ZINĪBU UN RADOŠAIS KALENDĀRS

Mācībām. Svešvalodu apguvei. Radošām idejām

Labākais palīgs – rokasgrāmata, kas palīdzēs jebkuru mācību vielu apgūt daudz ātrāk un efektīgāk, jo intelektuālām nodarbēm labākie laiki ir saskaņoti ar kosmosa atbalstu - Mēness un planetāro spēku. Ņemot vērā mūsu ieteiktos labākos laikus mācībām, radošām nodarbēm, prezetācijām utml, nenāksies sevi tik daudz mocīt nelaikos, bezjēdzīgi cenšoties nonākt pie rezultāta. Jo iespējams, ka tajā brīdi dabiskais organisma stāvoklis ir saistīts ar pavisam ko citu, nevis spēj aktīvi nodarbināt prātu. Par to visu un daudz ko citu vairāk – iepazīsti kalendāra lappusēs!


KAM KALENDĀRS IR DOMĀTS

Ikvienam, kurš ir saistīts ar mācību vai radošiem procesiem. Ja Tu mācies, studē pats vai to dara tuvinieki, bērni, draugi, kuriem esi gatavs palīdzēt, tad šis kalendārs ar labākajiem laikiem mācībām ir kā brīnumnūjiņa “gaišākai galvai”, labākai atmiņai un paliekošākam rezultātam. Bet, ja viens no Taviem jaunā gada mērķiem ir “beidzot apgūt to angleni” Jvai izaicinājumiem – iemācīties vēl vienu svešvalodu, tad mācies mūsu piedāvātajās labākajās prāta stundās un beidzot sasniedz savu mērķi!

GALVENĀS KALENDĀRA SADAĻAS

 1. 1.    Izsmeļošs IEVADSun paskaidrojumi kalendāra lietošanā
 2. 2.    Vizuālas un pārskatāmas tabulas kalendāra skatāno janvāra līdz jūnijam (ieskaitot) katram mēnesim atsevišķi un vērtīgajiem astrolaikiem katrai mēneša dienai

 1. 3.    Mācību astroprognoze no janvāra līdz jūlijam.
 2. 4.    Svešvalodu apguves metodika. Viens no variantiem, ko, saskaņojot ar astrovērtīgajiem laikiem, liec lietā un nonāc pie sava ideālā rezultāta.

TAVS IEGUVUMS

 1. 1.    Astroprognoze mācībām pusgadamar galvenajiem mēneša akcentiem, padomiem vēlamajam saturam un pasniegšanas stilam, lai sniegums iepatiktos vērtētājiem. Kā arī uzzini visas “asā prāta” un “sapņaino domu” dienas. 

vizuāls paraugs

 1. 2.    Mūsu piedāvātā svešvalodu apguves metodika, kas balstīta uz svešvalodas apguvi pusgada laikā, sakrīt ar šī kalendāra ciklu, un tandēmā ar mācību labākajiem astrolaikiem lielisks tandēms ceļā uz rezultātu! 
 2. 3.    Mēness cikliskuma izpratne, tā ietekme uz organismu un intelektuālajām spējām.Zināšanas, kas noderēs arī turpmākajā dzīvē.
 3. 4.    Mācībām vieglākie laiki katrai dienai. Paredzēti ikvienam, bet īpaši vērtīgi – eksāmena klašu skolēniem. Izdevīguma nolūkos, lai zinātu, kad mācītais “iet galvā vieglāk”, bet nemocītu sevi nelaikos. Audzināšanas nolūkos – lai pieradinātu sevi vai kādu citu Jpie regularitātes. Nepieciešamības nolūkos– lai sarautu iekavēto vai beidzot apgūtu, kas nav spēts līdz šim.
 4. 5.    Radošie Čika laiki un ideju astromaģijas stundas – paredzētas radošām nodarbēm, ideju ķeršanai, svarīgu domu domāšanai ar mērķi – iedvesmoties un radīt!
 5. 6.    Visi astrospēcīgie laikidažādu mācību darbu, vielu, rakstudarbu sākšanai, vērtīgai atkārtošanai, veiksmīgai nodošanai. 
 6. 7.    Drosmes stundas savu veikumu prezentēšanai citiem. Lai atstātu iespaidu un saņemtu nepieciešamo vērtējumu.
 7. 8.    Labākie spēku atjaunošanas, atpūtas un meditācijas laiki, lai atjaunotu enerģiju un būtu gatavs turpmākajiem varoņdarbiem.

Astromaģiski novēlam – Vieglu galvu mācībās un paliekošu rezultātu zināšanām!