Aktuālās Retrocilpas - pieejamas tikai abonentiem

Laika periodi, kas nosaka visu plānu, darbu un notikumu ģenerāltoni. ASTRO VIP uzzin datumus, aprakstus un izpausmes veidus. 

Retrocilpas: raugoties no Zemes, planētas pārvietodamās met šķietami atpakaļejošas cilpas. Direktā jeb tiešā kustībā planēta pauž savu dabisko raksturu, ļaujot arī cilvēkiem brīvi realizēt savas ieceres, atbilstoši planētas dabai, raksturojumam. 

Retrogrādā periodā planēta koncentrējas uz iekšēju sakārtotību, resursu pārdali, pārskatīšanu, atgriešanos pie iepriekšējām iestrādēm, pie atkārtojuma, cilvēki no ārpasaulīgām lietām labprātīgi vai tiek spiesti pievērsties gara un iekšējās pasaules plānam. Retrogrādā planētu cilpas pārliek ietekmi no savas redzamās darbības un “kustības uz priekšu” uz planētai atbilstošu procesu bremzēšanu. Šajā laikā nevajag uzsākt jaunus planētai atbilstošus projektus. Labākais, ko retrogrādā stāvoklī var darīt, ir padziļināti pētīt un izstrādāt planētai atbilstošo enerģiju. Šo planētu cilpu apzināšana ir kā rifu karte kuģa kapteinim, paverot lielākas iespējas prognozēt kļūmes dažādās sfērās un izmantot tos kā atspēriena punktus.