Tavs Astrologs

KĀZAS

Kad laulības noslēgsi – tā arī dzīvosi! Laulībām kā viens no svarīgākajiem fundamentiem ir to slēgšanas brīdis.

Astrologs var palīdzēt precizēt JĀ vārda došanas brīdi.

Mājas izturība un drošība lielā mērā atkarīga no tās fundamenta. Lai arī cik skaista un brīnišķīga māja neizskatītos, ja pamati ielikti šķībi greizi un nepareizi, ilgstošā laika posmā fasādes sienas var plaisāt un čiku grabu no visas būves vien var sanākt. Arī Laulībām kā viens no svarīgākajiem fundamentiem ir to slēgšanas brīdis.

Ne velti saka — Laulības tiek slēgtas debesīs.

Svarīga ir uzvārda maiņa laulībās. Numeroloģija nosaka, ka, mainot uzvārdu, var mainīties pat 4 no Numeroloģiskā koda 5 pamatskaitļiem. Rezultātā laulība ar uzvārda maiņu var būtiski (1-2 gadu laikā) izmainīt personību. Turklāt tas ietekmē arī partneru saderību (sadaļa - attiecību analīze). 

Skaitliski izmaiņas var pārbaudīt pats bez maksas, raugoties Numeroloģiskajā Sprīdītī. 

Kāzu datuma noteikšanai nepieciešams

  • abu jaunlaulāto vārdu, uzvārdu, dzimšanas gadu, mēnesi, datumu un, vēlams, precīzu dzimšanas laiku, vietu (pilsēta).

  • pašu izvēlēto kāzu datumus un plānotos laikus, ko astrologam būtu jāņem vērā un kas nebūtu; kādi datumi, dienas neder;

  • laulības vietu;

  • kā tiks rīkotas kāzas;
  • kāzas rīkos baznīcā, " zagsā", citur:

  • nelielu aprakstiņu par jaunā pāra nodomiem un ģimenes vēlmēm; kas būtu viņiem vissvarīgākais savstarpējās attiecībās un nākotnes plānos.

Maksa

EUR 75 — kāzu datuma (+1 alternatīvas) un laika nolikšana caur e-pastu, ja kāzu izvēles amplitūdu norāda jebkuru 3 mēnešu robežās;

EUR 95 — kāzu datuma (+1 alternatīvas) un laika nolikšana, ja kāzu izvēles amplitūdu norāda visam gadam jeb vairāk nekā 3 mēnešu robežās.

Izpildes laiks: 10 dienu laikā vai arī pēc vienošanās.

Priekšapmaksa pēc pasūtījuma saskaņošanas. 

Astrologs datuma izvēlē maksimāli iesaista pāri.

Konsultācijām veltu visas savas zināšnas, gadu gaitā izkoptās tehnikas un pat ar visām sagatavēm veltu tam krietni daudz laika. 

E-pakalpojumu kārtība:

1. iesūti datus un skaidrojošu informāciju 
2.sazinoties ar astrologu, apmaksā pakalpojumu
3. 10 dienu laikā (pirms pasūtījuma precizēsim) saņem atbildi - konkrētu datumu (vairākus variantus) un plkst. laika apmplitūdu. Izvērsts paskaidrojums netiek iekļauts cenā. 

E -pasts: kristaps.bankis@astrologi.lv