ASV prezidentu militārais Ahileja papēdis I daļa

   Hirosima un Nagasaki, Vjetnama, Persijas līcis, Afganistāna ir vietas un valstis uz Zemeslodes, kurās kāds no amatā esošajiem ASV prezidentiem ir izvērsis lielas militāras operācijas. Šis ir viennozīmīgi viens no visinteresantākajiem materiāliem, ko esmu līdz šim pētījis un gatavojis. Šoreiz pētījumā izmantošu astrokartogrāfijas metodi, kas pēc katras personas dzimšanas datiem uzrāda attiecīgās personas sajūtas, reakcijas un izpausmes konkrētos ģeolokācijas punktos uz Zemeslodes. Tādējādi mēģināšu noskaidrot, kāpēc tieši konkrētam prezidentam kāda no augstāk pieminētājām valstīm ir kā sarkana lupata matadora rokās, kā Ahileja papēdis – izaicinoši vājā vieta.

   Šajā un nākamajās rakstu sērijas daļās pētīšu šādus bijušos ASV prezidentus: Hariju S. Trūmenu, kas ir atbildīgs par atombumbu “Resnuļa” un “Mazā zēna” uzmešanu attiecīgi uz Nagasaki un Hirosimu, dažu dienu laikā izdzēšot 355 tūkstošus cilvēku dzīvību, Deividu Dvaitu Eizenhaueru, kurš iesaistījās, un Džonu Fidžeraldu Kenediju, kurš intensificēja ASV iesaisti Dienvidvjetnamas koalīcijas pusē nežēlīgajā 2. Indoķīnas karā, kas labāk zināms kā Vjetnamas karš, kurā amerikāņi zaudēja ap 50’000 dzīvību, bet karā kopumā bojā gāja ap 1,5 miljoniem cilvēku (kopējais upuru skaits tiek lēsts ap 3,5milj.) un Džordžu Volkeru Bušu jaunāko, kas pēc 2001.gada 11.septembra terorakta Ņujorkā, ķerot teroristu Osamu bin Ladenu iebruka radikālā islāma fundamentālistu kustības Taliban pārvaldītajā Afganistānā, vēlāk arī Irākā, gāžot Irākas diktatoru Sadamu Huseinu.

   Laimīgāk kārtā man ir visu šo ASV prezidentu dzimšanas dati, cerams, ka puslīdz precīzi, jo kā mēs visi zinām, astroloģijā laika precizitātei ir izšķiroša nozīme. Rakstu sērijas noslēgumā vēl īsi aplūkošu, ko aktuālā prezidenta Džo Baidena karte vēsta šīs tēmas kontekstā.

 

Harijs S. Trūmens un Nagasaki un Hirosima

(amatā 04.12.1945.-20.01.1953.)

   Veroties prezidenta Trūmena dzimšanas kartē pirmais, kas izceļas, ir ļoti izteikta 8.Māja, kurā atrodas retrogrāds Merkūrs, kas ir savienojuma aspektā ar Plūtonu Dvīņos. Vienkāršāk sakot, “īstākais” cilvēks, kam nospiest iznīcinošo atombumbas palaišanas pogu. Kaut arī viņam varētu piesiet maniakālas tieksmes, uz ko norāda Saules un Neptūna savienojums 8.Mājā, papildus vēl veidojot kvadrāta spriedzes aspektu ar Marsu un opozīciju ar Melno Mēnesi Lilitu, viņa mērķis, ja es drīkstu izteikties Trūmena vietā, drīzāk ir rīkoties “labākas rītdienas” vārdā, jo viņa dzīves fokuss ir tēmēts uz savas misijas apziņu, ka viņa pienākums ir aizstāvēt visaugstākos principus, tādejādi sasniedzot savus mērķus, kas kalpos visu labā. Šī apziņa neizskatās mānīga. Paņēmieni, kā to realizēt, gan var tikt izvēlēti ačgārni.

   Trūmena dienas astrofons gan 1945.gada 6.augustā, gan 9.augustā pārsvarā ir harmonisks. Ja es nezinātu, kas viņa vadībā ir noticis, teiktu, ka kopumā ļoti veiksmīgas dienas, tik maksimāli jāizvairās no nepareizu lēmumu pieņemšanas un falšām ekscentritātēm. Jo pirmkārt, 6.augustā 1945.gadā sākās Dižčiks un tranzīta aktuālais Merkūrs veidoja tuvu kvadrāta spriedzes aspektu ar Trūmena dzimto retrogrādo Merkūru – pilnīga katastrofa svarīgu lēmumu pieņemšanai (spriedze + retrogrādums = nepārdomāta steiga, nemiers rīkoties), un otrkārt, izklīstošs tranzitējošā Neptūna spriedzes aspekts no 12.Mājas ar Venēru norāda uz tādu kā fanātisku iekšējo sajūtu, iespējams apmātu neprātu. Iedomājieties paši, kādas sajūtas jums rastos, ja jūsu lēmuma rezultātā tiktu nomesta atombumba. Baisi.

   Ja klasiskā astroloģija pamatā mēģina izskaidrot cilvēka iekšējo un ārējo procesu potenciālu manifestēšanos, tad astrokartogrāfijas metode palīdz konstatēt tā paša cilvēka iespējamās izpausmes plašākā laiktelpas mērogā, dažādās pasaules malās. 

