Dzimšanas dienas gada cikla plānotājs

un indiviudālā prognoze Tavam gadam

Lai saņemtu pakalpojumu, ievadi dzimšanas datus (datums, mēnesis, gads) + tekošo gadu, kam vajadzīgs aprēķins un apmaksā. Lūdzu pārbaudi datus, ko apmaksā, jo tos nevarēs mainīt! Tavi dati, tsk. precīzs laiks līdz minūtei, darbojas kā parole, lai Tev būtu pieejams iznākums. Projektā ļoti svarīgs ir maksimāli precīzs laiks. Ja nezini dzimšanas laiku vai zini to ļoti aptuveni (vairāk kā 1h intervālā), rekomendējam ievadīt plkst.12 - pārējo aprēķināsim pēc KB Autormetodes lielākai rezultātu prognožu ticamībai. Pakalpojums ir īstenojams jebkuram Tevis izvēlētajam gadam. Katru gadu - sava prognoze - jauns pakalpojums. 


Aprēķināt

Pakalpojuma maksa par 3 PDF 88 lpp – 16.90 eur

Papildus nākamie pirkumi ar ePasi  15 eur

Vērtīgi un noteikti tikpat saturīgi kā profesionāla astrologa apmeklējums! Iespējams, dēļ unikālām KB astrometodēm - izsmeļošāk par vienas vizītes konsultāciju pie astrologa! PATS SEV ASTROLOGS!

Piedāvājums ir digitāls produkts un būs pieejams uzreiz šeit pat lapā, un lejuplādējami 3PDF pēc datu ievades un apmaksas. Sagaidi rezultātus, lasi aprakstus un saglabā rezultātus. 

  • Rezultāts pēc Tavu datu apstrādes būs pieejamas gan tepat on-line vidē, gan 3PDF  kopējā 88 lpp apjomā
  • Pie rezultātiem būs izsmeļoši apraksti, kā to pielietot.  
  • Dzimšanas dienas sagaidīšanas vietu var mainīt bez maksas. Ja sarakstā nav Tavas pilsētas, meklē uzrādīto tuvāko. Ģeogrāfiski tuvu izvēlētās pilsētas būtiski nemaina prognozi.

Papildus būtiski nosacījumi Distances līgumam (juridiski nepieciešami)

  • Dati būs pieejami 1 mēnesi (atkārtoti ievadot tos pašus datus). Seko līdzi saviem dzimšanas datiem: ja akceptēsi kļūdu - pakalpojums skaitās izmantots. Ja pēc apmaksas neatveras pakalpojuma saņemšanas logs, ievadi vēlreiz precīzi tos pašus datus turpat, kur iepriekš, kas arī kalpo kā unikāla ielogošanās pakalpojumā. Datu pieejamība ir tikai Tavai ērtībai - tas nenozīmē, ka esi iegādājies pakalpojumu uz visu šo laiku. 
  • Tavi dati ir obligāti nepieciešami produkta izveidei - tas ir maksimāli personalizēts (kur tas ir nepieciešams) - tādēļ dzimšanas plkst. laika norāde var būtiski ietekmēt saturu. "Dati būs pieejami 1 mēnesi" - nozīmē, ka pēc šā perioda tie tiks automātiski dzēsti no datu bāzes. To var veikt arī ātrāk pēc jūsu pieprasījuma.  
  • Kā uz digitālu produktu atteicas nosacījums: tiklīdz veikta apmaksa - produkts kļūst pieejams un nav atgriežams pārdevējam, tsk., pircējam netiks atgriezta samaksa. Digitāls produkts pēc apmaksas/saņemšanas neparedz atteikuma tiesības. Iepazīsties ar paraugiem pirms pirkuma un savu datu ievades izvēles. Uz epastu tiek nosūtīts apstiprinājums, ka apmaksa saņemta un projekts ir pieejams (skatīt ar SPAM, kur var tik novirzīts). E-pastā ir tikai paziņojums pats produkts uzreiz pieejams šajā lapā. Gadījumā, ja pamatojat, ka nav pieeja produktam, mēs veicam tehnisku labojumu vai atgriežam naudu. 
  • Kristaps Baņķis ir izstrādājis šo projektu kā savu profesionālo redzējumu un autormetožu apkopojumu. Astroloģiskais redzējums var atšķirties no personas subjektīvās sevis izpratnes. Tieši jau tādēl vēršas pie astrologa, lai redzētu skatu no malas un iegūtu jaunu virzību - nevis apstiprinātu savus pieņēmumus (pēc prakses - bieži tie ir kļūdaini).
    Esi atvērts jaunajam!

