Modernās ASTROKARTES skaidrojuma
pašmācības, tālmācības e-studijas 

Latvijas astroloģijas skolās vispārpieņemta prakse ir pasniegt astroloģiju, bet horoskopa izveidei, kas ir pamatu pamats astroloģijas zinībās, ieteikt ārvalstīs radītas programmas. Mūsu studijas pēc savas metodikas ņem par paraugu pašu radīto Astrokarti kā apmācības centru, līdz ar to nav nekā lieka starp apmācības teoriju, mācību procesu un praksi.

Astrokarte – skats uz sevi horoskopā *

Kristaps Baņķis “Astrologa praksē bieži strādāju ar nepilnīgiem un vecmodīgiem horoskopiem. Prieks, ka mums izdevās radīt vizuāli pievilcīgu un saprotamu Astrokarti. Tas ir pasaules līmeņa jaunums!” 

Astrologa K.Baņķa izstrādātā Astrokarte ir moderns rīks horoskopa maksimāli ērtai parādīšanai, skaidrošanai un sevis izzināšanai, astroloģijas apguvei un profesionālu astrologu darbam. Astrokartes unikalitāte ir tās modernā pieeja pielietojuma daudzveidībā visu astro zināšanu līmeņiem. 

Pirmkārtinteresentiem – veids iepazīt vizuāli savu Horoskopu (ieteicama meditācija uz savu horoskopu ar izpratni par tās elementiem ir kā individuāls spēka avots) un ar Aktuālās astrokartes skaidrojumiem atklāt daudzus horoskopa elemetus. Astrokarte paredz tieši svarīgu astro simbolu noteikšanu. Ar Astrokarti varēsi labāk saprast svarīgāko un izteiktāko Tavā Horoskopā, sameklēt plašāku informāciju vai izvēlēties e-studijas.  

Otrkārt
, Astrokarte ir tā, uz kuras un ap kuru ir balstīta visu e-studiju apguve, ievērojami atvieglojot apmācību procesu.

Unikāla mācību metodika. Mēs iemācīsim Tev soli pa solim izskaidrot savu Astrokarti. Vai vēlies saprast, kas redzams Tavā horoskopā? Jā! Studijas ir Tev!

Pašmācības e-studijas jebkurā laikā, no jebkuras vietas pasaulē, atrodoties pie viedierīces! Materiāli nav lejuplādējami un printējami!

Studijas ir digitāls produkts, kur visi materiāli ir pieejami vienoti un uzreiz, tādējādi neparedz atteikuma tiesības! Salīdzināt to nosacīti var ar online digitālo grāmatu, ko lasāt pēc mūsu ieteiktās kārtības - strukturēti pa sadaļām. Pēc šiem materiāliem un obligāti pēc mūsu vadlīnijām, centīgākie studenti ir kļuvuši par patstāvīgiem astrologiem. Tomēr mūsu uzdevums nav sagatavot astrologus, bet palīdzēt izskaidrot Astrokarti. Viss atkarīgs no Tevis paša! Izlasi rūpīgi eStudiju aprakstus. Jālasa online daudz - bez tā nav iespējama izpratne. 

Nepiedāvājam sertifikāciju!  
 

Astrokarte pati ir moderns rīks, bet materiālu apguve ir ļoti pacietīga lasīšana pie datora! 

*Horoskops ir astroloģiskā karte, ko sastāda cilvēka precīzā dzimšanas brīdī konkrētā dzimšanas vietā

Lai iegādātos kursus, nepieciešams ienākt vai reģistrēties ar E-pasi. Apskatīt katra kursa plānu var arī bez ePases, spiežot uz pogu "vairāk". 

ASTRO KURSU IEGUVUMI

ASTROKARTES izpratnes studijas ir jāsāk ar Astroklasiku, kas ir pamatu pamats astro apguvei. Jebkura improvizācija ir iespējama tikai zinot būtisko. Astro kursos ir loģiska un praksē pamatota zināšanu apguves kārtība. 

Video/Audio materiāli ir veidoti pēc KB autormetodes un izskaidros sarežģītākos studiju jautājumus. Plašs lejuplādējamu grāmatu klāsts krievu un angļu valodās.

Pierādīts, ka normālā tempā 4 kursus var apgūt gada laikā!

Visi materiāli tiek saņemti uzreiz pēc iegādes! Lietojami digitāli online vidē Astrologi.lv pēc ePases ievades un nav lejuplādējami. 

Neskaidrākos mācību jautājumos papildus var griezties pie astroNumerologa K.Baņķa, sarunājot 2h mācību konsultāciju par parastas konsultācijas cenu: www.astrologs.lv.  

Iegādāties var uzreiz visus 4 kursus
studiju pieeja būs uzreiz uz
 2 gadiem 
Astrokarte.lv uz 2 gadiem 

Kursa termiņa pagarināšana ir iespējama uz papildus 3 mēnešiem, piemaksājot 50% no kursa vērtības. 

