Astro Veiksmes BIZNESA kalendārs 2024

Astroveiksmes kalendārs ir izmantojams uzņēmīgiem cilvēkiem jeb darītājiem, kā arī Astroluksoforu pazinējiem, kuriem svarīgs ir planētu aspektācija un ingresijas. Tajā pat laikā, pat tie, kuriem jebkādi astro kalendāri ir bijuši sveši sapratīs un mācēs to praktiski izmantot. Mūsuprāt, šis kalendārs veiksmīgi apvieno lieliskās K. Baņķa Dižkalendāra iespējas. 

KRISTAPS BAŅĶIS, kalendāra autors:

Dārgo un lielisko, kalendāra lasītāj!

Apliecinu Tev cieņu, ka uz- drīkstējies iegūt un centies pielie- tot šo kalendāru. To darīdams, Tu esi pieņēmis lēmumu dzīvot ar gri- basspēku, pārdomāti un ar skatu nākotnē.

Mūsdienās plānošana ir super- spējas, ko reti kurš izmanto. Šajā ziņā Tu esi mūsu Supervaronis, nolemjot tiekties pēc apzinātas izvēles un va- dīties pēc astro vieduma. Visu cieņu!

Centos, lai Tavs gads būtu maksimāli zvaigžņu atspoguļots un Tu nepalaistu garām pašu svarīgāko.

Lai Tev veiksmīgs 2024.gads!

Kalendārā atradīsi labklājībai un uzņēmējdarbībai nepieciešamos katras dienas astroluksoforus, Superlaiku un Nelaiku, čika laiku, Retrocilpas un Astromaģijas datumus. Astroloģija Tev var palīdzēt, ja tās ieteiktos veiksmes datumus un laikus ievēro ikdienā, katrā svarīgā solī, katrā izvēles brīdī. Tikai tad ir jēga un iespējama būtiska izaugsme! 

 

JAUNUMS! Marsa 12 fāžu cikls!

Aptumsumu un Retrocilpu periodu skaidrojums