SIRSNIŅDIENU KALENDĀRS  

Mīlas Superlaiki. Attiecību “remonts”. Celibāta dienas

Kalendārs –Tavs vērtīgākais padomdevējs sirdslietās! 

KAM KALENDĀRS IR DOMĀTS

Ikvienam – vientuļniekiem, mīlas pārīšiem, laulātajiem, ģimeniskajiem, seksuāli kārajiem un visiem citiem savu vislabāko attiecību izveidošanai, kopšanai un lološanai.

 

GALVENĀS KALENDĀRA SADAĻAS

1.    Izsmeļošs IEVADS un paskaidrojumi kalendāra lietošanā

2.    Vizuālas un pārskatāmas tabulas kalendāra skatā no jūnija līdz decembrim (ieskaitot) katram mēnesim atsevišķi un vērtīgajiem astrolaikiem katrai mēneša dienai.


Par vissvarīgāko dzīves tēmu – attiecībām.  Ar Sirsniņdienām mīlas pievilināšanai, randiņiem, attiecību veidošanai un uzlabošanai.  Labvēlīgās intīmās dienas, noskaidrojot arī visus “ īpašos pipariņus”, ko tuvība var sniegt. Konfliktu dienas, kurās būt piesardzīgam, attiecību uzlabošanas dienas un Īstās Celibāta dienas, kad intimitāte ir ļoti kaitīga un attiecības postoša.

                                     ...iegūsti…

Nevelc garumā! Sāc veidot savas vislabākās attiecības jau šodien!

pdf – printējamā – formātā

Vienīgais izdevums, kas aptver visus svarīgākos faktorus, lai izveidotu un prasmīgi koptu katrs tieši sev visatbilstošākās attiecības. 

Tajā savu noderīgumu atradīs kā iepazīties kārotāji, tā vientuļie, mīlas pārīši, laulātie, no seksa īpaši atkarīgie un visi citi, kuri pret attiecībām, mīlas jūtām un seksu nav vienaldzīgi. 

Tu iegūsi “Seksam kategoriski – Nē!” 

jeb Celibāta dienu precīzus laikus! Izlasot, Tu sapratīsi, ka nav vērts riskēt un turpmāk vēlēsies pasargāt gan savas attiecības, gan sevi pašu no patiešām nopietnām problēmām. Tieši kādām – lasi kalendāra skaidrojumos.

Kalendārā norādītie konfliktu brīži Tevi laicīgi brīdināspar neiesaistīšanos tajos, neprovocēšanu un prasmi iziet no konflikta jau pie pirmajām vēsmām.

Lai izdevusies Mīla!