Tavs Mēness pānotajs 2021
 

Pēc daudzu Mēness kalendāra lietotāju lūguma, izveidojām ērti lietojamu 10x18cm formāta plānotāju-dienasgrāmatu. Izdodam jau 8. gadu! 


PLĀNOTĀJA JAUNUMI 2021.:
 

Tajā izdevies savienot informācju, kas noderīga no mājsaimnieces līdz uzņēmējam. Turklāt to var dēvēt arī par individuālo plānotāju, jo kā palīgus esam ievietojuši numeroloģisko personālo dienas aprēķinus. 

Ko atradīsi Mēness plānotājā

Mēness, Saules cikla pilnīgs atspoguļojums! 

Superlaikus un Nelaikus. Čika laikus. 

Planētu ingresijas un Retrocilpas. 

Uzrādīti Mēness, Saules dienu un zīmju laiki, kā arī to nozīme aprakstos.

Pilnīgi izstrādāts Mēness kalendārs: Mēness fāzes, Mēness dienas, Mēness atrašanos Zodiaka zīmēs. Mēness cikla izpratnē tās ir pamatlietas, ar kurām sākt.

Saules un Mēness aptumsuma laiki visam gadam. Svarīga informācija, lai saprastu, kad karmas rast griežas īpaši jaudīgi!

Čika un Dižčika laiki visam gadam. 

Vārda dienas, valsts svētku dienas. 

Mēness Apogejs un Perigejs jeb Mēness tālāko un tuvāko atrašanos no Zemes centra. Tam ir būtiska nozīme sabiedrisko procesu un individuālo sajūtu-darbības izpratnē.

Tāpat kā Mēness diena, arī Saules diena sākas ar Saules lēktu. Plānotājā uzrādām, kad Saule lec un kad riet.

Katrai dienai simbolos norādām populārākās dienas nodarbes – matu un nagu griešana, atslodze, pirts, fiziskā slodze,  tuvība, darījumi, zobārsts un depilācija.

Visas svinamās dienas, valsts svētkus un vārda dienas - kā jau ierasts kalendāros.

Tavs Mēness kalendārs un plānotājs tiecas izglītot ikvienu interesentu Mēness cikliskumā un senču gudrībās, labākai laika izpratnei. Radināsim Tevi pie pilnīgas Mēness cikliskuma izpratnes. Mēness ir pielāgošanās, saplūšanas simbols. Tādēļ pielāgošanos, izpratni un iedziļināšanos dabas ritma prasa arī Mēness kalendārs. Izpratušie atzīs, ka ikdienas dzīvē un lielos lēmumos Mēness kalendārs ir neatsverams palīgs. Mēs esam tik lieli, cik spējam būt lieli arī ikdienas solī.

Universālo Mēness ciklu, kas attiecināms uz ikvienu no mums jāpielāgo individuālajam ritmam. Plānotājā individuālo pielietojumu Mēness ciklam panāksi ar numeroloģijas palīdzību – nosakot Personālo gadu, mēnesi un dienu. Tādējādi Tu Visuma spēku izmantosi sev par labu.  

 

Plānotājs ir veidots Latvijas laika zonai!