Tavs Astrologs

Astrologs, Numerologs Kristaps Baņķis

JAUNRADE, KRĪZES RISINĀJUMI, BIZNESS UN SUPERLAIKA IZVĒLE

Konsultēju jautājumos, kuros esmu kompetents: ir attiecīga izglītība, ilgstoša prakses pieredze, veikti pētījumi.

Ilggadēja konsultēšanas pieredze rāda, ka konsultācijas laikā varu dot būtisku stimulu izkļūšanai no "mirušā punkta", paplašinu klienta redzesloku par horoskopa maksimālajām iespējām, palīdzu izvairīties no krīzēm, redzu likumsakarības un varu salikt "rakstura un notikumu puzzli". Esmu spēcīgs prognožu tehnikās, ko apliecina ilgadēji publiski paustās prognozes un klientu bieži teiktais, ka tikai paejot laikam viņi ieraudzījuši to, ko esmu noprognozējis kā iespējamu. Kā astrologs redzu tālāk par klientu un tādēļ varu palīdzēt nonākt līdz nākotnei, kas jau ir nolikta un kas vēl tikai top. 

Manā horoskopā ir aktīvs un spēcīgs Saturns un Jupiters - tādēļ protu un drīkstu dot padomus izaugsmei un nosacījumu ierobežojumus. Mana spēcīgā Plūtona ietekmē, tikšanās ar astrologu ir klientam Notikums un prāta, apziņas Dziedināšana. Mēness un Neptūna savienojums ļauj man intuitīvi izprast un parūpēties par visdziļākajām klienta vajadzībām.
Aktīva 7.māja dod konsultēšanas talantu un spēju empātiski izprast otru, kā arī atspoguļot klienta partneru vēlmes (svarīgi attiecību konsultācijās). Esmu palīdzējis gan atkalapvienoties mīlošajiem, gan šķīris maksimāli harmoniski bezcerīgas attiecības.
Īpašais Urāns + Merkurs man dod neparastu radošu dzirksti, ko esmu pierādījis daudzajos sekmīgajos interneta projektos, kamēr citi vēl pat neredzēja šādas iespējas. Horoskopā redzams arī biznesa ķēriens, jo savas astro zināšanas esmu izmantojis veiksmīgos projektos un izprotu biznesa vidi. Esmu akadēmiski izglītots un Latvijas universitātes maģistratūrā diplomēts, kas apliecina Saturna spēcīgo ietekmi un savu mērķu sasniegšanu un atbildību par savu pateikto vārdu. Kopš 2008. gada izdodu kalendārus, tādēļ izprotu izdevējdarbību, plašas sabiedrības vajadzības un pieprasījumu. Esmu dibinājis uzņēmumus un palīdzējis to darīt klientiem. Esmu daudz bērnu numeroloģiskais vārda izvēles krusttēvs.
14 gadus strādāju par žurnālistu un galveno redaktoru un iepazinis cilvēkus no "sētnieka līdz prezidentam". Mani raksti un prognozes vienmēr plaši atspoguļotas medijos, piesaistot simtiem tūkstošu auditoriju. 

Vairāku reižu un terapeitiskajām konsultācijām gatavojos iepriekš. Klienta analīzei izmantoju arī partneru un vecāku ietekmi/nospiedumu. Tā kā izmantoju daudzus astro rīkus un programmas +  paša izstrādāto numeroloģijas programmu + radītās planētu prognožu ciklu kartes = man izveidojas pilnīgs 5D par personu, viņa iespējām un prognožu cikliem. Salīdzinot varu teikt, ka šādu materiālu apkopošana jau sagatavošanas procesā bez manis speciāli izstrādātajiem tehniskajiem un vizuālajiem palīgrīkiem, citiem astrologiem prasītu daudzu stundu darbu. Tas viss tiks blīvi pasniegts konsultācijā. Kā saka klienti, viņi aizgājuši ar gariem pierakstiem un kūpošu galvu, bet, kas svarīgi, ar IZPRATNI, ko un kā tālāk rīkoties. 

