Personīgais Superlaiku kalendārs 3 mēnešiem

Superlaiku ievērošana ir veiksmes ceļš 
Tavu un planētu ciklu ievērošana - ceļavējš  

Datumi ir kā karte - darbībai, veiksmes atspērienam.

Astrologa pārliecība: realizējot savas darbības un ieceres labos datumos, tajā skaitā plānošana, noved pie dzīves mērķu sekmīgas sasniegšanas un kļūdu nepieļaušanas. Pats ilgus gadus vados tieši pēc šāda personīgā labo datumu kalendāra un tas man palīdz atrasties īstajā laikā un īstajā vietā un saņemt maksimāli to, ko pēc karmas + darba esmu pelnījis. Maksimāli tiecoties 100% no dzīves atvēlētā. Un superdatumi + labie nodomi + sekmīga rīcība to nodrošina. Bez labiem datumiem cilvēks var realizēt mazāk nekā liktens tam vēlīgi būtu atļāvis: 100% ieguvumu var pats sev "nocenot". Laika nozīme

Jauna iespēja, kas izkristalizējusies no klientu vajadzības pārredzēt uzreiz ilgāku periodu un 3 mēneši ir pilnīgi pietiekams pārskatāms periods, kurā var prognozēt savas ieceres un darbības.

TAVI IEGUVUMI

Saņemsi 3 mēnešu kalendāru ar manām atzīmēm, kuras ir veiksmīgākās un kuras ir neveiksmīgākās dienas, kā arī veiksmīgo dienu Superlaikus. Tos varēsi izmantot plānojot lielākus darbus, kārtojot svarīgus jautājumus. Tas viss individuāli pēc Taviem datiem. 

- Startam labvēlīgākos periodus 
- Superlabos datumus un laikus dažādām nodarbēm 
- Sarežģītos periodus un datumus, kad neveikt darbības
- Darbu plānošanas datumus - laba plānošana pareizā laikā ir puse no veiksmes
- Astromaģijas datumus un laikus - īpašām darbībām. 
Rezultāts atspoguļosies kā kalendārijs, kurā ir labākie datumi un laiki, fona krāsojums periodiem - spriedze, harmonija, neitrāli. Ar svarīgiem ieteikumiem.  

 

Bonusā saņemsi PDF ar trīs mēnešu perioda katras dienas individuālajiem astroluksoforiem un pamācību kā to lietot. Tie noderēs ikdienas plānošanai, lai katru dienu redzētu tās aktīvo laiku. 

Numeroloģiskās dienas parādīs katras dienas papildus iespējas!