Retro Venera Aunā un Zivīs jeb Mīlestības pinekļos

4. marts pl. 11:09 – 15. aprīlis pl. 13:17

Laiks, ko var nodēvēt par Mīlestības pinekļiem, kad vieglā flirtā un eiforijā tiks pieņemtas izvēles (mīlas), ko var nākties nožēlot. No otras puses – lieliska iespēja satikt savu karmisko partneri. Un galu galā saprast, ko no tās mīlas Dievietes katrs vēlas sagaidīt.

Šajā laikā taupīts tiks pat uz mīlestības rēķina, intīmajās attiecībās būšot novērojams vēsums un savstarpēja nesaprašanās. Tas ir sarežģīts laiks laulības slēgšanai, jaunu attiecību veidošanai un randiņiem.

Ja gribi iziet sausā no ūdens, jāpiestrādā pie emociju savaldīšanas un jārod harmonija tur, kur tās, šķiet, nemaz nav. Jāsaprot, ka mīlas dzīve stāv krustcelēs: jo vairāk pats palīdzi partnerim saprast savas vēlmes, jo skaidrāk izsakies, jo mierīgāka kļūs mīlas dzīve. Jāņem vērā, ka pēc strīda būs grūti izlīgt dēļ principiālas nevēlēšanās piekāpties. Piekāpšanos partneri uzskatīs kā savu pozīciju zaudēšanu. Tāpēc nevajadzētu problemātisku situāciju novest līdz vārīšanās stadijai. Tāds ir šī laika gars.

Retrogrādas Veneras periods liek vairāk aizdomāties par šādiem jautājumiem: “Vai notiekošais man patiesi patīk?”, “Ko es patiesībā gribu?”, “Vai man ir vajadzīgas šīs attiecības?”, “Kas notiek ar manu izskatu?” Šāda apstāšanās un paskatīšanās uz sevi un partnerību būs gan jaunas vēsmas uzjundoša, gan kā punkts uz “i”. Tādēļ diezgan loģiski, ka daudzas ģimenes piedzīvos īstas meksikāņu kaislības vai apzināsies, ka pieķeršanās ir sevi izsmēlusi.

Retrogrādā Venera tiecas atgriezt reiz mīlētos, tādēļ šajā periodā vairāk kā citkārt “veca mīlestība nerūs”. Tas viss, lai gūtu pieredzi no pagātnes pārvērtēšanas. Tomēr vairāk par visu jāatturas sākt attiecības, no kurām tiek gaidīta noturība. Viss domāts pieredzes uzkrāšanai, bet ne ilgam laikam.

Venera ir atbildīga arī par finanšu jautājumiem, tādēļ tās ačgārnajā kustībā pieņemt nopietnus finanšu lēmumus ir pārsteidzīgi un kļūdaini. Daudziem radīsies grūtības ar naudu un īpašumu iegādi. Vajadzētu atturēties no lieliem pirkumiem, ieguldījumiem, mākslas un greznuma priekšmetu iegādes. Labāk neaizņemties un nevienam neaizdot naudu, jo to būs grūti atdod. Izmanto laiku, lai pats atdotu parādus!

Veneras ietekmē atrodas skaistuma industrija, tāpēc jaunu zīmolu ieviešana un jaunu veikalu atvēršana ar pakalpojumiem un daili saistītās jomās nebūšot veiksmīgas. Arī kosmētiskās operācijas šajā laikā maksimāli jāierobežo, jo rezultāts var sanākt ne tāds, kā gribējās, vai vēlāk var būt vēlme pārdomāt.

Stājoties attiecībās, dodot solījumus, ieguldot līdzekļus, izdarot svarīgas izvēles retrogrādas Veneras laikā, ikviens riskē kļūt par Pelnrušķīti, kura laikus nepaspēja pamest balli.

Tā kā nekas nav nedz labs, nedz slikts, tad arī retrogrādās Veneras laiks ir izmantojams virknei pateicīgu nodarbju: sevis izzināšanai, sen iesāktu darbu pabeigšanai, radošu un māksliniecisku izpausmju attīstīšanai. Ieteicams izrevidēt skapi un atbrīvoties no veciem apģērba gabaliem, nodarboties ar rokdarbiem un vaļaspriekiem, apmeklēt teātrus, muzejus un izstādes, biežāk doties pie dabas, lai gūtu enerģijas lādiņu, un vairāk veltīt uzmanību mīļajiem un tuvajiem.

Venera atbild par naudu, baudu, attiecībām, vērtībām, izvēli, skaistumu, kultūru, juteklību, intimitāti, mīlestību, labklājību, mākslu, gaumi, sadarbību, prieku, apmierinājumu, pievilcību, greizsirdību, atriebību. Šajā visā tad arī ir novērojamas klapatas. 

