Tavs Astrologs

Astrologs, Numerologs Kristaps Baņķis

JAUNRADE, KRĪZES RISINĀJUMI, BIZNESS UN SUPERLAIKA IZVĒLE

Mana astroloģijas konsultāciju izpratne palīdz efektīgi un visaptveroši atrisināt Tavas dzīves svarīgākos jautājumus. Un, galvenais, es sapratīšu Tevi un redzēšu Tavas dzīves likumsakarības. Apvienojot ar Laika izpratni un astro cilpām, no tā iegūšu Tavas dzīves nākotnes scenārijus jeb astroprognozes! 

Personības kodola apzināšana ->
problēmu "Diagnoze" -> izvērtēšana dialogā ->
individuāla "Recepte" -> laika plānošana ->
astrognoze un iespējamie scenāriji. 

Konsultēju jautājumos, kuros esmu kompetents: ir attiecīga izglītība, ilgstoša prakses pieredze, veikti pētījumi.

Ilggadēja konsultēšanas pieredze rāda, ka konsultācijas laikā varu dot būtisku stimulu izkļūšanai no "mirušā punkta", paplašinu klienta redzesloku par horoskopa maksimālajām iespējām, palīdzu izvairīties no krīzēm, redzu likumsakarības un varu salikt "rakstura un notikumu puzzli". Esmu spēcīgs prognožu tehnikās, ko apliecina ilggadēji publiski paustās prognozes un klientu bieži teiktais, ka tikai paejot laikam viņi ieraudzījuši to, ko esmu noprognozējis kā iespējamu. Kā astrologs redzu tālāk par klientu un tādēļ varu palīdzēt nonākt līdz nākotnei, kas jau ir nolikta un kas vēl tikai top. 

Horoskops parāda ATTIECĪBAS ar...visu

KB autormetode paredz visas dzīves svarīgākās tēmas skatīt kā ATTIECĪBAS jeb Tavu mijiedarbību ar: sevi; finansēm, vērtībām, ērtībām, veselību; radiem, projektiem, sakariem; ar ģimeni un emociju bagāžu, un mūža nogali; bērniem un radošumu, hobijiem; mājdzīvniekiem, darbu un dzīves stilu; attiecībām un partnerībām; biznesu un kopnaudu, kredītiem; ārzemēm, izglītību; karjeru, dzīves lielajiem mērķiem, sasniegumiem; kolektīvu un komandas garu; vienpatību; kaitēm, intrigām, resursiem, dzīves neredzamo pusi, utt.

Svarīgi, kas Tavā dzīvē ir Ilūzijas (kas radīs ciešanas) un kas ir nepieciešamais mērķis, kuru piepildīt. 

Tuvinieki ietekmē Tavu horoskopu/dzīvi

Ko dara psihologi? Analizē Tevis teikto par tuviniekiem. Ilgstoši un laikietilpīgi. Atšķirībā - kā astrologs jau pirmajā konsultācijā, ja ir redzama astro nepieciešamība, izlieku visu tuvinieku (ja ir palikusi saikne, tad arī expartnerus) datus un telpiski, psiholoģiski, ietekmes ziņā redzu katra nospiedumu Tavā dzīvē. Objektīvi, nevis pēc klienta paša stāstītā, tādēļ arī zinu, ko un kā ar katru vajag veidot attiecības pēc karmas priekšrakstiem (tuvinieki ir vislielākie karmas, rakstura pārbaudītāji). Ļoti daudz ir pieredzēts, ka partneris ieliek savu "programmu" cilvēkā, kas tiek uzdota par viņa paša vēlmēm. Tajā pat laikā šie iluzorie mērķi sapinas ar attiecību stāstu. Kā to risināt attiecībās vai šķiršanās procesā - labs jautājums astrologam. 

