Ar ko sākt Dižkalendārā?

“Paldies, ka Tu esi izvēlējies šo lielisko iespēju - ikdienā lietot un izmantot savā labā Latvijā vienīgo individuālo Dižkalendāru, kas apkopo pilnīgi visu, kas nepieciešams sekmīgas dzīves vadīšanai.”  

Kristaps Baņķis,
pieredzējis astrologs-numerologs, Dižkalendāra autors

Kas ir Dižkalendārs? Tavs individuālais laika plānotājs, lai astroveiksmīgi un ar vismazāko piepūli iegūtu lielisku rezultātu, piešķirot katrai dienai īpašu jēgu. Lai to panāktu, esam apvienojuši kopējo dienas astrofonu un planētu mijiedarbības astroluksoforu ar planētu cilpām, Mēness fāzēm, Saules un Mēness kalendāru, bet pats galvenais - pēc Taviem datiem veidotu indiviudālo astro plānotāju un katras dienas numeroloģisko plānu.  

Biežāk uzdotie jautājumi un palīdzība neskaidrību gadījumā >>

1. Ja vēlies būt zinošs ik dienu un ņemt vērā dienas sniegtās iespējas un ierobežojumus – ielūkojies Dižkalendāra Rokasgrāmatā un lasi Dižkalendāra lietošanas instrukciju. Tā Tev izskaidros pareizu Dižkalendāra lietošanas secību un katras sadaļas ieguvumus.

2. Ja vēlies būt pats sev astrologs un prognozētājs – iepazīsties ar sadaļu Astrošpikeris. Tajā Tu saņemsi padomus, kādas kalendāra sadaļas un kādā secībā lietot atbilžu saņemšanai uz konkrētiem dzīves jautājumiem vai ieplānotajiem notikumiem.

3. Ja vēlies būt superzinošs un kalendāru izmantot pilnībā ar visām plašajām iespējām, ko tas sniedz, rūpīgi izlasi un seko līdzi aprakstiem, kas pievienoti pie katras sadaļas ar šādu zilu norādi >.

Visa informācija pilnā apjomā ir pieejama abonentiem. Dižkalendāru vienmēr sāc ar ePasi! 

Tu vēlies kļūt par vienu no mums – ASTRO VIP – un būt soli priekšā citiem un pārmaiņām?! 

DIENAS REŽĪMS astro pareizi nodzīvota diena!

 

Kādēļ ir tik svarīgi lietot Dižkalendāru?

Dižkalendārs nav tikai kalendārs, tas ir spēcīgs un noderīgs astrorīks/instruments, kas nokalibrēts konkrēta cilvēka dzīvei vislabākajā pielietojuma veidā, izmantojot senas,  pārbaudītas un moderni pielāgotas astroloģijas, numeroloģijas un enerģiju zinības.

Kalendārs var izmainīt Tavu dzīvi un uzlabot to, kur Tu visbiežāk piedzīvo neveiksmes. Lūk, daži tipiski piemēri: 

Saplānojot darbus dienai atbilstošākajā produktīvajā daļā, tas nesīs daudz lielāku ražīgumu, pretēji, ja darbosies nelaikā, kas vedīs uz problēmām vai darba pārstrādi.

Kalendārā ik dienas var sekot līdzi čika laikiem un atpūtai domātajiem brīžiem, kuros labāk paņem pauzi, nekā nemitīgi atgriezties pie jau darītā, samierināties ar zaudēto laiku un lieki iztērēto enerģiju.

Nezinot dienas astrofonu, uz sarunu ar priekšnieku Tu vari aiziet absolūtā nelaikā, kad ir spriedzes pilni aspekti, Izmantojot astroluksoforu ik dienas, šādus brīžus var paredzēt un sarunai ar vadību izvēlēties labos brīžus un Tavus individuālos Superlaikus.

Izvēloties ceļojumam vai atpūtai tikai atbilstošākos laikus, Tu gan atpūtīsies, gan uzkrāsi nepieciešamos spēkus nākamajam darba cēlienam. Bez tam, ņemot talkā astrostundas, būs iespējams saplānot Tavus patiesi veiksmīgākos ceļojumus.

Ikdienā lietojot Dižkalendāru, Tu jau iepriekš saplānosi dienu tā, lai visu svarīgāko iesāktu labvēlīgā astrostundā un paveiktu darbam atbilstošā periodā, pratīsi likt lietā savus Superlaikus, bet neproduktīvo dienas daļu izmantosi pārdomām un atpūtai.

Viss ir atkarīgs no tā, kādā zīmē un fāzē atrodas Mēness, un no friziera apmeklēšanai atbilstošām vai neatbilstošām Saules un Mēness dienām. Ņemot vērā mūsu piedāvātās labākās dienas friziera apmeklējumam, Tev nebūs jāuztraucas par rezultātu. Turklāt matu griešana enerģētiski maina dzīvi, piemēram, var veicināt naudas pieaugumu utml.

Sākums jeb starts ir viens no svarīgākajiem brīžiem. Ja iesākts labā laikā, labvēlīgā astrostundā, labā Saules un Mēness dienā, tad arī turpinājums būs veiksmīgs. Pretēji būs ar iesākumiem čika laikā vai citā nelabvēlīgā brīdī. Kā arī dienas produktīvais laiks katrai dienai atšķiras. Ikdienā lietojot Dižkalendāru, produktīvo dienas laiku var iegūt pavisam vienkārši, tad nebūs jānopūlas atcerēties nelaikā to, ko var itin viegli apgūt labā laikā.