Kas sagaidāms retrogrādas Veneras laikā

- Retrogrādas Veneras periodā cilvēki saņem jaunu informāciju par sevi, saskatot to citos cilvēkos un attieksmē pret sevi. Rodas vēlme iegremdēties savā pasaulē harmonijas meklējumos.

Vērojama greizsirdība, neuzticēšanās, aizdomīgums.

Cilvēki saprot, kas un kādas attiecības viņus neapmierina.

Rodas nepieciešamība izskaidrot attiecības. Svarīgi apzināties, ja nav vēlmes pārtraukt attiecības, nevajadzētu iesaistīties strīdos, proti, nojaukt visus tiltus.

Tiek satikti cilvēki, ar ko reiz bijušas attiecības (darījumu, romantiskas). Tieksme atjaunot aizgājušo. Mīlestības pinekļos...

Rodas ideja radikāli mainīt imidžu, mainīt izskatu plastiskajās operācijās, izveidot tetovējumu. Un tieši to nevajag darīt!

“Uzpeld” neizdarītie, nepabeigtie darbi.

 - Biežāk radīsies šaubas par izvēli, vērtībām, skaistuma etaloniem, pievilcības spēku un mīlestību.

 - Taps īpatnēji mākslas darbi. Nepieradinātā mode.

 - Jaunu zīmolu ieviešana un jaunu veikalu atvēršana ar pakalpojumiem un daili saistītās jomās nebūs veiksmīga.

- Pienācis laiks nokārtot parādus un sakārtot rēķinus. Kontroles dienesti vēl uzstājīgāk pieprasīs atmaksāt parādus.

- Nepiemērots laiks investīcijām un dārgiem pirkumiem, luksusa precēm, arī vērtslietu, dārglietu, rotu, apģērbu iegādei. Tie, kas šajā laikā nolems mainīt savu imidžu, frizūru, veiks plastiskās operācijas un iegādāsies mākslas priekšmetus un greznuma lietas, var nebūt apmierināti ar rezultātu.

- Uzradīsies sen aizmirsti un arī ne tik sen šķirti, reiz iemīļoti cilvēki. Ir vērts pārskatīt šīs attiecības, jo visticamāk tajās bija kāds uzdevums, kas līdz galam vēl nav atrisināts.

- Daudzi pārliecināsies, ka “veca mīlestība nerūs”, un ļaus no jauna uznākušajai kaislei iekvēlināt mīlas ugunskura padzisušās ogles.

- Šis ir nepiemērots laiks laulības slēgšanai, jaunu attiecību veidošanai un iepazīšanās randiņiem. Intīmajās attiecībās ir vērojams vēsums un savstarpēja nesaprašanās.

- Taupīts tiek pat uz mīlestību.

- Rodas grūtības ar naudu un īpašumu iegādi.

- Top īpatnēji mākslas darbi. Nepieradinātā mode.

- Jāatsakās no pārlieku stingriem stereotipiem attieksmē pret apkārtējo realitāti.

- Partnerī ir ne tikai problēma, bet arī izeja no tās. Iekšējai pozīcijai jākļūst noteiktai.

- Jāmācās valdīt pār savām emocijām. Jārod harmonija tur, kur tās, šķiet, nav.

- Jāsaprot, ka mīlas dzīve stāv krustcelēs: jo vairāk pats palīdzi partnerim saprast savas vēlmes, jo skaidrāk izsakies, jo mierīgāka ir mīlas dzīve.

 

Retrogrāda Venera Auna zīmē

Aktivizējas jūtu, mīlestības, finansiālā un skaistuma joma.

Jūtas valda pār prātu. Jauna mīlas dēka var attīstīties mērķtiecīgi, taču attiecības balstās tikai uz kaisli. Rodas vēlēšanās atbrīvoties no vecām attiecībām, lai sāktu jaunas.

Svarīgi saprast, ka viss, kas notiek šai laikā, pēc tam var zaudēt savu nozīmīgumu, jo visam pamatā ir emociju un jūtu ietekme.

Tieksme uz strīdiem un kašķiem.

Retrogrāda Venera Zivju zīmē no 3. aprīļa 

Rodas vientulības sajūta.

Gremdēšanās atmiņās par iepriekšējām attiecībām. Izvērtē iepriekšējās attiecības.

Grūti izveidot jaunas attiecības, jo dzīvo ilūzijās.

Parādās iepriekšējie darījumu partneri un atjaunojas lietišķās attiecības.

