Ar ko sākt?

“Paldies, ka Tu esi izvēlējies šo lielisko iespēju - ikdienā lietot un izmantot savā labā Latvijā vienīgo individuālo Dižkalendāru, kas apkopo pilnīgi visu, kas nepieciešams sekmīgas dzīves vadīšanai.”  Kristaps Baņķis, profesionāls astrologs

1. Ja vēlies būt zinošs ik dienu un ņemt vērā dienas sniegtās iespējas un ierobežojumus – Tev ir jāizlasa Dižkalendāra lietošanas instrukcija. Tas ir pats pamats, kas Tev izskaidros kalendāra lietošanu, iemācīs pareizu lietošanas secību un paskaidros katras sadaļas ieguvumus.

2. Ja vēlies būt pats sev astrologs un prognozētājs – iepazīsties ar sadaļu Astrošpikeris. Tajā Tu saņemsi padomus, kādas kalendāra sadaļas un kādā secībā lietot atbilžu saņemšanai uz konkrētiem dzīves jautājumiem vai ieplānotajiem notikumiem.

3. Ja vēlies būt superzinošs un kalendāru izmantot pilnībā ar visām plašajām iespējām, ko tas sniedz, rūpīgi izlasi un seko līdzi aprakstiem, kas pievienoti pie katras sadaļas ar norādi Kā lietot sadaļu un paskaidrojumus pie katra rādītāja, kas veido sadaļu.

Visa informācija pilnā apjomā ir pieejama abonentiem. 

Tu vēlies kļūt par vienu no mums – ASTRO VIP – un būt soli priekšā citiem un pārmaiņām?! 

Iegūt abonentu un saņemt visas priekšrocības ir pavisam vienkārši: ej uz pogu www.astrovip.lv

Izdevīgākās abonementa cenas visam gadam var meklēt www.astrocentrs.lv

Dižkalendāru vienmēr sāc ar E-pasi! 

Sāc ar pareizu dienas režīmu katrai dienai!

1) Saules lēkts – starts dienai!

2) Iepazīsties ar kopīgo un individuālo astroluksoforiem un ņem vērā ieteikumus, kas ir minēti to Lietošanas instrukcija aprakstā, izejot no astroluksofora krāsas;

3) Ņem vērā Paņem pauzi laiku  – to saplāno lietu sakārtošanai, mierīgai pastaigai vai vienkārši atpūtai.

4) Atlikusī daļa ir aktīvā dienas daļa:

5) Saules riets – dienas aktīvā daļa ir beigusies un sākas Tava intravertā jeb privātā dzīve.