Astrozinības studijas

Apgūsti Astroloģiju neklātienē

Neklātienes studiju 4 kursu programma - PIEEJAMA ŠEIT

Gandrīz visas astroloģijas skolas piedāvā studiju programmas, mēģinot no savas nozares profesionāļa radīt sertificētu astrologu. Rezultātā tikai daži pieņem astroloģiju kā profesiju. Daudz vairāk ir to, kas astrozinības studē pašattīstībai.

Mūsu piedāvājums ir loģisks jaunums. Mēs piedāvājam Astrozinības kā Tavas izaugsmes palīgu, kā instrumentu jau esošajā profesijā. Astrozinības padarīs Tavu dzīvi sakārtotāku un viedāku. Astrozinības atklāj visas astroloģijas iespējas.

Piemēroti arī tiem, kuri nezina, vai vēlas kļūt par astrologu, bet pavisam noteikti vēlas izprast astroloģijas iespējas un noderību savā profesionālā jomā – biznesā un vadībā, personāla atlasē, pedagoģijā, sportā, kultūras darbā, pedagoģijā, sportā u.c.

Īpaši ērti ārzemēs un laukos dzīvojošajiem

Mācības notiks neklātienes apmācības sistēmā, kas paredz iespēju apgūt vielu no ikviena internetam pieslēgta datora.

Tu vari uzsākt mācības jebkurā laikā, no jebkuras vietas pasaulē!

Iespēja jebkurā Latvijas novadā un ārzemēs dzīvojošajiem neklātienē kvalitatīvi apgūt astroloģiju.

Mācības ir pieejamas arī Latvijas provinču interesentiem, kuri netiek uz Rīgu. Mācību materiāli, pārbaužu testi, skaidrojoši vebināri un pat gala testi ir sagatavoti tā, lai neklātienē pie datora apgūtu visu nepieciešamo. Rīgā nedzīvojošie jebkurā brīdī par neskaidriem jautājumiem var sarunāt individuālu Skype konsultāciju pie pasniedzēja. Starp mūsu studentiem ļoti daudzi dzīvo ārzemēs un, protams, pa visu Latviju.

Mācību ilgums

Viena kursa apguvei, mācoties, piemēram, divreiz nedēļā pa trim stundām, būtu nepieciešami 3 mēneši. Mēs kursu pieslēdzam uz veselu gadu, tā kā laika pietiks atliku likām. Iegādājoties uzreiz vairākus kursus, pieaugs arī kopējais studiju ilgums. 

Intensīvā mācību procesā visu 4 kursu vielu var apgūt 1 gada laikā. Tas atkarīgs no tevis paša. 

Ko Tev dos Astrozinības?

Ja Tev nav nekādu priekšzināšanu astroloģijā – nebēdā!
Apgūstot četrus studiju kursus, Tu varēsi analizēt savu un citu horoskopu, aprēķināt dažādas prognozes, analizēt saderību, partnerattiecības un sabiedriskās norises.

Studijas ir izkārtotas 4 kursos. Kā interešu izglītību Tu vari izvēlēties, protams, pats, kad un ar kādu kursu vislabāk sākt. Mēs piedāvājam loģiskāko apguves plānu – secīgi 1. , 2., 3., 4. kursu.

Studijas ir iespējas apgūt senas sistematizētas zināšanas, kas pamatojas praksē, viegli pārbaudāmas ikdienas dzīvē un paver apziņas durvis uz tām sfērām, kuras oficiālās zinātnes tikai pēdējās desmitgadēs atļāvušās atzīt.

Astroloģijas pamatzināšanas ir vieds palīgs Tavā dzīvē un profesijā.

Kosmogramma. Izpratne par Zodiaka zīmēm, Stihijām, Planētām – pamatelementiem, kas veido Zodiaku, ietekmi uz cilvēkiem, viņu temperamentu, dzīves stilu un vērtībām. Labāk sapratīsi apkārtējo motīvus un katra Personības kodolu, dzīves mērķus un karmas uzdevumus.

