitopt "steidzies lēnām" un "pats lox vai citi stulbi", tas ir bieži vien ir arī #astroviedi brīdinājums, ka "ne tur bāz savus pirkstus" un "nocirst kā špicku" var ne tikai pirkstu, bet riskē "sajāt" kādu lielāku dzīves jautājumu.
Savainojot roku Tu ne tikai traumē sevi, bet saņem arī būtisku norādi, piemēram:
1) ne tur lien - bieži vien tēma izgaismojusies kādu brīdi pirms traumas vai pat tajā pašā;
2) vispār pārāk steidzies vai ko gribi pakamt, kas nav domāts Tev;
3) atkarībā no pirksta, kur katrs pirksts simboilizē noteiktu planētu, un ar ASTRO VIP tā brīža individuālo ASTROLUX var noteikt kādu dzīves sfēru apdraudi, kur "liktens pirksts" dod mājienu
4) Dižčiks laikā skats ir uz pagātnes jautājumiem vai vecā renesansi - tad saka - stop, šo vairs nē!

Jupiters Dvīņos no 26.05. (10.04.2024.)

Jupiteram ieejot Dvīņos no 26.05.2024 (uz turpmāko gadu), MEDIJU vide "būs spiesta" mainīties un to un pietuvinātos cilvēkus un vadītājus skars skandāli!
Tāpat varēsim gada griezumā vērot kā priekšvēstnešus, kas notiks ar ASV (tik daudz radikālāk), kad 2026.gadā uz 7 gadiem ieies Urāns Dvīņos. Kad arī sāksies modernā "tautu staigāšana".
Tāpat turpmāko gadu lielāki notikumi skars un redzamāki kļūs daudzi spilgti Dvīņu zīmes pārstāvji - ne tikai pēc Saules pozīcijas.
Tāpat Tranzīts un Sarunas, Pārrunas dominēs (kara) diplomātijā.
Tāpat gaidām skaļi protesti. Tāpat daduzviet uzsāks izglītības reformas. Īstais laiks jaunām skolām un sistēmām.
DUĀLISMS IT VISĀ UN SAVĀ SPILGTĀKAJĀ VEIDOLĀ #Janus Kā savienot pagātnes pārpalikumus ar Nākotnes izaugsmi.

OTRDIENAS čika laiks Dižčikā (09.04.2024.)

Čika laiks #Dižčiks ir īstais Dižčiks. Šoreiz pa 60%, jo pietrūkst, par laimi, negatīvo aspektu. Tāda Dižčika dzeltanā diena. Tomēr JaunMēness jaunos plānus nesāk. PLĀNOŠANA no pl. 14:24 (- pl. 14:33 vēl sanāk 8 minūšu Jupitera stunda) līdz 19:09.

TREŠDIEN ļoti spēcīga #astromaģija (09.04.2024.)

MARSA - SATURNA sav. un CIKLA jeb jaunas Astro Laika Līnijas sākums starp diviem anatagonioem! Par to cikliskojēdzienisko nozīmi prognožu ziņā izvērstāk rakstīts www.Superhoroskopi.lv MARSA RITMI sadaļā.
Savukārt par #Astromaģija un Marsa/Saturna savienojumu var uzzināt www.astrovip.lv , kur arī pēc sava astroluksofora šai nedēļkai var atrast vai nav personīgi kāds Marsa vai Saturna kvadrāts (tad darbojas sliktā karma) vai trigons/sekstils kādai no abām pret citām planētām, tad darbojas labā karma un iespējas "padedzināt" slikto klarmu ar labu rīcību.
Jebkurā variantā līdz 4dienai esiet modri, vērīgi, labestīgi un neuztraucaties par to, kas reāli nav darāms un tieši uz jums neattiecas. Sadomātas bailes un lieka nervozēšana rada sliktu karmu jeb tā ir izvēle, kas rada Nākotnes sekas. KAs to saprot, tas spēj dzīvot šeit un tagad labestībā.
#Turimuti šodien un trešdien.

#Dižčiks un EX (02.04.2024.)

#Dižčiks un EX:

- satikti partneri

- cilvēki stāsta pagātnes notikumus

atgriež naudu vai pieprasa parādu

- sapņi par pagātnes lietām, bijušo

- atkārtotas situācijas un veci grābekļi

SIEVIEŠU ASTRO DIENA (31.03.2024.)

 

12.astrodiena sasaucas ar 12.Saules dienu un SIEVIŠĶĀ SPĒKA DIENU! KO TAS NOZĪMĒ?!
1) godājiet atmiņās dzimtas sievietes; cildiniet stiprās un atrodiet pozitīvo vājākajām;
2) nekadi neaizskariet nevienu (svešu) sievieti, pat ja šķiet, ka pelnījusi vai izdarījusi ko sliktu - uzprasīsieties uz viņas karmas detsrukcijas uzņemšanu savā karmā;
3) klausieties Sievieti tik, cik vajag, cildiniet, aplaimojiet un ar pozitīvu uzmundrinājumu palīdziet izpaust viņas iekšējo spēku kāds nu kuram tas ir;
4) šodien viss pēc sievietes (mainīgā, emocionālā) plāna;
5) MĀTE IR VISS!
6) Katrā vīrietī ir IŅ enerģiju, kurai vajag ļaut plūsmu caur intuitīvām atklāsmēm, piemēram, vai maigumu pret Sievieti.
7) Jā sieviete = dieviete :)
8) lutiniet meitas;
9) Reliģiskajā notīs mazāk Jēzu un vairāk minēt Jaunavu Mariju, Mariju Magdalēnu, Māti Terēzu uc svētās
"Īpaša nozīme Marijai Magdalēnai bija Jēzus pēdējās dienās, jo viņa palika pie Jēzus krusta arī tad, kad citi mācekļi (izņemot vienu) bija aizmukuši, kā arī bija klāt Jēzus apbedīšanā. Gan pēc Jāņa, gan Marka evaņģēlijiem, Marija Magdalēna bija pirmā persona, kurai Jēzus parādījās pēc savas augšāmcelšanās. Dažos tekstos Marijas Magdalēnas loma Jēzus dzīvē ir būtiskāka nekā evaņģēlijos."
10) "skaistums izglābs pasauli" - padariet to par kriksīti smukāku.
Kādēļ tas viss jādara?! Jo tā tu uzlabo savu #astrokarma pret sievieti kā tādu, pret sievišķo enerģiju, savā veidā dzēs daļu no uzkrātās karmas un neveido jaunu negatīvi, bett pozitīvo.

 

12 astrodienu noslēgums (31.03.2024.)

Šodien pēdējā 12.astrodiena, kas sevī nes ZIVIS simbolismu un 12.astromāju pēc 12.dienas.lv kalendāra.
Dienas astro enerģētika sasaucas ar reliģisko Lieldienu vēsti, kā arī papildus nes Sievišķā spēka dienas vēstījumu. Jāvadās pēc intuīcijas un jāpievērš uzmanību visa neredzamajai pusei. Kopumā plūst pa straumi un mazāk liek uzsvaru uz savu Neatkarību. Nevajag ne lielīties, ne plātīties, ne demonstrēt savu (pār)gudrību. Ja Tev šodien nekas neskauž - Tu jau esi gana labs! Kopīgām un nemerkantilām idejām šodienā ir spēks.
Centies šodien panākt VIENOTĪBU sevī ar lielo Mīlestības Avotu, ar Līdzjūtību, Dāsnumu un Labestību. Solījumi jāpilda! Finišējam līdz ar pirmdienas Saullēktu!

