Kādēļ ir tik svarīgi lietot kalendāru?

Dižkalendārs nav tikai kalendārs, tas ir spēcīgs un noderīgs astrorīks/instruments, kas nokalibrēts konkrēta cilvēka dzīvei vislabākajā pielietojuma veidā, izmantojot senas,  pārbaudītas un moderni pielāgotas astroloģijas, numeroloģijas un enerģiju zinības.

Kā kalendārs var izmainīt Tavu dzīvi vai uzlabot tās lietas,
kurās Tu visbiežāk piedzīvo neveiksmes 

Saplānojot darbus dienai atbilstošākajā produktīvajā daļā, tas nesīs daudz lielāku ražīgumu, pretēji, ja darbosies nelaikā, kas vedīs uz problēmām vai darba pārstrādi.

Kalendārā ik dienas var sekot līdzi čika laikiem un atpūtai domātajiem brīžiem, kuros labāk paņem pauzi, nekā nemitīgi atgriezties pie jau darītā, samierināties ar zaudēto laiku un lieki iztērēto enerģiju.

Nezinot dienas astrofonu, uz sarunu ar priekšnieku Tu vari aiziet absolūtā nelaikā, kad ir spriedzes pilni aspekti, Izmantojot astroluksoforu ik dienas, šādus brīžus var paredzēt un sarunai ar vadību izvēlēties labos brīžus un Tavus individuālos Superlaikus.

Izvēloties ceļojumam vai atpūtai tikai atbilstošākos laikus, Tu gan atpūtīsies, gan uzkrāsi nepieciešamos spēkus nākamajam darba cēlienam. Bez tam, ņemot talkā astrostundas, būs iespējams saplānot Tavus patiesi veiksmīgākos ceļojumus.

Ikdienā lietojot Dižkalendāru, Tu jau iepriekš saplānosi dienu tā, lai visu svarīgāko iesāktu labvēlīgā astrostundā un paveiktu darbam atbilstošā periodā, pratīsi likt lietā savus Superlaikus, bet neproduktīvo dienas daļu izmantosi pārdomām un atpūtai.

Viss ir atkarīgs no tā, kādā zīmē un fāzē atrodas Mēness, un no friziera apmeklēšanai atbilstošām vai neatbilstošām Saules un Mēness dienām. Ņemot vērā mūsu piedāvātās labākās dienas friziera apmeklējumam, Tev nebūs jāuztraucas par rezultātu. Turklāt matu griešana enerģētiski maina dzīvi, piemēram, var veicināt naudas pieaugumu utml.

Sākums jeb starts ir viens no svarīgākajiem brīžiem. Ja iesākts labā laikā, labvēlīgā astrostundā, labā Saules un Mēness dienā, tad arī turpinājums būs veiksmīgs. Pretēji būs ar iesākumiem čika laikā vai citā nelabvēlīgā brīdī. Kā arī dienas produktīvais laiks katrai dienai atšķiras. Ikdienā lietojot Dižkalendāru, produktīvo dienas laiku var iegūt pavisam vienkārši, tad nebūs jānopūlas atcerēties nelaikā to, ko var itin viegli apgūt labā laikā.

Tā ir tikai daļa no piemēriem, ar kuriem ikdienā sastopas daudzi, kamēr nav iepazinuši Dižkalendāra priekšrocības. Neesi viens no tiem, bet pievienojies zinošajiem un sava laika pārvaldniekiem! Ej uz pogu Reģistrēties un kļūsti par vienu no mums!