Ceļojumiem visatbilstošākie laika periodi un datumi
turpmākajām 365 dienām no norādītā brīža

Pakalpojums piemērots, lai noskaidrotu atbilstošākos periodus gada ietvaros, jo darot lietas tiem piemērotos laikos un vietā, viss norit veiksmīgāk!

Gada prognozes ietvaros ir iespējams noskaidrot tos laika periodus, kuri “iekustina” ceļošanas kāri. Tas nozīmē, ka šajā laikā būs aktīva vajadzība doties tuvākās vai tālākās gaitās ar mērķi piedzīvot ko jaunu vai atpūsties un vēlams šo sajūtu  neapspiest, bet realizēt. Kāpēc tas ir svarīgi?

Katrai lietai ir sava vieta, tāpat arī katram notikumam ir savs laiks. Ja notikumam paredzētais laiks, saskaņā ar tam atbilstošo Planētu stāvokli, ir pienācis, būtu svarīgi rīkoties! Savukārt citā laikā prioritāras būs citas lietas, kas arī padosies veiksmīgāk. Piemēram, ja Jums šobrīd aktīvs ir ceļojuma periods, bet jūs nekur neaizbraucat, jo domājat šajā laikā aktīvi mācīties, tad visticamāk no mācīšanās nekas labs nesanāks, jo domas būs pārņemtas ar ko citu - ar vēlmi pēc piedzīvojumiem, gozēšanos saulainā pludmalē vai vismaz izraušanos no ierastās vides. Savukārt mācībām atbilstošāks būs cits laiks, tad arī galva būs vieglāka, koncentrēšanās spējas augstākas un ātrāk nonāksiet pie rezultāta.

Ceļošanai ir atbilstoši periodi, taču veiksmes priekšvēstneši ir visas ar ceļošanu saistītās darbības veikt labajos datumos un labajos laikos. Viss sākas ar pareizu plānošanas brīdi, turpinās ar biļešu iegādi, reģistrēšanos lidojumam utml. To visu var izskaitļot un atrast maksimāli labvēlīgākos laikus! 

Svarīgi ir ņemt vērā vēl vienu lietu - ceļojuma mērķis ir jāsaskaņo ar Jūsu iedomāto galamērķi! Proti, ja Jūsu ceļojuma mērķis ir atpūsties, lai atjaunotu spēkus, bet Jūs nonākat vietā, kurā astroloģiski “būs aktīva Jūsu darba māja”, nekas labs no plānotās atpūtas nesanāks, jo nāksies, kaut arī attālināti, bet nemitīgi risināt darba jautājumus. Savukārt, ja Jūs tieši šāds stāvoklis apmierina, lai neiekavētu darba jautājumus, tad šī būs īstā vieta! Kā nonākt pie vēlamā risinājuma?

Iespējamie ceļojuma mērķi:

 

JŪSU IEGUVUMS

Jūs saņemsiet ceļošanai atbilstošākos periodus 365 dienu ietvaros no norādītā brīža, labākos laikus ar ceļojumu saistītu svarīgāko darbību veikšanai un skaidrojumu par ceļojuma galamērķa atbilstību izvēlētajam ceļojuma mērķim.

Ceļojuma galamērķa izvēli Jūs varat uzticēt arī mums! Lūdzu, iepazīstieties ar pakalpojumu – Sekmīgākās, prioritārākās, izaicinošākās vietas pasaulē.