MŪSU BIJA ĻOTI KUPLS PULKS! TIEKAMIES GADA NOGALĒ AR PLĀNIEM NOZĪMĪGAJAM 2025.GADAM! Kalendārā 2025. būs visādi papildinoši un vēl skaidrojošāki plāni pēc šā gada kopējās pieredzes. www.12dienas.lv

Tā kā noslēdzas kolektīvās karmas pēdējais 12 dienu plāns, izšķiroši nozīmīgs ir kā punkts uz i individuālās dzimšanas dienas AstroVeiksmes kodēšana - tas ir vispersoniskāk! Palīdzošs projekst atrodams šeit: https://www.astrologi.lv/astro_karte/dzimsanas_diena/

LIELĀ DIENA pēc ASTRO (29.03.2024.)

tas ko saucam par Lieldienām retu reizi sakrīt ar latviešu paražās daudzināto LIELO DIENU!
Latvju Dainās apjūsmotie svētki parasti bija zīmīgos brīžos - SAULGRIEŽOS vai JaunMēness, vai PilnMēness laikā! Tad patiesi visiem rituāliem bija spēks, bet tagad...teikšu kā ir, šajās brīvdienaš astro nav nekas no minētā pat "aiz matiem pievilkts". Kalendārā datuma svinēšana. Es teiktu skaidri - izdomāti grāmatvediski datumu ārpus ASTRO un DABAS ritma!
Tomēr ateistiem un latvju bāleliņiem, kuriem "nospļauties" un kuri grib riktēties naudas renē "uz vella paraušanu" it kā tādas dienas vispŗ nebūtu - iesaku piebremzēt, jo KOLEKTĪVĀS KARMAS kopdomai ir spēks - visi ir izdomājuši, ka te ir svētki - neej pret straumi! Tomēr, beidzot sola siltu laiku, tad jau kaut kāds kriksītis taisnības ir arī šiem datumiem... Daba būs apžēlojusies!?
Varbūt jāstājas nevis kādā partijā, bet DIEVTUROS un/vai Dievturi jāiedod ASTRO pamatojumu (tēma man sen interesē un redzētu tur vajadzību pielikt savas zināšanas, jo besī - neprecizitātes pēc astro laika līnijām) un/vai jāvirza uz valsts pārvaldību - jo ar to svinēšanu mums un latviskajām ASTRO/Dabas ritma saknēm mums te paliek arvien švakāk un švakāk... Tā būtu rikten latviska partija. Tur redzu potenciālu! Tāds Dienvidu Mezgls pēc Astro! Līdzsvaram! Cik nu esmu papētīijis Bīnes un Cīruļa biogrāfiju, iepsējams šiem pirmskara dievturības celmlaužiem nebūtu nekas pret - pret nopietnāku atzimšanu jaudīgākā izpildījumā. Tiesa, pašam Saeimas krēsls man joprojām nekādi neuzrunā. #Atmoda2026 #astrolatvis

AKCIJAS ATLAIDES (29.03.2024.)

Tā kā līdz Dižčikam atlikušas vien 4 dienas, bet šodien ir svarīgi sakodēties AstroVeiksmei ilgam periodam, ieliku www.superhoroskopi.lv par ļoti zemu cenu!

Piektdienas vaibs (29.03.2024.)

Piektdienas 10.astrodiena ir no vienas puses svaidīta ar sūro 19MD, kas liedz tuvību, bet no otras puses 10.Saules diena saka, ka nevajagot "traucēt ūdeņus". Tā kā cilvēks sastāv no pietiekami daudz ūdens...., tad neviļņojiet sevi un citus... Bet tā nav vienaldzība!
PIEKTDIEN mēs mācāmies VIENOTĪBU ar savu augstāko ES, ar lielākajiem izaicinājumiem un "paceļam akmeni zem kura pat ūdens netek". Jāiedzīļinās, bet no putna lidojuma! Netraucējot tarakānus u.c. kukaiņus sevī, kur nu vēl citos. VĒRO SEVI! KUSTIES RĀMI! www.12dienas.lv

Tad ceturtdien plkst. 23:14 pudeles vāciņu ciet, vīri bikšu priekšu ciet un dāmas kājas tur kopā (jūs sapratāt). Un tā līdz sestdienas rītam ANTi-SEX laiks                   </td>
                </tr>
                <tr class=

KATEGORISKI NĒ - SEX, ALCO, SARKANĀ GAĻA (28.03.2024.)

28.marts 23:14 - 30.marts 00:41 jeb faktiski viss 29.marts jāpavada kā ultra kristietim: Nē - sex, alco, sarkanā gaļa!

Te raksts ar pamatojumu - kliko šeit!

JAUNUMS ASTRO VIP NO ASTROKARTE.LV - ASPEKTU LENTA (28.03.2024.)

Aspektu lentā redzams precīzs planētu aspekts (balts punkts), ja nav aspekta tad lentā planētu neatspoguļo.
Ar krāsām atzīmēti:  oranži - maģiskie aspekti; sarkanie - spriedzes aspekti;  zaļie - harmoniskie aspekti.  Krāsu garums un pretī tam esošie datumi atzīmē konkrētā aspekta ietekmi jeb orbisu. Aspekta spēks līdz precīzam brīdim ir ar spēcīgāku ietekmi.  Spiežot uz "ielādēt planētas zīmēs", atvērsies pielietošanai sadaļa Planētu Kustība Zodiakā, bet pilnai ainai jānoskaidro arī vai gadījumā nav kāda Retrocilpa vai Dižčiks.
Tas viss kopā dod kopainu par ASTRO FONU!

APRĪĻA ASTROFONS un kopumā par visu gadu (27.03.2024.)

ASTRO VIP Dižkalendārā pievienots visa APRĪĻA ASTROFONS sadarbībā ar Superhoroskopi.lv.

Tā kā ceturtdien ir beidzamā labā diena pirms #Dižčiks sākuma (29.marts - 1.aprīli pabeidz rītdienas aizsākumus) un nākamā tikpat laba diena ir tikai 26.aprīlī, iesaku laikus sagatavoties. Kādēļ?!

1) Dižčiks sakrīt ar ļoti nopietniem planetāriem startiem, kas dos Tevis nekontrolētas, nesaprotamas situācijas vēl ilgi pēc Dižčika noslēguma. Proti, kolektīvā karma jeb laika straume būs spēcīgāka par indivīdu. Izeja: salikt savas robežas un iespējas līdz tam - garajās brīvdienās.

 

2) Superhoroskopi.lv izseko visiem Marsa cikliem un izraksti startus (savienojumus, piem., 10.aprīļa ar Saturnu) un Marsa divu gadu cikla sākumu. Tas viss atspoguļots MARSA RITMA lapās Superhoroskopi.lv - ļoti svarīgi. Īpaši atzīmējot kalendārā kvadratu/spriedzes datumus!

3) Aprīļa mega notikums - datumu skatīt Superhoroskopi.lv

4) Savukārt MAIJS būs ļoti dinamisks un astro notikumiem bagāts, tādēļ laikus vajag zināt labos datumus un Jupitera pāreju jeb LIELO INGRESIJU Dvīņos! Šo to varēs paveikt arī jūnijā, bet jūnija beigās jau sāksies Saturna Retrocilpa, kas pakāpeniski pāries lielajā augusta spriedzē.

Faktiski līdz novembra beigām neko labāu par maiju neatrast! Tas attiecas arī uz #ATMODA2026 plānotājiem.

Ko pa vidam darīt?! Rosīties pēc mazajiem un individuālajiem SUPERLAIKIEM ko piedāvā www.astrovip.lv

SAPNUGURU.LV VĒSTIS (20.03.2024.)

Arī paša radītajā www.sapnuguru.lv, ko par baltu velti esmu dāvājis Pasaulei, ik pa laikam publicēju sapņu pasaules aktualitātes no astro un ezotēriskā redzējuma. Tur arī atraodams visu laiku plašākais sapņu tulks un astro sapņu siets - vai vispār vērts tulkot konkrētās nakts sapņus.

SAULES GADA 1.ASTRODIENA! (20.03.2024.)

