DIĒTAS. MĪLAS LIETAS. ASTROLOĢIJA SPORTAM

Ieteikumi labsajūtai un dzelžaini liegumi

Praktisks izdevums, ar kura palīdzību padarīt savu ķermeni skaistāku, organismu veselīgāku un katru savu dienu par kārtu jēgpilnāku un laimīgāku! 

Šis kalendārs būtiski atšķiras no citiem astroloģiskajiem kalendāriem ar līdzīgu tematiku un noteikti nav salīdzināms ar tiem, kas ir pieejami citos resursos vai masu medijos, kas, pēc novērotā, izmanto nepilnīgi izsvērtu astroloģisko informāciju vai pat aplami kļūdainu. 

Te Tu neatradīsi konkrētu diētu ieteikumus, ne pēc asinsgrupām, ne citām grupām vai skaļiem nosaukumiem, jo par to atbild profesionāli uztura speciālisti, kuri Tev piemeklēs individuāli labāko. 

Kalendāra pamatā ir KB autormetode un mūsu uzdevums ir, pirmkārt, parādīt, kad ir vislielākais planetārais kaitējums, ko vari novērst, nedarot norādītās lietas norādītajā dienā vai laikā. Tas ir balstīts precīzos astro stāvokļu aprēķinos, pamatotos astroloģijā, numeroloģijā un Kristapa Baņķa profesionālajā pieredzē. 

Otrkārt, tas ir balstīts uz Mēness ritmu, kas nosaka askēzes un kura ritmā iekļauties ir dabiski un organismam visvēlamāk. Tas ir pareizais cikls, ar kuru JaunMēnesī savas aktivitātes sākt un ar Dilstoša Mēness pēdējām dienām – pabeigt. Un tādu ritmu ievērot visu gadu. Tieši tāpēc šis kalendārs sākas 16.augustā, līdz ar Jaunu Mēnesi, nevis ar pirmo mēneša datumu. 

Un treškārt – tāpat, kā iegādājoties abonementu sporta centrā vai kādā ar veselību saistītā jomā, iet uz mērķi, t.i. dzīvot veselīgi katru dienu nemaz nav tik viegli. Tāpēc šis kalendārs gan ar tajā iekļauto informāciju, gan savu astroviedumu gluži vai piespiež turēties pie veselīgā plāna, motivē, atgādina un beigās apbalvo par uzcītību! Tāpat tas atklāj arī laikus, kad Tu vari būt vaļīgāks un vairāk palutināt sevi, ļauties savai labsajūtu iekārei. Kā saka: “Savs laiks atturībai, savs laiks – vesels ēdis!”. Ko apstiprina arī Aristoteļa Zelta vidusceļa doktrīna, kas nosaka, ka tikumīga uzvedība prasa, lai cilvēks atrastu vidusceļu starp askētismu un izdabāšanu sev. Tātad nav sevi jānomoka, bet jācenšas dzīvot saskaņā ar organisma dabisko ritmu, kura dēļ nedaudz, bet tomēr ir “jāpaspīdzina” gan ķermenis, gan prāts, kas ne vienmēr ir tas labvēlīgākais Tavam organismam un Tavam liktenim. Tāds ir astroloģijas pamatprincips un to visā savā krāšņumā mēs pasniedzam šajā kalendārā. 

 

GALVENĀS KALENDĀRA SADAĻAS:

Ievads un simbolu, apzīmējumu skaidrojošā daļa.

Vizuālas un pārskatāmas tabulas kalendāra skatā 

 

Sadaļā: DIĒTAS. SPORTS UN VESELĪGA DZĪVOŠANA

Sadaļā: MĪLAS LIETAS 

 

Kalendārs veidots Latvijas laika zonai!