Tev labvēlīgākā dzīvesvieta veselībai, attiecībām, karjerai

Ļoti aktuāli un spēj vienlaicīgi atrisināt uzreiz virkni svarīgāko personīgās dzīves jautājumu! 

Pat neiedziļinoties astroloģijā, katram no mums ir pieredze, ka aizbraucot uz kādu vietu, pārņem īpaši pozitīvas vai tieši pretēji – negatīvas sajūtas, kurām ne vienmēr ir loģisks izskaidrojums, bet astroloģiski tam pamatojums ir! Īsumā – ar pārbraukšanu uz citu vietu (vismaz 50km attālumā) dzimšanas kartes elementi nomaina savu atrašanos uz citām dzīves sfērām, tās attiecīgi pastiprinot vai pavājinot, radot problemātiku vai tieši otrādi – to atrisinot. 

Tas attiecas ne tikai uz vietām starp dažādām valstīm, bet arī pilsētām vienas valsts ietvaros. Ja Jums ir tuva Spānija, tad starp Madridi, Barselonu un Malagu būs atšķirības! Vienā gadījumā pastiprinot vienu dzīves jomu, bet citā – citu. 
Galvenais ir saprast, ko vēlaties mainīt, ko uzlabot un ar kādu mērķi dodaties. Un te astroloģija var palīdzēt ar saviem ieteikumiem!

Jūs izvēlaties vienu no diviem pakalpojuma veidiem (līdz 5 vai līdz 10 pilsētām) un kopā ar anketu iesniedzat sevi interesējošo pilsētu variantus analīzes veikšanai.

IEGUVUMS. Saņemsiet apkopotus datus par katru no iesūtītajām pilsētām pēc sekojošiem kritērijiem: 

Papildus tam Jūs noskaidrosiet, kā kurā pilsētā pastiprināsies vai pavājināsies tās dzīves jomas, kas tieši Jums ir svarīgas. Piemēram, Jūs esat sportists un vēlaties uzlabot savu fizisko formu un sniegumu. Jūs saņemsiet atbildi, cik minētā vieta ir atbilstoša Jūsu mērķu sasniegšanai.

Ja Jūs plānojat pārcelties ar visu ģimeni, tad ir svarīgi izskatīt arī to ģimenes locekļu datus (laulātais, vecāki vai bērni), kuriem ir noteicoša ietekme attiecībā uz izvirzītajiem pārcelšanās mērķiem.

Ja Jums nav padomā konkrētu pilsētu izvēle, mēs varam Jums piemeklēt savai pašrealizācijai, attīstībai un izaugsmei atbilstošākos reģionus no visas pasaules! Pirms šī pakalpojuma iegādes, lūdzu iepazīstieties ar pakalpojumu  – Sekmīgākās, prioritārākās, izaicinošākās vietas pasaulē.