Ieraugot Fonda logo, kas cīnas pret bērnu horoskopiem medijos - pasmējos. Spilgts piemērs, ka tas pret ko mēs aktīvi (sarkans)  cīnāmies (aizliegt!)  tādā vai citādā formā ir mūsos pašos :)

Cīnītāju logo rotā Marsa un Veneras simbols. Kaut paši kā sarunā noskaidroju domā, ka tas ir sievietes un vīrieša apzīmējums. Ne tikai...

Par pašu faktu - horoskopi bērnu žurnālos gan jārunā. Jo līdz ko piemin vārdu horoskops - man uzreiz prasās - kas raksta?! Un ja būtu skaidrs, ka tos raksta profesionālis, tad secinātu, ka ne kurš katrs uzņemtos rakstīt bērniem. Es NĒ! Tā ir ļoti liela māksla. Bet aizliegt!? Jebkurš aizliegusm rada pretnostatījumu. Vajag skaidrot nevis aizliegt.

Bet vai sarkanā logo organizācija ar Marsu grib skaidrot vai tikai taisīt morāles revolūcijas un sevi parādīt (Venera) ...

Ja par bērniem - tad vairāk gribējās ko no Mēness simbolikas... un Daudz Merkura - pasaule ir jāizzina nevis jāaizliedz! Nav horoskopu - nav problēmas - nestrādās. Jaunā paaudze ir gudrāka nekā mēs to iedomājamies!

Horoskopi nav bubulis. Bet uzrakstīt bērniem ir patiesi liela māka. Gudrāka nekā pieaugušajiem.

 

 

 

 

 

 

 

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3602 iesaka šo blogu

Balsot