Papildus jums pieejamo materiālu aprakstam vēlos ieteikt APDOMĀT savas attiecības pašam ar sevi, kādu Tu sevi redzi ne tikai šajā gadā, bet vispār, kā arī PANĀKT VIENOTĪBU SEVĪ - ar visām savām ego jeb prāta projekciju šķautnēm.
Tu esi centrs savam Visumam! Sāc ar pašu kodolu! Apkārtējā pasaule vai nu palīdzēs, vai kairinās tieši par šo. "Uzinstalē" sevī sevis paša novērotāju vienotības un pašattīstības vārdā!

Kalendārs atrodams www.12dienas.lv - nekas vēl nav nokavēts - viss tik sākas!

IZVĒLE = ASTROKARMA. Un drusku politikas (20.03.2024.)

Nelāgu lēmumu pieņemšana jau ir tā pati ASTROKARMA, kas Tevi sasniegs Nākotnē. Nevajag būt sliktam! Vienkārši pietiek, ja pieņem sev nelabvēlīgus un pat dumjus lēmumus. Pietiek būt drusku naivam, drusku muļķim, drusku "rozā brillēm", drusku citu maldinātam. Tā karmas trajektorija ir ar lavīnas efektu. Apaug.

IZVĒLE = KARMA! BET TIE IR TAVI LĒMUMI! UN TU PAR TIEM ATBILDĒSI.

ps. Politiskajos lēmumos politiķa izvēle ieteikmē kolektīvo Astrokarmu, attiecīgi privāti ar laika distanci (visa dzimta pat) dabū pa mizu pamatīgi pie nepareizībām. Sveicieni Kariņa sievai, kas šo nav sapratusi. Jau sen rakstīju, ka Kariņa Astrokarte rāda naivumu + "ezītis miglā" + lēttiecību + planetāro spriedzi, kas provokatīvi uzrāda nespēju pieņemt pareizos lēmumus. Kaut kas līdzīgs Godmanim - tik tur naivumu nomaina pārspīlēta intelekta sarežģījumi, bet beigu galā tas daudz neatšķiras vai gudrs muļķis vai vnk pamuļķis. Muļķis nav lamuvārds un garīgumā pat uzslava, bet politikajā saimniecības vadībā tas gluži neder.

Īsumā par svarīgākajiem 12 dienu principiem (20.03.2024.)

Šodien Saules gada 1.diena! Īsumā par svarīgākajiem principiem!

Pavisam gadas AstroVeiksmes kodēšanai ir 12 astrodienas. Tam pamatā ir sens astro okultais prognozēšanas princips: 1 diena = 1 mēnesis jeb katra diena atspoguļos turpmāko 1 gada mēnesi. Un katrai dienai ir savs uzdevums un sava tēma, proti, reizē Tu vari 12 dienu laikā ietekmēt gada visas 12 sfēras.
Astro jebkurš starts ir īpašs, kur nu vēl ASTRO GADA sākums.
Šodien un turpmāk katra no 12 dienām sākas ar SAULLĒKTU un vēlams to sagaidīt rimtā apzinātībā. Bet labi darbi veicami kalendārā norādītajos precīzajos laikos, jo cikliskajā ritmā katrai dienai ir aktuāli planetāri traucēkļi un aktuāli palīgi. Tāpat dodam laika garā pārbaudītus ticējumus un novērojumus, kas var palīdzēt. Pats kā AstroNumerologs tos pildu jau teju 20 gadus, pievienojot arī savu personīgo astroluksoforu un Numeroloģisko dienu no AstroVip.lv

Svarīgs bāzes princips, lai neizdabātu tikai savam ego un zinātu, ko vēlēties, ir PANĀKT VIENOTĪBU ar... un te katrai dienai savas tēmas...
Ar VIENOTĪBU saprot pašizpratni par saskaņu starp ego vēlmēm, apkārtējo vajadzībām, astrokarma izvēlēm un liktens atbildībām. Iegūt var Visu, ko cilvēks var REĀLI SAPRAST un APGŪT, bet ne visu patiesi vajag (kas nevajag - tas traucēs!) , kas patiesi Cilvēka ASTROKARMA VAJADZĪGS! Ievēlies atbildīgi!

Kalendārs pieejams šeit: www.12dienas.lv

Lai Svētīgs Visiem Saules Astro gads! (20.03.2024.)

SLAVA SAULEI! PATEICAMIES SAULEI un GAISMAI SEVĪ! Šodien to darīt daudz nebūs par daudz!

SAULES GADA ietekme uz kolektīvo karmu - prognoze no Superhoroskopi.lv! Pieejama šeit: https://ej.uz/saulesgads

SIRDS veselība, garīgais SIRDS CENTRS un SIRDSlietas ir gada tēma, kurai vajag pievērsties un pameklēt praktizēšanas piemērus. Paša sirds no sirds Tev pateiksies. 
AstroVip skatās kā bīstamos periodus nedēļas skatā cauru gadu:
1) Saules kvadrātus
2) Mēness Lauvā un īpaši spriedzē
3) Lilitas spriedzi
4) Iepriekš minētos un Superhoroskopi.lv esošo lielo planētu spriedzes periodus

 


Par katra mēneša 1.datumu (14.03.2024.)

ASTRO VIP: Lai nebūtu pārpratumi, tagad būs izlecošs paziņojums, ko var noņemt ar krustiņu un tas parādīsies visos kalendāra 1.datumos.
"Uzmanību! Katra mēneša 1. datumā notiek pārrēķins un Personālā diena nomainãs uz jaunu Skaitli!"

ASTRO VIP uzlabojumi! (14.03.2024.)

1) uzklausot ieteikumus, tagad ejot uz aizgājušo nedēļu datumiem, rāda arī vecās AstroPanorāmas. Ir cilvēki, kuriem interesē pagātnes notikumu analīze! :) Tāpat kā iepriekš svētdienās 00 - 24 rāda nākamās nedēļas AstroPanorāmu. Joprojām rādam TIKAI AKTUĀLO NEDĒĻU, ja gribas aizsteigties notikumiem pa priekšu, tad...

2) Pievienojām aktuālā mēneša apskatu no Superhoroskopi.lv (ja interesē tālāki - atradīsi www.Superhoroskopi.lv), ko nomainīsim uz jaunu tuvojoties mēneša izskaņai.


ASTRO GADA SĀKUMS (14.03.2024.)

PAVASARA un ASTRO - SAULES - GADA sākums 20.marts pl.5:06 
No tā brīža sāksies www.12dienas.lv #AstroVeiksme kodēšana ar īpašo katras dienas plānu! No piektdienas, 15.marta saullēkta pl. 6:36 sākas 0.Saules diena - īpašs laiks sagatavoties pārejai uz jauno gadu! Attiecīgi, jebkuras veselīgas nodarbes un askēzes tikai liecinās Tev par labu pēc #astrokarma. Sliktajam ir ļoti liels bumeranga efekts. Turamies Gaismas pusē - savas EGO ĒNAS valdam cik varam un liekam pie labo darbu lietas. Atmaksāsies, praktiskasi latvieti!

Martā un Aprīlī ir aktuāli 2 astro projekti (14.03.2024.)

1) no 20.marta svarīgākā gada ASTROVEIKSMES kodēšana ar www.12dienas.lv kalendāru. Astro gada un Saules gada sākums ir ļoti nozīmīgs, jo darbosies princips 1 diena = 1 mēnesis. Tā teikt, pats savs laime skalējs... Nesakiet, ka nebrīdināju, ka no augusta būs pavisam cita laika plūsma un tur jau straume nesīs tos, kas piegāja vaļīgi. Lai izrakstītos no kolektīvās astrokarmas, jāpaveic mājasdarbi svarīgos laikos. Un tās ir 12 dienas no 20.marta. SAGATAVOŠANĀS JAU NO PIEKTDIENAS, kad sākas piecas 0.Saules dienas

2) faktiski visu aprīli ir #Dižčiks, bet kāds kopumā un Tev individuāli, ko vari noskaidrot www.superhoroskopi.lv - tur ir arī kalendārs ar visiem gada Dižčkiem, skaidrojumiem un vizuāli/jēdzieniski saprotamām citām Planētu RetroCilpām. Par laiku, kas kāpjas atpakaļ un "uzgriež muguru" jauninājumiem utt....SEKOT ASTROINFO IR VIEDS LĒMUMS!