Pusmūža krīze 41 - 45 gados (karma - pienākumi - atbildība)

Pusmūža krīzes būtība un individuālās izpausmes. Dzīves restarta laiks, spēja izkulties no sarežģījumiem un to apiešana, "otrās elpas" iegūšana. Partnerattiecību jautājumi - kā dzīvot, ar ko dzīvot, kādēl dzīvot? Kā pagriezt laiku sev vēlamā virzienā. Paradigmu maiņa. Prāta formas un krīžu menedžments. Tavs izaugsmes un turpmākās dzīves Zelta grauds. No Tukšuma uz piepildījumu. Vai Briedums ir rimtums vai aktivitāte - kāda? Kā tikt " uz otru krastu". Kur ievērot Vidusceļu un Līdzsvaru, kādos jautājumos iekustināt un aktivizēt dzīves svārstu. Ilūzijas un Realitāte. 

Sporta astrologs - numerologs

Konsultēju sporta izvēles, izaugsmes un sporta psiholoģijas jautājumos, kā labāk sakaŗtot treniņa grafikus, kā motivēt sacensībās, kā sadalīt spēkus, kur labāk realizēties - LV vai ārzemēs. Paskaidroju, kāda nozīme ir treneriem, komandas biedriem. Vecāku dalības bērna sportā - kāda vajadzība, kura vecāka, regularitāte. Sporta numura izvēle. 

Telpiskums un astroloģija

Dzīvesvietas vai biroja adresei ir nozīmīga loma tam atbilstoša mērķa izvēlei. Proti, atkarībā no adreses un cipariem var tikt traucēti vai, tieši otrādi, veicināti iecerētie plāni. Strādāju ar logo, nosaukuma izvēles aanalīzi. Biznesa vides - biroja, veikala - iekārtojums un ieteicamās skaitliskās vienības. 

Kad veidot nākotnes prognozes?

Jebkurā brīdī, kad ir skaidri personības kodola plusi un mīnusi, skaidra vīzija, ko pēc rakstura, brīvās gribas un karmas ierobežojumiem VAJAG darīt! Astrologs var noprognozēt lieliskākās iespējas, bet sevis nesaprašana un greiza rīcība, un laika neplānošana var visu nopūdelēt! Daļēji nākotne jau pastāv, bet tajā var proaktivitāti iegrozīties pēc veiksmīgākā vai neveiksmīgākā scenārija. Teiksim, ja Tev paredzēti darba augļi, Tu tos vari saņemt 100% vai arī notrallināt iespēju un saņemt 1%. Maksimālo ieguvumu optimizācija un darbība noteiktā laikā, lai tos saņemtu arī ir prognozēšana jeb LAIKA PLĀNOŠANA. Tieši tam mēs radam rīkus - izdotos kalendārus un www.astrologi.lv/astrofons/. Pirmajā reizē pie astrologa ieteicams izrunāt prognožu ciklus jeb galvenās tendences. Protams, ja ir konkrēti mērķi, tad prognoizējoši jārunā arī par tiem. Vislabākais laiks apmeklēt astrologu ikgadējiem plāniem ir pāris mēnešu intervālā līdz dzimšanas dienai, kas aizsāk individuālo gadu, kam īpaši tiek veidota gada prognoze, zinot, kurā vietā cilvēks precīzi atradīsies (Latvijas ietvaros izmaiņas ir minimālas). Kopš esmu astrologs speciāli izvēlos dzimšanas sagaidīšanas vietas (un tikai dažreiz vislabāk derējusi Latvija), lai mans individuālais gads būtu veiksmīgāks. Kur gadu sāksi, pēc vietas tas fiksētā tematikā saziposies karmas ierakstā. Nākotne ir izveidojusies nedaudz ātrāk nekā mēs līdz tai nonākam. Zināt, kas varētu būt, ir milzīga priekšrocība, kas palīdz personīgi, atttiecībās un biznesā - visur. 

Svarīgi ir savā dzīvē būt aktīvam sava laika plānotājam, saprotot, kas ir noteikta laika vērts. Pasīvos vai savās ilūzijās maldošos ietekmē citi un nākotnes plūsma, kļūstot par laika un visa no tā izrietošā patērētājiem. Aktīvie veido savu dzīvi! 

