JAUNUMS: SIRSNIŅDIENU KALENDĀRS 
“ĪSA PAMĀCĪBA MĪLĒŠANĀ” 

Astro padomi sekmīgai Valentīndienai 

Jauns kalendārs par vissvarīgāko dzīves tēmu – attiecībām.  Karstākajam mīlas pavasarim un visam gadam ar Sirsniņdienām mīlas pievilināšanai, randiņiem, attiecību veidošanai un uzlabošanai.  Labvēlīgās intīmās dienas, noskaidrojot arī visus “ īpašos pipariņus”, ko tuvība var sniegt. Īstās Celibāta dienas jeb ļoti precīzi laiki, kad attiecībām ir ļoti kaitīgs (līdz pat attiecību izjukšanai) un enerģētiski toksisks sekss. 
Kalendārs –Tavs vērtīgākais padomdevējs sirdslietās

                                     iegūsti…

 • Vientuļnieki iegūst Sirsniņdienas, kad izdarīt pirmos soļus – rakstīt, sūtīt, pieteikties, apmeklēt u.tml. – nākotnes partnera vai noskatītā mīļotā virzienā. Soli pa solim, izmantojot Sirsniņdienas, partnerim nebūs citu variantu, kā tikai Tu :)
 • Mīlas pārīši – iegūst vērtīgākos laikus randiņiem, lai attiecības ievirzītos nopietnākā un dziļākā gultnē pēc “rozā briļļu” perioda.  
 • Laulātie – varēs izmantot datumus un laikus, kas stiprina laulības saites, neved uz sānsoļiem, bet sagādā patiesu prieku, baudu un noturēs attiecības ilgtermiņā 
 • Seksuāli kārie uzzinās “īpašos pipariņus”, ko tuvība konkrētajā dienā spēj sniegt, kādus labumus no tās gūt un ko īpašu piedzīvot!
 • Seksuāli atkarīgie – Sirsniņdienu un Celibātdienu balansu izmantos, lai beidzot iegūtu tik kāro apmierinājumu un sāta sajūtu. 
 • Ģimeniskie iegūs datumus, kad mīlas tīksme ir ne tikai augstākajā oktāvā, bet arī rada visgaidītākos un vistalantīgākos pēcnācējus. 
 • Celibāta dienas – iegūsti sapratni, kad tuvība ir enerģētiski toksiska, lai izvairītos no šiem datumiem un laikiem.
 • Konfliktu briesmu datumi un laiki vērsīs uzmanību, kad visniecīgākais vārds, skatiens un uzvedība provocēs un metīs sprunguļus attiecību divritenī. Savaldība tieši šajos laikos dara brīnumus!

Nevelc garumā! Sāc veidot savas vislabākās attiecības jau šodien!

Dāvana visiem Sirsniņdienas kalendāra ieguvējiemTikai līdz Valentīndienai kopā ar īpašo kalendāru “Astro Padomi Sekmīgai Valentīndienai”  par ļoti seksīgu cenu – 9.60 eur. 
No 15.02. pilna cena būs - 13.50 eur.


Sirsniņdienu kalendārs "Īsa pamācība mīlēšanā"


pdf – printējamā – formātā

Vienīgais izdevums, kas aptver visus svarīgākos faktorus, lai izveidotu un prasmīgi koptu katrs tieši sev visatbilstošākās attiecības. 

Tajā savu noderīgumu atradīs kā iepazīties kārotāji, tā vientuļie, mīlas pārīši, laulātie, no seksa īpaši atkarīgie un visi citi, kuri pret attiecībām, mīlas jūtām un seksu nav vienaldzīgi. 

Sekojot kalendāra norādēm, Tu būsi zinošs visa gada garumā!

 • Mēs pateiksim priekšā, kuri laiki būs tie veiksmīgākie randiņiem, tuvībai, kopā būšanai. Tie mēneša ietvaros ir tik maz, ka ir īpaši svarīgi, lai atcerētos un izmantotu. Domāti gan jauniem randiņiem, gan esošo attiecību noturēšanai, uzlabošanai un jebkurai citai darbībai attiecību ziņā, kas vērsta uz izdošanos. Izskaidrosim  ♥ Sirsniņdienu laiku īpašo nozīmi un ietekmi.  

Tu iegūsi “Seksam kategoriski – Nē!” 

jeb Celibāta dienu precīzus laikus visam gadam! Izlasot, Tu sapratīsi, ka nav vērts riskēt un turpmāk vēlēsies pasargāt gan savas attiecības, gan sevi pašu no patiešām nopietnām problēmām. Tieši kādām – lasi kalendāra skaidrojumos.

Kalendārā norādītie konfliktu brīži Tevi laicīgi brīdināspar neiesaistīšanos tajos, neprovocēšanu un prasmi iziet no konflikta jau pie pirmajām vēsmām.

 • Savukārt SX norādekalpos par skaidrojumu kā “seksa un attiecību piedeva pie dienas piedāvājuma”…Tu varēsi noskaidrot visus “īpašos pipariņus”, ko tuvība konkrētajā dienā spēj sniegt, kādus labumus no tās gūt un ko īpašu piedzīvot!

 

 1. Astro padomi sekmīgai Valentīndienai


pdf – printējamā - formātā

Beidzot Visu mīlētāju dienair iekritusi gana jaudīgā dienā, kuru pareizi sagaidot, nosvinot un pavadot vari būt ceļā uz tādām attiecībām, kādas sen esi kārojis! Nevelc garumā! Sāc veidot savas vislabākās attiecības jau šodien!

 

Tu uzzināsi, kā labāk sagatavoties. Jo pareiza sagatavošanās jau ir puse no veiksmes!

 1. Tiksi pie atbildēm, kā to sagaidīt un kā pareizi nosvinēt, lai Tavi iecerētie attiecību nodomi vainagotos panākumiem:
 • ko un kā labāk darīt; 
 • ko noteikti nedarīt; 
 • ko svarīgi ņemt vērā.
 1. Noskaidrosi dienai atbilstošos Saules dienas ieteikumus un ticējumus, lai zinātu, kā vairot labo, bet no kā sevi pasargāt.

Padomi noderēs kā iepazīšanās randiņiem, tā pārīšiem un laulātajiem. Katrs atradīs savam attiecību formātam noderīgāko.

Lai izdevusies Visu Mīlētāju diena!

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3546 iesaka šo blogu

Balsot