www.horoskopi2012.lv ir klāt!

Iespējas:
1. iegādājies sev;
2. iegādājies un uzdāvini sev tuvam cilvēkam;
3. Uzņēmumu vadītāji, var iegādāties kuponus (vairumā atlaide) un uzdāvināt tos saviem darbiniekiem;
4. Ja kādu interesē 10 un vairāk šā pakalpojuma iegāde - lūdzu sazināties. Būs atlaides.

Uzdāvini savējiem Pūķa gada prognozi

Astrologi.lv piedāvā individuālās prognozes 2012. gadam - projektā www.horoskopi2012.lv. Tas ir unikāls projekts, jo konkrētā cilvēka dzīvē apvieno vienuviet divas senas zinātnes – astroloģiju un numeroloģiju.

Projekta idejas un izstrādes autors ir astrologs un numerologs Kristaps Baņķis un “KB meistarstudijas” astroloģe Rita Riekstiņa. Projekts pieejams jau otro gadu, bet tikai šogad piedāvāta iespēja uzņēmējiem gadumijā neparasti un vienlaikus apsveikt uzreiz neskaitāmus darbiniekus vai sadarbības partnerus.

Jau kuru gadu, tuvojoties gadumijai astrologi saskaras ar lielāku un mazāku uzņēmumu piedāvājumu iesaistīties zvaigžņotās ballēs, kur plūstot šampanietim un dārdot salūtam, būtu jācilā nopietnas zvaigžņu gudrības. Domājot kā daudz sekmīgāk un paliekošāk informācijai novadīt dzirdīgās ausīs, tapa šis projekts. Tagad ikviens darba devējs, var kļūt pārsteidzoši interesants un personisks ikvienam darbiniekam, pasniedzot individuālu dāvanu - prognozi 2012. gadam. Sadarbībā ar SIA “ASTROLOGI.LV” tiks sagatavotas dāvanu kartes ar elektroniskajiem kuponiem – atslēgām pie individuālās prognozes,” skaidro idejas autors K. Baņķis. Lai iegūtu individuālo prognozi gadam 24 lappušu garumā, dāvanas saņēmējam atliks vien atvērt horoskopi2012.lv, ievadīt savus dzimšanas datus sev tīkamā laikā un e-pastu, kur saņemt sūtījumu. Būtiski, ka pakalpojuma cena, salīdzināmā ar projekta augsto kvalitāti un iegūstamo informācijas apjomu, ir tīri simboliska – ne vairāk kā Ls 2.60.”

Projektā prognozes sastāv no trim daļām. Pirmkārt, Pūķa gada skaidrojošu aprakstu un paredzējumus, kas gaidāms ģimenē, darbā, varas gaiteņos u.c. Otrkārt, seko astroloģisks 2012. gada apraksts, gada enerģētika konkrētajai Zodiaka zīmei, horoskopi Saules ciklam – gada mēnešiem. Treškārt, atspoguļota numeroloģiskā prognoze personai visam gadam, tajā skaitā katram mēnesim. Pilnīgi ekskluzīvs ir individuālais veiksmīgāko datumu kalendārs skaistumkopšanai, atpūtai, ceļošanai, sportam, biznesam, kāzām.

Prognožu pamatā ir astroloģijas zinības – planētu ciklu aprēķini un to ietekme – un numeroloģijas zinības – skaitļu enerģētisko vibrāciju ietekme uz cilvēku.

Astrologi.lv sadarbībā ar portālu mammam.lv nodrošina prognozes balvā desmit stāstu konkursa uzvarētājiem. Vairāk: http://ej.uz/s1qk

Projekta autori aicina sadarboties arī citus medijus.

Astrologi.lv ir vadošais astroloģijas vortāls Latvijā, kur apkopota informācija par visām norisēm un prognozēm astroloģijā, kā arī aprakstīti spilgtākie Latvijas astrologi.

Kristaps Baņķis ir astrologi.lv un numerologi.lv dibinātājs, viens no Latvijas Numerologu biedrības dibinātājiem un vadītājs.

 

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3546 iesaka šo blogu

Balsot