SKAISTUMAM UN VINGRUMAM

Procedūru superlaiki. Sporta dienas

Kalendārs ir vispilnīgākā mūsu radītā vingruma un skaistuma procedūru apvienotā rokasgrāmata, kas būs vērtīgākais padomdevējs visos jautājumos, kas attieksies uz Tava skaistuma atklāšanu un vairošanu. 

KAM KALENDĀRS IR DOMĀTS

Ikvienam, kuram rūp savs izskats, fiziskā forma un veselība.Mēs atklājam labākos laikus, kuros veicot skaistuma un fiziskās aktivitātes nodarbes, ar minimālākiem resursiem un piepūli kā citkārt, iespējama maksimāla rezultāta sasniegšana.

GALVENĀS KALENDĀRA SADAĻAS

  1. Izsmeļošs IEVADSun paskaidrojumi kalendāra lietošanā
  2. Vizuālas un pārskatāmas tabulas kalendāra skatāno janvāra līdz jūnijam (ieskaitot) katram mēnesim atsevišķi un vērtīgajiem astrolaikiem katrai mēneša dienai


TAVS IEGUVUMS

  1. 1.    Mēness cikla kosmetoloģijas ABC, ko likt lietā ikdienā, izprotot galvenos principus un kas Tev noderēs visai dzīvei. Tas palīdzēs tikt pie labāka rezultāta ar mazāku spēku un enerģijas patēriņu, kā arī nekaitēs Tavam organismam. 
  2. 2.    vērtīgie astrolaiki, kad kosmētiskās manipulācijas ir ieteicamas, bet kurā Mēness cikla fāzē no tām ir nepieciešams izvairīties.
  3. 3.    pareizie un organismam nekaitīgie laiki tetovēšanai, pīrsingam un citām procedūrām

vizuāls paraugs

  1. 4.    ideālie matu griešanas laiki ar skaidrojošu informāciju par citiem pārsteidzošiem ieguvumiem, ko pavada matu griešana konkrētajā dienā, ņemot vērā Mēness dienas ietekmi
  2. 5.    mazsāpīgākie laiki epilācijas procedūru veikšanai
  3. 6.    skaists ķermenis ir arī veselīgs un trenēts ķermenis. Tu iegūsi labākos laikus sportiskām aktivitātēm.Tas Tev palīdzēs izprast sava organisma spēka rezerves, norādīs, kad spēka un enerģijas pieplūdums organismā ir visaugstākajā līmenī, bet kad viszemākajā, lai neradītu lieku stresu un pārpūli.
  4. 7.    Konkrēti brīdinājumi, kad un kā sevi pasargāt no traumatisma riskiem. 

 

Astromaģiski novēlam - Lai viss izdodas vēl labāk, kā bija iecerēts!