SIRSNIŅDIENU KALENDĀRS  

Mīlas Superlaiki. Attiecību “remonts”. Celibāta dienas

Kalendārs –Tavs vērtīgākais padomdevējs sirdslietās! 

 

KAM KALENDĀRS IR DOMĀTS

Ikvienam – vientuļniekiem, mīlas pārīšiem, laulātajiem, ģimeniskajiem, seksuāli kārajiem un visiem citiem savu vislabāko attiecību izveidošanai, kopšanai un lološanai.

GALVENĀS KALENDĀRA SADAĻAS

  1. 1.      Izsmeļošs IEVADS un paskaidrojumi kalendāra lietošanā
  2. 2.      Attiecību astroprognoze visam gadam, kāzām vēlamās dienas un nevēlamie periodi
  3. 3.      Vizuālas un pārskatāmas tabulas kalendāra skatā katram mēnesim atsevišķi ar vērtīgajiem astrolaikiem katrai mēneša dienai.

Par vissvarīgāko dzīves tēmu – attiecībām.  Ar Sirsniņdienām mīlas pievilināšanai, randiņiem, attiecību veidošanai un uzlabošanai.  Labvēlīgās intīmās dienas, noskaidrojot arī visus “ īpašos pipariņus”, ko tuvība var sniegt. Konfliktu dienas, kurās būt piesardzīgam, attiecību uzlabošanas dienas un Īstās Celibāta dienas, kad intimitāte ir ļoti kaitīga un attiecības postoša.

                                     ...iegūsti…

 

Nevelc garumā! Sāc veidot savas vislabākās attiecības jau šodien! 

¨     Tāpat Tu iegūsi “Seksam kategoriski – Nē!” jeb Celibāta dienu precīzus laikus! Izlasot, Tu sapratīsi, ka nav vērts riskēt un turpmāk vēlēsies pasargāt gan savas attiecības, gan sevi pašu no patiešām nopietnām problēmām. Tieši kādām – lasi kalendāra skaidrojumos.

 

¨     Kalendārā norādītie konfliktu brīži Tevi laicīgi brīdinās par neiesaistīšanos tajos, neprovocēšanu un prasmi iziet no konflikta jau pie pirmajām vēsmām.

¨     Savukārt SX norāde kalpos par skaidrojumu kā “seksa un attiecību piedeva pie dienas piedāvājuma”…Tu varēsi noskaidrot visus “īpašos pipariņus”, ko tuvība konkrētajā dienā spēj sniegt, kādus labumus no tās gūt un ko īpašu piedzīvot!

 

Šis ir vienīgais izdevums, kas aptver visus svarīgākos faktorus, lai izveidotu un prasmīgi koptu katrs tieši sev visatbilstošākās attiecības. 

Kalendārs ir sagatavots pdf – printējamā – formātā un paredzēts lietošanai Latvijas laika zonā.