Čeku dedzināšanas kalendārs 

2020. gada 2. PUSGADAM 

Čeku dedzināšanas Superlaiki: visrūpīgāk profesionāla astrologa atlasītie datumi un precīzie laiki pēc visām astroloģijas likumsakarībām! 
Astro profesionāļa Kristapa Baņķa autormetode ir vadošā Latvijā un uzskatāma par Čeku dedzināšanas astroloģijas un numeroloģijas metodikas ieviesēju. 
Pēc mūsu parauga darinātajos citos kalendāros izmantota tikai mazākā daļa no mūsu metodikas, tādēļ uzskatāmi par paviršākiem un neatspoguļo astromaģiju, bet dod tikai ierobežotu informāciju. 

Čeku dedzināšana ir jaudīgs un pārbaudīts Astromaģijas veids, ja to dara tieši mūsu supermaģijas laikos un veidā kādā dodam ieteikumus. 

Kalendārs veidots Latvijas laikam.

Ārzemju latvieši iegādājas ASTRO VIP, kur atspoguļoti labākie laiki, tajā skaitā individuāli, jebkurai vietai pasaulē. 


Astrologi.lv ar šo kalendāru palīdzēs Tev vairot labklājību! No daudzajiem kalendāra lietotāju dzīves piemēriem ir skaidrs, ka tas strādā!   

Kas atrodams kalendārā?

Veiksmīgi apvienoti astroloģiski un numeroloģiski labākie Čeku dedzināšanas laiki. Šajā kalendārā atradīsi visprecīzākos un vislabākos datumus/laikus. 

Labklājību veicinošie Mēness enerģētikas datumi un laiki.

Svarīgākie datumi ir publicēti arī Mēness kalendārā un plānotājā, tomēr īpašajā čeku dedzināšanas kalendārā atradīsi pilnīgākos un visus precīzos laikus, kā arī pamācību, kā tieši Tev un saviem tuvākajiem atrast unikāli sev piemērotākos čeku dedzināšanas laikus. 

Čeku dedzināšana jeb naudas piesaiste 

Astro + rituāls + numeroloģijas Personālās dienas

Kalendārs ir veidots Latvijas laika zonai!

IZLASĪT PILNĪGĀKO APRAKSTU PAR ČEKU DEDZINĀŠANU!

VID loterija PRET čeku dedzināšanu!