Konsultēšana ir kā svarīga notikuma dzimšana, būtisku pārmaiņu brīdis, apziņas transformācijas brīdis, kurā vajadzīga aktīva Tava līdzdalība. Tieši tā pret to attiecos, ieguldot savu vērtīgo laiku un uz to brīdi visu savu būtību un sava horoskopa zināšanas un enerģiju. Ja salīdzina astrologus ar ārstiem, tad es neesmu ģimenes ārsts - vispārīgi par visu - bet gan "ķirurgs" (galējos gadījumos) vai nosaukto nozaru "specārsts". 

Mans "jājamzirdziņš" ir horoskopa karmisko punktu izkustināšana (apziņā), individuālā cikliskuma atklāšana klientam un visjaudīgāko datumu izvēle.

Uzskatu: labāk skarba patiesība nekā saldi meli. 

Vīrs un vārds!

22 manas dzīves atziņas

KB TV intervijas un KB Raksti, intervijas

Par pirmo konsultāciju  

Apmeklējot konsultāciju pirmo reizi: 1,5h konsultācijā izskatu "Izzini sevi", personības kodola, dzīves svarīgāko uzdevumu, karmiskos un izaugsmes jautājumus, kā arī skatu vienu no dzīves tēmām padziļināti.

Attiecības skatu tikai atkārtotās tikšanās laikā vai astro terapijā. 

Atkārtotas konsultācijas: ja iepriekš izmantots jebkurš konsultāciju veids. 

Par biznesa konsultācijām tiek uzskatīti visi jautājumi, kas saistās ar nodarbinātību un naudas pelnīšanu, kā arī dzīves iespējām ārzemēs.

PIETEIKUMA ANKETA
Pirmās reizes 1,5h konsultācija

Konsultācija - 190 euro PIRKT

Konsultācija tiks piedāvāta klātienē 15 darbadienu laikā.

 

Atkārtota konsultācija 1h

Atkārtoti 1h - 110 euro. Atkārtoti 1,5h - 160 euro Apmaksa klātienē.

Atkārtoti 1h - 100 euro no 4 rezes.

Atkārtotas konsultācijas var notikt arī telefoniski (no ārzemēm).

 

Profesijas un/vai studiju izvēle (līdz 21 gadu vecumam)

Konsultācijas 45 min - 90 euro PIRKT

 

Konsultāciju cikls un Astro terapija

Konsultācijas cikla uzdevums ir pamatīgāk izprast personības kodolu, raksturu un problēmas, lai sakārtotu attiecības ar apkārtējiem, izvirzītu liktenim atbilstošus mērķus un panāktu maksimālu harmoniju. 

1.konsultācija - personības kodols, raksturs. 
2. konsultācija - konkrētu dzīves problēmu risināšana/mērķu izvirzīšana.
3. konsultācija - gada plāns, prognozes, plānošana. 

Anketā norādi, kuras no minētajām tēmām ir saistošas, pamatīgāk aprakstot dzīves situāciju.

Privātā vai biznesa konsultācija? Par biznesa konsultācijām tiek uzskatīti visi jautājumi, kas saistās ar nodarbinātību, naudas pelnīšanu un jaunu finanšu iespēju meklējumiem. 

 • Tavs dzīves kods - Stāstījums un dialogs par dzīves svarīgākajiem uzdevumiem, kuras dzīves tēmas Tev ir aktīvas, kur vissvarīgāk ieguldīt savu laiku. Karma, kas jāzina par sevi. Rakstura plusi un ēnas puses, talanti, dzīves uzdevumi un iespējas dažādās dzīves sfērās. Konsultācija ir izzinoša, radoša un prātu dziedinoša.   
  Izpēti NUMO PRO - Mēness zīme - Melnais Mēness - Maiju 13 durvis

 • Attiecību konsultācija: šķiršanās, krīze, saglābšana; situāciju risinājumi.
  Obligātā lasāmviela.  
 • Personīgo jautājumu-atbilžu konsultācija. Konkrētu situāciju risināšana. Tavi jautājumi - manas atbildes. 
  /precīzu datumu izvēle ir papildus pakalpojums/ 
 • Plānošanas darbi - kurā no idejām vislabāk ieguldīt laiku, resursus.
 • Gada prognozes - no dzimšanas dienas līdz dzimšanas dienai. Uz šo labāk ierasties 2-3 mēnešu pirms jubilejas, lai varam precizēt sagaidīšanas valsti/pilsētu, kas var būtiski mainīt gada horoskopu (labāk nākt ar vairākiem variantiem, kur gribētu sagaidīt arī ārpus Latvijas).
  Tikai pie KB - klients iegūst vizuāli skaidrojošu materiālu 
 • Individuāla laika plānošana - detalizēta plāna un dienaskārtības izstrāde (ieteicams jau kā ASTRO VIP lietotājs).

