Vashtu Shastra Kompass


Mūsdienu tehnoloģijas iet lieliem soļiem uz priekšu un ievieš aiz vien vairāk lietu, kas padara ērtāku informācijas pieeju. Patīkams ir atklājums, ka tagad ir novelkama aplikācija mobilajā telefonā, kurā parādīts visu svarīgāko telpu labvēlīgs un nelabvēlīgs izkārtojums mājā pēc Vastu principiem.

Viss ir ļoti vienkārši – android market meklētājā ievadam Vastu Compass. (https://market.android.com)

Novelkam programmu.

Palaižot šo programmau telefonā parādās sadaļas – entrance, livig room, kitchen, dining, gouest room, master bedroom, children bedroom, study room, cash cupboard, treasury, wardrobes, heavy items, staircese block, balcony, store room, bathrooms, toilet, closed space, eletric mater, generator mater, overhead water tank, undergraund water tank, parking.

Ja interesē vai jūsu guļamistaba ir novietota labvēlīgā vietā, tad izvēlamies sadaļu guļamistaba. Programmā norādīts, ka labāk nostāties mājas vai dzīvokļa centrā un vērst bultiņu uz guļamistabas atrašanās vietu. Krāsas norādīs izvietojuma labvēlību – zaļš – labvēlīgi, dzeltens – neitrāli, sarkans – nelabvēlīgi. Un tā varam iziet cauri visām telpām un apskatīt cik labvēlīgi ir iekārtota māja vai dzīvoklis

Noderīga lieta, lai izstaigātu visu savu dzīvokli un novērtētu, vai iespējams kaut ko pārkārtot tā, lai esošās enerģijas plūsma virzītos par labu Tev.