1 – 3 konkrētu problēmu risinājumi

Sarežģītas dzīves situācijas privātās sfērās. 

Ģenerālās prognozes, ciklu analīze. 

“Pusmūža” u.c. krīžu ietekme, scenāriji, astrorecepte.  

Privātu finanšu problēmu ģenerālanalīze. Finanšu situāciju izvērtējums un ieteikumi. 

Vajadzīgi/nevajadzīgi pirkumi. Mājokļa pirkums/ Kredits + datumi periodam.

Dzīvesvietas jautājumi Latvijā. 

Personīgo jautājumu-atbilžu konsultācija. Konkrētu situāciju risināšana. Tavi jautājumi - manas atbildes. 

Plānošanas darbi - kurā no idejām vislabāk ieguldīt laiku, resursus.

Gada prognozes - no dzimšanas dienas līdz dzimšanas dienai. Uz šo labāk ierasties 2-3 mēnešu pirms jubilejas, lai varam precizēt sagaidīšanas valsti/pilsētu, kas var būtiski mainīt gada horoskopu (labāk nākt ar vairākiem variantiem, kur gribētu sagaidīt arī ārpus Latvijas).

Konkrēti superdatumi pasūtāmi eKonsultācijās. Neietilpst biznesa koda un uzsākšanas jautājumi.

Minētie plkst. laiki ir maksimāli izmantojamie sarunai. Ja atbildu ātrāk uz jautājumiem, kā astrologs paturu iespējas sarunu slēgt arī ātrāk. Jautājumi “kas vēl man tur”, “ ko vēl varat pateikt”, “kas vispār būs” utml. liecina, ka pienācis laiks beigt sarunu. Nopietni jautājumi, nopietnas atbildes. Velti zvaigznes neraustam! Mazāk ir vairāk! Pieredze rāda, ka pārdomātam jautājumam atbildei un skaidrojumam pietiek ar 45 min. Nevajag vienā reizē mēģināt pārrunāt un izskriet cauri visai dzīvei. Pamatīgi un izsvērti risinājumi dod rezultātu un maina dzīvi. 

Personības kodola apzināšana -> problēmu "Diagnoze" -> izvērtēšana dialogā -> individuāla "Recepte" -> laika plānošana -> astrognoze un iespējamie scenāriji. 

Ilggadēja konsultēšanas pieredze rāda, ka konsultācijas laikā varu dot būtisku stimulu izkļūšanai no "mirušā punkta", paplašinu klienta redzesloku par horoskopa maksimālajām iespējām, palīdzu izvairīties no krīzēm, redzu likumsakarības un varu salikt "rakstura un notikumu puzzli". Esmu spēcīgs prognožu tehnikās, ko apliecina ilggadēji publiski paustās prognozes un klientu bieži teiktais, ka tikai paejot laikam viņi ieraudzījuši to, ko esmu noprognozējis kā iespējamu. Kā astrologs redzu tālāk par klientu un tādēļ varu palīdzēt nonākt līdz nākotnei, kas jau ir nolikta un kas vēl tikai top.