Tavs Astrologs

ASTRO DZĪVES KODS UN JAUNRADE, 

KRĪZES RISINĀJUMI UN SUPERLAIKI

Galvenokārt konsultēju on-line jeb sazvanoties.

Izņēmuma gadījumos par sarežģītiem jautājumiem, attiecībām, biznesu u.c. iespējams laicīgi vienoties par klātienes konsultāciju Mārupes novada, Tīrainē.
Daudzi jautājumi atrisināmi caur e-pastu: būvniecība, uzņēmuma dibināšana, kāzu datumi, bērna vārda izvēle, superlaiki, ceļot, dzīvot ārzemēs - skatīt lapas apakšā! 

Šeit ir pieejamas konsultācijas privātos ne-biznesa jautājumos. Biznesa, finanšu un tirdzniecības jautājumu konsultācijas ir pieejamas Astrobizness.lv 

Mana astroloģijas konsultāciju izpratne palīdz efektīgi un visaptveroši atrisināt Tavas dzīves svarīgākos jautājumus. Un, galvenais, es sapratīšu Tevi un redzēšu Tavas dzīves likumsakarības.

Apvienojot ar Laika izpratni un astro cilpām, no tā iegūšu Tavas dzīves nākotnes scenārijus jeb astroprognozes! Konsultēju jautājumos, kuros esmu kompetents: ir attiecīga izglītība, ilgstoša prakse, veikti pētījumi.

Manu konsultāciju iespējas - būtiskākais

Vadošais Astrologs-Numerologs un ASTROGURU Latvijā.
Kā Astroklasikas Meistars
varu palīdzēt sarast Tavus iekšējos procesus, enerģijas un vēlmju plūsmu, svarīgos Liktens un ego mērķus un kā tos sasniegt, bet galvenais, kas jādara un ko tas Tev no dzīves maksās. Jautājumi par svarīgāko! Astrologs kā prāta dziednieks. Viedastrologs.

Kā Astroloģijas un Numeroloģijas Eksperts vērtēju, analizēju darba, sadarbības, sporta, biznesa u.c. jautājumus. Analīze - vērtējums - izmaiņas - jauns rezultāts. Šķetinu attiecību/partnerības dažādu līmeņu samezglojumus un dodu konkrētus Astropadomus. Visu, kur izskan vārds un parādās skaitļi, rūpīgi un izcili kā vadošais speciālists Latvijā izanalizēju kā Profesionāls Numerologs. Esmu piedalījies daudzu bērnu vārdu došanā un uzskatu to par ļoti svarīgu sava darba misiju.  

Superlaiku atlase: uzņēmuma izveidei, kāzu datuma noteikšana visdažādākajām darbībām. Esmu izveidojis Latvijā jaudīgāko Dižkalendāru un daudzus specializētos kalendārus, bet personīgi labāko laiku atlasei tiek veikts liels izpētes darbs. Manus darbus izmanto politiķi, uzņēmēji, miljonāri. start-up un jebkurš, kurš ciena savu laiku un māk to konvertēt vērtībās. No maniem darbiem ir iedvesmojušies un sekojuši idejai visi mediju astrokalendāri. 

Es pareģoju notikumus, ko apstiprina manas daudzās prognozes. Esmu Vizionārs, kas izstrādā dažādus uzvedības modeļus un paredzamos scenārijus. Nākotnes cilvēks.

Astro kodēšana veiksmei un ietekmēšana. Planētas paredz daudzus scenāriju cilvēka dzīvē, atkarīgi no attieksmes, uzvedības un izvēles. Kā astrologs es IETEKMĒJU savus klientus (sinastriski) un veidojas sinerģija, kas var palīdzēt cilvēkam sasniegt viņa nospraustos mērkus. Nav noslēpums, ka kā astrologs redzu tālāk nekā pats klients. Nākotnes redzējums palīdz ietekmēt šodienu un iekodēt vēlamākos scenārijus. Starp maniem klientiem pilnīgi visi ir veiksmes stāsti, no kuriem daudzus cilvēks pirms konsultācijās vēl nav pat saskatījis, varbūt tikai nojautis. Esmu lielsisk motivators cilvēkiem, kuri nebaidās uzzināt reālo situāciju un reālās iespējas. 