Svētdienas #astromaģija (13.03.2024.)

SVĒTDIEN - lielo mūzu, iedvesmu, pozitīvo "roža briļļu" un atskārsmju laiks. Mīlestības plūsma - īstais laiks Dieva cildināšanai (nejaukt ar reliģiju), saplūst ar Dabu. Negatīvais - kā pa miglu, pašapmāns, lieka apreibināšanās - atkarībā kāds kuram horoskops pret #astromaģija SAULES-NEPTŪNA savienojumu! Visādi citādi papildus skaidrojumi kā vienmēr AstroVip.lv Planētu kustības sadaļā.

Dzīvot dzīvi un Nāve (12.03.2024.)

Jautājums: kas notiks ar mani, kad nomiršu!? Patiesībā ir tikpat splams kā jautājums, kas notiks ar manu klēpi, kad piecelšos kājās, vai ar manu dūri, kad atlaidīšu plaukstu. #AdvaitaVēdanta 

Tieši tādēļ cilvēku Astrokartēs bieži nāvi neredz (izņēmums ir vardarbīgas un ar ne visas), kas bieži ir pestīšanas, toties tuvinieku horoskopā - tur bieži ir bēdu ielejas… Cilvēka uzdevums ir nodzīvot cienīgu dzīvi (horoskopa astrokarma nosacījumi līmenis katram cits), lai gūtu vieglu aiziešanu un līdzcilvēkiem izskaidrotu, lai ego neapraud!

Tiklīdz Tu sevī atrisini NĀVI, Tu patiesi spēj DZĪVOT. 
Un tās nav baudas, pie jā daudzi turas.
Dzīvei jēgu piešķir neizbēgama NĀVE. Kas to saprot, tas iet patiesi priecīgs pa dzīvi. #AstroViedi Par Mieru, Laimi un DZĪVI!  Dzīvot Dzīvi! 

Nedēļas akcenti (12.03.2024.)

Par 9., 19., un 29. Mēness dienām visticamāk jums jau ir skaidrība. Iesaku pavērot un izprast rītdienas 4MD - tur ar visādas fobijas lien ārā. Šoreiz gan Mēness aspekti veselīgi, bet citkārt, kad 4MD + spriedze…

Piektdien sākas 0.Saules dienas, kas ilgs līdz Pavasara pirmās dienas saullēktam! Tur ur sava burvība + #astromaģija + pieskaršanās gara plānam. Lielās Laika lūkas lēni paveras!

Svētdienas aktualitātes (09.03.2024.)

 • Merkurs Auna zīmē no 10.marta plkst. 06:02 - 15. maijam plkst. 20:05. Valodiņa paliks asāka, konkrētāka un nesaudzīgāka. Lielāka interese par tehniskiem jautājumiem. 
 • Pl. 11:01 sāks jauns Mēness cikls un pakāpeniska jauno darbu plānošana.
 • Superīgā 30MD: 10. marts, plkst. 07:16 - 10. marts, plkst. 11:01. Atver ASTRO VIP Saules/Mēness kalendāra sadaļu un uzzināsi, cik tā ir ļoti vērtīga. Nepalaid garām ar labajiem darbiem! 

Astrodraugi, mēs ietekmējam procesus! (02.03.2024.)

Par saviem ASTRODRAUGIEM uzskatu cilvēkus, kuri:
1) ikdienā izmantot ASTROVIP.lv #astroinfo gudrības
2) nodarbojas ar Astroveiksmes kodēšanu pēc svarīgā 12dienas.lv plānu

Tas veido DZĪVO ASTROVIEDI! KOPĪBU, pateicoties kuriem var jebkurā sociālā līmenī kas Latvijā patiesi mainīties.

Latvija ir 8 un tā viena spārna cilpa ir pārlieku aizgājusi matērijā (un tas viss nestrādā!), jo garīgi radošais spārns (un tie nav koncerti un teātri!) pēc I.Ziedoņa, Zilākalna Martas, Zentas Mauriņas utml raudzes reto dižgaru aiziešanām ir noplicināts līdz minimumam. Mums vairs nav nedz īstu Dabas bērnu, nedz labu dziednieku, nedz enerģētiķu un viedo. Ir labi - bet ne diži.
Tagad katram ar savu ASTRO saslēgumu, kurā iekodēta Kosmiskā un Dabas ciklu gudrības ir iespēja KOPSUMMĀ pacelt un aizstāt šo Dižcilvēku iztrūkumu, un pateicoties tam nākamajās paaudzēs PIEDZIMS MŪSU DIŽIE GARA VADOŅI. LAIKMEST MAINĀS - palīdzam sev un KOLEKTĪVAJAI ASTROKARMAI!

Paldies, AstroDraugi, ka esam KOPĀ SPĒKS! Mēs ietekmējam situačiju valstī vairākk nekā domājam. Piemēram, mans redzējums ar 8nieku nākšanu politikā jau sakustinājis ļoti daudzus un varenus prātus... Zinu, ka mums neizrādot seko daudzi "lielie spēlētāi" politikā un finansēs, kuri to, ko mēs nepieprotam, bet, pateicoties jūsu daudzskaitlīgajam atbalstam, Viņi ieklausās un ņem vērā. TURPINĀM! Mēs ietekmējam procesus!

Krievijā ledus ir sakustējies.... (02.03.2024.)

Navaļnija bēres noritēja dienā, kad Saules - Jupitera harmonija! Var nogalināt cilvēku, bet "nenokontrolēt" bēres ir viena trekna nagla diktatora paša zārkā. Šis noseivosies ļaužu atmiņās.

Brīvdienu plāns un neplānotais (02.03.2024.)

Sestdien pusi dienu čika laiks + ietekmēs svētdienas lielā planētu spriedze. Īpaši attiecību un finanšu jautājumos. Pieskata mantu, netērējas un attiecības neskaidro!
Relaksēts brīvdienu plāns vai arī ies kā meksikāņu seriālos. Jau no piektdienas vakara...
Veneras spriedze ar Urānu nav nekāda joka lieta - velk uz karprīzēm, krāpšanām, negadījumiem un BRĪVĪBU.
Mīļākajiem gan var paveikties! Kas gājējs, tas aizies!
#astroinfo kas atrodams-izlobāms katram pašam Astrovip.lv

1.marta veiksmes eksperiments (01.03.2024.)

Kādam ar zaļo astrolux šodien uz Saules - Jupitera sextila noveiksies, arī loterijā (ja astrokarte paredz to vispār). Izmēģināt jau var! “Cūcenes”. Skatīt Astro VIP Jupitera stundu tuvu šim savienojumam! #astroexperiments

20.MARTĀ - SĀKSIM VISI KOPĀ (01.03.2024.)

20.MARTĀ - SĀKSIM VISI KOPĀ ar www.12dienas.lv - svarīgāko 3.posmu ASTRO SAULES gada AstroVeiksmes kodēšanai! Un tad varēsim teikt, ka izdarījām visu, lai mūsu katra personīgais gads būtu veiksmīgs!
TAS IR JAUNĀ STARTS UN UZLABOJAMĀ RE:STARTS. 
Kalendārs pieejams un iegādājams, apmeklējot lapu www.12dienas.lv
No tā, kas ir Tavi draugi, domubiedri un satiktie - arī ir atkarīgs Tavs gads! Tieši tādēļ pulcēju domubiedrus, kas atbalsta manas vērtības un iet kopā daudzus no astro ceļiem!
ŪDENSVĪRA LAIKMETĀ tieši INTEREŠU KOPībā būs spēks! Un ats jau viss notiek PROCESĀ TAGAD un galēji startēs jau ŠORUDEN!


