Pirkumu un astroprognožu kalendārs

Pirkumu Superlaiki. Ietaupi un nepārmaksā!


Apjomīgs un praktisks izdevums, kas sastāv no 2 daļām. Astroprognožu sadaļas uzņēmīgajiem un Pirkumu sadaļas. PIRMAJĀ DAĻĀ noskaidrosi – galvenās tendences, prognozes, veiksmes, neveiksmes periodus, ieteikumus rīcībai u.c katram mēnesim. Tu saņemsi vērtīgu materiālu katram mēnesim, kurā pieminēti paši svarīgākie datumi, kas noderēs kā biznesā, tā personīgiem finanšu vairošanas mērķiem; ikmēneša vērtīgākais plānošanas laiks, spēcīgie datumi rīcībai, Mēness enerģētika u.c. OTRAJĀ DAĻĀ saņemsi populāro Pirkumu kalendāru ar skaidrojumiem par veiksmīgākajiem pirkšanās principiem, vērtīgos pirkumu un lielpirkumu laikus; “nē” laikus pirkumiem un maksājumiem, kas pasargās no liekiem tēriņiem un finansu zaudējumiem.


KAM KALENDĀRS IR DOMĀTS

Ikvienam, kurš vēlas Jauno gadu iesākt ar apņemšanos – dzīvot labāk, sasniegt vairāk, tērēt jēgpilnāk un nepārmaksāt. Ir mērķtiecīgs, gatavs rīkoties pēc mūsu ieteiktajiem principiem un astrolaikiem, un sasniegt iecerēto.  

GALVENĀS KALENDĀRA SADAĻAS

1.DAĻA. PROGNOZES.

 

2. DAĻA. PIRKUMU KALENDĀRS.

 

 

Visu izšķir pirmā reize - starts!

Viens no būtiskākajiem faktoriem, lai pirkums būtu veiksmīgs, tas jāiegādājas pareizā laikā. Visu izšķir pirmā reize – starts!

Īpaši svarīgi to saprast ar lielpirkumiem, kur pirkšana notiek pa vairākiem etapiem. Tādēļ īpaši rupīgi izvēlies pašu pirmo reizi, kad uzsāc izvēlēto darbību. Kā uzsāksi – tā aizies! Starts nosaka attiecīgā procesa likteni/tālāko virzību un tas pats attiecas arī uz jebkuru pirkumu tā iegādes brīdī vai sākot lietot pirmo reizi.

Biežāk sastopamie un svarīgākie starta etapi :

Ņemot vērā dažādos pirkšanas un pārdošanas veidus – skaidrā naudā, ar kredītkarti vai pārskaitījumu – veikalā, interneta veikalā, pērkot uz līguma pamata, formējot dokumentus pie notāra utml, svarīgi ir zināt, kurā brīdī pirkums skaitās noticis. To visu Tu uzzināsi mūsu kalendārā.

 

Pirkumu kalendāra ideja un nepieciešamība 

Viena no nodarbēm, kuru veicam teju vai katru dienu, ir saistīta ar pirkumiem. No mazākiem ikdienas pirkumiem līdz lielpirkumiem, kuru meklēšana un izvēle prasa ļoti daudz laika. Arī iegādes process, lai arī kā daudziem tas patiktu (šopings kā hobijs), prasa ne tikai laika resursus, bet arī būtiskus finanšu resursus. Ieguldot lielu naudu un enerģiju, gribētos, lai tam sekotu atdeve. Taču nereti tiek piedzīvota situācija, kad kārotās lietas iegāde ir bijusi ilgi meklēta un ļoti rūpīgi apsvērta, taču, kad nauda jau ir samaksāta un kārotais rokās, mūs sagaida nepatīkama vilšanās – prece vairs nepatīk; atklājas, ka citur tā ir nopērkama lētāk; pēc neilga laika tā jānes uz remontu; pazūd vai tiek nozagta… Varianti ir daudz un dažādi, taču visus šos gadījumus pavada viens iemesls – prece ir izvēlēta un iegādāta NEPAREIZĀ LAIKĀ.

Jā, katram pirkumam ir savs horoskops un līdz ar to arī liktenis, atkarībā no iegādes procesa un laika sprīža, kad tas tiek veikts. Iznākumu nosaka pirkuma brīdis. 
Tas ir pārsteidzoši to atklāt kā reāli strādājošu mehānismu, kuru savā padsmitgadus ilgušajā praksē esmu daudzkārt pārbaudījis.

Pirkumu kalendārs ir sagatavots, ņemot vērā astroloģiskos finanšu principus, Saules un Mēness cikliskumu un numeroloģiju. Tas ir visaptverošs, izzinošs un precīzs skatījums uz laiku, atlasot veiksmīgākos brīžus pirkšanai un pārdošanai. Balstoties uz savu lielo pieredzi darbā ar uzņēmējiem un konsultēšanu lielpirkumu jautājumos, kalendārā rūpīgi atlasītie un ieteiktie laiki palīdzēs pirkumu veikt sekmīgi, iegādātajai lietai kalpot lietderīgi, ilgtermiņā un Tavās interesēs, no katras lietas gūstot maksimālu labumu.

Regulāri ņemot vērā kalendāra padomus, Tu kļūsi daudz zinošāks jautājumos, kā pareizi un veiksmīgi pārdot, iepirkties un kā ietaupīt.

Maz zināms fakts! Ļoti būtiski ir zināt un ņemt vērā, ka iegādātā lieta enerģētiski ietekmē visu Tavu lietu kopumu. Tādēļ katras būtiskas lietas iegāde būtu jāveic veiksmīgā laikā, lai nepieļautu situāciju, ka nopērkot telefonu neveiksmīgā periodā, viss Tavs tehnoloģiju kopums turpmāk tiek ietekmēts negatīvi.

Līdzīgi kā jauna cilvēka ienākšana ģimenē vai darbinieka ienākšana kolektīvā ietekmēs ģimenes, kolektīva ikdienu, to izaugsmi, attīstību, turpmāko plānu realizāciju un nereti visu turpmāko dzīvi. Tas nozīmē, ka neveiksmju sērija var skart ne tikai pašu jauniegādāto preci, bet tā var būt saistīta ar jebkuru no iepriekš iegādātajām, piemēram, neveiksmīgā laikā pirkts telefons (elektronika) var patiesi traucēt pildīt datoram (elektronika) savas funkcijas. Pasaule caur lietām un mantām veido savienotu sistēmu.  

Latvju dainas par naudu.

Kalendārs ir veidots Latvijas laika zonai!

Astromaģiski novēlam - Lai izdevīgi un vērtīgi pirkumi, kas sniedz patiesu gandarījumu!

PAR TAVU LABKLĀJĪBU!