Mēness un Saules kalendārs

Tavs Mēness pānotajs 2018.

Pēc daudzu Mēness kalendāra lietotāju lūguma, izveidojām ērti lietojamu 10x18cm formāta plānotāju-dienasgrāmatu. Izdodam jau 6. gadu

Tajā izdevies savienot informācju, kas noderīga no mājsaimnieces līdz uzņēmējam. Turklāt to var dēvēt arī par individuālo plānotāju, jo kā palīgus esam ievietojuši numeroloģisko personālo gadu, mēnešus un dienas aprēķinus. 

2018. gadā – Latvijas 100gades patriotiskās noskaņās. 

 

Ko atradīsi Mēness plānotājā

Jaunums + 23 lpp Taviem pierakstiem. 

Mēness, Saules cikla pilnīgs atspoguļojums! 

Uzrādīti Mēness, Saules dienu un zīmju laiki, kā arī to nozīme aprakstos.

Pilnīgi izstrādāts Mēness kalendārs: Mēness fāzes, Mēness dienas, Mēness atrašanos Zodiaka zīmēs. Mēness cikla izpratnē tās ir pamatlietas, ar kurām sākt.

Saules un Mēness aptumsuma laiki visam gadam. Svarīga informācija, lai saprastu, kad karmas rast griežas īpaši jaudīgi!

Čika un Dižčika laiki visam gadam. 

Vārda dienas, valsts svētku dienas. 

Mēness Apogejs un Perigejs jeb Mēness tālāko un tuvāko atrašanos no Zemes centra. Tam ir būtiska nozīme sabiedrisko procesu un individuālo sajūtu-darbības izpratnē.

Tāpat kā Mēness diena, arī Saules diena sākas ar Saules lēktu. Plānotājā uzrādām, kad Saule lec un kad riet.

Katrai dienai simbolos norādām populārākās dienas nodarbes – matu un nagu griešana, atslodze, pirts, čeku dedzināšana, fiziskā slodze,  tuvība, darījumi, zobārsts un depilācija.

Senču kalendārs rādīs latviskās un kristīgās svinamdienas.

Un, protams, visas svinamās dienas, valsts svētkus un vārda dienas - kā jau ierasts kalendāros.

Tavs Mēness kalendārs un plānotājs tiecas izglītot ikvienu interesentu Mēness cikliskumā un senču gudrībās, labākai laika izpratnei. Radināsim Tevi pie pilnīgas Mēness cikliskuma izpratnes. Mēness ir pielāgošanās, saplūšanas simbols. Tādēļ pielāgošanos, izpratni un iedziļināšanos dabas ritma prasa arī Mēness kalendārs. Izpratušie atzīs, ka ikdienas dzīvē un lielos lēmumos Mēness kalendārs ir neatsverams palīgs. Mēs esam tik lieli, cik spējam būt lieli arī ikdienas solī.

Universālo Mēness ciklu, kas attiecināms uz ikvienu no mums jāpielāgo individuālajam ritmam. Plānotājā individuālo pielietojumu Mēness ciklam panāksi ar numeroloģijas palīdzību – nosakot Personālo gadu, mēnesi un dienu. Tādējādi Tu Visuma spēku izmantosi sev par labu.  

Tikai plānotājā atradīsi daudz unikālā

kas to padara arī par Tavu individuālo plānotāju

Numeroloģiskais Personālā gada, mēneša, dienas aprēķins un skaidrojums. Katru dienu spēsi sparast kā to sekmīgāk plānot un pielāgot Mēness kalendāram. Tas ir unikāli, ko piedāvā tikai K. Baņķis savos projektos!

Diennakts enerģētika - spriedzes, harmonijas un neitrālās dienas pēc diennakts ceturkšņiem - visam gadam!

Labākās gada dienas visādiem darbiem. 

Visu planētu ingresijas jeb pāriešanu blakus esošajā Zodiaka zīmē. Plānotājā atradīsi skaidrojumus planētām un zodiaka zīmēm.

Planētu cilpas – direkts, retrogrāds – atklās un izskaidros laika un notikumu plūsmu konkrētās dzīves sfērās.

Gada plānā atradīsi īpaši izceltas visa gada sekmīgākās dienas - iesākumi, pirkumi, bizness, līgumi u.c.

 

Plānotāja nedēļas atvērums

Plānotāja paraugs gada atvērumam 

Plānotājā ir paskaidrojumi kā to visu sekmīgi izmantot. 

Drukātā Mēness kalendāra-plānotāja "hīts"

Kā atzinuši daudzi lietotāji, īpaši ērta ir vizuālā ekspresinformācija par sekmīgākajām matu griešanas, nagu griešanas, pirts, atslodzes, zobārsta, čeku dedzināšanas, (d)epilācijas, fiziskās slodzes (sporta) un iesākumu dienām.

Vēršu uzmanību, ka atšķirībā no interneta Mēness kalendāra, kur jāseko līdzi tieši plkst. laikam, kad sākas Mēness diena, drukātajā kalendārā nodarbes atlasītas atbilstoši kalendārajam datumam aptuveni laikam no pl. 10 - 18.
Pirts un nagu griešanas laiki pamatā domāti pēcpusdienām un vakara stundām. Atlasot ekspresinformāciju, ņemta vērā ne tikai Mēness diena, bet arī Mēness zīme, čika laiki un planētu aspekti. Tātad - astroloģiski pamatotāk. Tādēļ kalendārā un plānotājā būs mazāk laiku nekā interneta kalendārā. Tomēr ikviens pēc kalendārā esošajām tabulām un Mēness dienām var atrast arī detalizēti - kad, no pl. cikiem līdz cikiem - ieteicama kāda konkrēta nodarbe.

Darbiņš pašiem - punktuālajiem! 

Dienas vēlamās nodarbes atlasītas, ņemot vērā arī Saules dienas. Tagad dubultlabi laiki! 

Plānotājs ir veidots Latvijas laika zonai!

Iegādājies plānotāju 
PDF formātā un
saņem savā e-pastā

IEGĀDĀTIES