20.MARTĀ - SĀKSIM VISI KOPĀ (01.03.2024.)

20.MARTĀ - SĀKSIM VISI KOPĀ ar www.12dienas.lv - svarīgāko 3.posmu ASTRO SAULES gada AstroVeiksmes kodēšanai! Un tad varēsim teikt, ka izdarījām visu, lai mūsu katra personīgais gads būtu veiksmīgs!
TAS IR JAUNĀ STARTS UN UZLABOJAMĀ RE:STARTS

KĀ BŪT BRĪVAM ... NO AIZVAINOJUMA (28.02.2024.)

Mēdz teikt "man vajadzēja norīt krupi" - domājot it kā netaisnīgus pāridarījumus, kas bijis jāizcieš un pieņemti. Labāk pret sevi un krietni #astroviedi ir sasniegt to līmeni, kad NAV "KRUPIS", tad arī NEKO nevajag norīt. Tāda ir labestīgu cilvēku dzīve. Ir uz ko tiekties!.. Jo "vieglāka gremošana". PRĀTS un EGO attieksme rada "ēšanas traucējumus" domāšanā. Un tas parasti atspoguļojas arī fiziski - gastrīti uc gremošanas kaitēs...Labam un neegoistam būt atmaksājas. Bet pirms sasniedz to piezemētības līmeni, ja kāds Tev pasniedz krupi, vismaz gardi to sev pagatavo un ar prieku, ar humora devu viss labāk norijas #astroviedi dzīve vienmēr ir gaiši, viegli un ar smaidu. Dusmupūķi paši taisa sev pamatīgu #astrokarma bumerangu - jo īpaši cietēji, upuri, aizvainotie un "aizskartie" - tāir izvēle būt BRĪVAM NO TĀDAS NASTAS SEVĪ!
BŪSIM BRĪVI, Astrodraugi!

ASTROMAĢIJU TREŠDIENAS GUDRĪBA (28.02.2024.)

10:43 > 17:08 > 23:26
Iepauzē, kad #astromaģija - vismaz apstājies pusstundiņu iepriekš - apzinies - apdomājies - esi sava labākā versija - #TURIMUTI - #astrokarma pilnā spēkā - esi labiņais! Kas seko www.ASTROVIP.lv skatās planētu aspektus un Saules/Mēness dienas aprakstus un zinās vēl ko darīt! Mātišķo enerģiju + DRŪMĀ 19MD! NEEJ NE PRET MĀTI, NE SIEVIETI, SAUDZĒ DABU! SABALANSĒ SEVĪ IŅ ENERĢIJAS! Sievietei šodien "taisnība", pat ja nav taisnība. Jebkura negatīva enerģija pret sievietei, kaitēs veicējam. Savukārt, šodien izvedībā netaisnām sievietēm.... lai Dieviņš stāv klāt...., palūdzam, lai miers sirdī, bet netiesājam. Katram pašam aar savu #astrokarma jātiek galā. 

PAR ĪPAŠI SVARĪGO TREŠDIENU (27.02.2024.)

19MD UN KATEGIORISKI NĒ - SEX, ALCO, SARKANĀ GAĻA
27.FEBR., OTRDIENA    PL. 21:23 - 
28.FEBR., TREŠDIENA  PL. 22:41
Šoreiz arī dzelžaini un papildus astrokarmiski, jo Mēness daudzu ASC Svaru zīmē (Latvijas platuma grādos augsts %), Fonā aizejošs Marsa - Jupitera kvadrāts, kas atņem vīrišķo enerģiju, bet pats svarīgākais trešdien ir 3 #astromaģija, kas nepareizi izmantotas sašķoba visu enerģiju plūsmu un iekodējas uz ilgu laiku. Ļoti žēl, ka šie 3 varenie AstroVeiksmi parasti kodējošie aspekti iekrīt 19MD, kas der tikai ļoti pārdomātām darbībām, bet lielākoties "iebliež karmā". Bet reizē tas ir īpašs garīgās pasaules pašglābšanas plāns. Trešdiena ir tik īpaša, ka ieteicams mazāk kontaktēties, #turimuti , atcerēties senas nodarbes, kas patīk paveikt vienam un maksimāli fokusējies uz sevi, pozitīvi un atbalstoši atreaģējot uz tuviniekiem. Atbalsti kārtīgi, ja prasa (finanses tāpat kā sex gan šodien nekustina).

Šajā dienā daudzi ar neapdomīgu rīcību var "traumēt dvēseli", sašķobīt pamatus dzīvei uz ilgu laiku un pieliet indes pilienu labajam. Ja ar Tevi notiek kas slikts, neej notikumu pavadā - izstājies un strādā pie attieksmes. Iegūsti laiku. risini rītdien, cik tas ir iespējams. Neielaid sevī drūmas domas, depresīvas sajūtas un netaisi sevi par upuri! Esi domās visu situāciju uzvarētājs, motivē un pārliecini sevi! Pat, ja pagaidām tam nav pamata... Tas nozīmē - izvēlēties citu attieksmes realitāti. Un tādā garā. 

Astro VIP: aspkati visas trīs trešdienas īpašās 2 punktu norādes un izstrādā laikus savu GARĪGĀS un NEMATERIĀLĀS, RADOŠĀS un ASKĒZES uzvedības plānu. Paturot prātā, ka visu dienu 00 - 24 ir čika laiks! 
Visu, ko sapratīsi, varēsi piemērot ceturtdienas Superdienā, kurā ir 2 spēcīgi harmoniskie rādījumi + fonā piektdienas pienākošais Saules sekstils ar Jupiteru. 

ASTRO un augstākā APZIŅA mums nedēļas pašā vidū ielikusi pamatīgu PĀRMAIŅU MEZGLOJUMU un dzīves KVALITĀTES TESTU! 
Pienācis LAIKS IZSPĒLĒT SEV GARĪGO KĀRTI un nodarboties ar ASTROVIEDI praksi dzīvē - visu, ko garīgi zini, pielieto savā dzīvē. Meditē, staigā, atpūties, kaut guli, mazāk domā, vairāk jūti un novēro. Palasi, paklausies viedus autorus. ES TICU, KA TU VARI! Esi garīgi un radoši proaktīvs, astrodraugs!

PAMATOJUMS sex nē tēmai: https://www.astrologi.lv/astroblogi-tavs-astrologs/raksti/604/DIZKALENDARS/Ipasa-tuviba-un-kaitigs-sekss-Celibata-dienas/

Kur noskaidrot Zodiaka zīmju saderības (27.02.2024.)

Man bieži prasa "saderības" pēc Zodiaka zīmēm. Tas nav gluži astrologa līmenis uz tādiem jautājumiem atbildēt, bet tāda gana laba manis paša rakstīta Zodiaka zīmju saderība pēc konkrētu zīmju rādījumiem (ja zina, ko skatīties ne tikai pēc Saules) ir atrodama www.superhoroskopi.lv , noskrullējot līdz lapas pašai apakšai.

ČIKA LAIKA DIENA (26.02.2024.)

9:35 - 16:29 čika laiks Sveiciens pirmdienas sapulču cilvēkiem par "tukšā laika" kustināšanu, ja grib praktisku rezultātu - bezjēga... Radošajos jautājumos - var ko lielāku "izpīpēt". Dara ierastos darbus ar pastiprināu vērību. Mazāk runā, jo sarunā ko lieku. Vairāk klausās.
Trešdien visu dienu 00 - 24.

“PAR KO MAN TAS?!” (24.02.2024.)

