Personīgais + Uzņēmuma
Superlaiku kalendārs 365 dienām

Superlaiku ievērošana ir veiksmes ceļš 
Tavu un planētu ciklu ievērošana - ceļavējš  

Pieejams ŠEIT

Iespēja, kas izkristalizējusies no klientu vajadzības pārredzēt visu gadu kopumā un atrast tajā dažādām nodarbēm labvēlīgākos laikus. Ieguvums ir Visuma (visiem kopējā - Dižčiks, RetroSaturns utt) pret Personīgo ciklu atspoguļojums gada griezumā + labvēlīgie datumi un Superlaiki 365 dienu garumā no Tava izvēlētā datuma.

Tātad, šis pakalpojums nav Tavas līdzšinējās personīgās dzīves un biznesa kāpumu/kritumu analīze un seku problēmrisinājumi, bet IR - cikliskuma un labāko datumu atspoguļojums, lai saprastu, kad un ko darīt, lai viss noritētu sekmīgāk. Datumi ir kā karte - darbībai, veiksmes atspērienam.
Astrologa pārliecība: realizējot savas darbības un ieceres labos datumos, tajā skaitā plānošana, noved pie dzīves mērķu sekmīgas sasniegšanas un kļūdu nepieļaušanas. Pats ilgus gadus vados tieši pēc šāda personīgā labo datumu kalendāra un tas man palīdz atrasties īstajā laikā un īstajā vietā un saņemt maksimāli to, ko pēc karmas + darba esmu pelnījis. Maksimāli tiecoties 100% no dzīves atvēlētā. Un superdatumi + labie nodomi + sekmīga rīcība to nodrošina. Bez labiem datumiem cilvēks var realizēt mazāk nekā liktens tam vēlīgi būtu atļāvis: 100% ieguvumu var pats sev "nocenot". Laika nozīme

TAVI IEGUVUMI BIZNESĀ

+ viena SIA (pēc reģistrācijas datuma) Superlabo laiku atlase visam gadam 
+ SIA dzimšanas laika precizēšana - svarīgi!
+ Biznesa cikliskuma ieteikumi - darbības scenāriji, kas vērsti uz darbību, tukšgaitu vai darbības rezumēšanu.

TAVI IEGUVUMI

 • Numeroloģisks gada plāns - 1 lpp
 • Perioda individuālais Saules pamatcikls 1 gadam un visvērtīgāko datumu atlase + precīzs dzimšanas dienas sagaidīšanas laiks - 1lpp

 

 • Darbības cikla (Marsa 2 gadu cikls), Izaugsmes un Attīstības cikla (Jupiters 12 gadi) - 2lpp 
  Kāpumi un kritumi, kas paredz to, vai enerģija norādītajā periodā domāta ieguldīšanai vai darbu noslēgšanai. Tiek uzrādīti datumi un pamatideja.
  Šo 3 ciklu izpratne dod lielisku iespēju izprast savas enerģijas plūsmu, kas savukārt ļauj ietaupīt laiku, resursus, naudu un nervus. Harmoniskie periodi (no zaļā līdz sārtajai atzīmei) dos iespēju veiksmīgāk realizēt ieceres, sarkanie periodi jāuztver kā pārbaudījumi, kad jāierobežo aktivitāte. Tas viss - individuāli pēc Taviem datiem. 

 • Izanalizēsim no pasūtījuma perioda visas turpmākās 365 dienas un ieteiksim:
  - Startam labvēlīgākos periodus 
  - Superlabos datumus un laikus dažādām nodarbēm un pirkumiem
  - Sarežģītos periodus un datumus, kad neveikt darbības
  - Darbu plānošanas datumus - laba plānošana pareizā laikā ir puse no veiksmes
  - Astromaģijas datumus un laikus - īpašām darbībām. 
  Rezultāts atspoguļosies kā kalendārijs, kurā ir labākie datumi un laiki, fona krāsojums periodiem - spriedze, harmonija, neitrāli. Ar paskaidrojumiem, ko katrā gadījumā veikt.  

Pieejams ŠEIT

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3575 iesaka šo blogu

Balsot