KAD un KĀ sagaidīt DZIMŠANAS DIENU,

lai saskaņā ar sevi nodzīvotu visu turpmāko gadu

Astroloģiski Tava ikgadējā dzimšanas diena var atšķirties no kalendārā datuma. 
Astrologs ņem vērā Saules atgriešānos tieši tajā Zodiaka zīmes grādā, minūtē un sekundē, kāda tā bijusi Tavā dzimšanas brīdī. Dažkārt Tava dzimšanas dienas laiks no kalendārā laika var atšķirties pat par pusotru diennakti. 
Piemēram, cilvēkam, kas dzimis 1. martā plkst. 15.30, šogad dzimšanas dienu tikpat labi var atzīmēt, teiksim, 28. februārī plkst. 12.15 vai arī svinēt 2. marta rītā, plkst. 5.50.

Uzzinātais laiks ir kā starta punkts visam gadam! Tev ir svarīgi zināt savu gadskārtējo PĀRdzimšanas brīdi, jo tas nosaka visa gada kopējo tematiku.

Pakalpojumā ietilpst, izvēlētā valsts/pilsēta + Kā sagaidīt dzimšanas dienu.

Ko ietekmē dzimšanas dienas sagaidīšanas vieta

  • gada tematika mainās atkarībā no valsts

  • var uzlabot visa gada prognozes

  • izvairīties no sāpīgākajiem zaudējumiem
  • paredzēt lielāku prioritāti noteiktām dzīves sfērām

 

E-pakalpojumu kārtība:

1. iesūti dzimšanas datus un dzimšanas precīzu laiku 

2. iespējamaš valstis-pilsētas, kur varētu tikt sagaidīta dzimšans diena vai noradīt ģeogrāfiskos ierobežojumus, kādā astrologam meklēt labāko datumu; 

3. aprakstu, ko sagaidi no nākamā gada; kādas tēmas un aktualitātes Tev pašam šķistu vissvarīgākās; 

4. vai ir paredzēti konkrēti lielnotikumi nākamajā gadā pēc dzimšanas dienas - bērna dzimšana, kāzas, augstskolas beigšana, darba uzsākšana u.c. 

5.sazinoties ar astrologu, apmaksā pakalpojumu

10 dienu laikā (pirms pasūtījuma precizēsim) saņem atbildi - konkrētu datumu un pilsētas/valstis, kas ir vislabākās tieši Tev, lai uzlabotu nākamā gada prognozi. Izvērsts paskaidrojums netiek iekļauts cenā. 

E -pasts: kristaps.bankis@astrologi.lv

 

DZIMŠANAS DIENAS PLĀNOTĀJS

PAKALPOJUMS: http://www.astrologi.lv/astro_karte/dzimsanas_diena/

Ar 57% atlaidi iegādājams kopā ar Superhoroskopi.lv

Lai Tavs gads būtu izdevies, Astrologi.lv palīdzēs Tev to saplānot! 

Astrologi zina, ka katra individuālais gads sākas līdz ar dzimšanas dienu! Loģiski! 

Astroloģiski Tava ikgadējā dzimšanas diena var atšķirties no kalendārā datuma. Astrologs ņem vērā Saules atgriešānos tieši tajā Zodiaka zīmes precīzā pozīcijā, kāda tā bijusi Tavā dzimšanas brīdī.

Dažkārt Tava dzimšanas dienas laiks no kalendārā laika var atšķirties pat par pusotru diennakti. 
Piemēram, cilvēkam, kas dzimis 1. martā plkst. 15.30, šogad dzimšanas dienu tikpat labi var atzīmēt, teiksim, 28. februārī plkst. 12.15 vai arī svinēt 2. marta rītā, plkst. 5.50.

Tev ir svarīgi zināt savu gadskārtējo PĀRdzimšanas brīdi, jo tas nosaka visa gada kopējo tematiku.

Svarīgs ir ne tikai Tavs Dzimšanas laiks, bet arī aktuālā gada dzimšanas dienas sagaidīšanas pilsēta.

Kādēļ tas ir svarīgi! Tieši pilsēta nosaka kā planētu enerģētika ietekmē konkrētas dzīves sfēras. Rezultātu vari skatīt sadaļā Astroloģiskais gads.

12 DIENU SVINĪBAS

Svarīgi ir KĀ un KAD tiek svinēta dzimšanas diena!

Katru gadu Tava dzimšanas diena ievada 12 nozīmīgas dienas, kuru pareiza izpratne, prasmīga un līdzsvarota izdzīvošana var padarīt Tavu dzīvi harmoniskāku līdz pat nākamajai jubilejai.

Katrā no šīm dienām, attiecīgi domājot un rīkojoties, izrādīsi labvēlību visām Zodiaka zīmēm. Tas ļaus Tev ar gandarījumu teikt: "Es izdarīju visu, kas manos spēkos, lai līdzsvarotu sevi un pasauli ap sevi." Tu raidīsi Kosmosā labvēlības zīmi, kas nepaliks bez ievērības.

Pirmās dienas jeb Jubilejas lielā nozīme

Tā ir Tava lielā diena, tādēļ īsteno visu, ko viskvēlāk vēlies. Mīli sevi!

Apraksti un luksofori palīdzēs sekmīgāk saprast, kā iegūt vislielāko pašlabumu!

Dzimšanas dienā un tai sekojošās 11 dienās (ik pēc 24 stundām), būtu jāievēro pavisam vienkārši domāšanas un uzvedības principi, ko simboliski atspoguļo katra no 12 zodiaka zīmēm.

Sapratīsi, ka lielus pasākumus, piemēram, ceļojumu ērtāk ir plānot, ievērojot savu ciklu, kas izriet no TAVA individuālā mēnešu skaitījuma.

Turpmāko 12 mēnešu enerģētika būs atbilstīga šo no dzimšanas dienu skaitīto 12 dienu notikumiem un enerģētikai.

Astroluksoforu nozīme

Katrai no 12 dienām ir pievienoti Dienas luksofors un Tavs individuālais luksofors. Tie ir nozīmīgi, lai saprastu konkrētās dienas unikālo enerģētiku.

Jo augstāks norādītais %, jo harmoniskāka enerģētika.

Jo lielāks mīnusa %, jo lielāka spriedze.

Salīdzot Dienas enerģētikas luksoforu ar Individuālo Dienas luksoforu, var sekmīgāk izmantot visas tieši Tavas dienas iespējas. 

 Vissvarīgākie ir tieši Dzimšanas dienas jeb 1. dienas abu luksoforu rādījums, jo rāda kopumā visa gada dzimšanas kartes enerģētiku. Šajā gadījumā plkst. laikiem nav nozīmes, bet krāsas rāda, vai gads kopumā ir spriedzes bagāts, harmonisks vai neitrāls planētu mijiedarbībā. Gada kopējā raksturojumā primāri svarīgākais ir Individuālais luksofors.

Pielietojums: Tev ir jāpavada 5. diena un esi sarakstījis plānus, bet redzi, ka ¾ dienas ir sarkana, izņemot zaļo laiku pl. 18:00 – 24:00. Šis laiks abos luksoforos ir zaļš. Tas nozīmē, ka tieši šis laika periods ir vislabvēlīgākais dienas plānotajām nodarbēm. Savukārt pārējā laikā ievēro mērenību, dari jaukas lietas un kontrolē emocijas, neradot sev un apkārtējiem spriedzi. Svarīgākais ir noķert īsto brīdi.