MELNAIS KALENDĀRS

Superriski un bīstamība. Pasargā sevi un palīdzi citiem!

Šis ir vispilnīgākais melno dienu un spriedzes laiku kalendārs, kas ar tā atvēršanu kļūst baltāks par baltu, tā kā atklāj bīstamākos brīžus, izgaismojot tos redzamus un tuvākajā un tālākajā nākotnē pārskatāmus. 

Tikai šajā kalendārā vienkopus ir apvienoti visi bīstamākie laiki un citu vairs nav! Lai turpmāk Tu būtu laicīgi gatavs astronedienām, dzīvotu paredzami un ņemtu vērā šeit piedāvātos ieteikumus, Taviem uztraukumiem un bailēm par nezināmo vairs nav nekāda pamata. Tā teikt – “velns nav tik melns, kā to mālē”, ja redzi gaismu tuneļa galā. Un ar šo kalendāru mēs Tev palīdzēsim šo gaismu ieraudzīt! Iepazīstot kalendāru no sākuma līdz beigām, Tu droši zināsi, kā pārvarēt bailes, laika lamatas un melnās svītras.

1)    Kalendārā Tu iepazīsi Mēness cikliskuma būtību un sapratīsi, kurš ir tas laiks, kad nepatikšanas “aug” un kad tās īpaši kulminē

2)    Uzmanies! “Melnie” sadaļā ar īpašu atzīmi  minētie spriedzes laiki ir tie īstie brīži, kad visi fobiju, depresiju un atkarību māktie (kas droši vien ir arī Tavā paziņu vai radu lokā)  nav ne raksturā, ne garā tik stipri, lai spētu pretoties kosmosa vilinājumam likt lietā savu “melno” dabu. Tad palīdzi tiem ar brīdinājumiem par gaidāmo spriedzes dienu, esi vērīgs un sniedz savu palīdzīgo roku jau laikus! 

3)    Superriski – planetārās spriedzes dienas, kurās būt uzmanīgam un turēties no konfliktiem pa gabalu

4)    Tu zināsi, kad ir iestājušās Tumsnējās 9., 19. un 29. Mēness dienas un kā tās padarīt priekš sevis gaišākas. Šīm Mēness dienām tiek pievērsta īpaša uzmanība, tā kā to enerģētika katru no mums ietekmē ļoti negatīvi. Lai uzzinātu katras dienas negatīvo ietekmi un noskaidrotu ieteicamo rīcību, kas Tavas bailes un negatīvās sekas spēs mazināt, raugi kalendārā skaidrojumus un ņem vērā ieteicamo rīcību.  

5)    Nelaiks un spriedzes Čika laiks – ar negatīvu enerģētiku un provocējošs, problemātisks laiks. Vairāk kā citkārt, tajā novērota cilvēku izklaidība un apjukums, kā rezultātā palielinās avāriju un negadījumu skaits. Īpaši bīstami šajā laikā veikt vairākas lietas vienlaikus, jo uzmanības koncentrācijas nepietiks pat vienai, kategoriski nav ieteicamas sportiskas aktivitātes, kuras pavada kaut mazākais riska elements UN īpaši svarīgi - neatstāt mazus bērnus bez uzraudzības. Iespējamas provokācijas, depresīvs noskaņojums un veselības problēmas. Spriedzes Čika laiku nav tik daudz, lai tos nevarētu ievērot, tāpēc šajos laikos nedari neko, kas ir nozīmīgs, svarīgs un īpaši sargi sevi un savus tuvākos.

6) Bīstamība satiksmē Tevi brīdinās, kad visvairāk jāuzmanās no pārgalvīgas braukšanas un ātruma pārsniegšanas. Norādītajos bīstamības laikos iekļaujami arī spriedzes Čika laiki, kas provocē gan ar savu agresivitāti, gan aizmāršību, gan vispār neizskaidrojamo un nejēdzīgo vadīšanas manieri. Un neaizmirsti piesprādzēties!!!...tas gan uz jebkuru satiksmes laiku attiecināms, ne tikai uz šo.