Horoskops. Norādes par dzīves sfērām, kurās izpausties Personai. Sapratni, kuras ir aktuālākās dzīves jomas, kurās ir pienākumi, kurās atbildība, kurās - panākumi. Zodiaka dalījums 12 daļās un planētu izvietojums tajās palīdzēs saprast, kāds ir ģimeniskuma, attiecību, biznesa, panākumu, finanšu un daudzu citu jomu astro kods.

Prognožu metodes. Astroloģijā ir daudzas un dažādas prognožu metodes, bet tikai dažas no tām ir patiesi noderīgas. Mēs parādām populārākās metodes, kas palīdzēs izsekot planētu kustībai. Darbojoties ar vienkāršu astro programmu, Tu pats varēsi izsekot planētu kustībai un laikus paredzēt un saprast to nozīmi (viss tas, ko astrologi raksta prognozēs). Planētu ciklu izpratne ir nākotnes paredzējumi, kuri cikliski atkārtojas. 

Kursa un astrologa sertifikats

Ja vēlies arī zināšanas apliecinošu sertifikātu, tas ir atsevišķi jāiegādājas un jānokārto “Sertifikātu kurss”, kas sastāv no on-line vidē kārtojamām 2 daļām – kursa testa un rakstiskā eksāmena. PAR SERTIFIKĀTU!

Visi kursu sertifikāti ir valsts atzīti kā neformālās izglītības dokumenti.

Par sertificētu astrologu var kļūt, ja sekmīgi nokārtoti visi 4 kursi. 

1. – 3. kursam ir pievienoti video vebināri, kur pasniedzējs ar piemēriem skaidro sarežģītāko mācību vielu.

 1. Lai sagatvotos eksāmeniem, katrā Sertifikātu kursā ir pieejami visa kursu nodaļu pārbaužu testi ar atbildēm. testi ir saistoši un izzinoši. Pieredze rāda, ka tieši zināšanu pārbaude palīdz tapt zinošākiem astroloģijā. 
 2. Papildus. Astroloģija zināšanas ir neizsmeļams, tieši tādēļ vērts apmeklēt arī privātas astrologu konsultācijas un izsludinātos seminārus. 

 

Par izvēli un sekmi mācībās!


Neklātienes studijas

Atradīsi šeit: ASTROZINĪBAS

Studijas var uzsākt jebkurā laikā, ikvienā pasaules malā, ar jebkādu zināšanu līmeni, sākot no paša izvēlētā kursa. 

 • izdevīga maksa
 • ērta piekļuve
 • koncentrētas zināšanas
 • saprotami paskaidrots
 • strukturēti sakārtots
 • vizuāli piemēri
 • labas grāmatas

Mūsu studijas ir reģistrētas. 

ANNO 2010


Sertifikāta tests

Kļūsti par sertificētu astrologu!

Ikviens Astrozinību students var kļūt par valsts atzītās neformālās izglītības iestādes „Garīgās kultūras studijas” sertificētu astrologu. 

Testu var kārtot ikviens interesents sev izdevīgā laikā.

Sertifikācijas kursā iekļauts:

 • VIDEO - Astroloģe Rita Riekstiņa ar paraugiem analizē sarežģītākos jautājumus. 
 • visu mācību sadaļu zināšanu pārbaužu testus ar atbildēm
 • eksāmena tests
 • rakstiskais eksāmens 

Maksa: 75 eur

Par sertifikācijas eksāmenu

Kārtot sertifikācijas testu

Mūsu studenti un absolventi

 

KB Meistarstudija

Meistars un māceklis

 

Aktuālie semināri

Seko līdzi klātienes semināriem

Astro palīgi studentiem

Bezmaksas materiāli

 

Kontakti

E-pasts: info@astrologi.lv