Tava pirmā konsultācija?  

Iepazīsties ar labās sānu malas aprakstiem un izpildi lūgto. Par katru konsultāciju veidu var izlasīt pamatīgāk, spiežot uz zili krāsoto pogu "i"
Noteikti iepazīsties ar šo aprakstu par tēmām

Šis konsultāciju veids par minēto samaksu ir paredzēts:

 

Svarīgi ir saprast, ka pirmajā reizē izrunātie ģenerālie jatājumi un skats uz dzīvi par Personas kodu atrisina vairums jautājumu tagad un nākotnē - jo runa ir par Tavu būtību. Tā ir universāla izpratne, ko un kā dzīvē vajag darīt, ko sagaidīt un kādas ir karmas/liktens prasības tieši pret Tevi. Papildus - jo konkrētāki jautājumi - jo labāk. Zvana sarunas sākumā Tu izklāstītu situāciju, šaubas, problēmu un vēlmes (pēc iespējas pilnīgi apraksti anketā), bet astrologs dos savu situācijas redzējumu un risinājumus, kas uzlabos dzīvi. 

Pirmajā konsultācijā izskatīsim personības kodola, dzīves svarīgāko uzdevumu, karmiskos un izaugsmes jautājumus, kā arī skatu vienu no dzīves tēmām padziļināti.

Un vispirms mēs sapratīsimies par Tavu raksturu, par iespējām veidot sekmīgāku dzīvi, par karmas diktātu un rakstura ēnas pusēm, jo Tu esi tik stiprs, cik Tava vājākā vieta. Lielākoties, cilvēki ir sapratuši par sevi svarīgāko jau paši, bet ne vienmēr paši pratuši to sekmīgi savietot kā mozaīku, lai dzīve būtu maksimāli efektīva un sekmīga. Dažādas krīzes var "izsist" ierasto ritmu, komforta zonu un līdzsvaru, kamdēļ gribas salikt visu "pa jaunam" un "sākt no nulles". 

Lai visu to izrunātu, vajadzīgs laiks, tamdēļ 1 konsultācijas stundā mēs maksimāli efektīgi (klienti teikuši, ka info ir ļoti daudz un pamatīga) izskatīsim svarīgāko, par ko pašam Tev gribētos runāt! 

KONKRĒTU ATTIECĪBU SMALKUMUS izskatu tikai atkārtotās konsultācijās. Ticiet man, tas ir gudrāk un produktīvāk Tev pašam!

Lai izmainītos dzīve, jāmaina uztvere! Jauns uztveres koncepts (scenārijs) dos citu dzīvi. Bet vai tas dos augļus? Vai tas ir vajadzīgākais? Vai atkal nekļūdīšos? Vai nenotērēšu lieki dzīves resursus? Vai galu galā liktens plūsmā nenonākšu turpat kur pēc vecā scenārija? Šādus jautājumus der izrunāt klātienē pie astrologa. Individuāla Laimes un piepūles balansa “recepte” - katram unikāla! Piesakies PARADIGMU MAIŅAI!

Par finanšu konsultācijām tiek uzskatīti visi jautājumi, kas saistās ar naudas pelnīšanu, darbavietas maiņu, jaunu pienākumu uzņemšanos, darbu deleģēšanu utml., kā arī dzīves iespējām ārzemēs.

Ja tevi pirmajā konsultācijā interesē arī konkrēti darba, nodarbinātības un finanšu jautājumi vai sevis pielietošana karjerā, vai jauni pašizpausmes ceļu meklējumu ar iespējām nopelnīt, tad jāizvēlas Darba jautājumu konsultācija. Ja runa ir par uzņēmējdarbību (pieder SIA)  un jau esošu konkrētu biznesu - tad jāiegādajas biznesa konsultācija.  

Minētie plkst. laiki ir maksimāli izmantojamie sarunai. Ja atbildu ātrāk uz jautājumiem, kā astrologs paturu iespējas sarunu slēgt arī ātrāk. Jautājumi “kas vēl man tur”, “ ko vēl varat pateikt”, “kas vispār būs” utml. liecina, ka pienācis laiks beigt sarunu. Nopietni jautājumi, nopietnas atbildes. Velti zvaigznes neraustam! Mazāk ir vairāk! Pieredze rāda, ka pārdomātam jautājumam atbildei un skaidrojumam pietiek ar 45 min. Nevajag vienā reizē mēģināt pārrunāt un izskriet cauri visai dzīvei. Pamatīgi un izsvērti risinājumi dod rezultātu un maina dzīvi.