Unikāli tehniskie astro rīki padara astrologa darbu efektīvāku

Tā kā izmantoju daudzus astro rīkus un programmas +  paša izstrādāto numeroloģijas programmu + radītās planētu prognožu ciklu kartes = man izveidojas pilnīgs 5D par personu, viņa iespējām un prognožu cikliem. Salīdzinot varu teikt, ka visu manās konsultācijās pielietoto materiālu sagatavošana bez manis speciāli izstrādātajiem tehniskajiem un vizuālajiem palīgrīkiem, citiem astrologiem prasītu daudzu stundu darbu. Nemaz nerunājot, ka izmantoju ne tikai moderno astroloģiju (daudzi palikuši astroklasikas pamatos), bet arī pilnīgāko numeroloģijas metodoloģiju pēc paša izstrādātas programmas (www.numopro.lv). Tas viss tiks blīvi pasniegts konsultācijā. Kā saka klienti: "daudz ko pierakstīt", bet, kas svarīgi, maksimāli cenšos dot IZPRATNI, ko un kā tālāk rīkoties. 

Konsultēšana ir kā svarīga notikuma dzimšana, būtisku pārmaiņu brīdis, apziņas transformācijas brīdis, kurā vajadzīga aktīva Tava līdzdalība. Tieši tā pret to attiecos, ieguldot savu vērtīgo laiku un uz to brīdi visu savu būtību un sava horoskopa zināšanas un enerģiju. Ja salīdzina astrologus ar ārstiem, tad es neesmu ģimenes ārsts - vispārīgi par visu - bet gan "ķirurgs" (galējos gadījumos) vai nosaukto nozaru "specārsts". 

Mans "jājamzirdziņš" ir horoskopa karmisko punktu izkustināšana (apziņā), individuālā cikliskuma atklāšana klientam un visjaudīgāko datumu izvēle.

Manā horoskopā ir aktīvs un spēcīgs Saturns un Jupiters - tādēļ protu un drīkstu dot padomus izaugsmei un nosacījumu ierobežojumus. Mana spēcīgā Plūtona ietekmē, tikšanās ar astrologu ir klientam Notikums un prāta, apziņas Dziedināšana. Mēness un Neptūna savienojums ļauj man intuitīvi izprast un parūpēties par visdziļākajām klienta vajadzībām. 
Aktīva 7.māja dod konsultēšanas talantu un spēju empātiski izprast otru, kā arī atspoguļot klienta partneru vēlmes (svarīgi attiecību konsultācijās). Esmu palīdzējis gan atkalapvienoties mīlošajiem, gan šķīris maksimāli harmoniski bezcerīgas attiecības.
Īpašais Urāns + Merkurs man dod neparastu radošu dzirksti, ko esmu pierādījis daudzajos sekmīgajos interneta projektos, kamēr citi vēl pat neredzēja šādas iespējas. Horoskopā redzams arī biznesa ķēriens, jo savas astro zināšanas esmu izmantojis veiksmīgos projektos un izprotu biznesa vidi. Esmu akadēmiski izglītots un Latvijas universitātes maģistratūrā diplomēts, kas apliecina Saturna spēcīgo ietekmi un savu mērķu sasniegšanu un atbildību par savu pateikto vārdu. Kopš 2008. gada izdodu kalendārus, tādēļ izprotu izdevējdarbību, plašas sabiedrības vajadzības un pieprasījumu. Esmu dibinājis uzņēmumus un palīdzējis to darīt klientiem. Esmu daudzu bērnu numeroloģiskais vārda izvēles krusttēvs.
14 gadus strādāju par žurnālistu un galveno redaktoru un iepazinis cilvēkus no "sētnieka līdz prezidentam". Mani raksti un prognozes vienmēr plaši atspoguļotas medijos, piesaistot simtiem tūkstošu auditoriju.

Uzskatu: labāk skarba patiesība nekā saldi meli. Vīrs un vārds!

22 manas dzīves atziņas // KB TV intervijas // KB Raksti, intervijas

Tava pirmā konsultācija  

Apmeklējot konsultāciju pirmo reizi, ir svarīgi uzzināt precīzu dzimšanas laiku.
Pirmajā konsultācijā izskatīsim personības kodola, dzīves svarīgāko uzdevumu, karmiskos un izaugsmes jautājumus, kā arī skatu vienu no dzīves tēmām padziļināti.