Sevis REĀLA izpratne, paradigmu maiņa, rīcības modeļi un mana ietekme = veiksmes atslēga!

Astroveiksmes piesaistei izvēlos arī SADARBĪBAS BIZNESUS, kuros kļūstu par kompanjonu un izmantoju astro zināšanas, manuprāt, perspektīvos Start-up. Astrologa klātbūtne projektu sākumā ir vajadzīga bieži un daudz, turklāt cilvēku iesaistes izvērtēšana, veiksmīgo datumu izvēle ļauj sasniegt vairāk nekā iecerējsi idejas autors. Esmu kā daudzu IDEJU BANKA un lieliski pārredzu spēles laukumu daudzās sfērās. Zvaigznes nevar uzpirkt, bet līdzīgi kā dienvidū var veiksmīgi un pienācīgi ilgi nostāties Saulītē nevis atrasties ēnā un kā astrologs es izceļu cilvēkus un projektus pareizi saulītē. 

Izzināt sevi ir svarīgs sākums. Problēmas ir cikliski visiem un tās vieglāk risināt asr astrologa padomu. Nevaru iedomāties veiksmīgu ikdienu bez Dižkalendāra un Superlaikiem. Tas ir pamats, ko darīt pie astrologa. Nauda taisa naudu, tādēl par Astrobizness ir jāskatās Astrobizness.lv, bet tas riktīgi atmaksājas. Astro kodēšana ir jaudīgs, darbietil[pīgs un laikietilpīgs, bet manu enerģiju izmantojošs pasākums, tādēļ to var atļautie retais - noalgot patstāvīgu klātbūtni astrologu! Ja jūti, ka Tavs bizness ir progresīvs, bet meklē labākos ceļus - kļūstam par sadarbības partneriem, kompanjoniem, līdzīpašniekiem un mans laiks un zināšanas, būs Tavs laiks un zināšanas!

2019. gada aktuālāko tēmu tops

 • Dzīves kods: svarīgākie pamatjautājumi 
 • Attiecību tematika; tuvinieku ietekme uz dzīvi
 • Biznesa izvērtējums un prognozes, ņemot vērā #krīze2020 -
  pieejamas Astrobizness.lv
 • "Pusmūža krīzes" izpausmes/risinājumi 1972. - 1978.g. dzimušajiem 
 • Jaundzimušo vārdu izvēle
 • Jaunās paaudzes audzināšana, saprašanās ar vecākiem (kuram no vecākiem, ko vajadzētu darīt), pienākumu sadale, finanšu un tehnoloģiju jautājumi, izvēles hobiji, sporta panākumi, sekmes un problemātika. 

Tava pirmā konsultācija?  

Svarīgi ir saprast, ka pirmajā reizē izrunātie ģenerālie jatājumi un skats uz dzīvi par Personas kodu atrisina vairums jautājumu tagad un nākotnē - jo runa ir par Tavu būtību. Tā ir universāla izpratne, ko un kā dzīvē vajag darīt, ko sagaidīt un kādas ir karmas/liktens prasības tieši pret Tevi. Papildus - jo konkrētāki jautājumi - jo labāk. Zvana sarunas sākumā Tu izklāstītu situāciju, šaubas, problēmu un vēlmes (pēc iespējas pilnīgi apraksti anketā), bet astrologs dos savu situācijas redzējumu un risinājumus, kas uzlabos dzīvi.
Precīzu Superlaiku izvēle ir e-pasta pakalpojums, jo tas ir laikietilpīgs darbs. 
Biznesa jautājumi tiek nodalīti - tie jāskatās šeit.

Iepazīsties ar aprakstiem. Pieturies pie norādīto konsultāciju tēmām!

