SEKMĪGA LAIKA PLĀNOŠANA

Numeroloģijā gads sākas ar 1. janvāri, tādēļ īstais brīdis būtu sagādāt sev numeroloģisko gada plānojumu dažādās dzīves sfērās līdz ar gadumiju. Plānot vari šeit!

Astroloģijā svarīgākie gada sākumi:

1. Pavasara Saulgrieži līdz ar Saules pāreju Auna zīmē - ap 20./21. martu
2. Austrumu gada sākums - uzzini Superhoroskopi.lv
3. Individuālā dzimšanas diena, no kuras sagaidīšanas ir atkarīga personas GADA PROGNOZE.

Ko jāņem vērā, plānojot gadu:

1. VISUMA enerģētiku - tā ir spēcīgāka par individuālo, proti, ja individuāli Tev ir dažādas prognozes rāda labvēlīgu laiku biznesam, bet kopējā prognoze (Mēness kalendārs vai planētu aspekti) neko par to neliecina - labākajā gadījumā iegūsi sīku labumu, bet vari izsķiest pamatīgi savus resursus. 

Iepazīties ar plašākiem gada aprakstiem un individuālo gada plānu: SUPERHOROSKOPI.LV 

2. Plāno katru dienu sev un tuviniekam (bez papildus maksas) numeroloģiski, astroloģiski, ar astroluksoforiem un pēc Saules-Mēness kalendāra - ar Baņķa Dižkalendāru, kļūstot par ASTRO VIP

3. individuāli gada galveno astroloģisku plānojumu atradīsi sadaļā Kā sagaidīt Dzimšanas dienu. To vislabāk aprēķināt, kad jau zini, kur konkrēti - pilsēta, valsts - sagaidīsi savu ikgadējo pārdzimšanu.

4. Uz ļoti individuāliem jautājumiem neiztikt bez konsutlācijas pie profesionāla astrologa - numerologa. Konsultācijas gada plānojumā tiks uzrādīti arī citi planetāro ciklu jubilejas un kulminācijas un kritumu periodi. 

SVĒTĪGUS DAŽĀDOS JAUNĀ GADA SĀKUMUS!