Norēķināšanās par veciem finansiāliem vai emocionāliem parādiem.

Mantkārīgos var piemeklēt neveiksmes un neparedzēti finansiāli zaudējumi.

Ieteikumi, kā gūt prieku retrogrādas Veneras laikā

Ietaupīt naudu un pārskatīt iepriekš iegādātas drēbes, rotaslietas, aksesuārus, lai dotu tiem otro dzīvi.

- Veiksmīgi pabeigt iesāktos darbus.

 - Labāk neaizņemties un nevienam neaizdot naudu, jo to būs grūti atdot.

 - Lielisks laiks, lai pirktu senlietas, krāmu tirgus preces un lietotas preces, kurām zini reālo vērtību, bet pārdevējs to nezina.

 - Harmonizēt attiecības – atvainoties un lūgt piedošanu tiem cilvēkiem, ar kuriem bijušas attiecības, bet kāda vainas dēļ izirušas.

 - Iekšējai pozīcijai jākļūst noteiktai. Jāmācās valdīt pār savām emocijām. Jārod harmonija tur, kur tās, šķiet, nav. Tas attiecas gan uz iekšējo pasauli, gan ārējo izskatu.

 - Jāpasaka viss nepateiktais, jāmēģina atrast kompromisus un jāpiedod pāridarījumi.

 - Pateikt “Paldies” un “Mīlu” tiem cilvēkiem, kuri no Tevis sen to nav dzirdējuši.

 - Jāiemācās pieņemt sevi, negaidot atzinīgu vērtējumu no citiem. Kā to izdarīt? Venera jāveido iekšā – jāsakārto sava garīgā pasaule. Retrogrāds ir kaut kas uz iekšu vērsts – tātad Mīlestību, Laimi, Radošumu meklēt dziļi sevī un dzīves gaitā to izcelt uz āru.

 - Apzināts iekšējs darbs ar skaidru mērķi – atrast līdzsvaru starp iekšējo un ārējo realitāti.

 - Biežāk doties pie dabas, lai gūtu enerģijas lādiņu.

 

Senie astrologi nedeva svētību laulībām, kas noslēgtas retrogrādas Veneras laikā, jo tām bija visaugstākais šķiršanās risks. Nav ieteicams saderināties, noteikt kāzu datumu.

Retrogrādas Veneras ietekme

Retrogrāda Venera visvairāk ietekmē Svaru un Vērša zīmē dzimušos, kā arī 6., 15., vai 24. datumā dzimušos un to Zodiaka zīmi, kurā Venera retrogrādajā brīdī atrodas.

Šajā periodā cilvēki saņem jaunu informāciju par sevi, saskatot to citos cilvēkos un attieksmē pret sevi. Rodas vēlme iegremdēties savā pasaulē – harmonijas meklējumos.

Vērojama greizsirdība, neuzticēšanās, aizdomīgums.

Retrogrādas Veneras periods liks aizdomāties par tādiem jautājumiem kā: “Vai notiekošais man patiesi patīk?”, “Vai man ir vajadzīgas šīs attiecības/laulības?”, “Kas notiek ar manu izskatu?”

Tiem, kuriem dzimšanas kartē ir retrogrāda Venera, jāapsver savas attiecības un vērtības, jāapdomā, kā tās iekļaujas sabiedrībā pieņemtajās normās.

Šeit iespējams pārbaudīt, vai Tavā dzimšanas kartē ir retrogrāda Venera:

http://www.astrologi.lv/astro_karte/horoskopu-aprekini/

 

Retrogrāds Merkurs – Dižčika laiks

Vismaz trīs periodus gada laikā valda #Dižčiks. 

Retrogrāda planēta, no Zemes raugoties, atrodas šķietamā atpakaļejošā kustībā.

Šajā laikā palielinās pārpratumu un kļūdu skaits.

Biznesu, publiskās runas, visa veida kontaktus, tirdzniecību, pirkumus un transportu ietekmējošā planēta Merkurs uzsāk retrogrādo jeb ačgārno kustību.

Šādas debesu cilpas iespaidā saskaramies ar nepārdomātiem vai netālredzīgiem politiskiem, ekonomiskiem lēmumiem un darbību, kuras sekas izjūtam vēl ilgi.

Privāti tas nozīmē arī sarežģītu karmisku uzdevumu risināšanu, bijušo partneru un senu problēmu atgriešanos, nevajadzīgus pirkumus, pārpratumus, dažādu veidu sastrēgumus un tehniskus sarežģījumus.

Galvenā problēma ir sava laika izmantošana. Laiku šķiežam veltīgi, tas pazūd vai tiek notrallināts ikdienas nebūšanās.

