Tavs Astrologs

Klātienes apvienotā 2 h konsultācija "Dzīves kods":

Pirmā tikšanās reize - kā sava veida personas Astro kodola padziļināta atklāšana.

Pirmā tikšanās reizē netiek izskatīti problēmjautājumi un analizētas attiecības, bet notiek abpusēja informatīva apmaiņa klienta interesēs, atbilstoši astrologa-numerologa redzējumam. 

Pamatā sniedzu atbildes uz jautājumiem: 
- Kas es esmu? 
- Kādi ir mani dzīves uzdevumi? 
- Kādas ir manas harmoniskākās izpausmes noteiktās dzīves sfērās - attiecības, finanses, darbs, enerģija utt.?

Daudzi ir noilgojušies pēc savas patiesās identitātes, bez maskām un ilūzijām!

Proti, pirmajā tikšanās reizē izskatīsim attiecību, darba u.c. jautājumus pēc būtības - vispār pa dzīvi - kā to paredz Tavs horoskops. Nerisinot konkrētas problēmas esošos jautājumos vai esošajos darba apstākļos, kas pēc savas būtības prasa rūpīgu iedziļināšanos un horoskopu izpēti, kam tīri tehniski pat 1h ir nepietiekami. Tā kā strādāju gana piesātināti, informācijas būs gana daudz. 

Astroloģiskā un numeroloģiskā karte tiek veidota uz vietas, tiekoties ar astrologu. 

  • Pēc īpaši izstrādātā "Metazodiaka Līdzsvara apļa" tiek noteikts personas astroloģiskais Esības kodols un apzināti liktens/dvēseles uzdevumi un reālie mērķi, sūtība. Pēc konsultācijas paveras lielākas iespējas pašam sevi papildus izzināt. Vizuālais materiāls tiek iedots līdzi. 
  • Pēc KB izstrādātās unikālās Numeroloģijas programmas tiek veidots un analizēts personas Numeroloģiskais kods, matricas cikli. Vizuālais materiāls tiek iedots līdzi. 
  • Aprēķinātas un izskaidrotas Zodiaka zīmju fāzes - enerģijas koncentrēšanās vietas. 
  • Noteikts oriģinālais jeb kas ir īpašs, ko būtu jāzina par savu horoskopu/sevi.
  • Personas simboli - talismani - palīgi. 
  • Strukturāla pieeja horoskopam. Stiprās un vājās planētas. Īpaša metodika, lai noteiktu kā plūst enerģija horoskopā. Individuālā rīcību-seku noteikšana. 

 

Astrologs sniedz savu skatījumu vai atbildes uz konkrētiem jautājumiem, saskatot cilvēka (pat viņa neapjaustās) motivācijas un parādot cilvēkam harmoniskāko attīstības ceļu.

Klients pats uzņemas atbildību par jautājumu, kuru viņš uzdod astrologam. Astrologs sniedz, viņaprāt, cilvēka attīstības līmenim un uztverei atbilstošu atbildi. Kā tas tiek īstenots dzīvē, tā jau ir katra cilvēka brīva izvēle!

Daudzi pie astrologa dodas tikai reizi mūžā. Vairumam cilvēku gribas vēl un vēl... Gadījumos, ja cilvēka dzīvē trāpījusies “melnā svītra”, vienā konsultācijas reizē visu jautājumu loku var arī neaptvert. Tomēr profesionāls astrologs ilgstoši nepiesaista cilvēku, padarot no saviem ieteikumiem viņu atkarīgu.

Būtu pietiekami, ja pie astrologa dotos reizi gadā - neilgu laiku pirms individuālā gada sākuma/savas dzimšanas dienas, lai sastādītu gada prognozi. Ar prognozi saprotot ieskatu nākamā gada aktualitātēs, apspriestu cilvēka plānotos darbus, noteiktu labvēlīgos un saspringtos laika sprīžus un meklētu cilvēkam piemērotākos risinājuma un aktivitātes ceļus.

Vēlamie klienti ir cilvēki, kuri stāv krustcelēs, meklē dziļumu sevī un ir gatavi mainīties uz augšu! 

Ko un kā jautāt?

Cilvēka dzimšanas kartē slēpjas atbildes uz jebkuru jautājumu! 

Piedomā, kura patiesi ir tā tēma , kas spiež kā kurpe, kam paša prāta nepietiek vai vienkārši gribas OBJEKTĪVU skatu no malas. 

Astrologs nav brīnumdaris un nav arī šamanis. Astrologs tavu dzīvi tavā vietā nenodzīvos, tādēļ lēmumu pieņemsi Tu pats. Astrologs var parādīt īsāko un Tev piemērotāko ceļu. Rezultāts vienalga būs tik liels, cik ļoti cilvēks pats vēlēsies ko saprast, sadzirdēt un mainīt. 

Jautājumu nav speciāli jāizcakina , lai labāk skanētu, lai tik astrologs kaut ko sliktu nepadomātu, lai neizklausītos muļķīgi. Atklāts dialogs ir vispareizākais risinājums. 

Protams, vislabākais jautājums astrologam ir KONKRĒTS jautājums!

NEKONSULTĒJU veselības jautājumos.

Gadījumā, ja dažādu iemeslu dēļ nevarat apmeklēt konsultāciju, laikus par to brīdini. Cienīsim viens otra laiku! 

 

Konsultāciju tēmu piemēri

1. Iepazīšanās - personības kodols. Raksturs. Dzīves uzdevumi. Ceļš un attieksme.

2. Dzīves pamattēmu detalizēts izklāsts. Enerģijas sabalansēšana – kanalizēšana harmoniskai dzīvei.

3. Personas cikli – vieta laikā un telpā. Izaugsme, vērtības, enerģijas avoti.

4. Gada horoskops un veiksmīgie/problemātiskie periodi. Risinājumi.

5. Dažādu situāciju analīze. Darbs. Attiecības. U.c. svarīgi risināmi jautājumi. 

Izprotot sevi Tu vari prognozēt savu rīcību nākotnes situācijās un attiecībās ar citiem cilvēkiem. Astroloģija rāda, ka dzīve attīstās cikliski. Tādēļ saprast savu vietu laikā nozīmē to pašu ko prognozēt nākotnes situācijas. Reakcija ir atkarīga no rakstura. Notikumus un cilvēkus pievelk Tava uztvere un attieksme, kas izriet no rakstura. Personas kodols ir atslēga nākotnes durvīm. Prognozēt nozīmē pazīt sevi un savu reakciju. Tālāk pietiek tikai ar datumiem – pagrieziena punktiem. Un ar dabas ritmam saskanīgu savu darbu plānošanu.