5 ieteikumi, kādēļ projekts ir domāts Tev:  

1.Tu vēlies sarūpēt sev laimīgu gadu un ar noteiktām mūsu ieteiktām Astro darbībām piekoriģēt karmu/likteni - Pats sev laimes kalējs!

2.Nosvinēt savu Dzimšanas dienu 12 dienas visgudrākajā un tālredzīgakajā veidā - kas ietekmēs visu turpmāko gadu. Ietekmē gadu - ietekmē karmu! 12 nosvinētas dienas = 12 izdevušis gada mēneši!

3.Zināt, kādos Astro precīzajos laikos vari saņemt īpašo 12 dienu laikā zvaigžņu svētību saviem mērķiem, iecerēm un ar mūsu špikeriem prast tos noformulēt! Gudri izmantot Astromaģijas virzošo spēku! 

4.Saņemt gada ģenerālprognozi: 1) numeroloģisku 2) astroloģisku
3) Solāru 4) Lunāru un katru gada individuālo mēnesi iestartēt tam piemēroti un laikus sagatavoties dzīves aktuālajām tēmām, sfērām!

5.Pasekojot līdzi savas dzimšanas dienas astroloģiskās un karmas infonesēju planētu virzībai, izprotot ar mūsu kodolīgajiem un īsajiem astroapdomiem to dabu, Tu pieradīnāsi planētas sev palīdzēt, kamēr nepieradinātas tās rada pretestību, personīgas krīzes un ciešanas. Kādu godu Tu parādi Augšām/Planētām - tādu atdevi saņemsi. Pats sev astrologs - ar mūsu projektu!

Neaizmirsti uzdāvināt prognozi arī sev tuvajiem -
iegādājies, lejuplādē 3 PDF un nosūti AstroViedu dāvanu!


12 dienu plāna skats 3 PDF vizuāli izvilkumi Projekta rezultāta kopskats Kādēļ jāsvin 12 dienas

Man ir kupons

Vispirms reģistrējies / pieslēdzies ar ePasi.
Pēc tam ievadi visus savus dzimšanas datus.
Spied "Aprēķināt" un ievadi precīzus kupona burtus un ciparus apmaksas logā norādītajā ailē! 


Šim projektam ir ļoti daudz labu atsauksmju. To katru gadu uz jubileju kā tehnisku palīgu pašam lieto arī tā autors Kristaps Baņķis, kuram ir personīgi bagāta šā projekta lietošanas pieredze un specializēta astroloģijas izpēte un prakse:
pēdējo desmit gadu laikā nevaru iedomāties nevienu dzimšanas dienu, kurai nepiemeklētu piemērotāko vietu pasaulē. Es tam veltu ļoti daudz stundu - tieši piemērotākās un manām vēlmēm, un gada iespējām atbilstošākās valsts un pilsētas izvēle.
Pirmkārt, skatos Latvijas vietas pa diognāli un kartes horizontāli Liepāja/ Ventspils - Rīga - Daugavpils/Madona. Kā tālākās vietas viena no otras tās var minimāli, bet kaut ko potenciāli mainīt gada plānos. 
Tikai pēc tam, otrkārt, skatos vietas pasaulē, kuras man būtu reizē patīkamas ceļojumam un reizē viegli pieejamas, jo mazāk par visu zīmīgajā brīdī vajag stresu. Uzreiz saku, ka Igaunijas un Lietuvas pilsētas pa kartes vertikāli pret Latviju neko būtisku nemainīs. Skandināvija (izņemot polāro loku) arī ne visai. un, protams, uzlieku arī pa kādai savai sapņu ceļojumu vietai - tālākai, grūtāk pieejamai un izdevumos dāsnākai. Īpaši uz apaļajiem cipariem. 

Pēc pieredzes varu teikt, ka šāda dzimšanas dienas sagaidīšana īpašās vietās sniedz nebijušu gandarījumu (pašam ar jāpapūlas) un sajūtu (fakts!), ka izdarīts maksimāli viss, lai būtu izdevies gads. 

Svarīgi! Minētajā vietā jāatrodas precīzi tajā laikā, kad konkrētajā gadā notiek Saules atgriešanās dzimšanas pozīcijā - kuru norādām. Sagaidīšana var notikt arī tā, ka ieradies ar transportu minētajā vietā, zīmīgi sagaidi (to gan vajag īpaši pārdomāt pēc astroluksoforiem un astropadomiem) un brauc atpakaļ - horoskops piefiksētjas vajadzīgajā vietā un noteiks turpmākā gada pamattēmas. 

Lai visiem astroveiksmīgas gadskārtējās jubilejas!