Sīkāks info ir zem zilās pogas "i"Iepazīsties ar šo aprakstu par tēmām 

Konsultācijas pēc apmaksas tiks piedāvātas 11 darba dienu periodā.

Visu konsultāciju PDF saglabāšanai vai printēšanai

PIeteikuma anketa visiem konsultāciju veidiem! Iesūta man e-pastā. 

PIETEIKUMA ANKETAPersonas un Dzīves/Karmas koda konsultācija

Pirmās reizes konsultācija par dzīves jēgu.
Karmas "grābekļi", likumsakarības, izaugsme.
Astropadomi veiksmīgākai dzīvei! Būtība.
Jauniešiem. Par izglītību, virzieniem, hobijiem.
Māksliniekiem. Aktieriem. Skolotājiem. Paziņām.
Atkārtota konsultācija ilggadējiem klientiem - privātos - ar biznesu nesaistītos jautājumos! 

Pakalpojuma aprakstsSpied un lasi
PIRKT 1h - 150 euro

 

Attiecību jautājumi – problēmu risinājumi

Konkrētu attiecību analīze. Attiecību jautājumi. 
Krīze, šķiršanās - secīga un sekmīga sakārtošana.
Visa veida jautājumi par bērniem un audzināšana. 

Pakalpojuma aprakstsSpied un lasi
PIRKT 1h - 180 euro

 

Privāti darba jautājumi

Darba izvēle, maiņa, situācijas darbā, karjera.
Kad ņemt atvaļinājumu. Kad aiziet no darba.
Darba attiecību jautājumi. Sadarbība.
Biznesa un ārzemju jautājumi skatāmi citā sadaļā.    

Pakalpojuma aprakstsSpied un lasi
PIRKT 1h - 180 euro

 

1 – 3 konkrētu problēmu risinājumi

Sarežģītas dzīves situācijas privātās sfērās.
Ģenerālās prognozes, ciklu analīze.
“Pusmūža” u.c. krīžu ietekme, scenāriji, astrorecepte.  
Privātu finanšu problēmu ģenerālanalīze.
Konkrēti superdatumi pasūtāmi eKonsultācijās.
Neietilpst biznesa koda un uzsākšanas jautājumi. 

Pakalpojuma aprakstsSpied un lasi
PIRKT 1h - 250 euro

 

 

Konkrēti privāti jautājumi ar atbildi Jā/Nē!

Ja Tev ir tikai viens vai daži jautājumi, ko vari uzdoti tā, lai Tevi pašu apmierinātu atbildē Jā vai Nē, tad šis konsultāciju veids ir tieši priekš Tevis. Jautājumi attiecināmi uz tuvāko nākotni – ar izpildi 3 mēnešu laika posmā. Vislabāk, ja jautājums ir vienkāršs un sākas ar Vai… (….pirkt auto; …sadarboties ar draugu, .. doties uz ārzemēm; … pieņemt piedāvājumu, … tagad mainīt darbu, …vai piedāvājums, ko man izsaka ir man vajadzīgs; uml.). Jautājumi ir iespējami par jebkuru tēmu, saņemot gala rezultātā atbildi Jā vai Nē. 
Centies neveidot jautājumus nolieguma formā, piemēram, vai man nevajag mainīt darbu!? To var pajautāt: vai šobrīd ir piemērotākais laiks mainīt darbu? 

1 privāts jautājums – 110eur. + 50eur uzreiz katrs nākamais jautājums.

1 biznesa, finanšu jautājums – 150eur. + 70eur katrs nākamais jautājums.

Uzraksti e-pastā dzimšanas datus un laiku, precīzo jautājumu (-us), saņemsi SIA kontu naudas iemaksai un max 7 dienu laikā - atbildi! 