Un vispirms mēs sapratīsimies par Tavu raksturu, par iespējām veidot sekmīgāku dzīvi, par karmas diktātu un rakstura ēnas pusēm, jo Tu esi tik stiprs, cik Tava vājākā vieta. Lielākoties, cilvēki ir sapratuši par sevi svarīgāko jau paši, bet ne vienmēr paši pratuši to sekmīgi savietot kā mozaīku, lai dzīve būtu maksimāli efektīva un sekmīga. Dažādas krīzes var "izsist" ierasto ritmu, komforta zonu un līdzsvaru, kamdēļ gribas salikt visu "pa jaunam" un "sākt no nulles". 

Lai visu to izrunātu, vajadzīgs laiks, tamdēļ 1 konsultācijas stundā mēs maksimāli efektīgi (klienti teikuši, ka info ir ļoti daudz un pamatīga) izskatīsim svarīgāko, par ko pašam Tev gribētos runāt! 

KONKRĒTU ATTIECĪBU SMALKUMUS izskatu tikai atkārtotās konsultācijās. Ticiet man, tas ir gudrāk un produktīvāk Tev pašam!

PIETEIKUMA ANKETA
Pirmās reizes 1h konsultācija

Konsultācija - 150 euro PIRKT

Konsultācija tiks piedāvāta klātienē 10 darbadienu laikā.

 

Atkārtota konsultācija 1h - 2., 3. reize

Atkārtoti 1h - 130 euro. PIRKT

Atkārtoti 1h - 100 euro
no 4 reizes vai klientiem līdz 2010. g. Apmaksā klātienē.

Atkārtotas konsultācijas var notikt arī telefoniski (no ārzemēm).

 

Profesijas un/vai studiju izvēle (līdz 21 gadu vecumam)

Konsultācijas 45 min - 100 euro PIRKT

 

Konsultāciju cikls un Astro terapija

Konsultācijas cikla uzdevums ir pamatīgāk izprast personības kodolu, raksturu un problēmas, lai sakārtotu attiecības ar apkārtējiem, izvirzītu liktenim atbilstošus mērķus un panāktu maksimālu harmoniju. 

1.konsultācija - personības kodols, raksturs. 
2. konsultācija - konkrētu dzīves problēmu risināšana/mērķu izvirzīšana.
3. konsultācija - gada plāns, prognozes, plānošana. 

Anketā norādi, kuras no minētajām tēmām ir saistošas, pamatīgāk aprakstot dzīves situāciju.

Privātā vai biznesa konsultācija? Par biznesa konsultācijām tiek uzskatīti visi jautājumi, kas saistās ar nodarbinātību, naudas pelnīšanu un jaunu finanšu iespēju meklējumiem. 

 • Tavs dzīves kods - Stāstījums un dialogs par dzīves svarīgākajiem uzdevumiem, kuras dzīves tēmas Tev ir aktīvas, kur vissvarīgāk ieguldīt savu laiku. Karma, kas jāzina par sevi. Rakstura plusi un ēnas puses, talanti, dzīves uzdevumi un iespējas dažādās dzīves sfērās. Konsultācija ir izzinoša, radoša un prātu dziedinoša.   
  Izpēti NUMO PRO - Mēness zīme - Melnais Mēness - Maiju 13 durvis

 • Attiecību konsultācija: šķiršanās, krīze, saglābšana; situāciju risinājumi.
  Obligātā lasāmviela.  
 • Personīgo jautājumu-atbilžu konsultācija. Konkrētu situāciju risināšana. Tavi jautājumi - manas atbildes. 
  /precīzu datumu izvēle ir papildus pakalpojums/ 
 • Plānošanas darbi - kurā no idejām vislabāk ieguldīt laiku, resursus.
 • Gada prognozes - no dzimšanas dienas līdz dzimšanas dienai. Uz šo labāk ierasties 2-3 mēnešu pirms jubilejas, lai varam precizēt sagaidīšanas valsti/pilsētu, kas var būtiski mainīt gada horoskopu (labāk nākt ar vairākiem variantiem, kur gribētu sagaidīt arī ārpus Latvijas).
  Tikai pie KB - klients iegūst vizuāli skaidrojošu materiālu 
 • Individuāla laika plānošana - detalizēta plāna un dienaskārtības izstrāde (ieteicams jau kā ASTRO VIP lietotājs).