 Papildus noderīgs un plašs skaidrojums PDF formātā>>


Atspēkojam raksturīgākos mītus 

Visi Mēness kalendāri ir vienādi

Tāpat varētu pateikt, ka visas skolas ir vienādas, jo mācību programma mūsu valstī ir viena un tā pati vai visi skolnieki, kas to pabeidz, ir vienādi. Noteikti nē un tāpat ir ar Mēness kalendāra sastādīšanu. Katru no Mēness kalendāriem sagatavo pilnīgi atšķirīgi cilvēki, izejot no savām zināšanām, sapratnes, spējām iegūt un sintezēt datus, profesionālajām kvalitātēm, pieredzes un personības īpatnībām un labākajā gadījumā kaut ko no tā patiešām saprot, nevis vienkārši noraksta internetā brīvi pieejamu, bet neapstrādātu un lietotājam nederīgu, kļūdainu informāciju. 

Visi astrologi redz vienādi

Tieši tas pats stāsts. Nav tādas atvērtas grāmatas vai programmas, kurā viss ir rakstīts un izlasāms vienādi. Tā ir astrologa prasme, pieredze un spēja būt zinošam profesionālim un prast izmantot programmās norādītos simbolus pareizi, veikt nepieciešamo analīzi un pārveidot informāciju lietotājam atbilstoši un saprotamā valodā. Diez vai Tu vēlēsies uzticēt savu acu operāciju ķirurgam bez pieredzes, labām atsauksmēm un zināmas autoritātes, bet tikai balstoties uz savu vēlmi vienkārši pamēģināt šo vai atsaucoties uz cenrādi – kur lētāk.

Es neticu “horoskopiem”

Un pareizi dari. Tiem arī nevajag ticēt, tici profesionālu astrologu sastādītām prognozēm. Popkultūra šo vidi ir piesārņojusi ar daudz un dažādu horoskopu kvantumu katrā izdevumā un interneta vietnē, ko lielākoties nerada astrologi, bet vienkārši cilvēki vai žurnālisti, kuriem patīk sacerēt stāstus. Tāpēc ar astroloģiju tiem nav gandrīz nekāda vai pat nekāda sakara un tāpēc tie ir tik atšķirīgi un, ja arī kādu brīdi pretendē uz apzīmējumu – piepildījās!, tad tikai laimīgas nejaušības vai sakritības pēc.

Kalendāra lietošana aizņem daudz laika

Nav tiesa. Minimāli tas prasa 5 minūtes vakarā, saplānojot nākamo dienu un 5 min no rīta, lai precizētu dienā paredzēto pa dienas daļām un saliktu pa atbilstošākajiem laikiem. Daudz vairāk laika par šīm 10 minūtēm Tev aizņems neizdošanās un kļūdu labošana, kur sastrādāto nelaikā, čika laikā vai Dižčikā nāksies pārstrādāt itin bieži, nemaz nerunājot par negatīvajām emocijām, zaudējumiem un negūtajiem ieņēmumiem.

Astroloģija padara atkarīgu

Nav tā, ka katrs solis ikdienā ir jāpavada ar astroloģijas karti, kas sagatavota uz konkrēto minūti. Viss, kas ir pār mēru, ir par daudz un var būt lieki arī šajā gadījumā. Minimums ir jau iepriekš pieminētās 10 minūtes un zināt būtiskāko, taču katrs var izmantot pēc savām vajadzībām.   

Viss tāpat notiek, labāk plūst pa straumi

Jautājums ir tikai par to, vai ir tik daudz laika, pacietības un vēlmes, plūstot pa straumi, mēģināt trāpīt laikā un vietā, bieži kļūdoties, vai darīt daudz vienkāršāk – darīt pārbaudītos un mērķim atbilstošos laikos, tādejādi sasniedzot rezultātu ātrāk un efektīgāk. Pareizā laikā iesāktie un veiktie darbi ritēs raitāk un arī atpūtas stundām veltītā atpūta veicinās organisma atjaunošanu un spēku uzkrāšanu jauniem darbiem.

Es neticu astroloģijai, jo kā gan planētas var ietekmēt manu dzīvi

Planētas neietekmē, planētas katrā konkrētā brīdī atrodas noteiktās vietās, kustas noteiktā virzienā ar noteiktu ātrumu un veido noteiktus aspektus savā starpā kā tādu zīmējumu, kuru tikai profesionāls astrologs ar viņa rīcībā esošiem rīkiem un zināšanām pēc noteiktiem modeļiem prognozē jeb kā tālredzīgs spogulis nolasa potenciālos notikumus, ko izanalizēt un pasniegt interesentam saprotami un noderīgi. 

Es no astroloģijas neko nesaprotu, vai man ir jēga skatīties

Katram nav astroloģija jāsaprot, jo viss ir sagatavots, ņemot vērā ieguvumus, ko ar astroloģijas palīdzību var gūt. Baņķa Dižkalendārs ir veidots kā jebkuram lietotājam, tā astrologam. Visi teksti ir gatavoti ar paskaidrojumiem astronezinātājiem. Taču to var uzskatīt par vispilnīgāko enciklopēdiju, kurā katrs var lietot tos datus un saņemt informāciju, cik daudz tā pašam ir noderīga un nepieciešama un ar laiku apgūt un izmantot jau nākamo informācijas apjomu. Līdzīgi kā ar jebkura mobilā telefona lietošanu, kur lietotājam nav jāsaprot tā uzbūve un shēmas, bet jāizmanto tās funkcijas, kas pašam ir nepieciešamas, ar laiku apgūstot pārējās iespējas, ko tas sniedz.

Visā pasaulē Mēness kalendāri darbosies vienādi

Nav tiesa. Vairums Mēness kalendāru ir nederīgi jeb daļēji derīgi pat Latvijā. Tikai Dižkalendārs dod iespēju norādīt savu atrašanās vietu, uz kuru tiek sagatavoti dati, tāpēc vienīgais ir precīzs.

 

Lai visi labie darbi izdodas!