 

Biznesa un VIP personu konsultācijas - 

pieejamas www.astrobizness.lv


 

Lielpirkumi un lielpārdošana - PIRKT un PĀRDOT 

Uz mērķi - veiksmīgu pārdošanu, pirkšanu, konkrētiem panākumiem - orientētas konsultācijas: pamatcena 500 eur  par sākotnējo laika patēriņu + atrunāti apt. 1% apmaksa no veiksmīga iznākuma noteiktā termiņā (slēdzam līgumsaistības). 
Daudzie piemēri rāda, ka manas zināšans un ieguldīta enerģija palīdz pārdot pat līdz šim nerealizētus projektus, īpašumus. 

 

TAVAS SUPERVIETAS PASAULĒ - ePAKALPOJUMS

CEĻOTĀJIEM UN LABĀKĀS VALSTS/PILSĒTAS MEKLĒTĀJIEM

 • Apskaties pie katra pakalpojuma infoboksu jeb zilo "i".
 • Aizpildi anketu un apmaksā pakalpojumu
 • Iesūti anketu ar norādi par apmaksu
 • Saņem savā e-pastā pakalpojumu 14 darba dienu laikā

e-pasts: kristaps.bankis@astrologi.lv

 

Tev labvēlīgākā dzīvesvieta veselībai, attiecībām, karjerai Pakalpojuma apraksts

ANKETA    5 pilsētu izskatīšana - 150 euro Pirkt  10 pilsētu izskatīšana - 250 euro Pirkt 

 

Sekmīgākās, prioritārākās, izaicinošākās vietas pasaulē: veicina izaugsmi un pašrealizāciju; apmeklējot maina dzīvi un rada nebijušus iespaidus; paaugstināta riska un bīstamības zonas.

ANKETA  Pakalpojums - 250 euro Pirkt  Pakalpojuma apraksts

 

Ceļojumiem visatbilstošākie laika periodi un datumi turpmākajām 365 dienām no norādītā brīža. Pakalpojuma apraksts

ANKETA  Pakalpojums - 150 euro Pirkt 

 

Dzimšanas dienas sagaidīšanas vietas pasaulē Pakalpojuma apraksts

ANKETA  Pakalpojums - 150 euro Pirkt 

 

Tavi Superlaiki un Nedienas 3 mēnešiem

Superlaiku ievērošana ir veiksmes ceļš 
Tavu un planētu ciklu ievērošana - ceļavējš  

Jauna iespēja, kas izkristalizējusies no klientu vajadzības pārredzēt uzreiz ilgāku periodu un 3 mēneši ir pilnīgi pietiekams pārskatāms periods, kurā var prognozēt savas ieceres un darbības. Rezultātā saņemsi 3 mēnešu kalendāru ar manām atzīmēm, kuras ir veiksmīgākās un kuras ir neveiksmīgākās dienas, kā arī veiksmīgo dienu Superlaikus. Tos varēsi izmantot plānojot lielākus darbus, kārtojot svarīgus jautājumus. Tas viss individuāli pēc Taviem datiem. Bonusā saņemsi PDF ar trīs mēnešu perioda katras dienas individuālajiem astroluksoforiem un pamācību kā to lietot. Tie noderēs ikdienas plānošanai, lai katru dienu redzētu tās aktīvo laiku.
Biznesa kalendārs ietver: 1) individuāli labās dienas un nedienas un superlaikus, 2) īpašas norādes par biznesam derīgiem superlaikiem.
Tev jāiesūta vārds, uzvārds, dzimšanas dati un plkst laiks, dzimšanas vieta. Norādi savas vajadzības un plānotos darbus (paša iecerēto izpildes laika variantu), lai arī par tiem varu izdarīt atzīmes kalendārā. Materiāls tiks sagatavots 20 dienu laikā. 