 • ASTRO TERAPIJA domāta personām ar ilgstošām problēmām, depresiju, fobijām, ģimenes krīzi vai izejas meklējumiem no citām sarežģītām situācijām. Ietver arī visus konsultāciju ciklu jautājumus, atvēlot problēmu risinājumiem vairāk laika. 
Konsultāciju pieredze kopš 2005. gada rāda, ka šis būs efektīvākais darbs. Nevis "dzēst ugunsgrēku", bet pamatīgi izskatīt visus dzīves pamatjautājumus. Efekts būs noturīgāks.
 

KONSULTĀCIJU CIKLS - 3 apmeklējumi pa 1h + 1h + 1h

PIETEIKUMA ANKETA  Konsultāciju cikls - 360 euro PIRKT

Izmantojams 3 mēnešu laikā.

 

Biznesa konsultācijas

Par biznesa konsultācijām tiek uzskatīti visi jautājumi, kas saistās ar uzņēmējdarbību, naudas pelnīšanu un jaunu finanšu iespēju meklējumiem.


Mazā biznesa 1,5h konsultācija

Konsultācija - 250 euro PIRKT

 

Lielā biznesa 1,5h konsultācija

Konsultācija no 500 euro PIRKT

 

Atkārtota biznesa konsultācija 1h

Konsultācija - 200 euro

Apmaksā klātienē. Iesūta jautājumus e-pastā.

 

Mazā biznesa konsultācija paredzēta:
1. biznesa pirmreizējās uzsākšanas jautājumos;
2. nodarbinātības meklējumiem ārzemēs;
3. jaunu darbības virzienu meklēšana bez esošo SIA analīzes. 

Lielā Biznesa konsultācija paredzēta uzņēmumiem, kuriem ir vairāk nekā 2 īpašnieki vai vairāk nekā 2 uzņēmumi vai 1 lieluzņēmums, vairāk kā 2 veikali.

Potenciālās tēmas: personas biznesa kods; SIA darbības izveide vai esošā analīze, sadarbības partneri; prognozes, risinājumi; biznesa jaunrade; esošo resursu/ideju plānnveida ieguldīšana; jauni mērķi; sadarbības partneri. 

Uzņēmējdarbības situācijas novērtējums un prognozes. 
Būs pieejamas ciklu kartes, kas nosaka biznesa kāpumus un kritumus un veiksmīgākos, kā arī krīžu periodus. 

Iespēja 2 h iemainīt  pret konsultāciju klienta birojā Rīgā. Dodu arī izkārtojuma ieteikumus pēc Z-A-D-R biroja izvietojuma, izkārtņu, logo utml funadamentālu novērtējumu konsultācijas ietvaros.

Uz mērķi - veiksmīgu pārdošanu, pirkšanu, konkrētiem panākumiem - orientētas konsultācijas: pamatcena 500 eur + atrunāti % apmaksa no veiksmīga iznākuma noteiktā termiņā.

Biznesa konsultācijas astropakete uzņēmējdarbības sakārtošanai: esošo SIA analīze, sadarbības partneru izvērtēšana, sarēžģīto jautājumu risināšanai, vājāko punktu atrašanai un risinājumu piemeklēšanai, cikliskuma izpratne, turpmākās plānošanas izstrāde.

