Čeku dedzināšanas kalendārs visam 2023.gadam

Čeku dedzināšanas Superlaiki: profesionāla astrologa rūpīgi atlasīti spēcīgākie datumi un precīzie laiki pēc visām astroloģijas likumsakarībām! 
Astro profesionāļa Kristapa Baņķa autormetode ir vadošā Latvijā un uzskatāma par Čeku dedzināšanas astroloģijas un numeroloģijas metodikas ieviesēju. 
Pēc mūsu parauga darinātajos citu izdotajos kalendāros izmantota tikai mazākā daļa no mūsu metodikas, tādēļ tie uzskatāmi par paviršiem, nepilnīgiem un neatspoguļo astromaģiju, bet sniedz tikai ierobežotu informāciju. 


Čeku dedzināšana ir jaudīgs un pārbaudīts Astromaģijas veids, ja to dara tieši mūsu supermaģijas laikos un ieteiktajā veidā.  

Kalendārs veidots Latvijas laika zonai.

Ārzemju latvieši iegādājas ASTRO VIP, kur atspoguļoti labākie laiki, tajā skaitā individuāli, jebkurai vietai pasaulē. 


Astrologi.lv ar šo kalendāru palīdzēs Tev vairot labklājību! No daudzajiem kalendāra lietotāju dzīves piemēriem ir skaidrs, ka tas strādā!   

Kas atrodams kalendārā?

Veiksmīgi apvienoti astroloģiski un numeroloģiski labākie Čeku dedzināšanas laiki. Šajā kalendārā atradīsi visprecīzākos un vislabākos datumus/laikus. 

Labklājību veicinošie Mēness enerģētikas datumi un laiki.

Svarīgākie datumi ir publicēti arī Mēness kalendārā un plānotājā, tomēr īpašajā čeku dedzināšanas kalendārā atradīsi pilnīgākos un visus precīzos laikus, kā arī pamācību, kā tieši Tev un saviem tuvākajiem atrast unikāli sev piemērotākos čeku dedzināšanas laikus. 

Čeku dedzināšana jeb naudas piesaiste 

Astro + rituāls + numeroloģijas Personālās dienas