 • ASTRO TERAPIJA domāta personām ar ilgstošām problēmām, depresiju, fobijām, ģimenes krīzi vai izejas meklējumiem no citām sarežģītām situācijām. Ietver arī visus konsultāciju ciklu jautājumus, atvēlot problēmu risinājumiem vairāk laika. 
Konsultāciju pieredze kopš 2005. gada rāda, ka šis būs efektīvākais darbs. Nevis "dzēst ugunsgrēku", bet pamatīgi izskatīt visus dzīves pamatjautājumus. Efekts būs noturīgāks.
 

KONSULTĀCIJU CIKLS - 3 apmeklējumi pa 1,5h + 1h + 1h

PIETEIKUMA ANKETA  Konsultāciju cikls - 380 euro PIRKT

Izmantojams 3 mēnešu laikā. Maksā ietilpst ASTRO VIP abonoments 36 euro vērtībā vai esošā konta pagarināšana uz 1 gadu.

 

Biznesa konsultācijas

Par biznesa konsultācijām tiek uzskatīti visi jautājumi, kas saistās ar nodarbinātību, naudas pelnīšanu un jaunu finanšu iespēju meklējumiem.


Mazā biznesa 1,5h konsultācija

Konsultācija - 250 euro PIRKT

 

Lielā biznesa 1,5h konsultācija

Konsultācija - 500 euro PIRKT

 

Atkārtota biznesa konsultācija 1h

Konsultācija - 150 euro

Apmaksā klātienē. Iesūta jautājumus e-pastā.

 

Mazā biznesa konsultācija paredzēta biznesa uzsākšanas jautājumos vai 1-2 neliela apgrozījuma (1-2 īpašnieku) SIA darbības analīzei. 

Lielā Biznesa konsultācija paredzēta uzņēmumiem, kuriem ir vairāk nekā 2 īpašnieki vai vairāk nekā 2 uzņēmumi vai 1 lieluzņēmums, vairāk kā 2 veikali.

Potenciālās tēmas: personas biznesa kods; SIA darbības izveide vai esošā analīze, sadarbības partneri; prognozes, risinājumi; biznesa jaunrade; esošo resursu/ideju plānnveida ieguldīšana; jauni mērķi; sadarbības partneri. 

Uzņēmējdarbības situācijas novērtējums un prognozes. 
Būs pieejamas ciklu kartes, kas nosaka biznesa kāpumus un kritumus un veiksmīgākos, kā arī krīžu periodus. 

Iespēja 2 h iemainīt  pret konsultāciju klienta birojā Rīgā. Dodu arī izkārtojuma ieteikumus pēc Z-A-D-R biroja izvietojuma, izkārtņu, logo utml funadamentālu novērtējumu konsultācijas ietvaaros.

Uzņēmējam iesaku iegādāties ASTRO VIP - veiksmīgai ikdienas darbu plānošanai. Iespēja VIp profilā norādīt arī sava uzņēmuma datus un saņemt katras dienas astroluksofora prognozi. 

SIA ASTROKARTE izveide

Raksts kā uzņēmējam sekmīgāk plānot laiku

Biznesa Superlaiki un Nelaiki

Superlaiku ievērošana ir veiksmes ceļš 
Tavu un planētu ciklu ievērošana - ceļavējš  

Jauna iespēja, kas izkristalizējusies no klientu vajadzības pārredzēt visu gadu kopumā uun atrast tajos dažādām nodarbēm labvēlīgus laikus. Ieguvums ir Visuma (visiem kopējā - Dižčiks, RetroSaturns utt) pret Personīgo ciklu atspoguļojums gada griezumā + labvēlīgie datumi un Superlaiki 365 dienu garumā no Tava izvēlētā datuma. 