Superlaiki un Nelaiki 3 mēnešiem

ANKETA  Pakalpojums - 250 euro Pirkt  Pakalpojuma apraksts

 

Neklātienes e-Konsultācijas

 • Sagatavo anketas informāciju un apmaksā pakalpojumu.
 • Iesūti anketu un norādi, ka veikta apmaksa.
 • Līdz 14 darba dienu laikā saņemsi atbildi e-pastā

E-pasts:kristaps.bankis@astrologi.lv

 

UZŅĒMUMA DIBINĀŠANA
Precīzs datums un laiks + uzņēmuma nosaukuma atlase.
Pakalpojuma apraksts

ANKETA  Pakalpojums - 250 euro Pirkt 

 

Būvniecības pamatakmens ielikšana/ Jurģi Pakalpojuma apraksts

ANKETA  Pakalpojums - 250 euro Pirkt 

 

Kāzu datuma izvēle + labvēlīgā uzvārda izvēle Pakalpojuma apraksts

ANKETA  Pakalpojums - 200 euro Pirkt

 

Vārda un uzvārda numeroloģiska izvēle

Esmu ļoti daudzu bērnu vārdu un uzvārdu izvēles numeroloģiskais padomdevējs. Šis ir viens no maniem mīļākajiem darbiem, kuram vienmēr veltu prioritāru uzmanību. Bērnam vajadzētu vārdu dot 8 dienu laikā pēc piedzimšanas, bet tas noteikti var notikt arī vēlāk, ja tam ir labāks astrolaiks. Vārds un uzvārds kombinācijā ar datiem noteiks bērna talantu realizāciju un iespēju izmantošanu dzīvē. Vecāki, atmetiet savas ambīcijas un izvēlieties patiesi labāko variantu tieši bērniem! Savā praksē esmu atrisinājis ļoti daudz ģimenes spriedzes situačijas, kur savu toni nosaka arī vecvecāki, kā arī bērnu uzvārda jautājumus ārlaulībā vai ģimenēs ar mātes tēva atšķirīgiem uzvārdiem - uzticiet to man!   

Ieteikums: zinot aptuveno bērna dzimšanas laiku, laikus sazinieties ar numerologu, iesūtot anketu, apmaksājiet pakalpojumu. Laicīgi rezervēšu savu palīdzēšanu, lai varu operatīvi pielsēgties tuvākajās dienās pēc dzemdībām. Bērna vārdu un uzvārdu izvēlas PĒC dzimšanas, laicīgi sagatavojoties. 

 • vārds un uzvārds + datums mijiedarbībā veido liktens un talantu labāko realizāciju; nesekmīga izvēle - bremzē un traucē
 • vecāki iesūta arī savu vārdu, uzvārdu, dizmšanas datus - jo bērns augs ar jums, un šī ietekme starp vecākiem un bērniem arī jāpadara maksimāli savstarpēji harmoniska
 • papildus noteikšu tuvāko superlaiku bērna oficiālai reģistrācijai, kas ir otrs svarīgākais datums bērna dzīvē pēc piedzimšanas, un noteiks attiecības ar valsti un labāku iespēju tikt pie veiksmīgāka personas koda - tas savukārt nosaka kā varēs valstī realizēties pēc profesijas 
 • norādiet vai vēlaties bērnu kristīt un uzrakstiet potenciālos kristāmvārdus. Kristāmvārds pēc tam palīdzēs "aizlāpīt" skaitliskos iztrūkumus matricās un derēs aizsardzībai. Ja nav nekādi kristāmvārdi padomā, došu skaitli, kuru pēc tam paši sameklēsiet. Kristāmvārda jautājums šā pakalpojuma ietvaros skatāms tikai uzreiz pie vārda un uzvārda izvēles. 

Ja kāds no vecākiem papildus vēlas 30 minūšu sarunu par bērnu un jaunā vārda, uzvārda ietekmi, tad jāveic papildus piemaksa 95 eur.

Minētā summa ir piemērojama, ja arī pieaugušais vēlas mainīt sev vārdu vai uzvārdu!

Bērna vārda, uzvārda izvēle + reģistrācijas datums

ANKETA 

Kad zināms bērna dzimšanas datums un laiks, palīdzu izvēlēties bērnam piemērotāku vārdu (līdz 7 varianti) un uzvārdu, kas būtu vislabākais bērnam. Papildus noteikšu tuvāko superlaiku bērna oficiālai reģistrācija. Kristāmvārda izvēle. Pakalpojums ietver izvēles rezultātu - vislabākais, kuri varianti secīgi vēl izmantojami. Neietver skaidrojumus.  