Patiesi, bez vainas vainīgie?! Jeb kā nenovērtējam sev dāvātās iespējas un esam pret savu Astrokarmu un Likteni augstprātīgi. Jeb - mums tiek biežāk pasniegtas saudzīgākās mācībstundas un maigākie "sodi" par mūsu pašu kļūdām. Novērojumi no astronumerologa prakses - lasīt ŠEIT>>

AstroPanorāma nedēļai (24.02.2024.)

Atgādinu, ka katru svētdienu no pl. 00:00 ASTRO VIP ir pieejams visas nākamās nedēļas AstroPanorāma, kurā norādu svarīgākos akcentus, kas palīdz izprast, kur un ko papildus meklēt ASTROVIP.lv Dižkalendārā.
Ar laiku paši jau saprot svarīguma loģiku un var iztikt. Lai nebūtu garlaicīgi arī zinošākajiem - dažkārt dodu arī dažādus praktiskus astropadomus.

PilnMēness kulminācija (27.02.2024.)

14:31 PilnMēness kulminācija Apogejā!
Atslodze! Miers! Darbojas #astrokarma un ietekmē visu dienu.
 

Par smalko plānu enerģētiku #astroviedi dzīvei (27.02.2024.)

Smalkajam ķermenim vajadzīgs, lai pēc nemierīgas nakts noskalotu ar domām un ūdeni vismaz no sejas visus nakts enerģētiku (kārtīga dušiņa vēl labāk), bet piedomājot!
Plus kaut brīdi piesēž un noskaņojas jaunai dienai un tam, ka TU ESI PRIECĪGS, KA DZĪVO UN ESI GATAVS JAUNAS DIENAS ELPAI!
Ir lietas, kuras Tu nekontrolē (vispar jau daudz ko), bet 100% vari kontrolēt savu ATTIEKSMI un padomāt/ievirzīt domu virzienu.
Un arī mierīgos rītos pildam ķermeniskus un enerģētiskos rituālus, kurus esi visādās mācībās atzinis par labu esam sev un prieku un mieru dodošu!
Tā ir vismaz puse no dienas veiksmes - APZINĀTĪBA jau dienas startā (jo vakardiena palika vakar). Otru pusi sadala ASTROFONS (dienas pamattēmas un eneŗgiju virzības) un ASTROKARMA jeb agrāko izvēļu un dzīves ceļa summa tagad satikto cilvēku un saģenerēto notikumu summa.
Faktiski: rīta attieksme un darbības + astrofona izpratne dod vismaz 75% AstroVeiksmi jau tagad (bieži tas ir arī mazākais ļaunums no karmas scenārija, kuru ne vienmēr redzam), bet ja pilda ilgstoši, ietekmē arī atlikušos 25% jo neveidojas AstroKarma negatīvi pašuzkrājumi.
% ir ilustratīvI, jo katram tie svārstās pēc LIktens ceļa un DIŽĀS DVĒSELES ASTROKARMAS + izmaiņas no kopdzīves cilvēkiem (būtisks faktors kā izvēle un Astrokarma zināma saplūšana)!

Par PilnMēness brīvdienu svarīgāko (23.02.2024.)

Oi, kādi depresiju un skumju stāsti jau gaudo uz #PilnMēness un vēl visas brīvdienas pieskandēs info telpu. Tur grūti nošķirt lielo ego alkas pēc uzmanības, neprasmi dzīvot ar sevī un strādat ar sevi un reālas problēmas, kas beigās viss viens! Par nelaimi, kāds var reāli “pielikt sev roku” dēļ eksistenciālām skumjām. Esiet vērīgi, uzklausiet un atbalstiet!

Vakar un šodien #PILNMĒNSS LAUVĀ un uztrauktā, apdraudētā EGO DIENAS - visu viedoklis ir tiks varīgs un paši tik nozīmīgi! Horoskopu pārstpāvji arī aktīvu Lauvas zīmi (ne tikai Saule!!!!) strauji noaktivizējās, lai tiktu pamanīti. Bezmaz vai karaļvalsts vai galma iemītnieki :) Izdaliet savu "gribu un zinu" šodien ar 2 un būs jau pārspīlēts.
Sestdien un svētdien dominēs PILNMĒNESS JAUNAVĀ - gan darba ražīgums, gan čikstuļi un "viss ir slikti". Iedomīgi pašlepnos nomainīs, "es jau neesmu tā vērta".
PIE DABAS! PIE DARBA. DZERAM NOMIERINOŠĀS TĒJIŅAS ;)
Tā kā #PilnMēness ir Apogejā jeb tālu noz Zemes, tad te mazāk darbojas instinkti, DABAS "spēku uzbrukums", cik cilvēku izvēle, EGO un "gribu, vajag". Tas ir ne mazāk bīstami, jo izceļ personīgo nozīmi ne tikai konstruktīvi, bet arī depresīvi, piemēram, "esmu upuris", "neviens mani negrib", "kam esmu vajadzīgs" tml. Tikai atšķirībā no citām reizēm pēc uzmanības, šoreiz cilvēks tam var svēti noticēt. Ja tam visam nāk klāt ne tie apstākļi, alkohols/narkotikas vai nepareizā atteiksme no citiem, sekas var būt smagas. Dienestiem būs gana darbu. Jo pieaug arī vardarbības gadījumi, zādzības un citas AKTIVITĀTES! Aktīvāka arī Uguns stihija. Pīpētāji...
Paralējajā pasaulē - #PilnMēness uzjundīti spontāni un priecīgi svētki, labs noskaņojums, crazy ballītes.
Tomēr dēļ Veneras - Jupitera spriezes daudziem būs konflikti un nesaprāšanas būs nopietns parbaudījums.
Par sīkumiem - "kurš tā dara", "es taču Tev teicu", "cik var..." utml.
Par "tu mani nemīli", "ej pie savas...", "esmu pelnījusi...", "tev grūti?!..." uml.

PIEKTDIEN Planēta #AstroingresiJĀ (22.02.2024.)

 

Merkurs Zivju zīmē no plkst. 09:28 - 10.03.2024 plkst. 06:02
Turpmāk komunikācija, sakari, visa info plusma un, galvenais, nodošana - (ne)saprašana ies caur Zivju zīmes filtru, proti, kādā no šiem paveidiem:
- nekonkrēti, izlūduši/tēlaini/ iracionālāk
- šo to "aizmirstot", noklusējot vai "mīļā miera labad nepasakot"
- "baltie meli", pašapmāns, iedomas
- krāpnieciski - negatīvais
- sapņaini, fantasti
- tādu, kas nedod galējumu, bet daudzpunkti vai ņemšanos...
- pasekojiet kā tiks paŗprasti līgumi, kās kļūdas pielaistas, aks tiks slēgti ājsā laikā. Brīžiem vēl trakāk kā Dižčikā.
Zibenzellim un detaļās spēcīgajam Merkuram tā ir štruntīgākā pozīcija Zodiakā.

 

Svarīgi atgādinājumi (21.02.2024.)

Ceturtdien pl. 9:15 Veneras un Marsa savienojums jeb attiecību #astromaģija un jauna cikla sākums! 
Piektdien visu dienu Čika laiks. 

Par laika ritmu (21.02.2024.)

Laiks neskrien. Cilvēki skrien. Tērējas. Dzīvo neapzināti. Agrie putniņi un sakārtotu grafiku pēc astro laika un Dabas enerģiju plūsmas ir ar ļoti daudz “brīva laika”, ko piepildīt, kamēr haosā un “pienākumos” iejūgtie patēriņkultūras vāveres ritenī ar “laiks skrien” tiek izmesti izdeguši slimnīcā vai depresijā apzināties laiku un dzīves jēgu (ja spēj aizdomāties)! Kur jūs “skrienat” un vai vajag skriet, lai tērētu laiku!? Vai tas ko jūs dariet, jums liksies ievērības cienīgs mūža nogalē! Ja vien arī savu finišu nesasteigsiet! Skriet var ļoti pārdomāti un ne viss ir obligāts! Mantu kapā nepaņemsi. Veselību nenotrieciet skrējienā! Kā paredzēju Superhoroskopi.lv, ko nepaņems kari un vīrusi, turpmākā desmitgadē “savāks” būtisks mūža ilguma kritums. 96% skrējēji noskries par ātru savu “derīguma termiņu”. Nebaidies apstāties laikus! Nebaidies Nāves, dzīvo Dzīvi kā #astrokarma dācājusi ne EGO/prāts notriec #astroviedi #KBPareģo

Noslēdzam Drakona gada ievades 12 dienu ciklu (20.02.2024.)

