Biznesa astrobiļetens #4/2016

Uzņēmējdarbībai ievērojams periods, jo noslēgušies visi Pērtiķa gada jampadrači, trakumi un neprognozējamība, dīkstāve. 

Planētas sastājušās veiksmīgās pozīcijās biznesam, ar katru mēnesi uzņemot arvien lielākus apgriezienus. Tiesa, labie laiki biznesam ir kā lieliskas veiksmes oāzes starp bīstamiem rifiem. Tas tādēļ, ka daba mīl līdzsvaru un dodot jaudīgus datumus, atsvaram iekārtojusi cikliski arī spriedzes epicentrus.

Līdz ar Saules ieiešanu Svaru zīmē 2016. gada 23. septembrī plkst. 17:21, sākas Rudens Saulgrieži gadskārtu ritējumā. Tas ir spēcīgs notikums, kas nosaka visa gada kopējo toni, līdz pat nākamajiem Rudens Saulgriežiem. Klasiskā astroloģija uz precīzo Saules ieiešanu Svaru zīmē – mēdz sastādīt horoskopu.

Tas paredz lielāku iespēju saskarties ar nodokļu inspektoriem, parādu piedzīšana piespiedu kārtā, strauja riska paaugstināšanās. Jāatsakās no strīdiem par nenopietnām tēmām, jānodarbojas ar konkrētām lietām.

Daudzos cilvēkos valdīs miglainas un nereālas fantāzijas, utopiskas idejas. Viegli apmānīt un tikt apmānītam. Spēcīga nosliece uz jutekliskās dzīves pusi.

Darījumos nepieciešams takts un diplomātija.

Visā ir personiskas intereses. Gaisā virmo baumas un melīgi paziņojumi. Cilvēki spējīgi uz apmelošanu un ļaunprātīgu uzticības izmantošanu.

Visu rakstu lasiet Astrobizness.lv 

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3569 iesaka šo blogu

Balsot