Pakalpojuma aprakstsSpied un lasi
PIRKT 150 euro


Skaitļu, burtu tabula  - numerologa padoms


Saņem tabulu un pielietojuma padomus un veiksmīgi visu ciparo!
Zilajā infoboksā vari skatīt ieguvuma paraugu. Papildus vari iesūtīt 3 skaitļus vai nosaukumus, kurus izvērtēšu vai tie Tev der- neder - ko vajadzētu. 

Skaitļi visai dzīvei

ANKETA 

Labvēlīgie, nelabvēlīgie un karmiskie skaitļi un ciparu kombinācijas 0-100. Labvēlīgie un spriedzes burti latviešu un latīņu alfabētā - noder ikdienā, mājoklim, auto, tālrunim, sportā, biznesā.
Trīs variantu vērtējums: der, neder, ko vajadzētu! 
Ģimenei: 2 pieaugušie + 1 bērns = 500 eur. 

Pakalpojuma aprakstsSpied un lasi
PIRKT 150 euro

 

 

Par konsultācijām - obligāti izlasi

KB konsultāciju autormetodes, konsultāciju tēmas, norise un ieguvumi.Lasīt vairāk

Kristaps Baņķis: GUDRIE JAUTĀJUMI ASTROLOGAM (07.05.2017.)

Ko klients iegūst no astrologa jeb kādi ir gudrie jautājumi. Lasīt vairāk

Kristaps Baņķis: Tukša jautājuma gudra atbilde? (02.04.2017.)

Pēc publiskajiem paziņojumiem bieži vien privāti saņemu jautājumus - bet vai ES drīkstu? Lasīt vairāk

Kur un kā uzzināt savu dzimšanas laiku?

Pilnīgākais dzemdību namu info apkopojums.Lasīt vairāk

DARBS, BIZNESS, UZŅĒMUMA DIBINĀŠANA

Jebkurai lietai vissvarīgākais ir sākums- biznesā no tā atkarīga uzņēmuma attīstība. Astrobizness.lvLasīt vairāk

BŪVNIECĪBA. JURĢI. MĀJOKLIS

Mājas pamatos tiek ielikts viss mājas mūžs. Svarīgi datumi labai dzīvei. Astrobizness.lvLasīt vairāk

PIRKT UN PĀRDOT: AUTO, MĀJA, ZEME, UTT.

Kad labāk pirkt un pārdot. Astrobizness.lvLasīt vairāk

VĀRDA SPĒKS

Katram vārdam ir liels spēks. Jaundzimušā vārda izvēle. Uzvārda maiņa. Uzņēmuma nosaukums.Lasīt vairāk

Dzimšanas dienas sagaidīšanas vieta

Kurā valstī/pilsētā sagaidīt dzimšanas dienu, lai gada notikumi izpaustos vislabāakjā versijā.Lasīt vairāk

Kāzu datumu izvēle

Kāzu labākie laiki.Lasīt vairāk

10 izzinoši iemesli

10 iemesli, kādēļ Tev būtu noderīga numeroloģijas programma "Pats sev numerologs".Lasīt vairāk

KĀ PLĀNOT SAVU GADU

Tavas ikgadējās laika plānošanas prognozes.Lasīt vairāk

Kristaps Baņķis: ŠĶIRŠANĀS ASTROPADOMI (27.09.2017.)

Raksts žurnālā Mīlestības astroloģija. Lasīt vairāk

Kristaps Baņķis: Viss rakstīts zvaigznēs ... (11.10.2017.)