 • uzņēmumiem līdz 1 mlj apgrozījumam maksās eur 5000 +pvn par astropaketi ar 5 sadarbības reizēm (izstrāde utml notiek ārpus tikšanās)
 • uzņēmumiem virs 1 mlj apgrozījumam maksās eur 10 000 +pvn

Tavi Superlaiki un Nelaiki

Superlaiku ievērošana ir veiksmes ceļš 
Tavu un planētu ciklu ievērošana - ceļavējš  

Jauna iespēja, kas izkristalizējusies no klientu vajadzības pārredzēt visu gadu kopumā uun atrast tajos dažādām nodarbēm labvēlīgus laikus. Ieguvums ir Visuma (visiem kopējā - Dižčiks, RetroSaturns utt) pret Personīgo ciklu atspoguļojums gada griezumā + labvēlīgie datumi un Superlaiki 365 dienu garumā no Tava izvēlētā datuma. 

Materiāls tiks sagatavots 20 dienu laikā. Sīkāks info skatāms "i".

Personīgo Superlaiku kalendārs 365 dienām Pakalpojuma apraksts

ANKETA  Pakalpojums - 365 euro Pirkt 

 

Biznesa Superlaiku kalendārs 365 dienām Pakalpojuma apraksts

Personīgi + vienam uzņēmumam.

ANKETA  Pakalpojums - 500 euro Pirkt 

 

Neklātienes E-pasta konsultācijas

 • Sagatavo anketas informāciju un apmaksā pakalpojumu.
 • Iesūti anketu un norādi, ka veikta apmaksa.
 • Līdz 14 dienu laikā saņemsi atbildi (steidzamākus laikus iepriekš saskaņo, izskatu 3 dienu laikā, piemaksājot 20 euro). 

E-pasts:kristaps.bankis@astrologi.lv

Dāvanu kartes pakalpojumiem pieejamas ŠEIT

UZŅĒMUMA DIBINĀŠANA
Precīza datuma un laika ieteikums
+ uzņēmuma nosaukuma atlase.
Pakalpojuma apraksts

ANKETA  Pakalpojums - 150 euro Pirkt 

 

Būvniecības pamatakmens ielikšana/ Jurģi Pakalpojuma apraksts

ANKETA  Pakalpojums - 150 euro Pirkt 

 

Kāzu datuma izvēle + labvēlīgā uzvārda izvēle Pakalpojuma apraksts

ANKETA  Pakalpojums - 150 euro Pirkt

 

Dzimšanas dienas sagaidīšanas vietas pasaulē Pakalpojuma apraksts

ANKETA  Pakalpojums - 150 euro Pirkt 

 

Bērna vārda un/vai uzvārda izvēle + oficiālais datums Pakalpojuma apraksts

ANKETA  Pakalpojums - 100 euro Pirkt 

 

 

Kristaps Baņķis: GUDRIE JAUTĀJUMI ASTROLOGAM (07.05.2017.)

Ko klients iegūst no astrologa jeb kādi ir gudrie jautājumi. Lasīt vairāk

Kristaps Baņķis: Tukša jautājuma gudra atbilde? (02.04.2017.)

Pēc publiskajiem paziņojumiem bieži vien privāti saņemu jautājumus - bet vai ES drīkstu? Lasīt vairāk

Kur un kā uzzināt savu dzimšanas laiku?

Pilnīgākais dzemdību namu info apkopojums.Lasīt vairāk

Konsultāciju autormetodes

KB konsultāciju autormetodes - norise un ieguvumi. Ieteikumi klientiem.Lasīt vairāk

DARBS, BIZNESS, UZŅĒMUMA DIBINĀŠANA

Jebkurai lietai vissvarīgākais ir sākums- biznesā no tā atkarīga uzņēmuma attīstība. Astrobizness.lvLasīt vairāk

NUMEROLOĢIJA KĀ UZŅĒMĒJA PALĪGS

Numeroloģija kā palīgs personālatlasē. Uz mērķi orientēta kolektīva mijiedarbības siets.Lasīt vairāk

BŪVNIECĪBA. JURĢI. MĀJOKLIS

Mājas pamatos tiek ielikts viss mājas mūžs. Svarīgi datumi labai dzīvei. Astrobizness.lvLasīt vairāk

PIRKT UN PĀRDOT: AUTO, MĀJA, ZEME, UTT.