Materiāls tiks sagatavots 20 dienu laikā. Sīkāks info skatāms "i".

Personīgo Superlaiku kalendārs 365 dienām Pakalpojuma apraksts

ANKETA  Pakalpojums - 365 euro Pirkt 

 

Biznesa Superlaiku kalendārs 365 dienām Pakalpojuma apraksts

Personīgi + vienam uzņēmumam.

ANKETA  Pakalpojums - 500 euro Pirkt 

 

Neklātienes E-pasta konsultācijas

 • Sagatavo anketas informāciju un apmaksā pakalpojumu.
 • Iesūti anketu un norādi, ka veikta apmaksa.
 • Līdz 14 dienu laikā saņemsi atbildi (steidzamākus laikus iepriekš saskaņo, izskatu 3 dienu laikā, piemaksājot 20 euro). 

E-pasts:[email protected]

Dāvanu kartes pakalpojumiem pieejamas ŠEIT

UZŅĒMUMA DIBINĀŠANA
Precīza datuma un laika ieteikums
+ uzņēmuma nosaukuma atlase.
Pakalpojuma apraksts

ANKETA  Pakalpojums - 150 euro Pirkt 

 

Būvniecības pamatakmens ielikšana/ Jurģi Pakalpojuma apraksts

ANKETA  Pakalpojums - 150 euro Pirkt 

 

Kāzu datuma izvēle + labvēlīgā uzvārda izvēle Pakalpojuma apraksts

ANKETA  Pakalpojums - 150 euro Pirkt

 

Dzimšanas dienas sagaidīšanas vietas pasaulē Pakalpojuma apraksts

ANKETA  Pakalpojums - 150 euro Pirkt 

 

Bērna vārda un/vai uzvārda izvēle + oficiālais datums Pakalpojuma apraksts

ANKETA  Pakalpojums - 100 euro Pirkt 

 

 

Kristaps Baņķis: GUDRIE JAUTĀJUMI ASTROLOGAM (07.05.2017.)

Ko klients iegūst no astrologa jeb kādi ir gudrie jautājumi. Lasīt vairāk

Kristaps Baņķis: Tukša jautājuma gudra atbilde? (02.04.2017.)

Pēc publiskajiem paziņojumiem bieži vien privāti saņemu jautājumus - bet vai ES drīkstu? Lasīt vairāk

Kur un kā uzzināt savu dzimšanas laiku?

Pilnīgākais dzemdību namu info apkopojums.Lasīt vairāk

Konsultāciju autormetodes

KB konsultāciju autormetodes - norise un ieguvumi. Ieteikumi klientiem.Lasīt vairāk

IZZINI SEVI UN LAIKA PLĀNOTĀJI

Visas iespējas izzināt sevi ar astroloģiju un numeroloģiju! Uzdāvināt var www.e-guru.lvLasīt vairāk

DARBS, BIZNESS, UZŅĒMUMA DIBINĀŠANA

Jebkurai lietai vissvarīgākais ir sākums- biznesā no tā atkarīga uzņēmuma attīstība. Astrobizness.lvLasīt vairāk

NUMEROLOĢIJA KĀ UZŅĒMĒJA PALĪGS

Numeroloģija kā palīgs personālatlasē. Uz mērķi orientēta kolektīva mijiedarbības siets.Lasīt vairāk

BŪVNIECĪBA. JURĢI. MĀJOKLIS

Mājas pamatos tiek ielikts viss mājas mūžs. Svarīgi datumi labai dzīvei. Astrobizness.lvLasīt vairāk

PIRKT UN PĀRDOT: AUTO, MĀJA, ZEME, UTT.