Kristapa Baņķa vēstījumi žurnālam "Ieva". Lasīt vairāk

Kristaps Baņķis 

Astrologs - Numerologs 

Neklātienes on-line 

konsultāciju kārtība

Visu konsultāciju iespēju PDF

saglabāšanai vai printēšanai

Profesionāls astrologs-numerologs K.Baņķis sniedz šādas konsultācijas:

 • privāta neklātienes zvana saruna par izvēlēto konsultāciju veidu
 • biznesa jautājumi var tikt risināti gan telefoniski, gan pie klienta
 • īpaši pamatojot vajadzību - klātienes konsultācijas Tīrainē - biznesavestnieciba.com konsultāciju kabinetā - ērta piebraukšana un auto novietošana, nodalītas telpas ar atsevišķu pieeju.
 • eKonsultācija e-pastā
 • Ārzemju e-pakalpojumi
 • Superlaiku / Nelaiku gada plāns - eKonsultacija 3mēnešiem 
 • Skaitļi visai dzīvei
 • Vārda un uzvārda izvēle 

Biznesa un VIP konsultācijas - šeit

Neklātienes zvana konsultācijas paredzētas par konkrētiem jautājumiem, klientam izklāstot situāciju, astrologam dodot vērtējumu un risinājumu. 

Konsultācijas notiek audio,
atsevišķos gadījumos video 
Atbalstu šādas platformas: LMT zvans, whatsapp, viber, skype.

Pieteikšanās kārtība

1. Iepazīsti konsultāciju veidus

Pieturies pie norādīto konsultāciju tēmām - neizdomā savus variantus vai apvienot dažādas konsultāciju tēmas. Konsultēju tā kā sarakstīts. 

Konsultācijām gatavojos ar datu sagatavošanu apt.1h, tātad reāli Taviem jautājumiem tiek tērēta 1h+1h nedalīta mana uzmanība. 

Mani vērtējumi, padomi un ieteikumi, ja tiek sekmīgi pielietoti, ir daudz vērtīgāki par patērēto naudu. Gadījumā, ja summa šķiet par augstu, iespējams problēma patiesi nav šīs summas vērta. Nedalīti veltīšu tikai Tev, tādēļ tas pats par sevi jau ir liels veltījums, ko kāds cilvēks var Tavā labā paveikt. 

Izvēle labiem paziņām nebiznesa jautājumos - konsultācija #1. 

Dzimšanas precīzs laiks astro ir izšķiroši svarīgs. Uzzini precīzi savā Dzemdību namā - info šeit

2. Izvēlies sev piemērotāko
veicot on-line apmaksu,
kas iespējama pie konsultācijas veida, spiežot "Pirkt". Norēķināties var uzreiz caur Swedbank, SEB vai ar visu veidu norēķinu kartēm. Iespējama arī rēķinu izveide ar uzņēmuma rekvizītiem - šādu iespēja ir pakalpojuma apmaksas lapā - spied PIRKT.  

3. Iesūti aizpildītu ANKETU
un maksājuma uzdevumu:  

kristaps.bankis@astrologi.lv

4.  Norādi vēlamos konsultācijas saziņas veidu/nummuru un dienas. 

5. Ar Tevi sazināsimies!
100% konfidenciāli!

6. Neziņojot e-pastā par konsultācijas atcelšanu 24h iepriekš - nauda netiek atmaksāta.

7. Nekonsultēju medicīnas jautājumos! To drīkst tikai ar mediķa izglītību. 

8. Zvanu konsultācijās neietilpst Superlaiki. Skatīt eKonsultācijas.

9. Izņēmuma gadījumos dodos uz klienta biroju. Papildus 50 euro + attālums.

10. Atšķirībā no klātienes konsultācijām - neklātienē lielāks uzsvars ir uz sarunu, kurā atbildu uz konkrētiem jautājumiem dialoga formā (nederēs - pastāsti par mani; kāds es esmu?; vai kāds man būs gads? - pārāk visparīgi neklātienes sarunai).

11. Pieejamas Dāvanu kartes

Iesaku iepazīties

 • Superhoroskopi.lv prognozi, kuru izlasot sanāks saturīgāka saruna

 

Ieteicamā literatūra

 

ASTROBIZNESS.LV