Cilvēki kļūst neuzmanīgi, izklaidīgi, aizmāršīgi, tāpēc nav jāapvainojas, ja kāds uz tikšanos neierodas laicīgi. Rodas savstarpēji pārpratumi. Grūtības noformulēt domas.

Vislielākās problēmas skar komunikāciju, sakarus, tehniku, pirkumus, tirgošanos visās to izpausmēs.

Tiek bremzēta visa veida komunikācija un ar to saistītie jautājumi. Nav ieteicams akli uzticēties informācijai un apdomīgāk jāizmanto personiskās saskarsmes līdzekļi – vēstules, tālruņi, e-pasts. Nav labvēlīgs laiks jaunu uzņēmumu un kontaktu dibināšanai, jaunu darbu sākšanai, darbavietas maiņai, jaunu projektu sākšanai. Nav ieteicams pirkt automašīnas, datorus, tālruņus, jo šajā laikā iegādātā tehnika slikti kalpos, salūzīs vai pazudīs. Jābūt uzmanīgam, arī parakstot dokumentus, veicot elektroniskos sūtījumus un pārskaitot naudu. 

Cilvēku personīgā saskarsme ir apgrūtināta, tajā vērojams negodīgums, neadekvātu vārdu birums. Draugi strīdas par sīkumiem, neiedziļinoties otra patiesajos nolūkos. Skolēni diktātos un sacerējumos pieļauj vairāk kļūdu nekā parasti. Tiek kavētas tikšanās. “Uzkaras” projekti un datori. Autoavārijas un aviokatastrofas kļūst ierastāka lieta. Jaunumi izrādās tikai baumas. Šis periods ir lieliski piemērots darbu pabeigšanai, analīzei, izpētei, idejām un pārkārtojumiem. 

Dižčika laikā ne tikai jāpiesargājas, bet arī var paveikt vairākas lietas: apgūt jaunas metodes, pilotprojektus bez naudas ieguldīšanas; testēt kļūdas – tās uzrodas, cik tik uziet; paredzēt, ka pārrunās būs konflikti un diskusijas, jo, kā saka, strīdos dzimst patiesība; krīzi nerisināt, bet, lēnām velkot auklu pēc auklas, jāiegūst laiks; atgriezties pie sen iesāktiem darbiem; ieviest kārtību dokumentos; atcerēties aizmirsto; mācīties; atbrīvoties no krāmiem; pārrakstīt, rediģēt iepriekš uzrakstīto. 

Bieži novērots, ka Dižčika laikā notiek saredzēšanās ar cilvēkiem, par kuriem sen nekas nav dzirdēts, bērnības draugiem, bijušajiem kolēģiem.

Pozitīvās iezīmes:

atgriezties pie sen iesāktajiem darbiem;

ieviest kārtību dokumentos;

atcerēties aizmirsto;

atrodas pazaudētais;

mācīšanās;

parādās cilvēki, ar kuriem jau sen nav bijis kontakta;

atjaunojas sarautās attiecības;

tiek pārlasītas iepriekš lasītās grāmatas;

tiek sakārtots darbagalds, atbrīvošanas no krāmiem;

pārrakstīt, rediģēt iepriekš uzrakstīto;

 

Negatīvās iezīmes:

“uzkaras” datori, lūst telefoni, sadzīves tehnika;

zūd interneta pieslēgums;

nākas mainīt iegādātās lietas, preces;

bojājas datortehnika, sadzīves tehnika;

notiek plānu maiņa;

kārtojot eksāmenus, rodas problēmas;

neuzmanības dēļ notiek avārijas un katastrofas;

nelaimes gadījumi, ja tiek izvēlēts īsākais ceļš;

neizdodas realizēt ieceres;

slēdzot līgumus un darījumus, tie var neizdoties, var būt kļūdaini;

kļūdas dokumentos;

tiek saņemta kļūdaina informācija;

nereti tiek atcelti avioreisi (iegādātais reiss šajā laikā var izrādīties neeksistējošs);

pirktās elektroiekārtas, tehnika nekalpo ilgu mūžu;

paņemto kredītu, parādu grūti atdot;

maldīšanās nezināmā vietā;

no dzīves aiziet slaveni rakstnieki un dzejnieki;

problēmas tirdzniecības jomā;

iegādātās lietas var izrādīties nevajadzīgas, brāķētas;

zūd dokumenti, vēstules, atslēgas, sīki priekšmeti;

bremzējas uzsāktie darbi;

sastrēgumi uz ceļa;

tiek bremzēti visa veida ar komunikāciju, transportu saistīti jautājumi;

cilvēki izpļāpā noslēpumus un neveiksmīgi izsakās;

personīgā saskarsme ir apgrūtināta, vērojams negodīgums, neadekvātu vārdu

birums;

rodas strīdi par sīkumiem, neiedziļinoties otra patiesajos nolūkos;

rakstu darbos, dokumentos tiek pieļauts vairāk kļūdu nekā parasti;

    tiek kavētas tikšanās;

“uzkaras” projekti un datori;

autoavārijas kļūst ierastāka lieta;

jaunumi izrādās tikai baumas.