   Kā redzams šajā astrokartogrāfijas attēlā, tad pēc Trūmena dzimšanas datiem viena no visnegantākajām planētu kombinācijām – Saturna un Plūtona līniju krustošanās atrodas tieši pašā Japānas piekrastē, pie Nagasaki. Turpat netālu Austrumķīnas un Dzeltenajai jūrai cauri iet Marsa līnija. Kā zināms romiešu mitoloģijā Marss ir kara dievs. Šīs Plūtona un Saturna līnijas norāda, ka persona visdrīzāk centīsies izpaust to raksturotās īpašības, kuras aprakstīšu tālāk tekstā, savukārt Marsa līnija norāda, ka cilvēks gribēs saglabāt rīcības kontroli un pēdējo gājienu, tā teikt.

   Te neliels atkāpes piemērs, lai astrokartogrāfijas attainojums kļūtu izprotamāks. Citam ASV prezidentam Džonam Kenedijam, par kuru stāstīšu nākamajā rakstā, pēc astrokartogrāfijas metodes Plūtona līnija iet gar Dallasu. Tiem, kam varbūt piemirsies, tad varu atgādināt, ka atentāts pret viņu tika veikts tieši šajā ASV pilsētā. Te gan uzreiz jāatzīmē, ka tas būtu pilnīgi aplami uzskatīt, ka viņam tur nekad nevajadzētu braukt. Šoreiz tas vienkārši liktenīgi sakrita ar vairākām spriedzes aktualitātēm viņa dzimšanas kartē tajā laikā. Citiem vārdiem, uz vietām, kur nebūtu ieteicams braukt vai ilgi uzturēties, noteikti nebūtu ieteicams braukt vai ilgi uzturēties, ja attiecīgā laika nogrieznī ir individuāls spriedzes pilns astrofons.

   Atpakaļ pie Trūmena. Kā no Trūmena puses viss varēja izskatīties, kādas izpausmes viņā varēja veidoties šo līniju “ietekmes” rādiusā, ņemot vērā konkrēto samilzušo kara situāciju un notikumus, konkrētajā ģeogrāfiskajā lokācijā? Tā kā mēs zinām lokāciju, ka karstais punkts tajā brīdī bija Japāna un ar to saistītie notikumi, tad mēs skatāmies tieši šo reģionu viņa astrokartogrāfijas kartē.

   Tātad, tas viņā varēja radīt iekšēju cīņu par savu autoritāti, kad pieņemot ļoti stingrus mērus, cilvēks cenšas kompensēt savas personiskās nedrošības. Jūtot sevī apspiestas tieksmes, gribas apspiest citus vai likt citiem ciest. Pie šāda novietojuma un ieņemamā varas amata pozīcijas, ir redzams, ka cilvēks neliksies mierā, kamēr neizpaudīs savu iekšēji urdošo tieksmi. Tas ir no vienas puses. Papildus, no otras puses, cilvēkam izpaužoties attiecīgo līniju reģionā rodas brutālas sāncensības sajūtas, pretošanās saprātam. Cilvēku vedina izdarīt kaut ko, kas nav īsti pareizi. Cilvēkam var likties, ja viņš nerīkosies stingri un izlēmīgi, citi viņu nenovērtēs un uzskatīs par vāju. Un vēl no trešās puses, cilvēkam var rasties spēcīgas sajūtas cīnīties nācijas vārdā, kas pilnībā pārņem prātu (te iederētos tas krievu teiciens, ja spēks ir, tad prāts nav vajadzīgs), aizmirstot blakus lietas. Ja cilvēks izjūt dusmas, nicinājumu, sāncensību, tad viņš vēlēsies ātrāk visu nokārtot, ar spēku, punkts un āmen.

   Es šeit neiztirzāšu vēsturi, kurš vai kura puse kā rīkojās, vai kurš, kādus lēmumus secīgi pieņēma. Es kopējus secinājumus arī nevēlos tendenciozi izvirzīt. Par to spriediet paši, tik norādu, ka tā kā šim cilvēkam bija deleģēta vara pieņemt ārkārtīgi svarīgus lēmumus, tad viņa individuāli “vājais” jeb tieksmes punkts izpaudās tieši tur, kur iznīcinošās atombumbas nokrita. Cik tas bija tieši viņa lēmums, cik padomdevēju, tas ir vēsturnieku ziņā. Katrā ziņā vēlāk dažādos sabiedrības ešelonos šī lēmuma pareizība tika ļoti apšaubīta.

   Piemēram, ja mēs paskatāmies attēlā uz Japānas ziemeļiem, tad redzam, ka tur pāri iet Venēras līnija. Tā kā Dzimšanas kartē Venēra Trūmenam ir harmoniska, tad tur viņš visdrīzāk atombumbu nebūtu metis. Protams, es saprotu, ka mērķi bija stratēģiski.

   Nobeigumā tik gribu pieminēt, ka Trūmenam ar to nebija gana. Kā redzam, līnijas, kas iet gar Japānu, turpinās arī Korejas pussalā un kā zinām, tad Korejas karā (1950.-1953.) Dienvidkorejas puse tika atbalstīta ar ANO spēkiem, kas pamatā (90%) sastāvēja no ASV karavīriem.

   Te gan jāpiezīmē tāda svarīga nianse, ka līdz pat PSRS sabrukumam, Amerikā bija ļoti liela ažiotāža un saspringums sabiedrībā par komunisma izplatīšanos un invāziju pasaulē, tāpēc, pieļauju, ka reakcijas uz katru režīmu, kas pagriezās komunisma virzienā, tika reaģēts iesaistoties pretsparā.

Trupinājums sekos…

Bloga sadaļas

Valters Šulcs

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

40 iesaka šo blogu

Balsot