MELNAIS KALENDĀRS

Superriski un bīstamība. Pasargā sevi un palīdzi citiem

 

Visu melno Mēness dienu un spriedzes laiku kalendārs, kas atklāj bīstamākos brīžus, izgaismojot tos redzamus un nākotnē pārskatāmus. Lai būtu gatavs astronedienām, dzīvotu paredzami un ņemtu vērā mūsu piedāvātos ieteikumus, turpmāk uztraukumiem un bailēm par nezināmo vairs nebūs nekāda pamata. “Velns nav tik melns, kā to mālē”, ja ir redzama gaisma tuneļa galā. Un te tā ir! Iepazīstot kalendāru no sākuma līdz beigām, droši zināsi, kā pārvarēt bailes, laika lamatas un melnās svītras.

KAM KALENDĀRS IR DOMĀTS

Ikvienam, kurš vēlas būt pasargāts pats un var palīdzēt citiem. Visiem fobiju, depresiju un atkarību māktajiem, kalendārā iekļautie brīdinājumi par gaidāmajām spriedzes dienām, sniegs palīdzīgu roku jau laikus.  

GALVENĀS KALENDĀRA SADAĻAS

  1. 1.    Izsmeļošs IEVADSun paskaidrojumi kalendāra lietošanā
  2. 2.    Vizuālas un pārskatāmas tabulas kalendāra skatāno janvāra līdz jūnijam (ieskaitot) katram mēnesim atsevišķi un vērtīgajiem astrolaikiem katrai mēneša dienai


TAVS IEGUVUMS

  1. 1.     Dziļāka izpratne par Mēness cikliskumu, kas noderēs visai turpmākajai dzīvei – turpmāk Tu zināsi, kad nepatikšanas aug, kad tās kulminē un kad ir svarīgi savas emocijas īpaši saturēt rokās. 
  2. 2.     Tavās rokās un pārredzamā nākotnē nonāks visi tie brīži, kuros savu melno dabu rāda Lilita jeb Melnais Mēness. Turpmāk Tu zināsi, kurš ir tas laiks, kurā dēmoni dzīro, tarakāni trako un fobijas ņem virsroku pār veselo saprātu.  
  3. 3.     Visas superrisku dienas, kurās nevajag riskēt ne ar savām attiecībām, ne finansēm, ne savu, ne savu tuvāko veselību. Zināsi, kad būt maksimāli vērīgam, lai visas negācijas iet secen.
  4. 4.     Precīzi laiki, kuros ir spēkā visi tumsnējo Mēness dienu brīdinājumi un aizliegumi.

 

vizuāls paraugs

 

  1. Spriedzes Čika laiki un visi problemātiskie laiki, kuros labākā rīcība ir atslodze no svarīgiem darbiem un laiks mieram un meditācijai, jo iespējamas provokācijas, konflikti, negatīvi scenāriji, depresīvs noskaņojums un veselības problēmas. 
  2. Bīstamie laiki satiksmē. Kad būt maksimāli koncentrētam un uzmanīgam uz ceļa.

 

Astromaģiski novēlam - Lai Tavas bailes un visas negācijas paliek pagātnē!