Kad labāk pirkt un pārdot. Astrobizness.lvLasīt vairāk

PROFESIJAS IZVĒLE JAUNIEŠIEM

Kādu izglītības un profesijas ceļu izvēlēties, saskaņā ar sevi.Lasīt vairāk

VĀRDA SPĒKS

Katram vārdam ir liels spēks. Jaundzimušā vārda izvēle. Uzvārda maiņa. Uzņēmuma nosaukums.Lasīt vairāk

Tavs dzīves kods

Par pašu pirmo konsultāciju klātienē. Īpašas KB autormetodes.Lasīt vairāk

Dzimšanas dienas sagaidīšanas vieta

Kurā valstī/pilsētā sagaidīt dzimšanas dienu, lai gada notikumi izpaustos vislabāakjā versijā.Lasīt vairāk

Kāzu datumu izvēle

Kāzu labākie laiki.Lasīt vairāk

10 izzinoši iemesli

10 iemesli, kādēļ Tev būtu noderīga numeroloģijas programma "Pats sev numerologs".Lasīt vairāk

KĀ PLĀNOT GADU

Laika plānošana un prognozēšana ar pašu spēkiem.Lasīt vairāk

Dzimšanas dienas astroluksofors

Bez maksas pieejams ar dienas astroluksoforu, skaidrojumu un arī mobilajā versijā.Lasīt vairāk

Astrobizness.lv mobilā versijā

Jaunums - bezmaksas SIA dibināšanas precīza laika, Mēness fāzes, Čika un Dižčika laika noteikšana.Lasīt vairāk

Kristaps Baņķis: Īstās lietas – īstajā brīdī. Padomi (07.05.2017.)

Izvēloties pats sev vislabāko laiku ikdienas un svarīgām nodarbēm, jāņem vērā šāda ietekmes secība. Lasīt vairāk

Konsultāciju kārtība

Lai tiktu uz individuālām konsultācijām (izņemot studiju) jābūt ASTRO VIP (www.astroinfo.lv) un jāiepazīstas ar NUMO PRO (www.numopro.lv). 
Gada prognozes veidoju tikai tad, ja persona ir iegādājusies Superhoroskopi.lv prognozi, kuru izlasot sanāks saturīgāka un precīzāka konsultācijā. Ir tā vērts! 
Gadījumā, ja neesi ASTRO VIP: šeit ir iespējama apmaksājot konsultāciju, bet klātienē norēķināties par izdevīgo Astro Vip 
par 50 eur GADAM. Bez šādas privilēģijas Baņķa Dižkalendārs un individuālais plānotājs pēc Taviem datiem maksā 35 eur/3 mēnešiem. 

 Ideāli viss, kas svarīgs personības izziņai pirms konsultācijas labi sagatavotai personai:

1. Iepazīsti konsultāciju veidus:
- pirmās reizes
- atkārtota
- 3 reižu astroterapija
- biznesa
- profesijas izvēle jauniešiem
- dažādu datumu atlase neklātienē

Par biznesa konsultācijām tiek uzskatīti visi jautājumi, kas saistās ar naudas pelnīšanu, kā arī dzīves iespējām ārzemēs.
Biznesa konsultāciju maksa ir arī jautājumiem par nekustamo īpašumu/mājas/dzivokļa/zemes pirkšanu, pārdošanu, kā arī jautājumi, kas saistīti ar būtiskām profesionālām izmaiņām un darbību labi atalgotā uzņēmējdarbībā. 

Personīga konsultācija 1h
+ biznesa vai nekustamā īpašuma, vai profesionālaš izaugsmes konsultācija 1h  
Vienā apmeklējuma reizē 2h:
150 eur apmaksā šeit lapā 
+ 200 euro klātienē 

Apmeklējot konsultāciju pirmo reizi - izskatu personības kodola, dzīves svarīgāko uzdevumu, karmas un izaugsmes jautājumus, kā arī skatu vienu Tev aktuālo problēmu - ģenerāli risinājumi. Ja aktuālā problēma saistīta ar biznesu, nekustamo īpašumu, pārcelšanos uz ārzemēm, profesionālo izaugsmi lielā uzņēmumā, naudas pelnīšanu, finansēm, tad jāapmaksā 1,5h "biznesa konsultācija" vai tiem, kuriem patīk plaši un padziļināti apriest visus jautājumus - augstāk minētās 2h: 1h privāta apmaksa online un 200 eur kātienē, par ko norāda iesūtot e-pastu.  

