Atkārtota konsultācija par 1 - 3 jautājumiem

Dažādi privāti jautājumi pēc klienta ieskatiem, kurus var atrisināt sarunā 1h laikā. 

Pilnu konsultācijas laiku aizņems: konkrētu attiecību analīze vai gada prognozes, KB pareģojumi.

Par minēto cenu kā 1.konsultācija pieejama:

Jauniešiem. Par izglītību, virzieniem, hobijiem. 
Māksliniekiem. Aktieriem. Skolotājiem. Paziņām.

Lai izmainītos dzīve, jāmaina uztvere! Jauns uztveres koncepts (scenārijs) dos citu dzīvi. Bet vai tas dos augļus? Vai tas ir vajadzīgākais? Vai atkal nekļūdīšos? Vai nenotērēšu lieki dzīves resursus? Vai galu galā liktens plūsmā nenonākšu turpat kur pēc vecā scenārija? Šādus jautājumus der izrunāt klātienē pie astrologa. Individuāla Laimes un piepūles balansa “recepte” - katram unikāla! Piesakies PARADIGMU MAIŅAI!

Ģimenes/Partnerības konsultāciju cikls -
izveidots pēc biežiem klientu lūgumiem 

Budžets: 800 eur = 4 konsultācijām, ja jau izmantot kāda KB konsultācija.
850 eur, ja abas personas konsultējas pirmo reizi.  

Konsultāciju cikla varianti

Vismaz viena vai divas pirmās konsultācijas var notikt pie klienta Rīgā un Pierīgā.  

Lai pieteikto partnerības/Ģimenes konsultācijai var pieteikties ar izvērstu anketu un savām izteiktajām vēlmēm, un uzreiz apmaksāt (SIA kontu nosūtīšu) minēto summu. Bet var pieteikties uz pirmo konsultāciju (250 eur) un, saprotot, ka tieši es kā astrologs varu palīdzēt, turpināt ar pilnu Konsultāciju ciklu (+800 eur/4 reizes) vai iekļaut šo pirmo tikšanās jau konsultāciju ciklā (+600/3reizes).

Lielākais ieguvums no Konsultāciju cikla: 1) kompleksi konsultē visu ģimenē iesaistītos ar Astropadomiem 2) patur prātā jūsu ģimeni un meklē risinājumus arī starp konsultāciju reizēm 3) tieši tuvāko cilvēku attieksme un vide bieži vien nosaka vēlamo rezultātu, tādēļ visas ģimenes iesaistīšana, kā rāda mana prakse, veicina harmoniju, izpratni un sanākšanu.

Attiecību konsultācija

 

Privāta darba konsultācija

Ja interesē arī finanšu jautājumi, skatīt paskaidrojumsu tur, tad apmaksā Finanšu konsultāciju un skatīti tiks abi jautājumi. 

 

1 – 3 konkrētu problēmu risinājumi

Sarežģītas dzīves situācijas privātās sfērās. 

Ģenerālās prognozes, ciklu analīze. 

“Pusmūža” u.c. krīžu ietekme, scenāriji, astrorecepte.  

Privātu finanšu problēmu ģenerālanalīze. Finanšu situāciju izvērtējums un ieteikumi. 

Vajadzīgi/nevajadzīgi pirkumi. Mājokļa pirkums/ Kredits + datumi periodam.

Dzīvesvietas jautājumi Latvijā. 

Personīgo jautājumu-atbilžu konsultācija. Konkrētu situāciju risināšana. Tavi jautājumi - manas atbildes. 

Plānošanas darbi - kurā no idejām vislabāk ieguldīt laiku, resursus.

Gada prognozes - no dzimšanas dienas līdz dzimšanas dienai. Uz šo labāk ierasties 2-3 mēnešu pirms jubilejas, lai varam precizēt sagaidīšanas valsti/pilsētu, kas var būtiski mainīt gada horoskopu (labāk nākt ar vairākiem variantiem, kur gribētu sagaidīt arī ārpus Latvijas).

Konkrēti superdatumi pasūtāmi eKonsultācijās. Neietilpst biznesa koda un uzsākšanas jautājumi.

Personības kodola apzināšana -> problēmu "Diagnoze" -> izvērtēšana dialogā -> individuāla "Recepte" -> laika plānošana -> astrognoze un iespējamie scenāriji. 

Ilggadēja konsultēšanas pieredze rāda, ka konsultācijas laikā varu dot būtisku stimulu izkļūšanai no "mirušā punkta", paplašinu klienta redzesloku par horoskopa maksimālajām iespējām, palīdzu izvairīties no krīzēm, redzu likumsakarības un varu salikt "rakstura un notikumu puzzli". Esmu spēcīgs prognožu tehnikās, ko apliecina ilggadēji publiski paustās prognozes un klientu bieži teiktais, ka tikai paejot laikam viņi ieraudzījuši to, ko esmu noprognozējis kā iespējamu. Kā astrologs redzu tālāk par klientu un tādēļ varu palīdzēt nonākt līdz nākotnei, kas jau ir nolikta un kas vēl tikai top. 

 

Konkrēti privāti jautājumi ar atbildi – Jā/Nē!

Ja Tev ir tikai viens vai daži jautājumi, ko vari uzdoti tā, lai Tevi pašu apmierinātu atbildē Jā vai Nē, tad šis konsultāciju veids ir tieši priekš Tevis. Jautājumi attiecināmi uz tuvāko nākotni – ar izpildi 3 mēnešu laika posmā. Vislabāk, ja jautājums ir vienkāršs un sākas ar Vai…(….pirkt auto; …sadarboties ar draugu, .. doties uz ārzemēm; … pieņemt piedāvājumu, … tagad mainīt darbu, …vai piedāvājums, ko man izsaka ir man vajadzīgs; uml.). Jautājumi ir iespējami par jebkuru tēmu, saņemot gala rezultātā atbildi Jā vai Nē. 

Centies neveidot jautājumus nolieguma formā, piemēram, vai man nevajag mainīt darbu!? To var pajautāt: vai šobrīd ir piemērotākais laiks mainīt darbu?