TREŠDIEN NOSLĒDZOŠĀ 12.ASTRODIENA ar 12dienas.lv !
Mēs to kopā būsim paveikuši - ar kāpumiem un kritumiem, tas normāli!
Trešdien līdz vēlai pēcpusdienai čika laiks, kas ieviesīs zināmas korekcijas un Mēness spriedze, bet kopumā diena veiksmīga visiem, kas plūdīs pa straumīti un saglabās veselīgu atteiksmi pret dzīvi. Dienai piemīt kaut kas mistisks un iekšējo uzvaru gēns. Apkopojam 12 dienu veikumu un novēlam dienas Superlaikā no visas sirds izdošanās jaunajā DRAKONA gadā!
Malači, es ar jums lepojos, astrodraugi!
Pats ar pamatīgi turējos pie 12 dienu plāna, jau otro gadu desmitu! Lielie AstroVEiksmes tīkli ir izmesti, ticam savai "zelta zivtiņai", "zelta olai" vai mūzai, vai..., kas nu kuram.

SAULE ZIVĪS (19.02.2024.)

Plkst. 06:13 Saule pārgāja Zivju zīmē:

1) sveicam visus mēneša gaviļniekus
2) visi turpmāk nonākism Zivju zīmes enerģētikas, stila un izpausmju sfērā - pamatā nenoteiktībā, apjukumā, dvēseliskās sajūtās, ēteriskāki, sapņaināki, dāsnāki, līdzjūtīgāki un ... skaļāki... jā, Zivis nav klusākā Zodiaka zīme, kas maldīgi radusies no ilgstošiem klusas pazušanas un dziļdomības izpausmēm. Zivis tarkšķēšānā var mēroties ar Dvīņiem un Svariem. Un pat, ja pašas nevēlas, apkārt notiekošais Haoss un darbības ir itin skaļas. Pašas vai Vide, bet troksnis pamatīgs.
3) Vairāk ieklausāmies sajūtās un Mīlestībā, mazāk iesaistāmies haosā. 

Reti gadās šāds ASTRO COMBO! Pirmdiena 19.02 (19.02.2024.)

Superdiena ar spēcīgiem un mazāk spēcīgiem superlaiku intervāliem un 10.astrodiena pēc 12dienas.lv kalendāra. Atlikušas 3 dienas, ko piepildīt enerģiju pārvaldīšanai 2024.gadam. Vērtīgi ieteikumi ļoti labā kombinācijā 6. Saules diena un 11MD - lasiet kalendāra aprakstā dienai atbilstošāos ieteikumus.

Īpaša uzmanība 23:13 uz misticisma piesātināu un vēl pētāmu #astromaģija starp Hīronu (kas ir Hīrons ir apraksts Astrologi.lv) un Z.Mezglu. #Astrokarma punktu saplūšana. ĻOTI VĒRTĪGA DIENA. Dziedinoša. Lai to atbilstoši izdzīvoti vērts iepazīties ar aprakstiem! Reti gadās šāds ASTRO COMBO!

21-25.02.: īstais Mīlas pilnpbrieds un PilnMēness brīvdienas (17.02.2024.)

22.februārī pl. 9:15 savienojas Venera ar Marsu, uzsākot jaunu savstarpējo attiecību gada ciklu. Mūsu planetārie Romeo un Džuljeta! PilnMēness gaisotnē tam ir īpaša jauda jau sākot no trešdienas 23:23, bet jo īpaši ceturtdien pl. 7:40 - 9:30! Izmanto, ja ne svētīgām darbībām, tad prāta izvēlēm par labu kam lielākam mīlas, finanšu un aktivitāšu jautājumos! 

Un pēc tam viss aiziet... Piektdien teju visu dienu čika laiks, kas PilnMēnesī ir īpaši kaitnieciski, bet sestdiena un svētdiena PIlnMēness kulminācijā kopā ar Veneras  un Jupitera spriedzi, kā arī Mēness - LIliats konfliktu radīs drāmas un dramatiskas situācijas. Paveiksies, kurus astrokarma sagurdfnās, lai nesadarītu miuļķības. Nedzert, jo tas vilks uz depresiju un imunitātes milzīgu kritumu. 

Kategoriski NĒ - laiks (17.02.2024.)

Kā vēsta Astrovip.lv - precīzi norādītajā laika intervālā KATEGORISKI NĒ:

- sex - nekādā paveidā
- alco (arī cigaretes)
- sarkanā gaļa
- attiecību skaidrošanas
- dusmoties un apvainoties
- šopingu
- citu aprunāšanas, skaušanas
- provocēšanas un aizskaršanas, lamāšanās
Ko var? > #turimuti RELAX! Vērot savi reakciju un mierīgi to uztvert. Palasīt. Ievirzīt prātu uz gudrību uztveršanu.
Kādēļ šādi ierobežiojumi: Astrologi.lv sākumlapā ir vesels skaidrojošs raksts.

17. februāris, plkst. 09:54 - 18. februāris, plkst. 10:22

TURPINĀM PILDĪT ASTRODIENU PLĀNU (16.02.2024.)

Turpinam pildīt 7. no 12 astrodienām ar 12.dienas.lv.
Veneras/Svaru diena, kad svarīgi apzināties savas izvēles, tās padarīt gudrākas un saturīgākās, velti netērēties. Kalendārā par šo dienu ir daudz praktisku un ļoti svarīgu ieteikumu.
Mēness fāzes maiņa 17:01, kas arī aizsāk čika laiku!
Bet pats svarīgākais dienas notikums ir Veneras ingresija Ūdensvīra zīmē pl. 18:05. Jauna iespēja sakodēties AstroVeiksmei Mīlā, Finansēs, Sabiedriskumā, ja izmanto dienas Superlaiku, kas tur norādīts!
No šodienas www.12dienas.lv kalendāram ir atlaide, bet derīgs tas būs vēl 12 dienām no 20.marta. Ķer ciet!

Atlaides visiem kalendāriem (16.02.2024.)

VISIEM PDF kalendāriem atlaides! Meklē un apmeklē http://astronet.lv

Veneras Ingresija Ūdensvīrā (15.02.2024.)

Venera Ūdensvīra zīmē
no 16.02. plkst. 18:05 - 11.03.2024 plkst. 23:50

AstroVeiksmes kodēšana GADAM līdz 22.februārim (15.02.2024.)

Turpinās Tavas gada enerģijas AstroKodēšana pēc www.12dienas.lv projekta 12 astrodienu plāna. KB autormetodes. Pievienojies.

Tas pats iegādātais kalendārs būs lietojams arī no 20.marta ASTRO SAULES GADA praktiskās AstroVeiksmes kodēšanai. 

Visi jaunumi šajā īsziņu blokā (15.02.2024.)

Lai pieaugtu mūsu lapas apmeklējums, un visa darbība nenotiktu tikai socvidē, bet izvestu cilvēkus "pastaigā" ārpus kolektīvās taciņas, turpmāk jaunumus publicēsim šajā sadaļā. Astro prasa piepūli nevis "komforta zonu" un tikai tad tā sasniedz rezultātu! 

NEPALAID GARĀM - ienāc ik pa laikam Astrologi.lv un aplūko jaunumus!

Astro Okultisms jeb #astromaģija (15.02.2024.)

