JYOTISH - VĒDISKĀS ASTROLOĢIJAS PADZIĻINĀTAIS KURSS

Pilns Vēdiskās astroloģijas padziļinātais kurss sastāv no 13 sadaļām un sadaļu pielietojumu skaidrojošiem webināriem (video + audio) pie katras sadaļas. 

Kursa apguve ir veicama secīga kā to esam norādījuši.

Kurss ir pieejams gadu no pieslēguma brīža.

Kursa materiāli ir pieejami TIKAi on-line sistēmā - ne printējami, ne kopējami.

Kursantiem domāta plaša Vēdisko zinību bibliotēka - ar audio, video, grāmatām, lekcijām, rakstiem, programmām.

Mēs piedāvājam rūpīgi atlasītus Vēdiskās astroloģijas arī mazpieejamos avotus, turklāt latviešu valodā. Daudzi no materiāliem ir pieejami tikai dažiem profesionāliem astrologiem. Ar E. Višņevska gādību tagad arī mūsu studentiem. 

Studenti, kuri apmeklēs arī klātienes zināšanu papildinošos seminārus vai mācību konsultācijas pie Edmunda Višņevska,saņems profesionālu Vēdiskās astroloģijas datorprogrammu.

Kursa noslēgumā, nokārtojot testu un rakstisku eksāmenu tiešsaistē (pie sava datora paša izvēlētā laikā), iegūsi vēdiskā sastrologa parakstītu, E-astrologs.lv izdotu un valsts atzītu neformālās izglītības „Vēdiskā astrologa sertifikātu”. 

Mācību materiālus veidojis Vēdiskais astrologs EDMUNDS VIŠŅEVSKIS. 

PIETEIKTIES KURSAM.

Kursa plāns

1. Astroloģiskās jogas

Sadaļā „Astroloģiskās jogas” varēs apgūt dažādus Grahu savienojumus, tiem Džjotiš piešķir lielu nozīmi. Jogas tās ir planetārās kombinācijas ar dažādiem astroloģiskajiem rādītājiem, gan labvēlīgiem, gan nelabvēlīgiem. Šeit tiks izskatītas aktuālākas planetārās jogas.

2. Navamša
Sadaļā „Navamša” būs apgūstama nozīmīgākā no vargām (dalītajām kartēm). Navamša ir nozīmīgs astroloģiskais tests lai vel detalizētāk izvērtētu gan planetāro stāvokli Džanma Kundalī, gan padziļināts skats uz cilvēka dharmu un partneru attiecībām.

3. Karakas

Sadaļā „Karakas” vārēsiet iepazīties ar vienu no Džaiminī sistēmas svarīgākajiem instrumentiem – 8 Karakas, kur Grahas būdamas noteiktos grādos kļūst par dažādu dzīves sfēru signifikatoriem astroloģiskajā kartē.

4. Vimshottari dašas
Sadaļā „Vimšottari Dašās” būs apgūstama nozīmīgākā notikumu prognozēšanas metode – Vimšottari Dašas. Uzzināsiet to, kā noteiktos cilvēka dzīves posmos ietekmē likteni viena vai otra Graha.

5. Aštakavarga

„Aštakavarga” unikāla metode, kurā skaitļu veidā, kas kopsummā veido 337 Bindu (punkti), varēs noteikt Grahu pozitīvās ietekmes bilanci – Bindu, uz Bhavām.

6. Muhurta

Zināšanas par „Muhurtu ” dod iespēju atrast vēlamo laiku vienam vai otram pasākumam, kā uzņēmuma reģistrācija, laulību slēgšana utt.

7. Dzīves ilguma un nāves rādītāji

Sadaļā „Dzīves ilguma un nāves rādītāji” būs pieejama informācija, kādi astroloģiskie rādītāji kartē veicina vai neveicina mūža garumu.

8. Attiecības, saderība, ģimene

Ļoti nozīmīga dzīves sfēra ir „Attiecības, saderība, ģimene”. Vēdiskajā astroloģijā, to analizēšanai ir daudz un dažādi testi, kurus verēsiet apgūt šajā sadaļā.

9. Sievietes dzimšanas karte

Sadaļā „Sievietes dzimšanas karte” būs pieejami informāciju detalizētai sievietes dzimšanas kartes un ārējo pazīmju izvērtēšanai.

10. Attiecību harmonizējošās metodes

Sadaļā „Attiecību harmonizējošās metodes” varēsiet uzzināt par tām upaijām, kas domātas attiecību sfēras harmonizēšanai, kā tam parēdzētās jantras, attiecību psiholoģiskie aspekti vēdiskajā tradīcijā un citas metodes.

11. Bērni

Visus tos astroloģiskos rādītājus, kas skar bērnu sfēru analizēšanu, varēsiet apgūt mācību sadaļā „Bērni”.

12. Darbs, karjera, finanses

Astroloģisko skatījumu par arthu, kas ir vistiešākā veidā pakārtota dharmai - cilvēka vietai sociumā, kas izriet no viņa gunām, prakruti un mentālajām kvalitātēm varēsiet apgūt mācību sadaļā „Darbs, karjera, finanses”.

13. Prašna

Astroloģisko metodi, kad tiek sastādīts horoskops par kādu no interesējošiem jautājumiem, uz jautājuma uzdošanas brīdi, kas ietver arī zīmju valodu Nimita – Šastru uzzināsiet sadaļā „Prašna”.

PAPILDMATERIĀLI.

IETEICAMĀ LITERATŪRA.


Vizuāls sadaļu tēmu atspoguļojums

Katrai (zili boldēti) tēmai apakšā ir 2 - 90 lapušu matriāls.

Materiāli ir rūpīgi izmeklēti. Līdz šim neviena Latvijas vēdiskās astroloģijas skola ar tādiem nav dalījusies. 

AUDIOMATERIĀLS - vizuāli skaidrojošs audiomateriāls ar piemēru. 

Katrai sadaļai ir pievienoti zināšanu pārbaudes testi.