Tava pirmā konsultācija?  

Personas un Dzīves/Karmas koda konsultācija

+ 1 konkrētas problēmas risināšana 

Noteikti iepazīsties ar šo aprakstu par tēmām

Svarīgi ir saprast, ka pirmajā reizē izrunātie ģenerālie jatājumi un skats uz dzīvi par Personas kodu atrisina vairums jautājumu tagad un nākotnē - jo runa ir par Tavu būtību. Tā ir universāla izpratne, ko un kā dzīvē vajag darīt, ko sagaidīt un kādas ir karmas/liktens prasības tieši pret Tevi. Papildus - jo konkrētāki jautājumi - jo labāk. Zvana sarunas sākumā Tu izklāstītu situāciju, šaubas, problēmu un vēlmes (pēc iespējas pilnīgi apraksti anketā), bet astrologs dos savu situācijas redzējumu un risinājumus, kas uzlabos dzīvi. 

Pirmajā konsultācijā izskatīsim personības kodola, dzīves svarīgāko uzdevumu, karmiskos un izaugsmes jautājumus, kā arī skatu vienu no dzīves tēmām padziļināti.

Un vispirms mēs sapratīsimies par Tavu raksturu, par iespējām veidot sekmīgāku dzīvi, par karmas diktātu un rakstura ēnas pusēm, jo Tu esi tik stiprs, cik Tava vājākā vieta. Lielākoties, cilvēki ir sapratuši par sevi svarīgāko jau paši, bet ne vienmēr paši pratuši to sekmīgi savietot kā mozaīku, lai dzīve būtu maksimāli efektīva un sekmīga. Dažādas krīzes var "izsist" ierasto ritmu, komforta zonu un līdzsvaru, kamdēļ gribas salikt visu "pa jaunam" un "sākt no nulles". 

Lai visu to izrunātu, vajadzīgs laiks, tamdēļ 1 konsultācijas stundā mēs maksimāli efektīgi (klienti teikuši, ka info ir ļoti daudz un pamatīga) izskatīsim svarīgāko, par ko pašam Tev gribētos runāt! 

KONKRĒTU ATTIECĪBU SMALKUMUS izskatu tikai atkārtotās konsultācijās. Ticiet man, tas ir gudrāk un produktīvāk Tev pašam!

Lai izmainītos dzīve, jāmaina uztvere! Jauns uztveres koncepts (scenārijs) dos citu dzīvi. Bet vai tas dos augļus? Vai tas ir vajadzīgākais? Vai atkal nekļūdīšos? Vai nenotērēšu lieki dzīves resursus? Vai galu galā liktens plūsmā nenonākšu turpat kur pēc vecā scenārija? Šādus jautājumus der izrunāt klātienē pie astrologa. Individuāla Laimes un piepūles balansa “recepte” - katram unikāla! Piesakies PARADIGMU MAIŅAI!

Par finanšu konsultācijām tiek uzskatīti visi jautājumi, kas saistās ar naudas pelnīšanu, darbavietas maiņu, jaunu pienākumu uzņemšanos, darbu deleģēšanu utml., kā arī dzīves iespējām ārzemēs.

Ja tevi pirmajā konsultācijā interesē arī konkrēti darba, nodarbinātības un finanšu jautājumi vai sevis pielietošana karjerā, vai jauni pašizpausmes ceļu meklējumu ar iespējām nopelnīt, tad jāizvēlas Darba jautājumu konsultācija. Ja runa ir par uzņēmējdarbību (pieder SIA)  un jau esošu konkrētu biznesu - tad jāiegādajas biznesa konsultācija.  

Minētie plkst. laiki ir maksimāli izmantojamie sarunai. Ja atbildu ātrāk uz jautājumiem, kā astrologs paturu iespējas sarunu slēgt arī ātrāk. Jautājumi “kas vēl man tur”, “ ko vēl varat pateikt”, “kas vispār būs” utml. liecina, ka pienācis laiks beigt sarunu. Nopietni jautājumi, nopietnas atbildes. Velti zvaigznes neraustam! Mazāk ir vairāk! Pieredze rāda, ka pārdomātam jautājumam atbildei un skaidrojumam pietiek ar 45 min. Nevajag vienā reizē mēģināt pārrunāt un izskriet cauri visai dzīvei. Pamatīgi un izsvērti risinājumi dod rezultātu un maina dzīvi. 

 

Ģimenes/Partnerības konsultāciju cikls -
izveidots pēc biežiem klientu lūgumiem 

Budžets: 800 eur = 4 konsultācijām, ja jau izmantot kāda KB konsultācija.
850 eur, ja abas personas konsultējas pirmo reizi.  

Konsultāciju cikla varianti

Vismaz viena vai divas pirmās konsultācijas var notikt pie klienta Rīgā un Pierīgā.  

Lai pieteikto partnerības/Ģimenes konsultācijai var pieteikties ar izvērstu anketu un savām izteiktajām vēlmēm, un uzreiz apmaksāt (SIA kontu nosūtīšu) minēto summu. Bet var pieteikties uz pirmo konsultāciju (250 eur) un, saprotot, ka tieši es kā astrologs varu palīdzēt, turpināt ar pilnu Konsultāciju ciklu (+800 eur/4 reizes) vai iekļaut šo pirmo tikšanās jau konsultāciju ciklā (+600/3reizes).