Retrogrādā Merkura laikā nevajadzētu akli uzticēties informācijai un rūpīgāk izmantot personiskās saskarsmes līdzekļus – vēstules, tālruni, e-pastu.

Šajā laikā nevajag sākt ar tirdzniecību, transportu, komunikāciju saistītus projektus.

Ieguvums – fantastiskas idejas, kuras pēc retrogrādā perioda izvētot, viena otra var izrādīties zelta vērtē.

Neiegādāties: auto, tehniku, datortehniku, mobilās ierīces u.c. tehniskas lietas!

 

Ko Dižčiks nozīmē uzņēmējam? 
http://astrobizness.lv/raksts/ko-dizciks-nozime-uznemejam/

Kā rīkoties ar tehniku Dižčika laikā?
http://www.astrologi.lv/blogi/kristaps-bankis/ASTRO-STARTS/1549/Neperkam-auto-Dizcika/

Nosaki, vai neesi dzimis Dižčika laikā:  http://astrologi.lv/astro_karte/meness_zime/

  

Dižčiks 2017.

2016. gada 19. decembris plkst. 12:56 – 2017. gada 8. janvāris plkst. 11:42

Retrogrāds Merkurs Mežāža zīmē

Prāts ir visai parasts un ikdienišķs.

Cilvēki kļūst pragmātiskāki un praktiskāki, tālredzīgāki, orientēti galvenokārt uz gala rezultātu.

Nozīmīgas kļūst iegūstamās zināšanas, kas ir pārbaudītas praksē.

Saņemto informāciju ir grūti pieņemt, visur un visā virsroku ņem piesardzība, neuzticēšanās un stūrgalvība.

Pastiprinās tādas negatīvas iezīmes kā egoisms un skaudība, viltība, blēdība, skopums, alkatība.

Melanholija, depresija.

Pieaug nelaimes gadījumu, saslimšanu varbūtība.

10. aprīlis plkst. 2:14 – 3. maijs plkst. 19:33 

Retrogrāds Merkurs Vērša zīmē

Šajā laikā cilvēki vairāk ieklausās iekšējā balsī. Izvērtē padarīto. Prāts kļūst lēnāks. Pateikto bieži vien prātā tin atpakaļ, lai pārliecinātos, ka bijusi taisnība.

Cilvēki ir orientēti uz ilgstošu virzību sava mērķa sasniegšanai, neapmierina ātri iegūts rezultāts.

Pastiprinās tieksme pēc naudas vai citām materiālām vērtībām. Var rasties patoloģiskas bailes nesaņemt to, ko var saņemt.

Nauda, materiālie labumi, sekss un garšīgs ēdiens ir prioritāte.

Cilvēku izvirzītās idejas ir konstruktīvas, tās rod atsaucību.

13. augusts plkst. 4:01 – 5. septembris plkst. 14:29 

Retrogrāds Merkurs Jaunavas zīmē

Realizējot idejas, var rasties grūtības.

Cilvēkiem paaugstinās nervozitāte, piekasīšanās par sīkumiem. Prāts kļūst kritiskāks, bet mēle – asāka.

“Skabargu cita acī redz, bet baļķi savējā neredz.”

“Maldīšanās trīs priedēs.”

Saņemtā informācija tiek rūpīgi izvērtēta, palikta zem lupas.

Rodas pārmērīgas rūpes par savu veselību, ēšanas un diētas režīmu. Sabiedrība par to sāk vairāk interesēties, meklēt informāciju, konsultēties.

Saņemtā informācija var raisīt vilšanos un sliktu garastāvokli.

3. decembris plkst. 9:34 –  23. decembris plkst. 3:50 

Retrogrāds Merkurs Strēlnieka zīmē

Mazinās koncentrēšanās spējas.

Kavējas plānu realizēšana.

Iegūtā informācija ir virspusēja, to grūti izmantot praksē.

Saņemtās ziņas ir vienpusīgas un sadrumstalotas.  

Problēmas, dodoties tālos ceļojumos.

Lidojumu reisi var kavēties, tikt atcelti vai nokavēti. 

Daudzi var pievērsties garīgā ceļa meklējumiem.