Astroloģijas pakalpojumi pret to ieguvumiem patiesi nav dārgi pie profesionāla astrologa ar labu izglītību, pat samērojot pie psihologa vajadzīgo laiku problēmas risinājumam un astrologa, Viss runā finanšu un efektivitātes aspektā pēdējam par labu. Atkārtošu, pie labi izglītota profesionāļa, kas cita starpā izglītojies arī psiholoģijā.

Cita lieta ir ASTRO OKULTISMS jeb #astromaģija AstroVeiksmes kodēšana un laika līniju pareģošana un individuālas sanākšanas ietekmēšana, neapdraudot #astrokarma. Tur ir enerģiju likumi: "jo kvalitatīvākā sēkla, jo lielāki ieguvumi". Laika, resursa, vajadzību, karmas balanss. Par velti tik nezāles dīkst!
Ar Dievpalīgu, mana astrokarte ļauj attiecīgajos laika periodos ar to nodarboties.

Klausīšanās atbrīvo no Ego stulbuma (15.02.2024.)

Cilvēkiem būu mazāk emocionālu, mentālu un psihisku problēmu, ja viņi iemācītos KLAUSĪTOS UN VĒROT!
Nevis pie katras izdevības piemēroti un nepiemēroti mēģināt izteikt savu EGO STULBUMU un apjukumu.
Klausos daudz cilvēkso sadzīvē un ļoti bieži pārliecinos, ka cilvēki runā nevis tur, kur ir reāli kompetenti un viņos būtu vērts klausītoos, bet viņi mēģina ar citas sfēras "cauraudzīti" spriedelēt no "zināšanas 10 minūtēs" līmeņa.
KLAUSIETIES! Un mācieties UZDOT JAUTĀJUMUS, kas ved pie ATBILDĒM!
 Jo - ja Tu zini, ko tur gari runāt, bet ja nezini - vēl jo mazāk jārunā.
Bet, ja vienkārši dzenā gaisu ar tukšām pļāpām, tad esi gatavs, ka kāds Tev var pateikt skaidri: Nē, neinteresē Tava "verbālā caureja" ;)

Ikdienas ieradumu lielais spēks (15.02.2024.)

Ikdienas ieradumiem ir ārkārtīgi liela loma mūsu dzīvē, ko mūsu senči noformulēja “izkāpt ar pareizo (labo) kāju no gultas”.

Ieradumi ietekmē visu dienu un attieksmi pret lietām, notikumiem.

Mainot ieradumu var ļoti daudz kas izmainīties dzīvē!

Sāc ar mazumiņu, negāz uzreiz kalnus!

Advaita Vēdanta Atklāsme (15.02.2024.)

Vienkārša un ģeniāla #astroviedi atklāsme no #AdvaitaVēdanta :
Dzīve var būt tik tiešām vienkārša, ja ar to NECĪNĀMIES!

Paritini, lai lasītu senākus tvītus

Aktuālākie rakstiVisi raksti

KB AUTORMETODES

AstroNumerologa Kr.Baņķa devums Latvijas Astroloģijas attīstībā >> Pilns autormetožu atspoguļojums.Lasīt vairāk

TAVS MĒNESS KALENDĀRS 2024

Drukātā formāta iepriekšpārdošana. Ierobežota tirāža. Pasteidzies.Lasīt vairāk

JAUNIE PDF KALENDĀRI 2024.GADAM IR PIEEJAMI ASTRONET.LV!

TAVS MĒNESS KALENDĀRS, ASTROVEIKSMES BIZNESA KALENDĀRS, Čeku dedzināšanas, Diž-Pirkumu un citi.Lasīt vairāk

Īpašā tuvība un kaitīgs sekss - Celibāta dienas

Par seksa un īpašās tuvības izvēli. Ko astroloģiski nozīmē NElaiki: Seksam kategoriski NĒ!Lasīt vairāk

SUPERHOROSKOPI.LV DIŽPLĀNOTĀJS 2024.

Ko nesīs VARENĀ DRAKONA GADS? Kas notiks ar #Dižkrīze? Kā veiksmīgi plānot gadu un sagaida pēc tam!Lasīt vairāk

Jaunākais blogos Visi blogi

Kristaps Baņķis: VIP EPASTU abonenta paziņojums (27.06.2024.)

No 29.jūnija ASTRO VIP epasti, kuriem var pieteikties profilā, ir par papildus maksu. Lasīt

Kristaps Baņķis: AUGUSTA “MELNĀ STRĪPA” (24.06.2024.)

Astronumerologs Kr.Baņķis pareģo svarīgus pavērsienus AUGUSTĀ Lasīt

Kristaps Baņķis: SATURNA RETROGRĀDDS NO 29.JŪNIJA (24.06.2024.)

24.,27.,29.jūnijā darbojies atbilstoši aprakstiem, izmantojot www.astrovip.lv, lai ietekmētu visu gadu! Lasīt

Kristaps Baņķis: LILITA SVAROS NO 29.JŪNIJA (24.06.2024.)

9 MĒNEŠU PRIVĀTA UN BIZNESA PARTNERĪBAS HAOSS, RISKI, TRAĢĒDIJAS UN PROVOKATĪVI PĀRBAUDĪJUMI. Lasīt

Guna Kārkliņa: Kat­ram savs pa­par­des zieds (12.06.2024.)

Drīz Vasaras saulgrieži! Lai gan popkultūras horoskopi domāti tikai izklaidei, kāds iedvesmas grauds tajos ir. Lasīt

 


KLIKO UN LEJUPLĀDĒ ROKASGRĀMATU - ŠEIT

PDF kalendāri 2024 šeit >>> www.astronet.lv


KB

Visus pakalpojumus iegādājies ar atlaidi www.astrocentrs.lv

Mūsu lepnums - DIŽKALENDĀRS 

Apmeklē šeit!


Astrologi.lv Baņķa Dižkalendārs tika izveidots 2006.gadā - pirmais Latvijā! 

Dižkalendārs = astroloģija + Dabas ritms + Saules un Mēness cikls + Numeroloģija. Tas ir Tavs individuālais laika plānotājs, lai astroveiksmīgi un ar vismazāko piepūli iegūtu lielisku rezultātu, piešķirot katrai dienai īpašu jēgu. Esam apvienojuši kopējo dienas astrofonu un planētu mijiedarbības astroluksoforus ar planētu cilpām, Mēness fāzēm, Aptumsumiem, Saules un Mēness kalendāru ar Saules dienām un Mēness dienām, bet galvenais - pēc Taviem datiem veidotu individuālo astro plānotāju un katras dienas numeroloģisko plānu.

Dižkalendārā apvienots arī visu populāro nodarbju tops: labās dienas un labie laiki, Superlaiki, nelaiki, čeku dedzināšana, matu griešana, nagu griešana, pirts apmeklējums, sports, celibāta un sirsniņdienas. 

Turpat arī Čika laiks un Dižčiks, un citas planētu Retrogrādās cilpas. Tu sapratīsi Mēness, Merkura, Marsa. Veneras, Jupitera, Saturna ietekmi. 

Neatradīsi to, ko visi sauc par "horoskopi", bet uzzināsi skaidrojošos Saules horoskopus (Lauva, Vērsis, Dvīņi utml.), kā arī Austrumu horoskopu - dzīvnieku aprakstus (Žurka, Čūska, Tīģeris, Gailis, Pūķis utml.).

Piesaisti sev dižu Astroveiksmi ar Dižkalendāra lietošanu!

Mūsu Dižkalendāra Mēness/Saules kalendāra pamatu veido Mēness fāzes. Tā ir vissenākā Astrologi.lv atspoguļotā un sadzīvē visinteresantākā tēma. Visplašāko skaidrojošo materiālu kā izprast Mēness cikliskumu un kā to sekmīgi pielietot savā dzīvē atradīsi Rakstu arhīvā, klikojot šeit>>

KB AUTORMETODES

Lejuplādē un iepazīsties šeit>> ej.uz/KBautormetodes