Lielākais ieguvums no Konsultāciju cikla: 1) kompleksi konsultē visu ģimenē iesaistītos ar Astropadomiem 2) patur prātā jūsu ģimeni un meklē risinājumus arī starp konsultāciju reizēm 3) tieši tuvāko cilvēku attieksme un vide bieži vien nosaka vēlamo rezultātu, tādēļ visas ģimenes iesaistīšana, kā rāda mana prakse, veicina harmoniju, izpratni un sanākšanu.

Attiecību konsultācija

 

Privāta darba konsultācija

Ja interesē arī finanšu jautājumi, skatīt paskaidrojumsu tur, tad apmaksā Finanšu konsultāciju un skatīti tiks abi jautājumi. 

 

1 – 3 konkrētu problēmu risinājumi

Sarežģītas dzīves situācijas privātās sfērās. 

Ģenerālās prognozes, ciklu analīze. 

“Pusmūža” u.c. krīžu ietekme, scenāriji, astrorecepte.  

Privātu finanšu problēmu ģenerālanalīze. Finanšu situāciju izvērtējums un ieteikumi. 

Vajadzīgi/nevajadzīgi pirkumi. Mājokļa pirkums/ Kredits + datumi periodam.

Dzīvesvietas jautājumi Latvijā. 

Personīgo jautājumu-atbilžu konsultācija. Konkrētu situāciju risināšana. Tavi jautājumi - manas atbildes. 

Plānošanas darbi - kurā no idejām vislabāk ieguldīt laiku, resursus.

Gada prognozes - no dzimšanas dienas līdz dzimšanas dienai. Uz šo labāk ierasties 2-3 mēnešu pirms jubilejas, lai varam precizēt sagaidīšanas valsti/pilsētu, kas var būtiski mainīt gada horoskopu (labāk nākt ar vairākiem variantiem, kur gribētu sagaidīt arī ārpus Latvijas).

Konkrēti superdatumi pasūtāmi eKonsultācijās. Neietilpst biznesa koda un uzsākšanas jautājumi.

Minētie plkst. laiki ir maksimāli izmantojamie sarunai. Ja atbildu ātrāk uz jautājumiem, kā astrologs paturu iespējas sarunu slēgt arī ātrāk. Jautājumi “kas vēl man tur”, “ ko vēl varat pateikt”, “kas vispār būs” utml. liecina, ka pienācis laiks beigt sarunu. Nopietni jautājumi, nopietnas atbildes. Velti zvaigznes neraustam! Mazāk ir vairāk! Pieredze rāda, ka pārdomātam jautājumam atbildei un skaidrojumam pietiek ar 45 min. Nevajag vienā reizē mēģināt pārrunāt un izskriet cauri visai dzīvei. Pamatīgi un izsvērti risinājumi dod rezultātu un maina dzīvi. 

Personības kodola apzināšana -> problēmu "Diagnoze" -> izvērtēšana dialogā -> individuāla "Recepte" -> laika plānošana -> astrognoze un iespējamie scenāriji. 

Ilggadēja konsultēšanas pieredze rāda, ka konsultācijas laikā varu dot būtisku stimulu izkļūšanai no "mirušā punkta", paplašinu klienta redzesloku par horoskopa maksimālajām iespējām, palīdzu izvairīties no krīzēm, redzu likumsakarības un varu salikt "rakstura un notikumu puzzli". Esmu spēcīgs prognožu tehnikās, ko apliecina ilggadēji publiski paustās prognozes un klientu bieži teiktais, ka tikai paejot laikam viņi ieraudzījuši to, ko esmu noprognozējis kā iespējamu. Kā astrologs redzu tālāk par klientu un tādēļ varu palīdzēt nonākt līdz nākotnei, kas jau ir nolikta un kas vēl tikai top. 

Konkrēti privāti jautājumi ar atbildi – Jā/Nē!

Ja Tev ir tikai viens vai daži jautājumi, ko vari uzdoti tā, lai Tevi pašu apmierinātu atbildē Jā vai Nē, tad šis konsultāciju veids ir tieši priekš Tevis. Jautājumi attiecināmi uz tuvāko nākotni – ar izpildi 3 mēnešu laika posmā. Vislabāk, ja jautājums ir vienkāršs un sākas ar Vai…(….pirkt auto; …sadarboties ar draugu, .. doties uz ārzemēm; … pieņemt piedāvājumu, … tagad mainīt darbu, …vai piedāvājums, ko man izsaka ir man vajadzīgs; uml.). Jautājumi ir iespējami par jebkuru tēmu, saņemot gala rezultātā atbildi Jā vai Nē. 

Centies neveidot jautājumus nolieguma formā, piemēram, vai man nevajag mainīt darbu!? To var pajautāt: vai šobrīd ir piemērotākais laiks mainīt darbu?