 • Moderna astrokarte Vairāk

  Astrokarte – iepazīsti savu Horoskopu saprotami!

  Moderns rīks horoskopa atainošanai, kas piemērots sevis izzināšanai, astroloģijas apguvei un profesionālu astrologu darbam. Astrokartes unikalitāte ir tās modernā pieeja pielietojuma daudzveidībā visu astro zināšanu līmeņiem. Ievērojami ietaupa laiku un atvieglo apmācības procesu.

  Kristaps Baņķis savā praksē izmanto šo programmu darbā ar klientiem. Astrokarte visu laiku tiek pilnveidota - astro izpratne nav statiska.

ASTROKARTES izzināšanas e-studiju programmas 4 ASTROKURSI

*e-studiju cena ir noteikta kā visu laiku viszemākā pieejamā un atspoguļo Astrologi.lv vēlmi dot maksimāli pieejamas zināšanas un veicināt gaismas ceļu, Ūdensvīra laikmetu iesākot

 •  

  Pilnīgi visu 4 pašmācības kursu pieslēgums un lietošanas tiesības uz 2 gadiem kopā ar Astrokarte.lv
  Kursā ir iekļauti pilnīgi visi Astroklasikas lasāmie materiāli, papildmateriāli, skaidrojoši katra kursa 4 audio/video materiāli un pieeja plašai dažādu valodu e-bibliotēkai. Ja vēlies studēt ar modernu astrokarti, esi gatavs patstāvīgām mācībām un studēt no jebkuras vietas pasaulē un savā tempā, šie materiāli ir domāta tieši Tev! Mācību materiālos uzsvars ir tieši uz lasāmiem materiāliem, atrodoties pie viedierīces. 
  Zināšanu pārbaudes testi un sertifikāciija ir jāiegādājas atsevišķi, sazinoties: info@astrologi.lv


AstroKartes izzināšanas e-studiju programmas atsevišķie kursi 

 • 1. kurss Vairāk

  Kosmogrammas kurss – pamati Astrokartes saprašanai 

  Mēs pielāgojam astroklasikas zināšanas mūsdienām ar mācību metodiku, sarežģītās lietas pasniedzot maksimāli vienkārši, un jau kopš pašiem apmācības sākumiem balstam uz praksi – mūsu radītas Astrokartes apguvi!
  Kurss ir paredzēts astroloģijas pamatu izpratnei ikvienam interesentam. 1.kursu beidzot, zināšanas var pielietot savas vai citu personu kosmogrammas analīzei, un, turpinot studijas, spēt veidot un analizēt horoskopu.

 • 2. kurss Vairāk

  Horoskopa kurss - personas dzīves analīzei 

  2.kursā tiek analizētas horoskopa astromājas jeb planētu izpausmes dzīves sfērās, šo sfēru kvalitāte un ietekme uz cilvēku. Katra cilvēka horoskopā ir visas 12 Zodiaka zīmju kvalitātes, kas katram izpaužas ļoti individuāli - to visu var uzzināt šajā kursā!
  Pēc kursa apgūšanas Tu pratīsi patstāvīgi analizēt savu vai jebkuras citas personas Astrokarti un noteikt personas potenciālu dažādās dzīves sfērās. 1.un 2.kurss kopā dod zināšanas, kas izmantojamas pilnīgai Personas analīzei.

 • 3. kurss Vairāk

  Prognožu metodes - astroloģijas spēju virsotne

  Ar šo kursu pēc personas analīzes apgūšanas sākas astroloģijas otrā daļa - planētu cikliskuma izpratne un notikumu prognozēšana! Tam lieti palīdzēs Astrokartes prognožu - Tranzīta, Progresijas, Direkcijas - un Aktuālās kartes skaidrojošās sadaļas.
  1. un 2. kursā apgūtās zināšanas ļauj precīzi saskatīt un analizēt iespējamos notikumus šodienā un nākotnes laika periodos. Kursā tiek apgūts Planētu cikliskuma princips, kas ir neatņemama sastāvdaļa prognozēšanas metodēs. 

 • 4. kurss Vairāk

  Speckursi – Attiecību analīze, Solārs un Lunārs

  Kursā tiks apskatīta viena no interesantākajām tēmām un biežāk pielietotajām astroloģijas metodēm – Sinastriskā jeb Attiecību astroloģija. Kursa laikā tiek apgūtas visas sinastrijas nianses un ar Astrokarte.lv palīdzību tiek izveidota sinastrijas karte dažādu personu saderības noteikšanai un analīzei.
  Kursa otrajā daļā iepazīst Solāra un Lunāra pamatprincipus, kas izmantojami papildus jau 3.kursā apgūtajām pamata metodēm, kā arī tiek aplūkotas Kompozītu kartes un Vidējo punktu metode.