1/2 GADA ASTROKALENDĀRI PDF

Apmierinās Tavas vissvarīgākās vajadzības – pēc drošības, mīļuma, prieka par savu izskatu, sportiskiem panākumiem, gandarījuma, palīdzot un iepriecinot citus, pēc veiksmīgām un laimīgām pārmaiņām Tavā dzīvē! 

Praktiski pielietojami un iedvesmojoši katrai dienai līdz pat gada beigām!

Ērti lietojami kā izprintētā versijā, kurā vari izdarīt savas piezīmes, tā mobili pieejami pdf formātā un vienmēr pie rokas – Tavā telefonā vai datorā. Jebkurā laikā vari nonākt pie svarīgajiem datiem, ar kalendāru ieteikumu un padomu palīdzību, plānojot un kārtojot svarīgākos savas dzīves jautājumus.

Izvēlies savējos kalendārus un – lai patiesi noderīgi! Novēlam no sirds!

ORGANISMA ATSLODZE UN DIĒTAS

Ēd un tievē viegli! – uztura vērotājs katrai dienai – ar to Tu tagad zināsi, kad pieaug, kad nepieaug svars un dienu, kad vari “ēst, cik lien” * īstās atslodzes dienas un precīzie gavēņa laiki diētas uzsākšanai – noturīgākās “diētas” dienas * īpaši kaitīgās alkohola dienas – kuras katrā mēnesī tās ir? * diena bez gaļas – ievēro un  sajūti atšķirību uzreiz! svētīgās un veselīgās pirts dienas Tavai veselībai un mundrumam *

 

SKAISTUMA DIENAS UN PROCEDŪRAS

Ideālie matu griešanas laiki gan matu skaistumam, gan laimei – noskaidro to, ko vēl nezināji! Mēness cikla kosmetoloģijas ABC – iepazīsti pamatprincipus, kas noderēs visam mūžam skaistuma procedūru un operāciju Superlaiki un kategoriskās Nē! dienas tetovēšana un pīrsings – noskaidro pamatprincipus un rotājies droši * mazsāpīgās epilācijas  dienas un precīzie laiki noskaidro tieši savas īpašās skaistuma dienas!

SPORTA KALENDĀRS TRENIŅIEM UN REZULTĀTAM

Visiem sportot gribētājiem, iesācējiem un profesionāļiem  – vērtīgākās treniņu stundas katrai dienai * padomi iesācējiem – kā pareizi sportot, saskaņā ar Mēness ritmu sporta aktivitāšu Superlaiki traumatisma risku dienas – ņem vērā un samazini tempu! * Tavas īpašās spēka dienas ieguvums visai dzīvei - noskaidro savus individuālos skaitļus sportiskai veiksmei  - numura izvēlei, talismaniem!


MELNAIS KALENDĀRS

Visi bīstamākie laiki vienuviet un citu vairs nav – Tavai drošībai un pareizai rīcībai, jo tagad Tu zināsi, kad uzmanīties un pasargāt citus * laiks, kad “melnie nāk!” – ņem vērā laicīgi, palīdzi atkarīgajiem un depresiju māktajiem īpaši sūrās Mēness dienas – noskaidro aizliegto un ieklausies ieteikumos īpaši niknie spriedzes Čika laiki un slikto dienu nelaiks – precīzas stundas, kad neuzprasīties un konfliktiem mest līkumu

MĀJAS MĪLUĻIEM. PUCĒJAM UN DAKTERĒJAM

Viss Tava mājas mīluļa veselībai, skaistumam un dzīvespriekam – viņš to ir pelnījis! Superlaiki mīluļa iegādei – jūsu draudzības svarīgākais pirmsākums vērtīgie vetārsta apmeklēšanas laiki, kad jūtīgums vismazākais labākie garo pastaigu un izskriešanās laiki – veselībai, izturībai un mundrumam mīluļa smukuma dienas * tīrības dienas paliekošam efektam * ņem vērā niknās dienas, kad nekaitināt!

ASTROMAĢIJA – ATMET UN NEATSĀC!

Visnoturīgākie smēķēšanas un citu atkarību atmešanas Superlaiki vienuviet – atmet un neatsāc! īpašais astromaģijas laiks - atver durvis jaunai dzīvei, veiksmei un panākumiem! ieklausies vērtīgos padomos, kā sakārtot, uzlabojot esošo * nemāki pateikt Nē? – iemācies, darot to pareizā laikā! Tavas individuāli spēcīgākās dienas vissvarīgāko dzīves pārmaiņu realizēšanai, vēlmju noturībai un sekmīgai izaugsmei

SIRSNIŅDIENU KALENDĀRS

Visiem, visiem! -  mīlas pārīšiem, laulātajiem, vientuļniekiem, seksuāli kārajiem un no tā atkarīgajiem -  labākais padomdevējs attiecību veidošanā, kādas izvēlies tieši Tu! sirsniņdienu precīzie laiki – iegūsti kāroto attiecību “remonts” pareizā laikā – ceļš uz saticību un īstu laimi īpaši pikantās SX dienas jaunām baudu virsotnēm Celibāta dienas – sargi savas attiecības, ievēro visas! konfliktu laiki – zini, kad paklusēt!

SAŅEMSI UZREIZ!
PDF formātā e-pastā 

Visi kalendāri pieejami PDF versijā, 
ko katrs pats varēs saglabāt datorā, telefonā vai izdrukāt. 

PDF ir populārākais formāts,
kas nerada vizuālas atšķirības,
lai atvērtu uz dažādiem datoriem. 

Iegādāties PDF kalendāru   Pakalpojumu apraksts