Dzimšanas precīzs laiks astro ir izšķiroši svarīgs. Uzzini precīzi savā Dzemdību namā - info šeit

2. Izvēlies sev piemērotāko
un veic on-line apmaksu,
kas iespējama pie konsultācijas veida, spiežot "PIrkt". Norēķināties var uzreiz caur Swedbank, SEB vai ar visu veidu norēķinu kartēm. 

3. Iesūti maksājuma uzdevumu:  

kristaps.bankis@astrologi.lv

4.  Norādi vēlamos konsultācijas laikus darba dienās pl. 11 - 17. 

5. Ar Tevi sazināsimies! 
 100% konfidenciāli!

6. Uz konsultāciju jāierodas 
precīzi norunātajā laikā!
Neierašanās gadījumā vai neziņojot e-pastā par konsultācijas atcelšanu 24h iepriekš - nauda netiek atmaksāta.

7. Nekonsultēju medicīnas jautājumos! To drīkst tikai ar mediķa izglītību. 

8. Klātienes konsultācijās neietilpst Superlaiki. Skatīt E-konsultācijas.

9. Izņēmuma gadījumos dodos uz klienta biroju. Papildus + 75 euro.

10. Visas klātienes konsultācijas paredz sarunu dialoga formā. Datu ievade un astroloģiska apstrāde uz vietas aizņems vid. 10 minūtes no apmaksātā laika. Rakstiska informācija netiek sniegta. Ierasties vēlams ar saviem pierakstiem - 90% klientu paši fiksē manu stāstījumu, jo informācijas ir daudz. Sarunu ierakstīšanu neatbalstu, jo tas samazina klienta klātbūtni šeit un tagad. 

11. Klātienes pakalpojumu vietā var izmantot arī Wats up/VIber, īpaši, ja dzivo ārpus Latvijas. Atšķirībā no klātienes konsultācijām - neklātienē lielāks uzsvars ir uz sarunu, kurā atbildu uz konkrētiem jautājumiem dialoga formā (nederēs - pastāsti par mani; kāds es esmu?; vai kāds man būs gads? - pārāk visparīgi neklātienes sarunai).

12. Atkārtoti apmeklēt astrologu iesaku:

 • kārtējās dzīves krustcelēs
 • izvērtējot saderību ar konkrētu personu pirms sadarbības bzinesā vai pirms intimitātes privāti
 • šķiršanās jautājumu kārtošanai
 • attiecības ar bērniem analīzei - 1 bērns/1h
 • mainot darbu
 • dodoties ilgtermiņā uz citu valsti
 • apmēram 2 mēnešus pirms dzimšanas dienas, ja ir iesēpjas to sagaidīt citā valstī, lai uzlabotu nākamo gadu - no dzimenes līdz dzimšanas dienai - sagaidīšans vieta var uzlabot dzīvi
 • ap dzimšanas dienu, lai sastādītu prognozi individuālajam gadam - jāierodas ar vēlmju plānu un iecerēm, lai var tās izskatīt un sagrupēt laikā un pēc liktens vajadzības
 • svarīgu jautājumu padziļinātai analīzei
 • personīgā režīma izstrādei, padziļināti apgūstot svarīgu plānotāju pielietošanu - to ievērošana maina dzīves kvalitāti
 • visām citām situācijām, kam uzskati par vajadzīgu

 

Biroja atrašanās vieta:
Stabu 58 - 21 (2.stāvs) 
Klientiem auto novietošana 
ir bez maksas, piesakoties pie sarga. 

Pieejamas DĀVANU KARTES - reģistrējoties ar E-pasi un skatoties Pakalpojumu sadaļu. 

ASTROBIZNESS.LV

ASTROSPORTS.LV