Tavas maiju 13 maģiskās durvis

Sadaļā Personas Tu vari ievadīt savus vai interesējošās personas datus. 

Kliko uz pogām un atvērsies sadaļu paraugi. 

Tavi ieguvumi no digitālā produkta

Visi skaidrojumi izvēlētajai personai pieejami, apmaksājot pakalpojumu ar sms vai internetbankas satarpniecību. 

Kopējais informatīvais ieguvums personai ir 13. lpp. 

Tavs Laika vilnis un atslēgas

Katrai no 13 durvīm ir sava loma Personas mijiedarbībā ar apjkārtējo pasauli. 

Katram no mums ir sava dzimšanas dienas atslēga no 1. līdz 13.
Tu izmanto šo individuālo efektivitātes atslēgu, lai atslēgu konkrētu Navāla enerģētiku, kā arī tieši caur šo atslēgu Tu mijiedarbojies ar apkārtējiem, atslēdzot konkrētās enerģētikas/tematikas durvis ik viena satiktā dzīvē. 

Tava dzimšanas laika perioda pirmais Navāls, kas nosaka raksturu, iekšējo būtību. Salīdzināms ar gliemežčaulu, kurā gliemezis dzīvo, slēpjas un atpūšas.  Tas esi Tu pats ar sevi, caur sevi, priekš sevis. Dabiskākais. 

Tavs dzimšanas dienas datuma Navāls - atspoguļo Tavu mijiedarbību ar apkārtējo pasauli. Rakstura musturu, kādu Tevi redz apkārtējie, ko no Tevis sagaida un kā Tu izpaudies kā izlīdis no gliemežčaulas. Tava rakstura - 1. Navāls - projekcija apkārtējā vidē. 

Dzīvei katrs ejam cauri, izmantojot individuālu uztveri jeb enerģiju. Cilvēka enerģija sadalās 13 veidos: sava dzimšanas datuma enerģija - vizuāli pievienota atslēdziņa - ir visa pamats, bet vēl aiz 12 durvīm "nolikto" enerģiju izmanto konkrētos dzīves apstākļos. 

Kādos apstākļos? To pārādīs 13 durvju nozīme. Kliko uz durvīm, lai atvērtu nozīmi.
Kādu enerģiju izmantosi? To parāda apraksti aiz konkrētajām durvīm. 

Katram ir savs 13 maģisko durvju atslēdzošais atslēgu saišķis. 
Izmantojot 13 atslēgas, Tu atslēdz konkrētu durvju enerģētiku, un veido savu dzīves rakstu. Kal savu laimi!

Gribi zināt kādas durvis Tev atver partneris?

Mijiedarbojoties ar līdzcilvēkiem, spēcīgāk griežas karmas rats. Pret visiem mēs neattiecamies vienādi un arī pašiem mums visi nešķiet vienādi. Kur slēpjas konkrēto personu Tavas uzvteres atšķirības, kādu ietekmi viņi atstāj uz Tavu dzīvi, ko konkrēti viņi grib pavēstīt tieši Tev!?

Katram no mums pastāv 13 veidi kā citi mūsu dzīvē mijiedarbojas, kādu vēsti nes un kādu enerģiju un karmas līniju tieši sakustina katrs dzīves ceļā satiktais.  

Atverot durvis, padziļināti atklāsies partnerības saspēles nianses, galvenie jautājumi un veidi kā attiecībās notiks došana-ņemšana.

Partnerim Tu vari iedot tieši aiz šīm durvīm „paslēpto”, šajos jautājumos notiks skološanās, lielās iespējas un klupieni.
Nav nejaušas satikšanās. Katrs satiktais ir Skolotājs. Konkrētās durvis atklās Tavu karmisko skolu ar šo cilvēku. 
Šā cilvēka klātbūtnē Tu uz Pasauli raudzīsies caur šo durvju aili. 
Tavs uzdevums – partnerības skolā izpaust atvērto durvju gaismas pusi. 

Tu varēsi pārbaudīt saderību ar neierobežoti daudz cilvēkiem, izvēlētajai (apmaksātajai) personai. 

Gribi zināt kādas durvis Tu atver partnerim?

Kad uzzināji, kādas durvis Tev atslēdz konkrētā persona, noskaidro pa kādām durvīm Tu ieej viņa dzīvē. 
Maiju maģisko durvju izvietojums paredz, ka partneris Tev ienāk caur vienu laiktelpas nogriezni - durvīm, bet Tu viņa dzīvē ieej pa citām. Tā rodas atšķirīgās vērtības, izpratnes un raksturu mijiedarbības.

Liktenīgas attiecības un saderība rodas, kad abi staigājat caur vienām un tām pašām durvīm. 
Kā rāda prakse, tāda liktens dāvana un dzīves greznība tiek reti kuram partnerim, bet bieži novērota radinieku, un vecāku - bērnu attiecībās...

Papildus būtiski nosacījumi Distances līgumam (juridiski nepieciešami)

Piedāvājums ir digitāls produkts un būs pieejams uzreiz šeit pat lapā, skatāms, lasāms un lejuplādējams PDF pēc datu ievades un apmaksas. Sagaidi rezultātus, lasi aprakstus un saglabā rezultātus. 

 

Projekta autors Kristaps Baņķis:

"Mani joprojām turpina pārsteigt šie simboliskie un tajā pat laikā precīzie apraksti, kas palīdz izskaidrot praktiski un dvēseliski cilvēka būtību. Tie rada cilvēka kodola - pašu svārīgāko - kopainu. Tie atspoguļo personas un laika saplūšanu. Cilvēku kā Laika vienību. Ļoti precīzi un saprotami atšķirīgos izaugsmes un attīstības līmeņos, nezaudējot svarīgāko domu. Vairākus gadus testēju šos personu raksturojošos domugraudus konsultācijās un bieži vien tieši caur šiem vārdiem visprecīzāk izdevās raksturot personu.

Apgūstot maiju zinības, man pašam radās vizuāla aina kā tās attēlot, tādēļ vizuālizācija ar atslēgām un durvīm ir radusies radošā procesā. Tādu pieeju maiju zināšanu atspoguyļojumā neatradīsi nekur citur. Un, manurpāt, ļoti spilgti un mūsdienīgi ataino šo "sliekšņa stāvokli", kad stāvam kārtējo dzīves puspievērto durvju priekša, baidoties no jaunā-nezināmā, bet tajā pat laikā atklājuši/atvēruši šīs durvis, apjaušam, ka tas viss jau bijis kaut kur zināms, sajusts. 

Vēl fascinējošāk tas atklājas attiecības, partnerībā, draudzībā, pazīšanās, kad vienmēr pastāv lielais nezināmais, kā tieši šis cilvēks mūs uzrunās, ko visvairāk grib pavēstīt, ar kādu ziņu ieradies manā dzīvē. Maiju durvis Saderības sadaļā atklāj tieši, pa kurām durvīm - personības, mīlestības, darba, pārbaudījumu utt. - ienāk konkrētie cilvēki. Tas vis ļauj koncentrētāk, laicīgāk un apzinātāk saprast, ko tieši šis cilvēks Tavā dzīvē var paveikt un kādā Skolotāja veidolā paslēpies."