Kad labāk pirkt un pārdot. Astrobizness.lvLasīt vairāk

PROFESIJAS IZVĒLE JAUNIEŠIEM

Kādu izglītības un profesijas ceļu izvēlēties, saskaņā ar sevi.Lasīt vairāk

VĀRDA SPĒKS

Katram vārdam ir liels spēks. Jaundzimušā vārda izvēle. Uzvārda maiņa. Uzņēmuma nosaukums.Lasīt vairāk

Tavs dzīves kods

Par pašu pirmo konsultāciju klātienē. Īpašas KB autormetodes.Lasīt vairāk

Dzimšanas dienas sagaidīšanas vieta

Kurā valstī/pilsētā sagaidīt dzimšanas dienu, lai gada notikumi izpaustos vislabāakjā versijā.Lasīt vairāk

Kāzu datumu izvēle

Kāzu labākie laiki.Lasīt vairāk

10 izzinoši iemesli

10 iemesli, kādēļ Tev būtu noderīga numeroloģijas programma "Pats sev numerologs".Lasīt vairāk

KĀ PLĀNOT GADU

Laika plānošana un prognozēšana ar pašu spēkiem.Lasīt vairāk

Dzimšanas dienas astroluksofors

Bez maksas pieejams ar dienas astroluksoforu, skaidrojumu un arī mobilajā versijā.Lasīt vairāk

Astrobizness.lv mobilā versijā

Jaunums - bezmaksas SIA dibināšanas precīza laika, Mēness fāzes, Čika un Dižčika laika noteikšana.Lasīt vairāk

Kristaps Baņķis: Īstās lietas – īstajā brīdī. Padomi (07.05.2017.)

Izvēloties pats sev vislabāko laiku ikdienas un svarīgām nodarbēm, jāņem vērā šāda ietekmes secība. Lasīt vairāk

Konsultāciju kārtība

1. Iepazīsties ar konsultāciju veidiem.

2. Izvēlies sev piemērotāko
un veic on-line apmaksu.

Par biznesa konsultācijām tiek uzskatīti visi jautājumi, kas saistās ar nodarbinātību un naudas pelnīšanu, kā arī dzīves iespējām ārzemēs.

Apmeklējot konsultāciju pirmo reizi: 1,5h konsultācijā izskatu "Izzini sevi", personības kodola, dzīves svarīgāko uzdevumu, karmiskos un izaugsmes jautājumus, kā arī skatu vienu no dzīves tēmām padziļināti.

Attiecību konsultācijas skatu tikai atkārtotās tikšanās laikā vai astro terapijas ietvaros. 
Atkārtotas konsultācijas, sākot no ceturtās reizes maksā eur100. 

3. Iesūti maksājuma uzdevumu:  

[email protected]

4.  Sūtījumā norādi vēlamos konsultācijas laikus darba dienā pl. 11 - 17. Gaidīšanas maksimums 10 dienas. Ārpus minētajiem laikiem vai steidzamības kārtā iespējams vienoties e-pastā par papildus samaksu (+20 euro).  

5. Ar Tevi sazināsimies! 
 100% konfidenciāli!

6. Uz konsultāciju jāierodas 
precīzi norunātajā laikā!
Neierašanās gadījumā vai neziņojot e-pastā par konsultācijas atcelšanu 24h iepriekš - nauda netiek atmaksāta.

7. Nekonsultēju medicīnas jautājumos! 

8. Klātienes konsultācijās neietilpst precīzu labāko datumu izvēle. Skatīt e-konsultācijas.

9. Izņēmuma gadījumos dodos uz klienta biroju. Papildus samaksa Rīgā + 75 euro.

10. Visas klātienes konsultācijas paredz sarunu dialoga formā. Datu ievade un astroloģiska apstrāde uz vietas aizņems vid. 10 minūtes no apmaksātā laika. Rakstiska informācija netiek sniegta. Ierasties vēlams ar saviem pierakstiem - 90% klientu paši fiksē manu stāstījumu, jo informācijas ir daudz. Sarunu ierakstīšanu neatbalstu, jo tas samazina klienta klātbūtni šeit un tagad (gan jau pēc tam noklausīšos). Rakstītajam vārdam lielāks spēks. 

11. Ārpus Rīgas un Latvijas dzīvojošie visu klātienes pakalpojumu vietā var izmantot arī Wats up, Viber, Skype konsultāciju. 
Skype: kristaps.bankis

  

Biroja atrašanās vieta:
Stabu 58 - 21 (2.stāvs) 
Klientiem auto novietošana 
stāvvietā ir bez maksas, piesakoties pie sarga. 

Pieejamas DĀVANU KARTES - reģistrējoties ar E-guru pasi un skatoties Pakalpojumu sadaļu. 

ASTROBIZNESS.LV

ASTROSPORTS.LV